Pc

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2019!
Post Reply
Sld05
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Thu Nov 15, 2018 11:03 pm
twitter: sldalex05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

(Αν εχω γράψει το ποστ σε λαθος thread ας μετακινηθεί στο σωστό ) Καλησπέρα στην ομαδα του φόρουμ. Πρόσφατα η επίσημη σελιδα της Super League στο Twitter διεξήγαγε διαγωνισμό για το fm19 και ήμουν ενας απο τπυς δυο τυχερους. Προσωπικά έρχομαι πρωτη φορά σε επαφή με το παιχνιδι (αν και εχω δει πολλα βιντεάκια ειδικά απο Hareas ). Το pc μου ειναι παλιό και δεν το σηκώνει το παιχνιδάκι. Χριστούγεννα έρχονται οποτε λεω να κοιτάξω να μου κανω δωρο ενα καινούριο υπολογιστή.To budget ειναι 350-400€ και θα βόλευε αν ηταν κάποιο λαπτοπ. Έχετε κατι να μου προτείνετε; Ευχαριστω εκ των προτέρων :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Από τη στιγμή που έχεις το παιχνίδι στα χέρια σου, το πιο απλό - ως απλοϊκό θα έλεγα - είναι αυτό που είχα κάνει εγω πριν από 22 χρόνια. Να πας με το FM2019 ανα χείρας (εκτός αν μάθεις τις απαιτήσεις του παιχνιδιού) και να ψάξεις ένα pc που να το «σηκώνει». ΟΚ, τι σου λέω τώρα, το προφανές, αλλά με αυτό το τρόπο μπορείς να ψάξεις σε ένα e-shop με βάση τα χαρακτηριστικά το FM. Και στο λέω διότι με τα λεφτά που δίνεις θα βρεις ένα «οριακό» pc για να κάνεις τη δουλειά σου.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”