Patch Γ’ Εθνικής & Τοπικών Πρωταθλημάτων

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2017!
Post Reply
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

κανε μόνος σου εκεί έναν φάκελο Football Manager 2017 και μεσα σε αυτόν editor data και βάλτο εκεί μέσα
chrisaio
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Tue Nov 22, 2016 1:54 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το εκανα και αυτο και μεσα στον φακελο demo και εξω με νεο φακελο παλι τιποτα
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Προηγούμενο FM είχες; Ανέβασε ένα screenshot εδώ από τα περιεχόμενα του φακέλου Documents. Ή γράψε σε ποιά διαδρομή ακριβώς ψάχνεις τον φάκελο.
User avatar
aox-4-
Asst Researcher ΑΟ Χανιά & ΕΠΣ Χανίων
Asst Researcher ΑΟ Χανιά & ΕΠΣ Χανίων
Posts: 714
Joined: Tue Sep 23, 2014 1:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Chania
Location: Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

poniros89 wrote:Ενώ κατεβάζω και φορτώνω το αρχείο semi - pro στον editor, όλες οι ομάδες του τοπικού είναι amateur...

Τι κάνω λάθος;

Υ.Γ. δεν φορτώνω κανένα άλλο αρχείο δικό μου, παραμόνο αυτό.
Λύθηκε το πρόβλημα και θα ανέβει σε λίγο το νέο αρχείο .
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Ανέβηκε!

Θα γίνει μάλλον και νέο update το ΣΚ με πιο ρεαλιστικά μπάτζετ των ομάδων των ΕΠΣ γιατί μάλλον προέκυψε κάποιο προβληματάκι και "χάθηκαν".

ΥΓ: άκυρο κομπλέ και τα μπάτζετ
User avatar
FOX21
Backup
Backup
Posts: 958
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:28 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Juventus
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Γνωρίζουμε μέχρι ποιά κατηγορία της ΕΠΣ Αθήνας έχει ?
User avatar
aox-4-
Asst Researcher ΑΟ Χανιά & ΕΠΣ Χανίων
Asst Researcher ΑΟ Χανιά & ΕΠΣ Χανίων
Posts: 714
Joined: Tue Sep 23, 2014 1:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Chania
Location: Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Α ΕΠΣΑ. Αν θες πιο χαμηλά κάνε λίγη υπομονή ακόμη

Στάλθηκε από το Tab2A7-10F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
User avatar
FOX21
Backup
Backup
Posts: 958
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:28 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Juventus
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ευχαριστώ πολύ! Θα κάνω λίγη ακόμα αν είναι ναι, θέλω πιο χαμηλά ακόμα :p
User avatar
poniros89
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 381
Joined: Tue Feb 10, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Άνεργος πάλι...
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
facebook προφίλ: poniros89
Location: Καρδάμυλα Χίος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ φοβάμαι ότι οι ομάδες τη δεύτερη χρονιά θα γυρίζουν σε Amateur.. Ξεκίνησα από Editor με semi pro και τέλος της χρονιάς δεν κατάφερα να ανέβω στη Γ' κι ο πρόεδρος λόγω οικονομικών (που συνεχώς μειώνονται) με γύρισε σε Amateur. Αυτό το βλέπω πρώτη φορά πάντως σε Manager γενικά. Συνήθως στα παλαιότερα έπαιρνε δάνειο για να γλιτώσει τη χρεοκοπία.

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
υπογραφή εκτός κανονισμών
User avatar
poniros89
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 381
Joined: Tue Feb 10, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Άνεργος πάλι...
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
facebook προφίλ: poniros89
Location: Καρδάμυλα Χίος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και κάτι άλλο.. εφόσον αναγκαστικά περάσατε σύστημα μπαράζ για την άνοδο στη Γ', τουλάχιστον ας είναι διπλοί οι αγώνες νοκ άουτ.

Έχασα στα playoff και σε έναν αγώνα κρίθηκε όλη μου η σεζόν... είναι λίγο αδικία να κρίνεται έτσι μια επιτυχημένη σεζόν. :cry:
chrisaio
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Tue Nov 22, 2016 1:54 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

βρηκα την λυση εφταιγε το antivirus ειχα προστασια αρχειων και δεν αφηνε την δημιουργια φακελου
manolis_17
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Fri Jun 06, 2008 6:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε παιδια, εγω κατεβασα το αρχειο ξεκινησα κανονικα καινουργιο save επαιξα την πρωτη σεζον και μετα τιποτα. εχω φτασει οκτωβρη στην 2η σεζον ολα τα πρωταθληματα εχουν αρχισει και ο δικος μου ομιλος - μονο - ακομα να αρχισει.... Βεβαια εκανα "καινουργια" ομαδα( ειναι ο αστερας Αμαλιαδας) και δεν ξερω αν φταιει αυτο.
User avatar
aox-4-
Asst Researcher ΑΟ Χανιά & ΕΠΣ Χανίων
Asst Researcher ΑΟ Χανιά & ΕΠΣ Χανίων
Posts: 714
Joined: Tue Sep 23, 2014 1:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Chania
Location: Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

poniros89 wrote:Και κάτι άλλο.. εφόσον αναγκαστικά περάσατε σύστημα μπαράζ για την άνοδο στη Γ', τουλάχιστον ας είναι διπλοί οι αγώνες νοκ άουτ.
Ανέβηκε update με διπλούς αγώνες μπαράζ που όντως είναι πιο λογικό
manolis_17 wrote:Ρε παιδια, εγω κατεβασα το αρχειο ξεκινησα κανονικα καινουργιο save επαιξα την πρωτη σεζον και μετα τιποτα. εχω φτασει οκτωβρη στην 2η σεζον ολα τα πρωταθληματα εχουν αρχισει και ο δικος μου ομιλος - μονο - ακομα να αρχισει.... Βεβαια εκανα "καινουργια" ομαδα( ειναι ο αστερας Αμαλιαδας) και δεν ξερω αν φταιει αυτο.
Αν δεν πληρούνται οι προϋποθέσεις για να ξεκινήσει κάποιος όμιλος ΕΠΣ , δε θα ξεκινάει. Από κει και πέρα , αν αναφέρεσαι στη Γ' , το λάθος είναι δικό σου είτε κατέβασες κάποιο απ τα πρώτα αρχεία που ανεβάσαμε και είχε εμφανιστεί αντίστοιχο πρόβλημα.

Γενικά , μην αναφέρετε προβλήματα που αντιμετωπίζουν δικά σας αρχεία. Δε μπορούμε να ξέρουμε τι γνώσεις έχετε πάνω στον editor και τι λάθη μπορεί να έχετε κάνει. Όποιος βλέπει κάποιο λάθος να αναφέρεται μόνο στα αρχεία που έχουν ανέβει. Επίσης, μπορείτε πριν ξεκινήσετε κάποιο save να τεστάρετε το αρχείο αντί να γράφετε υποθέσεις. Όταν σας ζητήσαμε να βοηθήσετε στο τεστάρισμα , η μεγάλη πλειοψηφία αδιαφόρησε. Τώρα θα υποστείτε και τις συνέπειες.

ΥΓ: Επειδή δεν έχω λογαριασμό στο facebook για να απαντήσω κατ ιδίαν, εύχομαι σ όσους αχάριστους και αγράμματους έγραψαν τα ηλίθια σχόλια κάτω απ τη δημοσίευση του άρθρου, να βλέπουν τις ομάδες τους κάθε χρόνο να συμπεριλαμβάνονται στο Patch Γ' Εθνικής και ΕΠΣ
manolis_17
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Fri Jun 06, 2008 6:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πιστευω οτι αν εγραφες μονο την πρωτη παραγραφο εφτανε, ο τραμπουκισμος περι αχαριστιας κτλ ηταν περιττος το λιγοτερο. Εκανα μια απλη ερωτηση, το να μου ελεγες οτι ηταν δικο μου το λαθος ηταν υπερ αρκετο γι αυτο ειπα οτι εκανα καινουργια ομαδα. Φοβερος επαγγελματισμος παντως. Μπραβο σου!
User avatar
aox-4-
Asst Researcher ΑΟ Χανιά & ΕΠΣ Χανίων
Asst Researcher ΑΟ Χανιά & ΕΠΣ Χανίων
Posts: 714
Joined: Tue Sep 23, 2014 1:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Chania
Location: Prague
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1ον ) Έκανα μία παρατήρηση για να μη γράφετε σχόλια για δικά σας αρχεία .Αυτό αναφερόταν σ εσένα και σ όσους αναφέρονται σε δικές τους αλχημειες . Αν προσβληθηκες που σου λέω ότι είσαι εκτός θεματος ζητώ συγγνώμη
2ον ) Ότι έγραψα για το facebook δεν σε αφορά εκτός αν είσαι ενας απ αυτούς που έγραψαν χαρακτηρισμούς και ηλίθια σχόλια κάτω από τη δημοσίευση ενός άρθρου για το patch. Επιπλέον, δε θεωρώ τραμπουκισμό την απάντηση σε προσβολές και δεν θεωρώ τίποτα περιττό απ αυτά που έγραψα.
3ον) Δεν είμαι επαγγελματίας , ό,τι κάνω εγώ και οι υπόλοιποι εδώ μέσα είναι εθελοντική δουλειά και το μόνο που ζητάμε είναι ο σεβασμός , η εκτίμηση και η βοήθεια σας τις ελάχιστες φορές που ζητούνται . Άλλωστε δεν κοστίζουν

Στάλθηκε από το Tab2A7-10F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”