Επιλογή ομάδας!

"Καίγεσαι" και λιώνεις με το FM...Do it loud and proud...Μοιράσου τα κατορθώματα και τις αποτυχίες σου. Πες το με μια ιστορία και γράψε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
chris21rod21
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Tue Aug 17, 2010 12:22 am
Football Manager της ομάδας: aek
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα σε όλους! Αρχικά μπαίνοντας στο τοπικ με τις ιστορίες περίμενα ότι κάτι θα βρω και ήταν αδειο! Μπαίνω κατευθείαν στο ψητό. Με την έλευση του fm 2018 ψήθηκα αρκετά για κάποιο στόρυ που ελπίζω ότι θα κρατήσει!!! Θα ήθελα την βοήθεια σας με σχόλια από κάτω για το ποιά ομάδα θα θέλατε να αναλάβω όπως επίσης και για τον τρόπο που θα παρουσιάζονται οι αγώνες δηλαδή σε βιντεακια που θα περιέχουν σημαντικά παιχνίδια και καποιά ρικαπ είτε απλα μέσω κειμένου εδω? Το πρωτάθλημα που θέλω να παίξω είναι η premier league αλλά από εκεί και πέρα δεν με πειράζει η ομάδα! Πείτε μου την γνώμη σας εδώ και ξεκιναμε αμέσως!!!
tasos14
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 349
Joined: Tue Jan 01, 2008 1:18 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα ζαχαρωτά θα είναι ενα ωραίο challenge φέτος! Προπονητή δεν έχουν real life οπότε να η ευκαιρία σου!!!
Sahim
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Sep 01, 2013 1:42 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos SF Piraeus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λιβερπουλ για να κανεις το μπαμ σε αγγλια και ευρωπη.
User avatar
Fumal
Trialist
Trialist
Posts: 53
Joined: Thu Nov 05, 2009 2:57 am
Football Manager της ομάδας: Cobh Ramblers F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για αρχή μην ξεκινήσεις κάποιο σοβαρό save.Παίξε το παιχνίδι ανακάλυψε τις καινούργιες προσθήκες, δοκίμασε κάποιες τακτικές να δεις πως βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο και περίμενε το 1ο Nik33's FM18 Data Pack ώστε να ξεκινήσεις ένα πιο σοβαρό και ουσιώδες save. Γιατί μόλις βγει με τις τόσες ρεαλιστικές διαφορές που θα έχει θα μπεις στο δίλημμα και θα αναγκαστείς να παρατήσεις αυτό το save που θα ξεκινήσεις τώρα.

Την καλημέρα μου.
Football Manager = Ναρκωτικό/Χωρισμός/Άνεργος/Κολλημένος/Καμμένος/Μη Κοινωνικός/Άπλυτος και πολλά άλλα...

Τελικά τι χρώμα έχει ο ήλιος? έχω καιρό να τον δω....
chris21rod21
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Tue Aug 17, 2010 12:22 am
Football Manager της ομάδας: aek
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tasos14 wrote:Τα ζαχαρωτά θα είναι ενα ωραίο challenge φέτος! Προπονητή δεν έχουν real life οπότε να η ευκαιρία σου!!!
Συμφωνώ μαζί σου. Έχουν ωραία ομάδα ταλέντο στις ακαδημιες και αρκετά χρήματα λόγω πώλησης Λουκακου.
chris21rod21
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Tue Aug 17, 2010 12:22 am
Football Manager της ομάδας: aek
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sahim wrote:Λιβερπουλ για να κανεις το μπαμ σε αγγλια και ευρωπη.
Η Λίβερπουλ είναι η ομάδα μου από την Αγγλία όποτε δυστυχώς η ευτυχώς έχει ένα μικρό πλεονέκτημα!!! Βέβαια η αλήθεια είναι ότι δεν θα ήθελα να πάρω ομάδα από τις top αγγλικές. Πριν 3-4 Χρόνια είχε πολύ ενδιαφέρον λόγω και αρκετών κενών που υπήρχαν στο ποστερ. Αλλά ο κλοπαρος την έχει μαζέψει την ομάδα (γκουχ εκτός από τα μετοπισθεν)
chris21rod21
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Tue Aug 17, 2010 12:22 am
Football Manager της ομάδας: aek
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Fumal wrote:Για αρχή μην ξεκινήσεις κάποιο σοβαρό save.Παίξε το παιχνίδι ανακάλυψε τις καινούργιες προσθήκες, δοκίμασε κάποιες τακτικές να δεις πως βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο και περίμενε το 1ο Nik33's FM18 Data Pack ώστε να ξεκινήσεις ένα πιο σοβαρό και ουσιώδες save. Γιατί μόλις βγει με τις τόσες ρεαλιστικές διαφορές που θα έχει θα μπεις στο δίλημμα και θα αναγκαστείς να παρατήσεις αυτό το save που θα ξεκινήσεις τώρα.

Την καλημέρα μου.
Καλημέρα φίλε μου και από εμένα και καλή μανατζερικη σεζον να έχουμε! Εχω ήδη παίξει 2-3 σεζον με άλλη ομάδα στο single όπως έχω παίξει και 4 σεζον σε multi όποτε πάνω κάτω τα έχω βρει τα κατατοπια. Σκεφτόμουν κάτι πιο challenging να δοκιμάσω όπως για παράδειγμα να πάρω ομάδα που κινδυνεύει για να έχει και ενδιαφέρον σε βάθος χρόνου! Μια ιδέα ήταν η Burnley μιας και οι άλλες δύο Brighton Huddersfield στα μάτια μου είναι λίγο πιο αδύναμες. Βέβαια πότε δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει. Ίσως και μια εκ των 3ων πρώτων της championship θα ήταν ωραίο ταξιδι
Post Reply

Return to “Ιστορίες”