εξαιρεση μη ρεαλιστικων μεταγραφων προσωπικου?

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2019!
Post Reply
sk
Trialist
Trialist
Posts: 31
Joined: Tue Apr 19, 2005 2:32 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα σε ολους και Χρονια Πολλα. Εχω το εξης θεματακι. Πηγαινοντας στην καρτελα αναζητηση προσωπικου και χωρις να εχω ενεργο φιλτρο μου βγαζει γυρω στα 8000 αποτελεσματα μονο, χωρις να εχει ολα τα "μεγαλα ονοματα". Υποθετω μου εχει κανει αυτοματα exclude τους μη ρεαλιστικους στοχους, αλλα δεν βρισκω απο που να το απο-επιλεξω ωστε να τους δω ολους, ρεαλιστικους και μη. Το μονο σχετικο που βρηκα ειναι στο κουμπακι κατω δεξια, ΠΡΟΣΘΗΚΗ, που εχει να επιλεξω να γινει προσθηκη των ρεαλιστικων, το οποιο ομως αν το βγαλω δεν φερνει καθολου αποτελεματα!! εγω θελω να μου δειξει ολο το προσωπικο και ρεαλιστικο και μη! Περιμενω τα φωτα σας, ευχαριστω!
sk
Trialist
Trialist
Posts: 31
Joined: Tue Apr 19, 2005 2:32 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sk wrote: Mon Dec 31, 2018 1:56 pm Καλησπερα σε ολους και Χρονια Πολλα. Εχω το εξης θεματακι. Πηγαινοντας στην καρτελα αναζητηση προσωπικου και χωρις να εχω ενεργο φιλτρο μου βγαζει γυρω στα 8000 αποτελεσματα μονο, χωρις να εχει ολα τα "μεγαλα ονοματα". Υποθετω μου εχει κανει αυτοματα exclude τους μη ρεαλιστικους στοχους, αλλα δεν βρισκω απο που να το απο-επιλεξω ωστε να τους δω ολους, ρεαλιστικους και μη. Το μονο σχετικο που βρηκα ειναι στο κουμπακι κατω δεξια, ΠΡΟΣΘΗΚΗ, που εχει να επιλεξω να γινει προσθηκη των ρεαλιστικων, το οποιο ομως αν το βγαλω δεν φερνει καθολου αποτελεματα!! εγω θελω να μου δειξει ολο το προσωπικο και ρεαλιστικο και μη! Περιμενω τα φωτα σας, ευχαριστω!
Τελειως κανοντας δοκιμες, σε αλλο save παλι με την ιδια ομαδα, μου βγαζει παραπανω αποτελεσματα με ολα τα μεγαλα ονοματα αν ξετικαρω την προσθηκη μονο ρεαλιστικων στοχων. Στο συγκεκριμενο απλα οταν ξετικαρω τους ρεαλιστικους, αντι να φερνει παραπανω αποτελεσματα δεν φερνει κανενα.. καατι κανω λαθος αλλα δεν μπορω να το εντοπισω!
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”