official update?

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2019!
Post Reply
sk
Trialist
Trialist
Posts: 31
Joined: Tue Apr 19, 2005 2:32 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδες καλημερα και χρονια πολλα! Ειπα λογω εορτων κ ολιγοημερης αδειας να εκινησω ενα save, αλλα παρατηρω οτι δεν εχει κατεβασει το παιχνιδι αλλα εκδοση database μετα την 19.1.0 Update.
Δοκιμασα και επανεκκινηση του Steam αλλα τιποτα. Δεν εχει βγει κανενα update? Ρωταω γιατι ειδα στο topic πχ με το προβλημα που υπηρχε με τα playoffs απο τ0 21 που εγραφαν τα παιδια οτι διορθωθηκε με το τελευταιο update, επισης και στο official forum της SI γραφουν για 19.2.1 ισως και μεταγενεστερη που δεν προσεξα. Εγω τι πρεπει να κανω για να κατεβει η τελευταια εκδοση και να εχω ολες τις διορθωσεις? Εννοειται το παιχνιδι ειναι αγορασμενο και απλα εχω περασει τα fix του Nik33 αν κ δε νομιζω να επηρεαζει αυτο. Ευχαριστω εκ των προτερων!
User avatar
nikolaosaek
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 290
Joined: Sun Jun 07, 2009 5:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΓΣ Διαγόρας Ραχών
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Διαγόρας Ραχών
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Να είσαι σε online στο steam, κλείσε το παιχνίδι και το steam και άνοιξε το πάλι. Θα κάνει μόνο του update.
sk
Trialist
Trialist
Posts: 31
Joined: Tue Apr 19, 2005 2:32 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ευχαριστω! αφορα την εκδοση της database οταν ξεκιναω νεο παιχνιδι(που βλεπω εκει το 19.1.0) ή φαινεται καπου αλλου το patch? Μηπως εχει ηδη γινει και απλα κοιταω λαθος..
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Η db είναι η 19.1 και το patch είναι το 19.2.1
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
sk
Trialist
Trialist
Posts: 31
Joined: Tue Apr 19, 2005 2:32 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tsakalaki wrote: Thu Dec 27, 2018 12:54 pm Η db είναι η 19.1 και το patch είναι το 19.2.1
Ευχαριστω και τους 2 σας! καλες γιορτες
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”