Εκτοσεδρακιας

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2017!
Post Reply
gogos131991
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Mon Jan 09, 2012 4:18 am
Football Manager της ομάδας: P.Fereira
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια εχω παρει την Νιμπεργστραντ η καπως ετσι αμφιβαλω αν την ξερει καποιος ειναι ομαδα απο την 3η κατηγορια Νορβηγιας οπου την ανεβασα στην Α. Γινεται το εξης καταπληκτικο και για αυτο το ποσταρω για να μου πειτε την αποψη σας. Εκτος εδρας για καποιο λογο ε ιμαι μπορω να πω τουλαχιστον ανικητος! Εχω περασει σχεδον απο ολες τις εδρες και εχω παρει αποτελεσματα. Ομαδα που το υψηλοτερο συμβολαιο ειναι 80-90χιλ, σε συγκριση με τους μεγαλους φυσικα οι οποιοι εχουν και 1εκ. Περναω με εκπληκτικα αποτελεσματα απο την εδρα της Ροζενμποργκ με 4-0 με εκπληκτικο ποδοσφαιρο. Απο την Οντ την Μολντε. Και εδω θελω να μου πειτε τι τρεχει. Εντος εδρας ειναι λες και παιζω εκτος εδρας! Παιχνιδια που κερδιζω με 2-0 ερχονται ανατροπες. Σκορ με 3-0 γινεται 3-3. Οι νικες ερχονται με το σταγονομετρο! Ξερει να μου πει καποιος τι συμβαινει ρε μαγκες;
eeee
Amateur
Amateur
Posts: 222
Joined: Tue Sep 09, 2008 10:10 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ κλασικό, θα βρεις πολλούς που παθαίνουν το ίδιο στη ελληνικό ( πχ "παταω την τσελσι εκτός και μου παίρνει βαθμούς ο πανσερραικος 3 μέρες μετά στο καραισκακης. Πωτς γενεν" κλπ)

Εκτός σε παίζουν επιθετικά, αφήνουν χώρο, και τους χτυπας έτσι. Εντός, όταν είσαι πχ 3-0 υπέρ, το γυρίζουν σε επίθεση και εσύ δεν προσαρμοζεσαι
gogos131991
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Mon Jan 09, 2012 4:18 am
Football Manager της ομάδας: P.Fereira
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνήθως μου το γυρνανε σε 4-2-4. Βάζω νοοτροπίες σχηματα αλλά δεν τραβανε τα παλικάρια χθες πχ έχασα τα αχαστα με ροζενμποργκ περιττό να σου πω πως δεν πάτησαν την περιοχή μου και όμως κολλησαμε στο 0-0.
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

αυτό το γαμπιιιιπ το 4-2-4
μου έδωσες ιδέα για συζήτηση
gogos131991
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Mon Jan 09, 2012 4:18 am
Football Manager της ομάδας: P.Fereira
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είναι δυσκολο σύστημα φιλαρακι και δεν έχεις κεντρο. Αν παίζεις με ομάδας τέτοιου επιπέδου που παίζω εγώ δλδ Νορβηγιας δύσκολο να σταθείς.
gogos131991
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Mon Jan 09, 2012 4:18 am
Football Manager της ομάδας: P.Fereira
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είναι δυσκολο σύστημα φιλαρακι και δεν έχεις κεντρο. Αν παίζεις με ομάδας τέτοιου επιπέδου που παίζω εγώ δλδ Νορβηγιας δύσκολο να σταθείς.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”