Superleague 2020/2021

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2019!
Post Reply
Vervit
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Fri Jun 07, 2019 3:48 pm
Football Manager της ομάδας: Iraklis
Αγαπημένη Ομάδα: Ηρακλής
Status: Playing as Demis Nikolaidis leding Iraklis to glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπόν(πρώτο ποστ χεχε) καλησπέρα ξεκίνησα ένα save με Ηρακλή και βρίσκομαι τώρα 2η (2019/2020) σεζόν με budget (1.88m p/a- 156k p/m -29.17k p/w) χρησιμοποιώντας τα 1.55m p/a γιατί όπως γνωρίζετε τα οικονομικά του Ηρακλή δεν είναι και τα καλύτερα και φοβόμουν μην τυχόν δεν σκάσει λεφτά ο τομ στο τέλος της χρονιάς με αυτά και με αυτά η ομάδα με μερικές καλές προσθήκες όπως ο Miguel Luis (Sporting) Arthur Gomes (Santos) Dimitriσ Giannouliσ(PAOK) όπου και έκλεισα για επόμενη σεζόν free (και άλλους δανεισμούς) με έναν Hugo Cuypers (Ergotelis) που πάλι ήρθε free να έχει σκοράρει 12 σε 17 κυνηγάει πρωτιά... δεν ξέρω πως... (μάλλον φταιει που παίζω κάτι σαν gegenpress)-1 από κορυφή(Ολυμπιακός) <τραγικοί ΠΑΟΚ (5ος)και ΑΕΚ(7η)>. Η ομάδα δεν είναι έτοιμη για ευρώπη ξέρετε όμως άμα με την κατάκτηση μιας θέσης στην 4άδα γιατί με 5 αγωνιστικές να απομένουν είμαι ήδη πάνω από τον Παναθηναικό για 13 πόντους θα μπουν λεφτά στον σύλλογο ; ή από την στιγμή που το balance είναι στα 1.42 m αυτή θα είναι η max αλλαγή ακόμα και αν η ομάδα κυνηγάει Ευρώπη; Να θυμίσω ΠΑΟΚ έχει περίπου στα 32m p/a wage budget 2η σεζόν και κοντά στο budget μου είναι μόνο η Λαμία με 2m p/a.
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8485
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Μόνο αν πάρεις λεφτά από Ευρώπη.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”