Football Manager 2019 info

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2019!
Post Reply
User avatar
Thodoris213
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 374
Joined: Thu May 22, 2008 3:51 pm
Football Manager της ομάδας: Kavala, PAOK, Leeds, Dortmund
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εμένα αυτό που λέιπει στα 2 τελευταία FM είναι η 2D camera
όχι η classic
Ακόμα και μια κοινωνία ηλιθίων είναι ταξική. Έτσι ένας ηλίθιος πλούσιος είναι απλά πλούσιος ενώ ένας ηλίθιος φτωχός είναι απλά ηλήθιος. *Αρκάς

https://www.facebook.com/pages/PAOK-Fan ... ef=tn_tnmn PAOK Fan Page

https://www.facebook.com/pages/%CE%9D%C ... 070?ref=hl ΝΕΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΤΩΡΑΑΑ !!!
No Limit
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 360
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:22 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

winter transfer update ξερετε αν θα εχουμε απο το παιχνιδι ;
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9127
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

τέλη Φλεβάρη με αρχές Μάρτη θα βγει.
Spoiler: show
Image
Demetre
Trialist
Trialist
Posts: 40
Joined: Tue Oct 23, 2012 4:21 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημέρα, έχω πάρει την Λειψία στο γερμανικό πρωτάθλημα (Bundesliga) και αυτή τη στιγμή είμαι στο στάδιο της προετοιμασίας και πριν ξεκινήσει η σεζόν θέλω να κάνω μεταγραφές. Το θέμα είναι ότι ψάχνοντας τους κανόνες για την επιλογή του ρόστερ και γενικότερα για το τι ισχύει στην Bundesliga είδα με μεγάλη έκπληξη ότι πρέπει η αποστολή των ομάδων για τους επίσημους αγώνες να έχει τουλάχιστον 12 Γερμανούς παίκτες!!! όταν στις περισσότερες ομάδες (ιδίως στις μεγάλες) η πλειοψηφία των παικτών απαρτίζεται από ξένους παίκτες, κοινοτικούς ή μη. Είναι όντως έτσι ή μήπως είναι bug που προήλθε από τη φόρτωση κάποιου αρχείου δεδομένων fmf, inc κτλ.;
Demetre
Trialist
Trialist
Posts: 40
Joined: Tue Oct 23, 2012 4:21 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Demetre wrote: Tue Feb 12, 2019 9:26 am Καλημέρα, έχω πάρει την Λειψία στο γερμανικό πρωτάθλημα (Bundesliga) και αυτή τη στιγμή είμαι στο στάδιο της προετοιμασίας και πριν ξεκινήσει η σεζόν θέλω να κάνω μεταγραφές. Το θέμα είναι ότι ψάχνοντας τους κανόνες για την επιλογή του ρόστερ και γενικότερα για το τι ισχύει στην Bundesliga είδα με μεγάλη έκπληξη ότι πρέπει η αποστολή των ομάδων για τους επίσημους αγώνες να έχει τουλάχιστον 12 Γερμανούς παίκτες!!! όταν στις περισσότερες ομάδες (ιδίως στις μεγάλες) η πλειοψηφία των παικτών απαρτίζεται από ξένους παίκτες, κοινοτικούς ή μη. Είναι όντως έτσι ή μήπως είναι bug που προήλθε από τη φόρτωση κάποιου αρχείου δεδομένων fmf, inc κτλ.;
Τελικά ο κανονισμός των 12 παικτών αφορά την αποστολή για το συνολικό ρόστερ της σεζόν και όχι την αποστολή για κάθε αγώνα. :-)
lilipouas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Wed Nov 05, 2008 9:28 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Ο. Ξάνθη
Αγαπημένη Ομάδα: Dresden, Steven
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Thodoris213 wrote: Wed Jan 30, 2019 11:25 pm εμένα αυτό που λέιπει στα 2 τελευταία FM είναι η 2D camera
όχι η classic
και μένα μου λείπει φίλε, αλλά τελικά μάλλον ήμαστε οι δεινόσαυροι που θα ακολουθήσουμε την οδό της εξελίξεως... δυστυχώς
User avatar
akridas1
Rotation
Rotation
Posts: 1068
Joined: Sat Oct 11, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: ΙΩΝΙΚΟΣ
Αγαπημένη Ομάδα: ΙΩΝΙΚΑΡΑ
Status: Επαγγελματίας μερεμετατζης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γνωριζετε αν μπορει να γινει downgrade στο manager 2019 αν ναι πως?αν το σβησω και το ξανακαω install Mεσω steam θα το εγκαταστησει παλι με το καινουριο patch?
aeknick
Trialist
Trialist
Posts: 65
Joined: Fri Nov 11, 2011 1:27 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα συναγωνιστές... Ξέρουμε μήπως πότε θα βγει το update με τις χειμερινές μεταγραφές? Έχει ανακοινωθεί μήπως ημερομηνία?
Movida
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 452
Joined: Sat Sep 01, 2018 2:24 pm
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Βγήκε.
aeknick
Trialist
Trialist
Posts: 65
Joined: Fri Nov 11, 2011 1:27 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Movida wrote: Fri Mar 01, 2019 6:44 pmΒγήκε.
Πότε βγήκε αρχηγέ μου? Έχω να μπω 2-3 μέρες βέβαια.... Τώρα πρόσφατα ή έχει μέρες και εγώ δεν πήρα χαμπάρι? Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση....
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

Καμιά ώρα έχει.
aeknick
Trialist
Trialist
Posts: 65
Joined: Fri Nov 11, 2011 1:27 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mojotzotzo wrote: Fri Mar 01, 2019 6:59 pm Καμιά ώρα έχει.
Ευχαριστώ παιδιά... Πάω να τσιμπήσω μια κάρτα γραφικών γιατί αυτή που έχω δεν την παλεύει και να καώ... Ερώτηση... Άλλα παιχνίδια δεν παίζω... Την θέλω απλά για την καψούρα μας εδώ... Θέλω ότι πιο οικονομικό γίνεται που να τρέχει το παιχνίδι όμως με καλή ποιότητα χωρίς προβλήματα... Ρώτησα δύο φίλους που ασχολούνται και μου είπαν να πάρω 550 τουλάχιστον και όχι κάτι πιο φθηνό γιατί δεν αξίζει... Συμφωνείτε? Έτσι είναι? Ή μπορώ και με καμιά πιο οικονομική να κάνω δουλειά λέτε?
Movida
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 452
Joined: Sat Sep 01, 2018 2:24 pm
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

550 ευρώ εννοείς?Όχι ρε φίλε τι είναι αυτά που λες?Αν είναι για το μάνατζερ μόνο,πάρε μία με 200-250 και θα είσαι και κομπλέ για χρόνια.
aeknick
Trialist
Trialist
Posts: 65
Joined: Fri Nov 11, 2011 1:27 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Movida wrote: Fri Mar 01, 2019 8:07 pm 550 ευρώ εννοείς?Όχι ρε φίλε τι είναι αυτά που λες?Αν είναι για το μάνατζερ μόνο,πάρε μία με 200-250 και θα είσαι και κομπλέ για χρόνια.
Όχι 550 το μοντέλο μου είπαν... Κάνει κάπου στα 150 ευρώ νομίζω... Έλεγα μήπως την έβγαζα με καμιά πιο φθηνή.... :-P
lilipouas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Wed Nov 05, 2008 9:28 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Ο. Ξάνθη
Αγαπημένη Ομάδα: Dresden, Steven
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Πώς στον γερό κόρακα δοκιμάζουμε και επιβεβαιώνουμε στον έντιτορ αρχείο με τις αλλαγές που κάναμε; το έκανα τεστ, αλλά ενώ δεν μου έβγαλε πρόβλημα, εξακολουθεί να μην το βγάζει δοκιμασμένο και επιβεβαιωμένο...

Άκυρο το κατάφερα τελικά. Κάτι θα είχα κάνει λάθος. Έχω φτιάξει τον Ηρακλή όσο ακριβή γίνεται, με συμβόλαιο, όλο το προσωπικό κτλ... όποιος τον θέλει να μου πει να τον ανεβάσω
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”