Αρχείο Ενεργοποίησης Γ’ Εθνικής & Τοπικών Πρωταθλημάτων ΕΠΣ

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2019!
xaramtzhs
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Fri Dec 26, 2014 10:52 am
Football Manager της ομάδας: παοκ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπέρα..υπάρχει περίπτωση να δούμε πιο πολλές ομάδες στις ΕΠΣ όπως σε παλιότερo PATCH ή και καλά realistic όσες ομάδες έχουν δηλωθεί στην ανώτερη κατηγορία
lilipouas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Wed Nov 05, 2008 9:28 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Ο. Ξάνθη
Αγαπημένη Ομάδα: Dresden, Steven
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

φίλε μου, οι ομάδες είναι αυτές που υπάρχουν στο παιχνίδι... αλλά (επειδή προφανώς έχεις κάποια στο μυαλό σου, που θέλεις να δεις, ίσως την ομάδα του χωριού σου ή της γειτονιάς σου) μπορείς να βοηθήσεις. Γράψε τα στοιχεία της στο φόρουμ του research ώστε να μπορέσει να μπει στο παιχνίδι στις επόμενες εκδόσεις... Αλλιώς δε γίνεται φίλε, όσο και να θέλουμε δεν μπορούμε να ξέρουμε όλες τις ομάδες, αν δεν βοηθήσουμε όλοι
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75718
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Επίσης, πάντα προτεραιότητα έχουν οι ομάδες από την Α' κατηγορία κάθε ΕΠΣ.
xaramtzhs
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Fri Dec 26, 2014 10:52 am
Football Manager της ομάδας: παοκ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το θέμα είναι ότι είναι στο παιχνίδι,απλά δεν έχει δηλωθεί στην ανώτατη κατηγορία..(IRL)
περίμενα 1 χρόνο και ανέβηκε μόνη της.φαντάζομαι υπάρχουν κι'άλλες ομάδες που δεν έχουν δηλωθεί
κάτω από αυτές τις συνθήκες δεν νομίζω να θέλω να γίνει μετατροπή μόνο για μία ομάδα,άμα υπήρχαν και άλλα παιδιά μπορεί

ευχαριστώ και πάλι για την ανταπόκριση σας :)
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75718
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Ο Γιάννης (aox-4-), ετοίμασε μια νέα έκδοση. Μπορείτε να την κατεβάσετε από το ίδιο link.

Κυριότερες αλλαγές:
- Περάστηκαν τα σωστά regional divisions σε όλες τις ομάδες
- Προστέθηκαν μισθολογικά μπάτζετ στις ομάδες της Γ' Εθνικής.
User avatar
nikolaosaek
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Sun Jun 07, 2009 5:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΓΣ Διαγόρας Ραχών
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Διαγόρας Ραχών
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Καλησπέρα σε όλους και πολλά μπράβο. 3 προβλήματα βρίσκω.
1ον: Στις ΕΠΣ Αθήνας και Πειραιά αντί για 1ο και 2ο όμιλο τα έχεις σκέτα ΕΠΣ Αθήνας και GAD Athens.
2ον: Στα πρωταθλήματα στο μικροσκόπιο ΔΕΝ εμφανίζεται η Γ Εθνική σαν επιλογές.
3ο: Δεν υπάρχει ο διαχωρισμός σε ομίλους στην Superleague, κάτι που βλέπω ότι αναφέρθηκε. Απλά το επιβεβαιώνω.
User avatar
aox-4-
Asst Researcher ΑΟ Χανιά & ΕΠΣ Χανίων
Asst Researcher ΑΟ Χανιά & ΕΠΣ Χανίων
Posts: 714
Joined: Tue Sep 23, 2014 1:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Chania
Location: Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

https://files.fm/u/kp2y3gqp

Από αυτό το link μπορείτε να κατεβάσετε διορθωμένο το patch του Claasen με τις σωστές regional divisions για όλες τις ομάδες.

Περιέχει :
- Τη Γ' Εθνική
-Διατήρηση αναδιάρθρωσης για SuperLeague και Football League
User avatar
Stelios NordArmee
Trialist
Trialist
Posts: 17
Joined: Fri May 08, 2015 2:47 pm
Football Manager της ομάδας: PAOK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έτρεξα το παιχνίδι πηγαίνοντας διακοπές για κάποια χρόνια και αυτό που παρατήρησα είναι απογοητευτικό. Για 3 ολόκληρα χρόνια καμιά ομάδα από Γ Εθνική δεν ανεβαίνει στη football league. Αυτό συμβαίνει είτε περάσει κάποιος το αρχείο του Claasen είτε όχι. Δηλαδή είναι εντελώς ηλίθιο να επιλέξεις save με ομάδα Γ εθνικής αφού δε πρόκειται να ανέβεις κατηγορία για 3 χρόνια.
User avatar
nikolaosaek
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Sun Jun 07, 2009 5:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΓΣ Διαγόρας Ραχών
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Διαγόρας Ραχών
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Stelios NordArmee wrote: Thu Dec 27, 2018 6:11 am Έτρεξα το παιχνίδι πηγαίνοντας διακοπές για κάποια χρόνια και αυτό που παρατήρησα είναι απογοητευτικό. Για 3 ολόκληρα χρόνια καμιά ομάδα από Γ Εθνική δεν ανεβαίνει στη football league. Αυτό συμβαίνει είτε περάσει κάποιος το αρχείο του Claasen είτε όχι. Δηλαδή είναι εντελώς ηλίθιο να επιλέξεις save με ομάδα Γ εθνικής αφού δε πρόκειται να ανέβεις κατηγορία για 3 χρόνια.
Εγώ ανέβηκα κανονικά φίλε μου. Κάτι κάνεις λάθος.
User avatar
nikolaosaek
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Sun Jun 07, 2009 5:45 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΓΣ Διαγόρας Ραχών
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Διαγόρας Ραχών
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί ΔΕΝ μπορώ να δω την Γ΄Εθνική στην καρτέλα "πρωταθλήματα στο μικροσκόπιο"?? Εχω την επιλογή μόνο για Superleague, football league και όλες τις ΕΠΣ. Η Γ΄Εθνική δεν υπάρχει να την επιλέξω ενώ διεξάγεται κανονικά ...
User avatar
Divici
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Mar 25, 2016 10:48 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παίδες, έχει κι άλλος θέμα με την μετατροπή από amateur σε semi pro της ομαδος του;

Πήρα τον Φωστήρα, ανέβηκα κατηγορία στη Γ και παρέμεινα ερασιτεχνικό σωματείο. Περιττό να σας πω ότι μου έχουν κανιβαλησει ολους τους παίκτες.

Όλες οι άλλες ομάδες που ανέβηκαν μαζί μου, στις 20/6 έγιναν ημιεπαγγελματικες αυτομάτως. Τις τσέκαρα όλες μια μια.

Εμένα στις 20/6 ήρθε μήνυμα από τον προεδρα για συζητήσεις περί μετατροπής του συλλόγου σε ημιεπαγγελματικό, δέχτηκα φυσικά και θα ολοκληρωθεί του χρόνου!! στις 20/7. Φυσικά οντας ερασιτέχνης δεν συμμετείχα ούτε στο κύπελλο τη νέα χρόνια.

Δεν είναι προαπαιτούμενο για την συμμετοχή στη Γ Εθνική η μετατροπή του σωματείου σε ημιεπαγγελματικό;

Εννοειται οτι εν μέσω της χρονιας ζήταγα να γίνω ημιεπαγγελματιας αλλά με έγραφε κανονικά ο προεδρας.

Ασε που υπαρχει καποιο θέμα με τις απαιτήσεις της διοικήσεως στην αρχή του έτους. Από την μια ζητάνε πρωτάθλημα στην GAD Athens και άνοδο και από την άλλη οι παίκτες (ποσοστό 80%) στα μπαράζ ανόδου λένε ότι δεν ήταν ζητουμενο η άνοδος στην αρχή χρόνια και νοιωθουν ότι τους βαζω πίεση χωρίς λόγο.

ΥΓ: φυσικά οι λιγοψυχοι έφυγαν με την μια χωρίς πολλα πολλα

Ευχαριστω
User avatar
Spirosmvr
Amateur
Amateur
Posts: 108
Joined: Sun Nov 01, 2015 6:51 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μονο σε εμενα φαινεται περιεργο που οι ομαδες γ εθνικης δεν κανουν καθε μερα προπονηση? αυτο δεν ειναι ρεαλιστικο.Ναι μεν δεν ειναι εντελωσ επαγγελματικοι συλλογοι αλλα παρολαυτα irl η προπονηση γινεται καθημερινα
User avatar
sheriff7
Backup
Backup
Posts: 843
Joined: Wed Dec 03, 2014 4:48 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,ΑΡΣΕΝΑΛ,
twitter: https://twitter.com/Sheriff791
Location: ATHENS/TRIKALA
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Στο παιχνίδι οι ημι-επαγγελματικοι σύλλογοι κάνουν 2 βαριά 3 προπονήσεις την εβδομάδα,οι ερασιτεχνικές μπορεί ακόμα λιγότερες. Φαντάζομαι δεν μπορούν να κάνουν εξαίρεση για τις ελληνικές.
-nani
User avatar
Spirosmvr
Amateur
Amateur
Posts: 108
Joined: Sun Nov 01, 2015 6:51 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γενικα θα επρεπε να αλλαξει δεν νομιζω οτι υπαρχει συλλογος ο οποιος να κανει προπονηση 2-3 φορες την εβδομαδα
User avatar
sheriff7
Backup
Backup
Posts: 843
Joined: Wed Dec 03, 2014 4:48 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,ΑΡΣΕΝΑΛ,
twitter: https://twitter.com/Sheriff791
Location: ATHENS/TRIKALA
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Κοίτα IRL σε τέτοιες ομάδες παίκτες χάνουν προπονήσεις επειδή δουλεύουν ή κάτι τους έτυχε, λογικά επειδή δεν μπορούν να το περάσουν στο παιχνίδι βάζουν την προπόνηση να είναι λιγότερες μέρες για να διαφέρει από τους επαγγελματίες.
-nani
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”