Γενική συζήτηση για τον Παναθηναϊκό

Post Reply
User avatar
kjtzemis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Wed Dec 19, 2012 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Liverpool,Barca
Status: ...You'll Never Walk Alone...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μιας και δεν εχει δώσει κάποιος ανάλυση για τον Παναθηναϊκό είπα να ανοιχτεί μια συζητήση εδω πέρα για να αλλυλοβοηθηθουμε όσοι εχουμε ξεκινήσει με τον ΠΑΟ μιας και δεν είναι και τόσο εύκολο save.
Πήρα την συγκεκριμένη πρωτοβουλία για αυτό το τοπικ μιας και είδα ότι υπάρχει και αντίστοιχο για τον Ολυμπιακό.
Ας κάνω εγώ την αρχή λοιπόν είμαι Ιούλιο 2017 στην προετοιμασία η πρώτη σεζόν αποτυχημένη μιας και πίστευα στο πρωτάθλημα και στο κύπελλο αλλα βγήκα 3ος και στο κύπελλο έφυγα έναν γύρο μετά τους ομίλους.europa league έτυχα με Roma, sent etien και konyaspor...πίστεψα ότι ήταν καλός όμιλος ειδικά σε σχέση με άλλους αλλα δεν καταφέραμε να περάσουμε,βγήκα 3ος το μόνο θετικό που πήρα μαζι μου ήταν ότι αποσπάσαμε 2 ισοπαλίες (1-1)από την ρομα (εννοείται με ταμπούρι πισω).στο πρωτάθλημα είδα την ομάδα να κάνει κοιλιές,σε εντός και εκτός έδρας αγώνες μέχρι και με την τελευταία δυσκολευόμασταν κάποιες φορές ενώ από τα ντέρμπι μόνο τον ΠΑΟΚ καταφέραμε να κερδίσουμε μια φορά στο γήπεδο μας...η ΑΕΚ με διέλυσε μέσα έξω (αχ αυτός ο μπακασετας).
Τα πράγματα είναι δύσκολα ειδικά για το μεταγραφικό παζάρι με λίγα χρήματα έως ανύπαρκτα και Οχι μόνο όπως θα καταλάβατε και με τα λεγόμενα μου έως τωρα.
Ψάχνω απεγνωσμένα ενα γερό κανόνι στην επίθεση μιας και τον berg τον έδωσα (4 εκ. ήταν αυτα).
Ρίξτε ιδέες πείτε και εσείς τις εμπειρίες σας και τις δυσκολίες/προβλήματα που αντιμετωπίζεται, την πορεία που κάνετε ή κάνατε στο save ή ότι αλλο θελήσετε...ρίξτε και καμία ιδέα για κανα παίχτη που αξιζει να κοιτάξουμε να φερουμε ετσι ώστε να κάνουμε μια ωραία κουβεντούλα για την ομάδα.
Θα χαρώ πολύ να υπάρξει συμμετοχή στο θέμα μιας και δεν υπάρχει κάποια ανάλυση για την ομάδα.
Image
ziohan
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Mon Mar 30, 2009 6:22 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σου φίλε, και εγω ξεκίνησα σεζον με παναθηναικό, δεν υπάρχει χρημα οπότε αποφάσισα να δώσω φουλ εξουσιοδότηση στον director of football να κάνει κρούσεις σε παικτες τουλάχιστον να αποκτησει η ομάδα λιγο βάθος (μου βρήκε ένα τιμιο αριστερο φουλ μπακ για ρεζερβα του Hult τον Rrahman Hallaci με μόλις 6k, ωραίος ο λυμπε), δινοντας μου τη δυνατοτηα να αφοσιωθω στα φιλικά και στη τακτική.

Αποφάσισα να ξεκινήσω με ενα structured 4-4-2 με αντεπιθέσεις. Δεν παιζουμε καμια μπαλάρα (είναι κ πρωτα παιχνίδια) αλλά η ομάδα δείχνει μια συνεπεια στην αμυνα και το transition μπροστά δείχνει να δουλευει και παιχνίδι με παιχνιδι οσο δενει η ομάδα η κινηση χωρις τη μπαλα βελτιωνεται.
Image

Τον berg δεν τον πούλησα γιατι δεν πιστευα οτι με τα λεφτα που θα επαιρνα θα εβρισκα φορ που να κανει τη διαφορα περισσοτερο απο τον Σουηδο.
Image
User avatar
kjtzemis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Wed Dec 19, 2012 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Liverpool,Barca
Status: ...You'll Never Walk Alone...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα φιλε χαίρομαι που βρέθηκε κάποιος να αναφερθεί στο save με την ομάδα...όπως το είπες χρήμα δεν υπάρχει ούτε για αστείο αλλα εύκολα δύσκολα κάπως τα φέρνω γύρα.

Εγώ σύστημα χρησιμοποιώ το 4-4-1-1 και αντίστοιχα το 4-1-4-1 του tzor-el (νήμα τακτικών) για τα δύσκολα ματς που πρεπει να κλέψουμε πάσι θυσία την νίκη.
Σε πολλα ματς βλέπω πολύ ωραία μπάλα από την ομάδα πάμε με υπομονή και αρκετό passing game και βλέπω και πολύ καλές ασίστ που καταλήγουν γκολ.

Εγώ βρίσκομαι Φεβρουάριο 2ης σεζόν...στην πρώτη σεζόν δεν πιάσαμε κανέναν στόχο παρά μόνο να μπούμε ομίλους Europa και στο παρά Τσακ δεν περάσαμε 32 καθώς έχασα στην έδρα μου τελευταία αγωνιστική από την saint etien 0-4 (είμασταν απλα αισχροί).
Τωρα δεύτερη σεζόν η ομάδα τα πάει περίφημα αν και εχουμε κάποια στραβοπατήματα...στο πρωτάθλημα είμαι 2ος στους -6 από τον γαύρο ο οποίος πάει τρένο...κύπελλο είναι ημιτελικά με δύσκολο ματς ενάντια στο Αγρίνιο και το λέω δύσκολο γτ και αυτοί δεν χάνουν αγώνα φέτος..είναι 3οι με 1-2 διαφορά από εμένα και Europa είναι αυτό που χάρηκα μέχρι στιγμής περισσότερο στο save περάσαμε στους 32 πρώτοι μετά από όμιλο που είχε ξεκάθαρα φαβορί για πρόκριση τσσκα μοσχασ και marseille μετά εμένα η λοκερεν που έκανε και αυτή την έκπληξη και πέρασε δεύτερη πισω από εμένα ...βγήκα πρώτος με 10 θα μπορούσα να είχα βγει άνετα με 16 αλλα τα κάναμε λίγο μαντάρα στο γήπεδο μας στον δεύτερο γύρο...η καλύτερη αγωνιστική ήταν μέσα στην μαρσειγ που πήγαμε και πήραμε με 0-4 νίκη και το ηθικό της ομάδας από εκεί και μετά εκτοξεύτηκε.
Όσων αφορά παίχτες...για μένα έπρεπε να φύγει ο Σουηδός μιας και όταν τον χρειάζομουν δεν ήταν εκεί δρν μου έβγαζε εύκολα το γκολ και κατι που παίζει σημαντικό ρόλο για μένα δεν ήταν γρήγορος..επισης κάπως έπρεπε να μειωθούν τα πολύ "βαριά" συμβόλαια κατι το οποίο μέσα στο save δεν μπορείς να το πολύ αποφύγεις...το καλοκαίρι λοιπόν πριν την 2η σεζόν πήρα τον Thuram που είχε δανεικό η Κέρκυρα (1η σεζόν την έβγαλε play off και με 18 γκολ πήρε το χρυσό παπούτσι)..τον πήρα ελεύθερο και πραγματικά το 26χρονο αυτό αγόρι είναι φωτιά βάζοντας σε 15 εμφανίσεις 21 γκολ είναι απίστευτος και εννοείται του ανανέωσα συμβόλαιο καθώς τον είχα για 1 χρόνο στην αρχή...τωρα σαν rotation έφερε έναν πρώην πράσινο τον Αναστάσιο δωνη τον οποίο τον είχε η Γιούβε και τον έστελνε από εδω και από εκεί..έδωσα 300 χιλιάρικα και έναν μισθός κάπου στα 200 χιλ και αυτή την στιγμή και αυτός με 10 εμφάνισεις μετράει 15 γκολ...
Στο αριστερό μπακ που αναφέρθηκες έχω δανεικό τον marcal από την benfica και οψιον αγοράς κάπου 600 χιλ αν θυμάμαι καλα...
Στην αμυνα δυσκολεύομαι λίγο καθώς θελω έναν παίχτη που να λύσω το πρόβλημα μου...έφερα επισης πισω τον Ρισβάνη και με δικαιώνει και αγόρασα από τον πας τον Τζημόπουλο που εχει και τις καλές και τις κακές μέρες του (όπως όλοι πιστεύω).

Από ελεύθερους μετά την πρώτη σεζόν θα σου έλεγα να κοιτάξεις τον Πέλκα τον τουραμ τον Vargas από την ΑΕΚ.
Και κατι τελευταίο πάρε όπως δηποτε τον σιωπή είναι φοβερός θελει αρκετή δουλεια στην ψυχραιμία γιατί παίρνει πολύ εύκολα κίτρινες αλλα στρώνει σιγά σιγά.
Image
ziohan
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Mon Mar 30, 2009 6:22 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημέρα, βρίσκομαι στο τέλος του Νοέμβρη με την ομάδα στους -8 από τη κορυφή με 2 παιχνίδια λιγότερα λόγω ευρωπαϊκών υποχρεώσεων. Η ομάδα έχει πλέον αγωνιστική ταυτότητα είναι πολύ κοντά στη φιλοσοφία που έχω στο μυαλό μου, όλες οι γραμμές κοντά το πολύ fairly narrow σε width για να μπορούμε με λίγα λάθη να κυκλοφορούμε τη μπάλα κ να αμυνομαστε σε τακτικές με πολύ κόσμο στο κέντρο η και με ασύμμετρα formations. Με ένα καθαρό winger στο support δεξιά να ανοίγει την αντίπαλη άμυνα κ να ελευθερώνει χώρο στους όχι κ πολύ ελεύθερους δημιουργικά mc που απλά δίνουν τη μπάλα στον ελεύθερο προωθημένο

Στην επίθεση ξεκίνησα παίζω με Berg ως CF support με δίδυμο σε ρόλο defensive forward οποίον έχει διάθεση να τρέξει κ να πιέσει τα stopper κ τα αμυντικά χάφ του αντιπάλου με σκοπό να κάνουν κάποια λάθος πάσα κ να μην τους αφήνει όσο δυνατόν να κάνουν οργανωμένη επίθεση, ο Rinaldi μου παίζει καλά σε αυτό το ρόλο αλλά όχι πάντα μιας κ ο ρόλος αυτός δεν δουλεύει με ομάδες ταμπουρωμένους

Έτσι εισήγαγα σε αυτές τις περιπτώσεις το ρόλο του false 9 κάτι σαν forward playmaker με roaming from positions εντολή αν τα βρίσκουμε σκούρα με τη κατοχή, εδώ είναι η στιγμή του Leto, με αυτόν τον παίκτη κ με κεφάτο berg δημιουργούνται όμορφα τριγωνάκια στον άξονα με τον lud ως mc support να σημπληρωνει το τρίο.

Προβλήματα τώρα

Η ομάδα παίζει flat 4-4-2
Structured με τις γραμμές πολύ κοντά όπως είπαμε. Η τετράδα στην άμυνα με τα full backs support κ forward runs

Στο κέντρο αριστερά wide midfielder στο attack ξεκινάω τον Εμποκου με cut inside κ όταν το ματς είναι δύσκολο του αναθέτω sit narrower όταν δεν έχει τη μπάλα για να κρατήσω τον άξονα όσο γίνεται πιο solid, με την ευχή το full back από πίσω να κάνει overlap εδώ δυσκολεύομαι να το πετύχω κ ας έχω δώσει overlap εντολή στα full backs φαντάζομαι λόγω του ότι η ομάδα είναι σε structured κ λόγω ποιότητας παικτων, ελπίζω με καλύτερους παίκτες στο μέλλον η ομάδα να μπορεί να έχει μια σταθερότητα στο flexible κ πάνω.

Κέντρο αριστερά ποιος άλλος από τον μέγιστο Zeca σε ρόλο Ball winning midfielder defend με το ατελείωτο τρέξιμο κ το work rate you

Ακριβώς δίπλα του mcr ο ρόλος είναι central midfielder support, εκεί είχα για βασικό τον Κουρμπέλη συνεπέστατος δημιουργικά κ αμυντικά για 3 ευρωπαϊκά ματς με 1 γκολ κ μια ασίστ μέχρι εκεί όμως στα τελευταία λεπτά του παθαίνει ρήξη σχολείου τένοντα έξω για 7 μήνες.
Χωρίς άλλη επιλογή παίρνει θέση ο lud ο οποίος είναι καταπληκτικός μέσος πασάρει καλά λίγα λάθη τρέχει δίνει ασίστ κ σκοράρει που κ που, το παλικάρι έχει λιώσει όμως.

Μάλλον φταίω με τον κουρμπελη γιατί πιεστικέ πολύ.

Η Ευρώπη είναι το βάλσαμο η δόξα ήθελα παση θυσία να προχωρήσω, περάσαμε στους ομίλους με Bilbao ως φαβορί κ μαζί με Legia, ferenzvaros. Πρώτο παιχνίδι με Bilbao αν θυμάμαι καλα για 65 λεπτά είμασταν συγλονιστικοι 2-0 μετά η ομάδα έσκασε κ ισοφαριστηκαμε. Δεύτερο παιχνίδι με τους Ούγγρους δεχτήκαμε ισχυρό χαστούκι με ήττα 0-2, με Legia πήρα 4 βαθμούς στα 2 ματς, μεγάλη εμφάνιση με Ferencvaros 3-0 κ τώρα θα πάω Ισπανία καμικάζι να μην χάσω μπάσκετ κ προκρίθω, τεράστια ατυχία με Moledo στο τελευταίο ματς broken leg, να δω με ποιους θα παίξω πίσω στη χώρα των Βάσκων.

Δεν ήξερα ότι ο Πέλκας ήταν ελεύθερος αλλά τον έκλεισα για Γενάρη θα βοηθήσει πολύ πιστεύω. Θα προσπαθήσω να πουλήσω να αποκτήσω τον Σιοπη πράγματι είναι beast τον Γενάρη αλλά μάλλον για ελεύθερη μεταγραφή τον Ιούνη του 18 θα πάει μιας κ ψάχνω για στόπερ οπωσδήποτε πλέον, ο Ρισβάνης σίγουρα είναι ψηλά στη λίστα

Μπορεί όμως να φύγει ο berg δεν θέλω αλλά με 15 γκολ κ 5 ασίστ Νοέμβρη μήνα πολλές ομάδες βολιδοσκοπούν τον παίκτη κ έχει ήδη αρχιςει να είναι
Unsettled.

Αυτά προς το παρών ελπίζω να μην σας κούρασα, ήθελα να ανεβάσω κάποια βίντεο να δείξω πως παίζει η ομάδα αλλά το video encoding δεν λειτουργεί σωστά στο mac αν υπάρχει κάποια λύση ευπρόσδεκτη.

Με παναθηναϊκούς χαιρετισμούς καλό ΣΚ


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
kjtzemis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Wed Dec 19, 2012 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Liverpool,Barca
Status: ...You'll Never Walk Alone...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα και χρονια πολλα σημερα.
Εισαι 1η χρονια στο save αν καταλαβα καλα σωστα?
Μακαρι η ομαδα να δεσει και να συνεχισεις ετσι...εγω 1η σεζον η αληθεια ειναι οτι δυσκολευτηκα αρκετα ανα σημεια, την περιοδο ομως που διανειουμε αυτη την στιγμη στην 2η σεζον ειναι καταπληκτικη.

Επιτελους στο πρωταθλημα φτασαμε σιγα σιγα τον γαυρο στον -1 ο οποιος με ειχε φτασει και στους -10 και το καλο ειναι οτι τον εχω και σε ντερμπι μεσα στο γηπεδο μου οποτε ελπιζουμε στα καλυτερα....επισης ημουν και λιγο τυχερος μιας και ολα τα ντερμπι στον 2ο γυρο πρωταθληματος τα ειχα μεσα στην εδρα μου (γαυρο,αεκ,παοκ,αρη,αγρινιο) κατι που βοηθαει μιας και φτανουμε στην τελικη ευθεια του πρωταθληματος και μπορουμε λιγο πιο ευκολα να παμε να τους χτυπησουμε...δυστηχως με την αεκ δεν τα καταφερα ουτε μεσα ουτε εξω.
Στην ευρωπη περασα στους 16...στους 32 απεκλεισα τους τουρκους της φενερ...0-0 στην τουρκια που θα μπορουσαμε να ειχαμε κλεψει το διπλο μιας και χασαμε 2 τετ-α-τετ ενα με τον σιωπη που το εστειλε πανω στον τφ και ενα στο 93' με τον δωνη που και αυτος πηγε και πετυχε τον τφ...αλλα η εδρα εδειξε τα δοντια της...νικη με 2-1 και επομενη φαση η ομαδα.
Τωρα κληρωθηκα με ρομα...στον 1ο ματς 1-1 μεσα στην εδρα μου....μπηκαμε παρα πολυ υνατα καθως σκοραραμε στο 1ο λεπτο με τον δωνη και στην συνεχεια ολου του 1ου ημιχρονου τους ειχαμε κλεισει μεσα στην περιοχη τους..ειδικα στα πρωτα 20 λεπτα που δεν ηξεραν απο που τους ηρθε δεν μπορουσαν να παρουν ανασα...σιγα σιγα στο 2ο ημιχρονο το γυρισα σε ταμπουρι και εκει που κραταγαμε παει ο σιωπης στο 88' και κανει πεναλτι..κριμα...τωρα σαφως και μεσα στην ιταλια τα πραγματα δυσκολευουν κατα πολυ αλλα εχουμε πιστη οτι με το ταμπουρι πισω καπως μπορουμε να φυγουμε και να βαλουμε ενα γκολακι...

Ο berg 15 γκολ μεχρι τον νοεμβριο?εμενα καπου στα 11 ειχε γεναρη μηνα.
Ο πελκας σιγουρα θα βοηθησει, σιγουρα θελει ομως να δουλευτει και σιγουρα δεν ειναι παντα στις καλες του...υπαρχουν ματς που ενδεχεται να σου κανει χατ τρικ και να μοιραζει τις ασσιστ με τα τσουβαλια και ενδεχετε η αποδοση του να κατεβαινει τοσοι γρηγορα μεσα σε ενα ματσ που θα τραβας τα μαλλια σου.
Ο ρισβανης αρκετα καλος και αυτος...στις αρχες θα κανει τα λαθακια του αλλα οσο παιρνει παιχνιδια ολο και πιο εμπειστος γινετε.

Εγω αυτη την στιγμη για καλοκαιρι ειμαισε αναζητηση μεταγραφων διχως να εχω κανεναν στον νου μου..
Δεξη μπακ εχω coulibaly και yedlin(δανεικο), ο δευτερος ειναι για 2η σεζον σε εμας δανεικος αλλα δεν τον βλεπω για 3η...μπορει να εχει 17-18 σε ταχυτητα και επιταχυνση αλλα κατα τα αλλα λιγα πραγματα.
Αμυνα θελω λιγο εναν παικτη αλλης κλασσης οπως λεμε, θελω σιγουρα να αναιβει σκαλια η αμυνα μου και να μην τρεμουμε πισω συνεχεια.
επισης εχω δανεικο τον φετφατζιδη, δεν θα τον ανανεωσω μιας και εχει συμβολαιο 700χιλ αλλα εκτος αυτου δεν πηρα οσα θα ηθελα απο αυτον...σιγουρα φταιω και εγω μιας και το 4-4-1-1 που παιζω δεν τον βοηθαει να παιζει σαν εξτρεμ στο κεντρο, σε καποια ματς που κατεβηκα με 4-2-3-1 και επαιζε εσωτερικος επιθετικος απο τα δεξια τα πηγε αρκετα καλυτερα...οποτε πρεπει να ψαξω να βρω εναν πολυ καλο τεχνιτη αλλα να ειναι και γρηγορος να παιζει στα εξτρεμ.
Image
User avatar
panos13
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καλησπέρα παιδιά,

Αποφάσισα να ξεκινήσω ακόμα ένα παιχνίδι με τον ΠΑΟ, μετά και τα χειμερινά updates. Η άποψη μου και η συμβουλή μου είναι ότι πρέπει να δοθεί μεγάλη προτεραιότητα στο ξεσκαρτάρισμα του ρόστερ. Με λίγα λόγια ότι πρέπει να αντιμετωπίσει και ο Λυμπερόπουλος irl. Wemmer, Steele, ίσως Wakaso και φυσικά Mesto δεν έχουν θέση στο ρόστερ. Τα υπέρογκα συμβόλαια, κληρονομιά του Στράμα και των large επιλογών του φέρνουν σε δυσχερή θέση την ομάδα στο μεταγραφικό παζάρι. Θα ήταν ευχής έργον άμα μπορούσατε να πάρετε τον Σιώπη από Πανιώνιο μιας και το παιδί είναι εξαιρετικό, ίσως ο καλύτερος μέσος του πρωταθλήματος.

Η ομάδα μπορεί να στηριχτεί στα δικά του παιδιά μιας και έχουν αρκετό ταλέντο και σε βάθος χρόνου μπορούν να γίνουν ενεργά μέλη του ρόστερ. Ψήφος εμπιστοσύνης στον Βλαχοδήμο, μακάρι να μην ήταν δανεικός ο Κότσαρης ώστε να συνέθεταν ένα αρκετά καλό δίδυμο τηρουμένων των αναλογιών. Εγώ ανέβασα Ευαγγέλου και Μπουζούκη και έδωσα ρόλο στον Στάικο σε κάποια ματς.

Η χρονιά μπορεί να τελειώσει με πρωτάθλημα και κύπελλο και είναι αρκετά ρεαλιστικός ο στόχος του first knockout στο UEFA. Χρησιμοποιώ την τακτική του Jaeger με κάποιες πολύ μικρές αλλαγές.
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Πάντως ο Berg πολύ κλάψας, από την αρχή της σεζόν μέχρι μέσα 2ης που έχω φτάσει όλο unhappy για να πάρει μεταγραφή, παρόλα αυτά είναι goal machine ο άτιμος.
User avatar
panos13
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ο Berg όντως γκρινιάζει αρκετά, αλλά άμα η χρονιά ρολάρει και η ομάδα μείνει εντός στόχων, τότε υπεραποδίδει ειδικά άμα έχει και κάποιον συμπαραστάτη στην επίθεση
User avatar
Pat@
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 526
Joined: Tue Aug 21, 2007 6:06 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Killin BIG Beers 24 / 7 !!!
Location: Κύμη Ευβοίας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με τα τελευταία packs του Pro σε συνδυασμό με 2-3 του Nik33...

Image

Image

Image

Image




Ρόστερ 1ης season....

Image

Πάρε Δώσε...

Image

Ρόστερ Κ20

Image

Season so far....

Image
Last edited by Pat@ on Mon Jun 19, 2017 9:43 am, edited 7 times in total.
User avatar
Pat@
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 526
Joined: Tue Aug 21, 2007 6:06 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Killin BIG Beers 24 / 7 !!!
Location: Κύμη Ευβοίας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

" Μεταγραφές "

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



Προχωρήσαμε σε αρκετές μειώσεις συμβολαίων σε πολλούς από τους παίκτες και καταφέραμε να ρίξουμε το budget στα συμβόλαια ( μαζί με τις αποχωρήσεις-πωλήσεις παικτών.. ) στα 12 εκατομμύρια με την εφορία....

Το ίδιο συνέβη και με το staff team..

Οι μόνοι που δεν μπόρεσα να "σπρώξω" με πώληση ή έστω με δανεισμό και θα φύγουν μετά το πρώτο μισό της season ήταν οι Wakaso & Rinaldi λόγω του υψηλού κόστους συμβολαίων
( από την απόδοση τους θα εξαρτηθεί αν θα συμβεί το ίδιο και για Π.Βλαχοδήμο , Reis , Κουτρουμπή & Χουχούμη.. )

Τακτικές που ακολουθεί η ομάδα ( 1η : Jaeger efinal1 - 2η : Jaeger eDM - 3η : You Shall Not Pass )


Image

Image

Image

Image
"...Fuck your chain, my people will kill you for water
Fuck fans nigga, I got soldiers supporters ..."
Pat@ Ya Biaatchezzz!! .... ** Immortal Technique **
Post Reply

Return to “Αναλύσεις ομάδων”