2020-2021 Tέλος πρωταθλήματος από Ιανουάριο;

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2019!
Post Reply
User avatar
Fumal
Trialist
Trialist
Posts: 53
Joined: Thu Nov 05, 2009 2:57 am
Football Manager της ομάδας: Cobh Ramblers F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα φίλοι μου. Διάβασα και σε άλλα ποστ για τις πολλές αγωνιστικές το 2022 λόγο μουντιάλ και για την σεζον 2020 που πέφτουν οι ομάδες σε 12...
Αλλά και σε εμένα εκτός του ότι οι ομάδες είναι 12....Και θα έπρεπε φαντάζομαι να είναι πιο αραιό το πρόγραμμα... Αλλά μου πάνε όλα τα ματς ανά 3 μέρες..
Με αποτέλεσμα το πρωτάθλημα τελειώνει Ιανουάριο...Ξέρει κανείς κάτι? Έχει συμβεί και σε άλλον? Τι γίνετε στην συνέχεια στις επόμενες σεζόν?
Και εκτός αυτού αν μπορεί να διορθωθεί αυτό με το τέλος της σεζόν από τον Ιανουάριο.μπορούμε να ξανακάνουμε τις ομάδες 16 στο υπάρχον save?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.. Και ένα screenshot από τις τελευταίες αγωνιστικές.

Image
Football Manager = Ναρκωτικό/Χωρισμός/Άνεργος/Κολλημένος/Καμμένος/Μη Κοινωνικός/Άπλυτος και πολλά άλλα...

Τελικά τι χρώμα έχει ο ήλιος? έχω καιρό να τον δω....
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

λογικά μετά είναι τα play off - play out
οι πρώτοι 6 παίζουν ένα μίνι πρωτάθλημα 10 αγωνιστικών μεταξύ τους για να αναδειχθεί πρωταθλητής και ποιοι βγαίνουν ευρώπη
και οι τελευταίοι 6 μεταξύ τους για το ποιος θα γλυτώσει τον υποβιβασμό
User avatar
Fumal
Trialist
Trialist
Posts: 53
Joined: Thu Nov 05, 2009 2:57 am
Football Manager της ομάδας: Cobh Ramblers F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επειδή δεν μου πολυ αρέσει αυτό το concept και 2 συνεχόμενες χρονιές έχω 20+ ματς μαζί και κύπελλα και ευρώπη ανά 3 ημέρες... Και αναγκάζομαι να έχω 2 κανονικές ενδεκάδες γιατί με μία 7-8 άτομα χρειάζονται Rest...Όπως και το ότι δεν έχει ουσία το πρωτάθλημα μιας και στα Play offs ξεκινάνε όλοι πάλι από το 0... Ξέρει κάποιο τσακάλι από εδώ αν αγοράσω το in game editor αν μπορώ να πειράξω το πρωτάθλημα ώστε να ξαναγίνει όπως πριν ? Έστω όταν τελειώσει η σεζόν...Χωρίς να αναγκαστώ να ξεκινήσει νέο save?
Football Manager = Ναρκωτικό/Χωρισμός/Άνεργος/Κολλημένος/Καμμένος/Μη Κοινωνικός/Άπλυτος και πολλά άλλα...

Τελικά τι χρώμα έχει ο ήλιος? έχω καιρό να τον δω....
Movida
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 446
Joined: Sat Sep 01, 2018 2:24 pm
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Αυτό λογικά μπορείς να το φτιάξεις μόνο από τον εξωτερικό editor του παιχνιδιού και όχι από τον in game editor.Τον έχω αγοράσει αλλά δεν μπορείς να αλλάξεις τους κανόνες μέσω αυτού.
BaCaRdIMoJiTo
Trialist
Trialist
Posts: 83
Joined: Tue Nov 15, 2011 7:21 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Fumal wrote: Επειδή δεν μου πολυ αρέσει αυτό το concept και 2 συνεχόμενες χρονιές έχω 20+ ματς μαζί και κύπελλα και ευρώπη ανά 3 ημέρες... Και αναγκάζομαι να έχω 2 κανονικές ενδεκάδες γιατί με μία 7-8 άτομα χρειάζονται Rest...Όπως και το ότι δεν έχει ουσία το πρωτάθλημα μιας και στα Play offs ξεκινάνε όλοι πάλι από το 0... Ξέρει κάποιο τσακάλι από εδώ αν αγοράσω το in game editor αν μπορώ να πειράξω το πρωτάθλημα ώστε να ξαναγίνει όπως πριν ? Έστω όταν τελειώσει η σεζόν...Χωρίς να αναγκαστώ να ξεκινήσει νέο save?
Αυτό έχει φτιαχτεί καιρό τώρα, απλά δε βάζεις κάποιο πατς που ανοίγει τη Γ εθνική της Ελλάδας! Λογικά το save σου θα είναι από τη μπέτα ή θα έχεις κάποιο πατς που ανοίγει τη Γ εθνική!
fkokotos
Trialist
Trialist
Posts: 45
Joined: Mon Jul 03, 2006 10:39 am
Football Manager της ομάδας: Clydebank,Ολυμπιακός
Location: Πλακιάς, Κρήτη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φίλε μου καλημέρα,

κι εγώ με Ολυμπιακό έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα !!Υπομονή !
User avatar
telis_7
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 296
Joined: Fri Apr 07, 2006 8:57 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα παιδιά επειδή δεν έχω ξεκίνησει κανένα save σοβαρά κ επειδή δεν θέλω να μου βγει η αναδιάρθρωση του πρωταθλήματος τι πρέπει να κάνω; Να περάσω τα αρχεία του Peri με την τρίτη εθνική και με το τελευταίο update του παιχνιδιού θα τρέξει το πρωτάθλημα χωρίς την αναδιαρθρωση;

Θα ήθελα παρακαλώ μια απάντηση απο κάποιον που να γνωρίζει γιατί ακόμα παίζω το manager του 17 κ επειδή αρχίζουν να βγαίνουν περισσότερες ομάδες στην ευρώπη γίνεται ενα μπάχαλο με τα playoffs των ευρωπαικών εισιτηρίων και αρχίζω να το βαριέμαι.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”