Per esser di Firenze vanto e gloria!

"Καίγεσαι" και λιώνεις με το FM...Do it loud and proud...Μοιράσου τα κατορθώματα και τις αποτυχίες σου. Πες το με μια ιστορία και γράψε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
Alefantos.79
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 295
Joined: Thu Aug 21, 2014 9:07 am
Football Manager της ομάδας: OLYMPIAKOS
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ & ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εξαιρετικό ξεκίνημα φίλε μου (ελπιζω να μην σε ματιάσω χα χα !) Βετσίνο και Σιμεόνε οδηγούν την ομάδα σου και μόλις ανέβει και ο Γκαμπιατίνι θα τα πας ακόμη καλύτερα θεωρώ. Εννοείται πως καλά έκανες και κράτησες κάποιους από τους βασικούς σου πυλώνες αλλιώς θα αδυνάτιζε πολύ η ομάδα. Είπαμε πουλάμε μεν αλλά προσέχουμε για να έχουμε δε. Άλλωστε αν συνεχίσεις όπως πας δεν έχουν κανένα λόγο να νομίζουν τα αστέρια σου ότι βρίσκονται σε μια ομάδα που δεν ικανοποιεί τις φιλοδοφίες τους. Πολύ καλό το δεξί μπακ που τσίπμησες και νομίζω ότι συνθέτει καλό δίδυμο μαζί με Βεντελ.
GIANNIS511
Backup
Backup
Posts: 897
Joined: Wed Dec 31, 2008 8:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έκανες εξαιρετικές μεταγραφές και πολύ καλό ξεκίνημα επίσης με εξαίρεση την τριάρα από την Torino. Αν συνεχίσεις έτσι στο πρωτάθλημα και δεδομένου ότι και οι άλλες ομάδες θα κάνουν και αυτές τις γκέλες τους, σε βλέπω να κουνάς σεντόνι τουλάχιστον.
Diego91
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Sun Feb 01, 2015 4:05 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli , Marseille , AEK
Αγαπημένη Ομάδα: OM
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Alefantos.79 wrote:Εξαιρετικό ξεκίνημα φίλε μου (ελπιζω να μην σε ματιάσω χα χα !) Βετσίνο και Σιμεόνε οδηγούν την ομάδα σου και μόλις ανέβει και ο Γκαμπιατίνι θα τα πας ακόμη καλύτερα θεωρώ. Εννοείται πως καλά έκανες και κράτησες κάποιους από τους βασικούς σου πυλώνες αλλιώς θα αδυνάτιζε πολύ η ομάδα. Είπαμε πουλάμε μεν αλλά προσέχουμε για να έχουμε δε. Άλλωστε αν συνεχίσεις όπως πας δεν έχουν κανένα λόγο να νομίζουν τα αστέρια σου ότι βρίσκονται σε μια ομάδα που δεν ικανοποιεί τις φιλοδοφίες τους. Πολύ καλό το δεξί μπακ που τσίπμησες και νομίζω ότι συνθέτει καλό δίδυμο μαζί με Βεντελ.
Συμφωνω φιλε μου αν ο Γκαμπια αρχισει και στροφαρει περισσοτερο θα δουμε εξαιρετικα πραγματα απο την ομαδα!Ε κοιτα ειπαμε να πουλησουμε αλλα οκ οχι ολους :D
Ο Βεσινο εμεινε επειδη το ηθελε αλλιως δυσκολα θα μπορουσα να πω οχι να τα λεμε κ ολα. Ναι ο Μαριο ο Ισπανος ειναι οτι καλυτερο θα μπορουσα να κλεισω εστω και δανεικο για δεξι μπακ.
Ναι αριστερα Βεντελ και Gersbach (και αυτος δανεικος απο Τσελσι) ειναι απειλη για τον αντιπαλο.
Σκορδα σκορδα για τραυματισμους να λεμε χαχα!
Image

H νεα μου ιστορια στο FM 2018
viewtopic.php?f=468&t=43634

H ιστορια μου στο FM 2017:
viewtopic.php?f=457&t=43113
Diego91
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Sun Feb 01, 2015 4:05 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli , Marseille , AEK
Αγαπημένη Ομάδα: OM
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

GIANNIS511 wrote:Έκανες εξαιρετικές μεταγραφές και πολύ καλό ξεκίνημα επίσης με εξαίρεση την τριάρα από την Torino. Αν συνεχίσεις έτσι στο πρωτάθλημα και δεδομένου ότι και οι άλλες ομάδες θα κάνουν και αυτές τις γκέλες τους, σε βλέπω να κουνάς σεντόνι τουλάχιστον.
Ναι ηταν μια κακη παρενθεση Γιαννη συμφωνω αλλα μετα ξαναστρωσαμε και αυτο ηταν το καλυτερο για εμας. Ναι στοχος το σεντονι γιατι και περυσι τα ιδια λεγαμε και μειναμε με το σεντονι του κρεβατιου μας :D
Image

H νεα μου ιστορια στο FM 2018
viewtopic.php?f=468&t=43634

H ιστορια μου στο FM 2017:
viewtopic.php?f=457&t=43113
Diego91
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Sun Feb 01, 2015 4:05 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli , Marseille , AEK
Αγαπημένη Ομάδα: OM
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνεχιζουμε...παιζαμε πολυ καλα τελευταια αλλα ερχοταν ενα δυσκολο τεστ για εμας με την Ιντερ εντος εδρας.
Image

Ολοι ξεραμε οτι πρεπει να παιξουμε πολυ καλα και να μπλοκαρουμε τα ατου της Ιντερ και ιδιαιτερα τον Ικαρντι.

8η αγων.
Spoiler: show
Image Simeone και Γκαμπιαντινι τους τελειωσαν!! Τρομερη εμφανιση απο την ομαδα μας ιδιαιτερα με τον Γκαμπια να δινει ρεσιταλ επιθετικα! Δεν εκανε φαση η Ιντερ στα 90 λεπτα και δικαιως κερδισαμε με ενα καθαρο σκορ 2-0!
Ημουν τρομερα ικανοποιημενος απο την ομαδα μου ειδικα στον αμυντικο τομεα ο Κιελινι παρολο στα 35 του εκανε την διαφορα μαζι με τον Αντει ενω ο Κλοσε
φετος ειναι πολυ μετριος.

Η ευρωπη μας περιμενε και ο ΠΑΟΚ ερχοταν στην Φλωρεντια.
Image
Spoiler: show
Image Μπαλαρα για 90 λεπτα! Ομορφο ποδοσφαιρο με τον Γκαμπιαντινι να κανει παλι την διαφορα και να ακολουθουν οι Σαποναρα και Κιελινι! Αψογοι και ακομη μια νικη για την προκριση στους 32.
Η ομαδα μου ηταν ανεβασμενη αλλα δεν επρεπε να εφησυχαστουμε με τιποτα. Επρεπε να συνεχισουμε να μαστε σοβαροι. Πηγαιναμε στην Γενοβα αυτη την φορα.
Image

9η αγων.
Spoiler: show
Image Δυστυχως κατι η κουραση κατι τα μυαλα μας που ειχαν παρει αερα φαγαμε μια δυνατη σφαλιαρα. Παρολα αυτα παλεψαμε και ειμασταν καλυτεροι συνολικα απλα η Τζενοα σταθηκε ιδιαιτερα τυχερη και πηρε την νικη. Το θετικο ακομη ενα γκολ για τον Σιμεονε.
Παρα την ηττα ειπα στην ομαδα οτι παιξαμε καλα και πρεπει να συνεχισουμε ετσι και να μην μας επηρεασει. Επομενος αντιπαλος η Εντελα.
Image

10η αγων.
Spoiler: show
Image Το σοου του Σιμεονε που πετυχε 4 γκολ!!!! Μας οδηγει φετος ειναι ηγετης και θυμιζει κατι απο τα ποδοσφαιρικα μου νιατα! Παιξαμε φοβερα και δεν αφησαμε περιθωριο αμφισβητησης στον αντιπαλο μας.
Αυτο ηθελα να βλεπω απο την ομαδα. Επισης αποθεωσα τον Σιμεονε που θυμιζε εμενα πολυ. Ειχαμε δουλεψει μαζι στις προπονησεις τα τελειωματα τις κεφαλιες τα σουτ
και πραγματικα σκοραρε με καθε τροπο φετος!!
Image

Η επομενη αναμετρηση μας ηταν δυσκολη γιατι παιζαμε στην Μπολονια με την ομαδα τους να ναι στις τελευταιες θεσεις.Επισης ηταν και τοπικο ντερμπι και γι αυτο μιλησε ενας πρωην αγαπημενος μας.
Image
Image


11η αγων.
Spoiler: show
Image Δυσκολευτηκαμε στην αρχη αλλα φυγαμε με το τριποντο!!! Γκολαρα Βεσινο 0-1 αλλα απαντησανε γρηγορα με ενα πεναλτι.
Ο Γκαμπια ομως ηρθε να κανει το 1-2 και απο κει και περα καναμε αυτο που επρεπε παιξαμε προσεκτικα και φυγαμε με την νικη!
Η ομαδα μου ειχε ωριμασει και πλεον σε τετοια ματς επειδη ειχαμε και παικτες με χαρακτηρα τα καθαριζαμε με το τροπο μας.

Ταξιδι στην Ελλαδα και στην ομορφη Θεσσαλονικη ειχε το προγραμμα με αντιπαλο τον ΠΑΟΚ.

Θα εκανα πολλες αλλαγες γιατι μετα πηγαιναμε στην Ναπολι και το ματς θα ηταν αρκετα πιο δυσκολο.

Image
Spoiler: show
Image Ξεμπουκωσε ο Cerri μπροστα και πηραμε ακομη μια νικη ευκολη και μεγαλη απεναντι στο ΠΑΟΚ. Σε καμια στιγμη δεν απειληθηκαμε και παρολο που παιζαμε με αλλαγες περασαμε ευκολα.
Παιξαμε ωραια στην Θεσσαλονικη και αυτο θα βοηθουσε πολυ την ψυχολογια μας ενοψει του αγωνα με την Ναπολι.
Image

12η αγων.
Spoiler: show
Image Simeone λαμπρος μας οδηγει!!!!!!!!!! Παικταρα μου απιστευτος αλλα και ολη η ομαδα η οποια πραγματικα στο δευτερο ημιχρονο εκανε την Ναπολι να μοιαζει με ομαδουλα. Εξαιρετικο passing game ευκαιριες απο τα ακρα ειμασταν κινδυνος για 90 λεπτα! Στο 1-2 εβαλα αντεπιθεση να παιξει η ομαδα και ο Βεντελ με ωραιο πλασε στο 90 εβαλε ταφοπλακα στα ονειρα τους για ισοφαριση.
Τι να ελεγα για την ομαδα και για τον Σιμεονε?? Πρωτος σκορερ στην Serie A μπροστα απο Ντυμπαλα και Ικαρντι.

Μεσοβδομαδα επαινεσα και αλλο παικτη μου με διαφορετικο τροπο. Ο Antei που τον ειχα κλεισει ελευθερο και με χαμηλο συμβολαιο 2 χρονια τωρα εδινε την ψυχη του
ειχε βελτιωθει πολυ και του προσεφερα νεο συμβολαιο 5ετιας.
Image

Ηταν πολυ χαρουμενος που δεχτηκε και μια γενναια αυξηση μισθου και το κλιμα στην ομαδα ηταν φανταστικο.

Επρεπε να συγκεντρωθουμε ομως μιας και η Σασουολο ερχοταν στην Φλωρεντια και παντα μπορει να μας μπλεξει η ομαδα αυτη.

Image

13η αγων.
Spoiler: show
Image Η κουραση μας απο τα συνεχομενα ματς ηταν εμφανεστατη και το 1-1 κρατουσε μεχρι το 80ο λεπτο. Εκει ο Βεσινο το διαμαντι μας εβαλε γκολαρα με ωραιο σουτ και ο καλυτερος παικτης της αναμετρησης μας ο Σαποναρα τελειωσε το ματς με ενα 3ο γκολ!!! Η ομαδα εβγαλε ψυχη παρα την κουραση και τα καταφερναμε περιφημα.
Μετα στην συνεντευξη τυπου ειπα πως ειμαι 3 χρονια στην ομαδα αλλα φετος παιζουμε το καλυτερο ποδοσφαιρο.
Μια ομαδα που χαιρεσαι να την βλεπεις στον αγωνιστικο χωρο. Μεγαλ ρολο επαιξε για μενα οτι ειχαμε κατακτησει ενα τιτλο και αυτο αφαιρουσε ενα μεγαλο βαρος προσδοκιων.

Image
Την ιδια ωρα η Γιουβεντους επρεπε να ανησυχει μιας και δεν χαναμε ματς και την κυνηγουσαμε οσο μπορουμε.

Ειχαμε δυσκολο ομως ευρωπαικο ματς στην Γερμανια με μια Λειψια η οποια ειχε ανεβει αισθητα απο το πρωτο μας ματς. Θα εκανα αλλαγες ομως
γιατι ερχοντουσαν 2 ματς φωτια ενα με Ρομα και ενα με Γιουβεντους.

Image
Spoiler: show
Image Δεν ειμασταν καλοι σε κανεναν σημειο του ματς και δικαιως χασαμε. Δεν μπορεσαμε να κοντρολαρουμε τον ρυθμο τους και τον ενθουσιασμο τους με αποτελεσμα να χασουμε με κατω τα χερια.
Μας προβληματισε η ηττα αλλα πλεον στο τελευταιο εντος εδρας ματς με την Μπροντμπι θα επρεπε να κερδισουμε μιας και αυη ηταν αρκετα κοντα και με ηττα
επαιρναν στην ισοβαθμια αυτοι την προκριση.

Image

Τελος η βαθμολογια στο πρωταθλημα
Image

Παιζουμε πολυ ωραια και με σχεδιο αλλα ακομη ειναι νωρις..2 ματς φωτια στο επομενο ποστ θα κρινουν πολλα με Ρομα και Γιουβε..
Image

H νεα μου ιστορια στο FM 2018
viewtopic.php?f=468&t=43634

H ιστορια μου στο FM 2017:
viewtopic.php?f=457&t=43113
User avatar
Alefantos.79
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 295
Joined: Thu Aug 21, 2014 9:07 am
Football Manager της ομάδας: OLYMPIAKOS
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ & ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Diego91 wrote:Συνεχιζουμε...παιζαμε πολυ καλα τελευταια αλλα ερχοταν ενα δυσκολο τεστ για εμας με την Ιντερ εντος εδρας.
Image

Ολοι ξεραμε οτι πρεπει να παιξουμε πολυ καλα και να μπλοκαρουμε τα ατου της Ιντερ και ιδιαιτερα τον Ικαρντι.

8η αγων.
Spoiler: show
Image Simeone και Γκαμπιαντινι τους τελειωσαν!! Τρομερη εμφανιση απο την ομαδα μας ιδιαιτερα με τον Γκαμπια να δινει ρεσιταλ επιθετικα! Δεν εκανε φαση η Ιντερ στα 90 λεπτα και δικαιως κερδισαμε με ενα καθαρο σκορ 2-0!
Ημουν τρομερα ικανοποιημενος απο την ομαδα μου ειδικα στον αμυντικο τομεα ο Κιελινι παρολο στα 35 του εκανε την διαφορα μαζι με τον Αντει ενω ο Κλοσε
φετος ειναι πολυ μετριος.

Η ευρωπη μας περιμενε και ο ΠΑΟΚ ερχοταν στην Φλωρεντια.
Image
Spoiler: show
Image Μπαλαρα για 90 λεπτα! Ομορφο ποδοσφαιρο με τον Γκαμπιαντινι να κανει παλι την διαφορα και να ακολουθουν οι Σαποναρα και Κιελινι! Αψογοι και ακομη μια νικη για την προκριση στους 32.
Η ομαδα μου ηταν ανεβασμενη αλλα δεν επρεπε να εφησυχαστουμε με τιποτα. Επρεπε να συνεχισουμε να μαστε σοβαροι. Πηγαιναμε στην Γενοβα αυτη την φορα.
Image

9η αγων.
Spoiler: show
Image Δυστυχως κατι η κουραση κατι τα μυαλα μας που ειχαν παρει αερα φαγαμε μια δυνατη σφαλιαρα. Παρολα αυτα παλεψαμε και ειμασταν καλυτεροι συνολικα απλα η Τζενοα σταθηκε ιδιαιτερα τυχερη και πηρε την νικη. Το θετικο ακομη ενα γκολ για τον Σιμεονε.
Παρα την ηττα ειπα στην ομαδα οτι παιξαμε καλα και πρεπει να συνεχισουμε ετσι και να μην μας επηρεασει. Επομενος αντιπαλος η Εντελα.
Image

10η αγων.
Spoiler: show
Image Το σοου του Σιμεονε που πετυχε 4 γκολ!!!! Μας οδηγει φετος ειναι ηγετης και θυμιζει κατι απο τα ποδοσφαιρικα μου νιατα! Παιξαμε φοβερα και δεν αφησαμε περιθωριο αμφισβητησης στον αντιπαλο μας.
Αυτο ηθελα να βλεπω απο την ομαδα. Επισης αποθεωσα τον Σιμεονε που θυμιζε εμενα πολυ. Ειχαμε δουλεψει μαζι στις προπονησεις τα τελειωματα τις κεφαλιες τα σουτ
και πραγματικα σκοραρε με καθε τροπο φετος!!
Image

Η επομενη αναμετρηση μας ηταν δυσκολη γιατι παιζαμε στην Μπολονια με την ομαδα τους να ναι στις τελευταιες θεσεις.Επισης ηταν και τοπικο ντερμπι και γι αυτο μιλησε ενας πρωην αγαπημενος μας.
Image
Image


11η αγων.
Spoiler: show
Image Δυσκολευτηκαμε στην αρχη αλλα φυγαμε με το τριποντο!!! Γκολαρα Βεσινο 0-1 αλλα απαντησανε γρηγορα με ενα πεναλτι.
Ο Γκαμπια ομως ηρθε να κανει το 1-2 και απο κει και περα καναμε αυτο που επρεπε παιξαμε προσεκτικα και φυγαμε με την νικη!
Η ομαδα μου ειχε ωριμασει και πλεον σε τετοια ματς επειδη ειχαμε και παικτες με χαρακτηρα τα καθαριζαμε με το τροπο μας.

Ταξιδι στην Ελλαδα και στην ομορφη Θεσσαλονικη ειχε το προγραμμα με αντιπαλο τον ΠΑΟΚ.

Θα εκανα πολλες αλλαγες γιατι μετα πηγαιναμε στην Ναπολι και το ματς θα ηταν αρκετα πιο δυσκολο.

Image
Spoiler: show
Image Ξεμπουκωσε ο Cerri μπροστα και πηραμε ακομη μια νικη ευκολη και μεγαλη απεναντι στο ΠΑΟΚ. Σε καμια στιγμη δεν απειληθηκαμε και παρολο που παιζαμε με αλλαγες περασαμε ευκολα.
Παιξαμε ωραια στην Θεσσαλονικη και αυτο θα βοηθουσε πολυ την ψυχολογια μας ενοψει του αγωνα με την Ναπολι.
Image

12η αγων.
Spoiler: show
Image Simeone λαμπρος μας οδηγει!!!!!!!!!! Παικταρα μου απιστευτος αλλα και ολη η ομαδα η οποια πραγματικα στο δευτερο ημιχρονο εκανε την Ναπολι να μοιαζει με ομαδουλα. Εξαιρετικο passing game ευκαιριες απο τα ακρα ειμασταν κινδυνος για 90 λεπτα! Στο 1-2 εβαλα αντεπιθεση να παιξει η ομαδα και ο Βεντελ με ωραιο πλασε στο 90 εβαλε ταφοπλακα στα ονειρα τους για ισοφαριση.
Τι να ελεγα για την ομαδα και για τον Σιμεονε?? Πρωτος σκορερ στην Serie A μπροστα απο Ντυμπαλα και Ικαρντι.

Μεσοβδομαδα επαινεσα και αλλο παικτη μου με διαφορετικο τροπο. Ο Antei που τον ειχα κλεισει ελευθερο και με χαμηλο συμβολαιο 2 χρονια τωρα εδινε την ψυχη του
ειχε βελτιωθει πολυ και του προσεφερα νεο συμβολαιο 5ετιας.
Image

Ηταν πολυ χαρουμενος που δεχτηκε και μια γενναια αυξηση μισθου και το κλιμα στην ομαδα ηταν φανταστικο.

Επρεπε να συγκεντρωθουμε ομως μιας και η Σασουολο ερχοταν στην Φλωρεντια και παντα μπορει να μας μπλεξει η ομαδα αυτη.

Image

13η αγων.
Spoiler: show
Image Η κουραση μας απο τα συνεχομενα ματς ηταν εμφανεστατη και το 1-1 κρατουσε μεχρι το 80ο λεπτο. Εκει ο Βεσινο το διαμαντι μας εβαλε γκολαρα με ωραιο σουτ και ο καλυτερος παικτης της αναμετρησης μας ο Σαποναρα τελειωσε το ματς με ενα 3ο γκολ!!! Η ομαδα εβγαλε ψυχη παρα την κουραση και τα καταφερναμε περιφημα.
Μετα στην συνεντευξη τυπου ειπα πως ειμαι 3 χρονια στην ομαδα αλλα φετος παιζουμε το καλυτερο ποδοσφαιρο.
Μια ομαδα που χαιρεσαι να την βλεπεις στον αγωνιστικο χωρο. Μεγαλ ρολο επαιξε για μενα οτι ειχαμε κατακτησει ενα τιτλο και αυτο αφαιρουσε ενα μεγαλο βαρος προσδοκιων.

Image
Την ιδια ωρα η Γιουβεντους επρεπε να ανησυχει μιας και δεν χαναμε ματς και την κυνηγουσαμε οσο μπορουμε.

Ειχαμε δυσκολο ομως ευρωπαικο ματς στην Γερμανια με μια Λειψια η οποια ειχε ανεβει αισθητα απο το πρωτο μας ματς. Θα εκανα αλλαγες ομως
γιατι ερχοντουσαν 2 ματς φωτια ενα με Ρομα και ενα με Γιουβεντους.

Image
Spoiler: show
Image Δεν ειμασταν καλοι σε κανεναν σημειο του ματς και δικαιως χασαμε. Δεν μπορεσαμε να κοντρολαρουμε τον ρυθμο τους και τον ενθουσιασμο τους με αποτελεσμα να χασουμε με κατω τα χερια.
Μας προβληματισε η ηττα αλλα πλεον στο τελευταιο εντος εδρας ματς με την Μπροντμπι θα επρεπε να κερδισουμε μιας και αυη ηταν αρκετα κοντα και με ηττα
επαιρναν στην ισοβαθμια αυτοι την προκριση.

Image

Τελος η βαθμολογια στο πρωταθλημα
Image

Παιζουμε πολυ ωραια και με σχεδιο αλλα ακομη ειναι νωρις..2 ματς φωτια στο επομενο ποστ θα κρινουν πολλα με Ρομα και Γιουβε..
Βγάζεις φωτιές μπροστά πραγματικά! Να σου πω την αμαρτία μου θα ψαχτω για τον Σιμεονε να δω που βρίσκεται στο δικό μου save και αν μπορώ να τον τσιμπήσω χα χα! Μεγάλες νίκες ωραία μπάλα και πολλά γκολ το άλλο μπορεί να θέλει κάποιος εκεί στη Φλωρεντία? Τον Ceri τον πιστεύω πολύ δωστου χρόνο συμμετοχής και δεν θα χάσεις!

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
User avatar
vorxis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2015
Joined: Mon Jun 07, 2010 6:36 pm
Football Manager της ομάδας: Plymouth
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα πας εξαιρετικά στο πρωτάθλημα συγχαρητήρια, εχεις παρει καλη διαφορα απ τον τριτο..
Προσεχε μονο οταν θα κανει κοιλια η ομαδα καποια στιγμη να το περασεις αναιμακτα και να μην χασεις έδαφος, εκει θα κριθει και το πρωτάθλημα.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Diego91
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Sun Feb 01, 2015 4:05 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli , Marseille , AEK
Αγαπημένη Ομάδα: OM
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Alefantos.79 wrote: Βγάζεις φωτιές μπροστά πραγματικά! Να σου πω την αμαρτία μου θα ψαχτω για τον Σιμεονε να δω που βρίσκεται στο δικό μου save και αν μπορώ να τον τσιμπήσω χα χα! Μεγάλες νίκες ωραία μπάλα και πολλά γκολ το άλλο μπορεί να θέλει κάποιος εκεί στη Φλωρεντία? Τον Ceri τον πιστεύω πολύ δωστου χρόνο συμμετοχής και δεν θα χάσεις!

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι φιλε μου να ψαχτεις τον πηρα με 14 finishing και πλεον εχει φτασει στο 16! Ειναι απιστευτος πραγματικα σε 17 ματς 14 γκολ!
Αν τον βρεις σε λογικη τιμη μην το σκεφτεις. Ισχυει παιζουμε πολυ ωραιο ποδοσφαιρο και ετσι θελω να συνεχισουμε. Ναι ο Cerri στην Ευρωπη βγαζει ματια και χαιρομαι ιδιαιτερα!
vorxis wrote:Τα πας εξαιρετικά στο πρωτάθλημα συγχαρητήρια, εχεις παρει καλη διαφορα απ τον τριτο..
Προσεχε μονο οταν θα κανει κοιλια η ομαδα καποια στιγμη να το περασεις αναιμακτα και να μην χασεις έδαφος, εκει θα κριθει και το πρωτάθλημα.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Ισχυει αυτη την κοιλια φοβαμαι και ελπιζω οταν ερθει να μας κανει την μικροτερη ζημια. Εχω οντως καλη διαφορα αλλα ολα ειναι ρευστα αν δεν προσεχεις.
Για να δουμε φιλε μου :) .
Image

H νεα μου ιστορια στο FM 2018
viewtopic.php?f=468&t=43634

H ιστορια μου στο FM 2017:
viewtopic.php?f=457&t=43113
Diego91
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Sun Feb 01, 2015 4:05 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli , Marseille , AEK
Αγαπημένη Ομάδα: OM
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετα απο μια σειρα καλων εμφανισεων ειχαμε 2 ματς πολυ σημαντικα για το πρωταθλημα. Το πρωτο ηταν η Ρομα και το δευτερο η Γιουβε η οποια
ηταν πρωτη και κακα τα ψεματα φετος εδειχνε οτι θα το παρει ανετα τον τιτλο εχοντας Ισκο- Ιγκουαιν-Ντυμπαλα μπροστα.

Το ματς με την Ρομα ηταν προ των πυλων. Ομαδα που αγαπησα και με αγαπησανε και καθε φορα που συναντιομασταν τα συναισθηματα ηταν αναμεικτα.

Image

14η αγων.
Spoiler: show
Image Ειμασταν καλυτεροι σε ολο το ματς και χασαμε και 2 δοκαρια!! Απιστευτες ευκαιριες που δυστυχως δεν μετουσιοθηκαν σε γκολ και η Ρομα πηρε ενα βαθμο απο εμας.
Ημουν αρκετα ευχαριστημενος απο την ομαδα και πιστευα πραγματικα οτι σε 3 μερες θα τα διναμε ολα με την Γιουβε αν και παιζαμε με την πλατη στο τοιχο μιας και ειχε
ανοιξει πολυ η διαφορα μεταξυ μας.

Τετοια ματς εχουν μεγαλη σημασια και για τους οπαδους μας αλλα και για μενα προσωπικα. Θα τα παιζαμε ολα για ολα δυστυχως ομως ειχαμε να αντιμετωπισουμε 2 απουσιες
πολυ σημαντικες. Ο Βεσινο ειχε συμπληρωσει 4 κιτρινες και ο Κιελινι θα εμενε εξω για 2 εβδομαδες περιπου. Λες και η τυχη
δεν ηθελε να τον φερει αντιπαλο με την ομαδα που δεθηκε και καταξιωθηκε.

Image

Φτασαμε Τορινο και ειμασταν ετοιμοι να τα δωσουμε ολα!
Image

15η αγων.
Spoiler: show
Image Χασαμε πραγματικα στις λεπτομερειες...Κριμα ειχαμε και μια μεγαλη ευκαιρια με Σιμεονε δυστυχως ομως η ποιοτητα του Ντυμπαλα μιλησε σε μια φαση που δεν μυριζε γκολ! Δεν μπορω να μαι απογοητευμενος οταν η Γιουβεντους εχει στο παγκο Ιγκουαιν ενω εμεις θα τον βαζαμε βασικο σε ολα τα ματς. Η διαφορα μας σε ολα τα επιπεδα ηταν τεραστια και ειδικα στα οικονομικα.
Στους παικτες μου εδωσα συγχαρητηρια για την καλη εμφανιση μιας και ολοι λεγανε οτι θα χασουμε με κατω τα χερια. Επρεπε να συγκεντρωθουμε στο Ευρωπαικο μας ματς
με την Μπροντμπυ που θα δινε και προκριση.

Image

Γεματο το γηπεδο μας με 44.000 κοσμο και παλι θα κατεβαζα εντεκαδα με πολλες αλλαγες.
Spoiler: show
Image Τους πατησαμε κατω απο το πρωτο λεπτο με εναν εκπληκτικο Vitturini αλλα και τον Cerri o οποιος σκοραρε συνεχως στην Ευρωπη και με χαροποιουσε ιδιαιτερα! Δεν αφησαμε περιθωρια αμφισβητησης σε κανενα σημειο του αγωνα και πηραμε την προκριση και την δευτερη θεση στον ομιλο.
Η κληρωση θα γινοταν μια εβδομαδα μετα και μεχρι τοτε η Αταλαντα ερχοταν με σκοπο να κλεψει απο μας κανα βαθμο.

Image

16η αγων.
Spoiler: show
Image ΚΥΡΙΑΡΧΗΣΑΜΕ και με τα γκολ των 2 σεντερ μπακ μας αλλα και το 14ο του Σιμεονε πηραμε ακομη μια νικη με ενα ποδοσφαιρο εξισου επιθετικο ομορφο και με φαντασια στο παιχνιδι μας. Εδωσα συγχαρητηρια σε ολους γιατι το αξιζαν και συνεχιζαμε τις καλες μας εμφανισεις.
Μετα το ματς με την Αταλαντα μαθαμε και αντιπαλο για το Coppa Italia τον θεσμο που ειχαμε κατακτησει περυσι και θα θελαμε να το ξανακανουμε.

Image

Πριν τελειωσει το 2019 ειχαμε 3 ματς ακομη. 2 για το πρωταθλημα με Καλιαρι και Μιλαν και ενα για το κυπελλο.

Παμε να κλεισουμε δυνατα εναν φανταστικο πρωτο γυρο για μας.

Image
Image

H νεα μου ιστορια στο FM 2018
viewtopic.php?f=468&t=43634

H ιστορια μου στο FM 2017:
viewtopic.php?f=457&t=43113
User avatar
Alefantos.79
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 295
Joined: Thu Aug 21, 2014 9:07 am
Football Manager της ομάδας: OLYMPIAKOS
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ & ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχεις μείνει λίγο πίσω στο πρωτάθλημα αλλά από τη δική μου εμπειρία σε ιταλικό save η Juventus στο 2ο μισό του πρωταθλήματος θα κάνει γκέλες είναι σίγουρο αυτό και θα πρέπει να παραμείνεις κοντά για να τις εκμεταλευτείς. Τεράστιες νίκες με τον ΠΑΟΚ και την Brondby θα αναμένουμε την κλήρωση και εύχομαι ο αντίπαλος να είναι καλοδεχούμενος. Με τη Juventus ήσουν άτυχος αλλά που θα πάει δεν τον πουλήσουν τον Dybala που θα πάει χα χα χα !Το νου σου πάντως γιατί Palermo & Milan καραδοκούν.

ΥΓ : το βρήκα το πουλέν σου στη Γαλλία και με περίπου 15 εκατομμύρια μπορώ να τον αγοράσω. Μπαίνει στα υπόψιν για το καλοκαίρι εκτός αν συνεχίσουν έτσι ο Alcacer & Poulsen (ο οποίος ανεβαίνει σιγά σιγά).
Diego91
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Sun Feb 01, 2015 4:05 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli , Marseille , AEK
Αγαπημένη Ομάδα: OM
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Alefantos.79 wrote:Έχεις μείνει λίγο πίσω στο πρωτάθλημα αλλά από τη δική μου εμπειρία σε ιταλικό save η Juventus στο 2ο μισό του πρωταθλήματος θα κάνει γκέλες είναι σίγουρο αυτό και θα πρέπει να παραμείνεις κοντά για να τις εκμεταλευτείς. Τεράστιες νίκες με τον ΠΑΟΚ και την Brondby θα αναμένουμε την κλήρωση και εύχομαι ο αντίπαλος να είναι καλοδεχούμενος. Με τη Juventus ήσουν άτυχος αλλά που θα πάει δεν τον πουλήσουν τον Dybala που θα πάει χα χα χα !Το νου σου πάντως γιατί Palermo & Milan καραδοκούν.

ΥΓ : το βρήκα το πουλέν σου στη Γαλλία και με περίπου 15 εκατομμύρια μπορώ να τον αγοράσω. Μπαίνει στα υπόψιν για το καλοκαίρι εκτός αν συνεχίσουν έτσι ο Alcacer & Poulsen (ο οποίος ανεβαίνει σιγά σιγά).
Φιλε μου και εγω αυτο ελπιζω να κανει γκελες αλλα δεν το βλεπω γιατι και εμεις δυσκολο να παμε τρενο μεχρι το τελος και να τα κερδισουμε ολα τα ματς.
Για μενα αν η ομαδα βγει δευτερη φετος εχει πιασει ταβανι. Για να την εκθρονισουμε πρεπει να μπει πολυ χρημα και δεν το βλεπω.
ΧΑΧΑ και να τον πουλησουν ειναι ικανοι να φερουν αλλο καλυτερο :D Δεν ξεμπλεκεις με την μαφια :P
Παρτον μην το σκεφτεσαι αν και ο Poulsen εχει ανεβει στο δικο σου θα τα σχολιασω και εκει τα κατορθωματα σου ;)
Image

H νεα μου ιστορια στο FM 2018
viewtopic.php?f=468&t=43634

H ιστορια μου στο FM 2017:
viewtopic.php?f=457&t=43113
Diego91
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Sun Feb 01, 2015 4:05 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli , Marseille , AEK
Αγαπημένη Ομάδα: OM
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

O Δεκεμβρης κοντευε να τελειωσει αλλα ειχαμε 3 ματς αρκετα σημαντικα.

Το πρωτο ξεκιναγε απο το Καλιαρι. Ο ομορφος νοτος με την θαλασσα μας φιλοξενουσε σε μια δυσκολη εδρα αν και φετος η Καλιαρι ηταν σε κακη κατασταση.

Image

Eμεις επρεπε ομως να κανουμε το καθηκον μας και να κερδισουμε ακομη ενα ματς.

17η αγων.
Spoiler: show
Image Παιξαμε πολυ ωραια μπαλα με κατοχη στο μισο γηπεδο επι 90 λεπτα ομως το γκολ αργησε να ερθει αρκετα και ευτυχως ηρθ στο 89ο λεπτο με τον Σιμεονε και ενω ειχαμε 29 σουτ στην εστια! Μας ακυρωθηκε και ενα γκολ με οφσαιντ που πραγματικα με εκανε εξαλλο και οι διαμαρτυριες μου ηταν πολυ εντονες προς τον διαιτητη της αναμετρησης. Ευτυχως τελος καλο ολα καλα.
Ειχαμε παρει μια νικη αγχωτικη και πλεον θα στρεφαμε το βλεμα μας στο ματς κυπελλου που ερχοταν μιας και ως τροπαιουχοι περυσι θα θελαμε
να υπερασπιστουμε τον τιτλο μας ακομη μια χρονια.

Υποδεχομασταν την Genoa στην εδρα μας με λιγοστο κοσμο γυρω στους 12.000

Image
Spoiler: show
Image Ματσαρα για γερα νευρα που δυστυχως δεν ειχε νικητη εμας στα πεναλτι!Στο πρωτο ημιχρονο κερδιζαμε 1-0 και δειχναμε οτι ευκολα ή δυσκολα το ματς θα το παρουμε αλλα η Τζενοα με νεο προπονητη τον Di Francesco κανει τηνα νατροπη με 1-2. Ισοφαριζουμε με πεναλτι στο 86ο λεπτο και στην παραταση ξαναπαιρνουν προβαδισμα αλλα και εκει ειχαμε απαντηση κα ισοφαρισαμε. Δυστυχως στα πεναλτι δεν ειχαμε την τυχη μαζι μας και αποκλειστηκαμε.
Ειχα πικραθει μετα το τελος του αγωνα μιας και το κυπελλο ειναι παντα μια καλη ευκαιρια να παρεις ενα τιτλο. Ηταν αποτυχια που την πιστωθηκα.
Πιστευω το Coppa Italia θα το σηκωσει ανετα η Γιουβεντους μιας και αποκλειστηκαν ολες οι μεγαλες ομαδες και οταν λεω ολες ολες! Πραγματικα
πολυ τυχερη αυτη η ομαδα.

Μετα το ματς κυπελλου ηρθε και η κληρωση για το Europa League.

Image

Εδω ειχαμε σταθει τυχεροι μιας και μας ετυχε ενας αντιπαλος που θεωρητικα μπροουμε να τον ξεπερασουμε. Στην διοργανωση υπηρχαν
μεγαλα ονοματα Barcelona, Man United, Chelsea και ειχε ανεβει το επιπεδο παρα πολυ.

Το ματς με την Μιλαν ερχοταν και μαζι με αυτο και ο Κλαουντιο Ρανιερι ενας προπονητης που τον ειχα καποτε στην Φιορεντινα και μας ειχε
παει ψηλα. Απο τους ωραιους ανθρωπους του ποδοσφαιρου ειχαμε μια αψογη σχεση μεταξυ μας.

Image

18η αγων.
Spoiler: show
Image Ειχαν πολυ μεγαλη τυχη μιας και μας ισοφαρισαν στο 89ο λεπτο!Ατυχια αλλα και εμεις καπου μειναμε απο δυναμεις προς το τελος του ματς και το πληρωσαμε. Ο Βεσινο σε ακομη ενα ματς μας ειχε δωσει προβαδισμα με ωραιο γκολ και μετα κυριαρχησαμε μεχρι το τελευταιο 5λεπτο του ματς οπου η Μιλαν ξυπνησε και ισοφαρισε.
15 μερες ξεκουραση για τα Χριστουγεννα εδωσα και 3 μερες ρεπο στους παικτες να μαζεψουν δυναμεις γιατι μας περιμενε δυσκολη συνεχεια στην εδρα της Σαμπντορια.

Image

Ειχαμε προετοιμαστει αρκετα αλλα πριν το ματς ο Βεσινο μου ειπε οτι θελει να παει Μπαρσελονα και μου ζητησε σε τι τιτμη θα μπορουσε η ομαδα της Βαρκελωνης να τον διεκδικησει.
Του απαντησα με ενα ποσο γυρω στα 40 εκ ευρω μιας και ηδη η αξια του ηταν στα 20 εκ ευρω. Υπηρξε διαφωνια μεταξυ μας αλλα ευτυχως οχι τοσο ωστε να σπασουν οι σχεσεις μας.

Επρεπε να συγκεντρωθουμε μιας και η Παλερμο που ηταν 3η εκανε φοβερη χρονια και μας απειλουσε.

19η αγων.
Spoiler: show
Image Με Σιμεονε δεν φοβομαστε τιποτα..αλη μια ηγετικη εμφανιση απο τον Αργεντινο ο οποιος μας πηρε απο το χερι και μετα την σιοφαριση της Σαμπ με τον Φορτουνη σκοραρε με σεντερφορισια κινηση και μας εδωσε το τριποντο!
Τι να πω για τον Σιμεονε...ο πατερας του και προπονητης της Ατλετικο με πηρε τηλεφωνο να με ευχαριστησει που τον πιστεψα και του εδωσα την ευκαιρια να κανει το
επομενο βημα της καριερας του. Με τον Τσολο ειχαμε καλες σχεσεις και ηταν ενας προπονητςη που θαυμαζα μιας και 2 συνεχομενες χρονιες στην ισπανια σηκωνε πρωταθλημα.

Ωραια ολα αυτα αλλα η συνεχεια ηταν δυσκολη...πηγαιναμε στο Παλερμο αυτη την φορα το οποιο εκανε απιστευτη πορεια με Καπραρι να ναι ο ηγετης της!

Image

Γεματο το γηπεδο τους μιας και ονειρευοντουσαν ΤΣΛ και δικαιως μιας και ηταν πολυ σοβαροι και παιζανε χωρις αγχος.

20η αγων.
Spoiler: show
Image Την γλιτωσαμε πραγματικα...αν και ξεκινησαμε ιδανικα με γκολ του Κρυχοβιακ η απαντηση της Παλερμο ηταν δυνατη και μαλιστα με ανατροπη! Οταν ηρθε το 2-1 επρεπε να ρισκαρω και βγηκαμε ολοι επιθεση και δικαιωθηκα. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ γκολ απο τον Γκαμπιαντινι ο οποιος μας εδωσε τον 1 βαθμο και μας κρατησε σε αποσταση ασφαλειας απο την Παλερμο.
Η ομαδα εβλεπα οτι κανει κοιλια..ηταν η περιοδος που εβγαινε η κουραση και το εβλεπα και στο γηπεδο ειχαμε κουραστει. Φυσικα ειχαμε φτιαξει με το τιμ ενα καλο προγραμμα
για φυσικη κατασταση και ευτυχως μεχρι στιγμης δεν μας κοστιζε.

Image

Ευκολο ματς το επομενο θεωρητικα για εμας.

21η αγων.
Spoiler: show
Image Παιξαμε με αρκετες αλλαγες ωστε να φρεσκαρω λιγο την ομαδα και ο Parigini μας εδωσε το γκολ που μας εφτασε μεχρι το τελος ωστε να παρουμε την νικη. Κακη εμφανιση αλλα δεν πειραζει σημασια εχει οτι εδω που κανουμε κοιλια αγωνιστικα να κρατιομαστε ψηλα οσο μπορουμε.
Ο Βεσινο θα εμενε εξω περιπου 2 εβδομαδες και χαναμε ενα σημαντικο παικτη ενοψει της δυσκολης συνεχειας. Στα μεταγραφικα δεν θα εκανα καμια μεταγραφη μαλλον μιας και η ομαδα
πηγαινε καλα και δεν εβλεπα το λογο να προσθεσουμε καποιον παικτη στο ροστερ μας.

Image

Ταξιδι στην Βερονα αυτη την φορα με την ομαδα της Κιεβο να κανει και αυτη φοβερη πορεια στο πρωταθλημα και να βρισκεται στην 6η θεση.
Image

22η αγων.
Spoiler: show
Image Χασαμε απιστευτες ευκαιριες για να σκοραρουμε και ειδικα στα τελευταια 10λεπτα οπου οι γηπεδουχοι μεινανε με 10...δυστυχως κρατησαν στα μετοπισθεν το 0 και ετσι φυγαμε με το χ.
Μετα το τελος του ματς ενημερωθηκα οτι και η Παλερμο ειχε χασει 1-2 απο την Ιντερ στην εδρα της και ουσιαστικα δεν αλλαζε τιποτα ισα ισα που αυξησαμε και λιγο την διαφορα.
Απο την αλλη η Γιουβεντους το καθαριζε νομιζω.

Image
Image

H νεα μου ιστορια στο FM 2018
viewtopic.php?f=468&t=43634

H ιστορια μου στο FM 2017:
viewtopic.php?f=457&t=43113
User avatar
Alefantos.79
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 295
Joined: Thu Aug 21, 2014 9:07 am
Football Manager της ομάδας: OLYMPIAKOS
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ & ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για μένα υπάρχει ακόμη αρκετός χρόνος πάντως όλα παίζουν. Ευτυχώς μικροτραυματισμός ήταν του Βετσίνο γιατί καλός ο Σιμεόνε αλλά αυτός είναι παίκτης κλειδί για την ομάδα. Πάντως με 40 εκατομμύρια υπάρχουν και άλλοι που μπορούν να κάνουν τη δουλειά του. Απλά ξεκίνα το ψάξιμο από τώρα (αν και θεωρώ ότι θα το έχεις ήδη κάνει). Έτσι και έτσι τα αποτελέσματα αλλά πρόσεχε τη χαλάρωση γιατί Palermo και Lazzio είναι κοντά . Είχες όμως και ατυχίες όπως π.χ. στο παιχνίδι με τη Milan αλλά και με την Κίεβο. Επί τη ευκαιρία μιας και μιλάμε για Βετσίνο (αλλα και για Milan) ο Λοκατέλι που βρίσκεται ? Να μια καλή περίπτωση για παράδειγμα.
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νομιζω οτι για φετος με εξαιρεση το ατυχες ματς που χαθηκε το κυπελλο, η ομαδα παει πολυ καλα. Ελπιζω τωρα μην το πιασει καμια μανια και αρχιζουν να πεφτουν τραυματισμοι σερι. Φθου, φθου,φθου.
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
Diego91
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Sun Feb 01, 2015 4:05 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli , Marseille , AEK
Αγαπημένη Ομάδα: OM
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Alefantos.79 wrote:Για μένα υπάρχει ακόμη αρκετός χρόνος πάντως όλα παίζουν. Ευτυχώς μικροτραυματισμός ήταν του Βετσίνο γιατί καλός ο Σιμεόνε αλλά αυτός είναι παίκτης κλειδί για την ομάδα. Πάντως με 40 εκατομμύρια υπάρχουν και άλλοι που μπορούν να κάνουν τη δουλειά του. Απλά ξεκίνα το ψάξιμο από τώρα (αν και θεωρώ ότι θα το έχεις ήδη κάνει). Έτσι και έτσι τα αποτελέσματα αλλά πρόσεχε τη χαλάρωση γιατί Palermo και Lazzio είναι κοντά . Είχες όμως και ατυχίες όπως π.χ. στο παιχνίδι με τη Milan αλλά και με την Κίεβο. Επί τη ευκαιρία μιας και μιλάμε για Βετσίνο (αλλα και για Milan) ο Λοκατέλι που βρίσκεται ? Να μια καλή περίπτωση για παράδειγμα.
Ναι το χω σκεφτει και γω για Λοκα αλλα οπως θα δεις παρακατω ισως να μην χρειαστει να τον αγορασω.. :D
Πραγματικα ο Βεσινο ειναι παικτουρα μεγαλη απο τους στιλοβατες της ομαδας μου φετος και ενας ανθρωπος που βελτιωθηκε παρα μα παρα πολυ.
Ναι πρεπει να μαστε συνεχεια στην τσιτα μιας και μας κυνηγανε απο πισω αν και αυτοι κανουν συνεχεια γκελες.
Stoperhaimer wrote:Νομιζω οτι για φετος με εξαιρεση το ατυχες ματς που χαθηκε το κυπελλο, η ομαδα παει πολυ καλα. Ελπιζω τωρα μην το πιασει καμια μανια και αρχιζουν να πεφτουν τραυματισμοι σερι. Φθου, φθου,φθου.
Γεια σου φιλε μου Stoperhaimer! Καλωσηρθες.
Δυστυχως ναι στο κυπελλο τα πεναλτι δεν ηταν ποτε το φορτε μου αντε να χω κερδισει 3/10 ματς οποτε παει στα πεναλτι ενα ματς στο FM. Tυχερος :D
Μακαρι μακρια απο εμας οπως το πες σκορδα κλπ ;)
Image

H νεα μου ιστορια στο FM 2018
viewtopic.php?f=468&t=43634

H ιστορια μου στο FM 2017:
viewtopic.php?f=457&t=43113
Post Reply

Return to “Ιστορίες”