Προτάσεις Παικτών

Post Reply
User avatar
paokkerkir
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3894
Joined: Sun Jun 13, 2004 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Cesena
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: paokkerkir
Location: Malta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Fernando Gago μεγάλο πουλεν για ελλάδα στο φετινό FM
User avatar
Hirigoyen
Trialist
Trialist
Posts: 41
Joined: Sun Nov 03, 2013 9:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σεντερ μπακ προτεινω Dede. Για δυο χρονια...αντε 3 ειναι αρχοντας στα μετοπισθεν.
Lautaro Giannetti, Mirin. Βασικα εκτος τα marking, jumping, heading, defence positions κτλ κοιτα να ειναι και γρηγορος. Τουλαχιστον ο ενας απο τους δυο κεντρικους πρεπει να ειναι σφαιρα!
User avatar
silverman
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2121
Joined: Sat Feb 04, 2006 5:23 pm
Football Manager της ομάδας: AEK,Roma,Leeds
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Roma
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για CB δες κ τον Goldaniga...ειδικά αν δεν έχει καταφέρει να σωθεί η Palermo μπορεί να τον αγοράσει κανείς εύκολα κ σχετικά φθηνά για την αξία του.
rozgatos
Trialist
Trialist
Posts: 57
Joined: Tue Oct 20, 2015 4:06 pm
Football Manager της ομάδας: panetolikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχει βρει κανεις κανενα ταλεντακι τυπου Jhon Arango(που ηταν στο περσινο)κοστιζει ψυχουλα ερχονταν σχεδον παντου και μετα μοσχοπουλιοταν (: ???Ξερω ζηταω πολλα.
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14791
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχετε να προτεινεται καποιον επιθετικο για Ολυμπιακο δευτερη σεζον,μεχρι 7-8 εκατομμυρια μπορω να τα δωσω
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
georg
Trialist
Trialist
Posts: 22
Joined: Thu Jun 12, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: VfB Stuttgart
Αγαπημένη Ομάδα: VfB, Ολυμπιακος
Location: mainz
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι αποψη εχετε για τον Yoan Gouffran ? Αξιζει τον κοπο ? Ειναι ελευθερος το πρωτο καλοκαιρι απο την Newcastle United. Τον θελω για την Στουτγαρδη, και για την πρωτη κατηγορια Γερμανιας. Αν καποιος εχει αποψη, ας την καταθεσει.
Deluhathol
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Sun Dec 07, 2014 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rayo, Bristol, Ingolstadt
Αγαπημένη Ομάδα: Νέα Σαλαμίνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

rozgatos wrote:Εχει βρει κανεις κανενα ταλεντακι τυπου Jhon Arango(που ηταν στο περσινο)κοστιζει ψυχουλα ερχονταν σχεδον παντου και μετα μοσχοπουλιοταν (: ???Ξερω ζηταω πολλα.
Linus Wahlqvist. Δεξί Μπακ που μπορεί να παίξει και Κεντρικός Αμυντικός, ανήκει στην IFK Norrköping και μπορείς να τον πάρεις με 750 χιλιάδες στην αρχή του παιχνιδιού, τον έδωσα στα μέσα της 3ης σεζόν στην 'Εβερτον με 40 + 10 μύρια ( το save είναι με St. Pauli )
User avatar
Hirigoyen
Trialist
Trialist
Posts: 41
Joined: Sun Nov 03, 2013 9:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εμενα παπαδες μου κανουν οι δυο ακραιοι μ.
Nemanja Mihajlović και Pavon απο Boca..
Γενικα παντως εχω διακρινει πως ακομα και με ενα πρωταθλημα φορτωμενο με μεγαλη database τα ταλεντακια ειναι αφθονα.
Θελει πολυ ψαξιμο ομως για να προλαβεις χαμηλη τιμη.
Στην Ελλαδα που παιζω εγω...γινεται οργιο!
Δεν συζητω για Πορτογαλια κτλ...Εκεί γινεται της μουρλης..χαχαχα!
APO15
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Mon Oct 24, 2016 6:03 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[quote="mitsaek"]Χαίρεται. Πλησιάζω τέλη πρώτης σεζόν με ΑΕΚ και θέλω να πάρω ταλεντάκι εξτρέμ 'Ελληνα για πλάγια και είμαι μεταξύ Λάμπρου του Ηρακλή και Λημνιού του Ατρομήτου.
Μπορεί κάποιος να μου δώσει εικόνα αν έχει σε βάθος χρόνου για καθένα απο αυτούς;[/quote

εγω εχω αρχισει με ηρακλη και ο λαμπρου ειναι επιεικως μετριος οποτε δεν στον συνιστω.τον λημνιο τον ειδα στα ματς που επαιξα με τον ατρομητο και νομιζω ειναι καλυτερος απο τον λαζαρακο και εχει και προοπτικη εξελιξης.εγω ευτυχως πουλησα τον λαμπρου 5 εκατομμυρια στην μπενφικα
rozgatos
Trialist
Trialist
Posts: 57
Joined: Tue Oct 20, 2015 4:06 pm
Football Manager της ομάδας: panetolikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πήρα στον ΠΑΟΚ τον Nemanja Mihajlovic(υποτιθέμενο φετινό wonderkid σύμφωνα με το fmscout) της Partizan με 1Μ επειδή ήθελα μια καλή εναλλακτική πίσω από Γκάρι και Κάμπος.Ήλπιζα ότι θα ναι στυλ Zivkovic αλλά μου βγήκε πολύ χειρότερος.Τον έχω δοκιμάσει παντού αριστερά,δεξιά μέχρι και 10αρι αλλά τίποτα.Απ΄τα μέσα της χρονιάς και μετά κάπως ανέβασε την αποδοσή του αλλά και πάλι όχι κάτι το ιδιαίτερο.Ελπίζω να πάει καλύτερα την 2η χρονιά.
User avatar
Pat@
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 526
Joined: Tue Aug 21, 2007 6:06 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Killin BIG Beers 24 / 7 !!!
Location: Κύμη Ευβοίας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Jhon arango κ nemanja mihajlovic τους έχω κ τους 2 στην ομάδα νέων του ΠΑΟ από την πρώτη season...μεγάλη εξέλιξη καθώς τους δίνω συνεχώς παιχνίδια σε κύπελλο σαν βασικούς κ πολλά φιλικά... τον nemanja τον πήρα με 2 κατοστάρικα κ κάποια bonus.. όσον αφορά Lovre Kalinic όλα τα λεφτά !!! Μισά πρώτης season γενάρη του προτείνεις συμβόλαιο...φροντίστε έγκαιρα γιαρί πέφτουν πολλές ομάδες πάνω του...16άρια 17άρια attributes πολύ δυνατός goalkeeper....

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
"...Fuck your chain, my people will kill you for water
Fuck fans nigga, I got soldiers supporters ..."
Pat@ Ya Biaatchezzz!! .... ** Immortal Technique **
Thanasis159
Backup
Backup
Posts: 754
Joined: Tue Mar 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Oλυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

themistoklis7 wrote:Εχετε να προτεινεται καποιον επιθετικο για Ολυμπιακο δευτερη σεζον,μεχρι 7-8 εκατομμυρια μπορω να τα δωσω
Και γω κάτι τέτοιο ψάχνω...
Geo1983
Trialist
Trialist
Posts: 26
Joined: Sun Nov 11, 2012 3:28 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Την πρώτη χρονιά πήρα στα 1,7μ τον Andrea Pinamonti. Την δεύτερη χρονιά πήρα τον Mario Balotelli στα 11μ.
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14791
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω κατεληξα στον Angelo Henriquez απο την Ντιναμο και κανει αρκετα καλα νουμερα
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
Thanasis159
Backup
Backup
Posts: 754
Joined: Tue Mar 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Oλυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

themistoklis7 wrote:Εγω κατεληξα στον Angelo Henriquez απο την Ντιναμο και κανει αρκετα καλα νουμερα
Και κάτι σε stopper με τα ίδια χαρακτηριστικά (Ολυμπιακο δευτερη σεζον,μεχρι 7-8 εκατομμυρια);
Post Reply

Return to “Προτάσεις παικτών”