Πασάς στα Γιάννενα.....

Βρείτε εδώ τα πάντα για τα streams μας στο twitch.tv!
"Καίγεσαι" και λιώνεις με το FM...Do it loud and proud...Μοιράσου τα κατορθώματα και τις αποτυχίες σου. Πες το με μια ιστορία και γράψε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φτασαμε 1 Σεπτεμβριου…
Αρχικα να δειξω κατι που αφορα την περσινη χρονια και τις ακαδημιες...ενώ πρωταθλημα δεν παιρνει η k19 στην Ευρωπη διαπρεπει….
Image

Επισης...να δειξω πως θα κινηθούμε φετος σχετικα με το ροστερ μας....
Image

Ακόμα....η κληρωση για cl....δυσκολη...ακομα δεν εχω αποφασισει αν θελω να παω Europa league....
Image

Και τελος τα πρωτα 2 ματς της χρονιας…
Image
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Ωραίος ο Νορβηγός!
Θα έλεγα να μην πας επίτηδες Europa γιατί πιστεύω πως δε θα το ευχαριστηθείς τόσο. Τουλάχιστον μην πας με αυτό το σκεπτικό από την αρχή. Παίξε για τη νίκη και εάν τελευταία αγωνιστική παίζεται το ενδεχόμενο το σκέφτεσαι ξανά.
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σεπτέμβριος...
Image

Image

Υ.Γ.το ματς με dortmund ηταν από τα χειροτερα που εχω δει....και οι 2 μαζι δεν καναμε 15 σουτ....όμως εχει ένα φορ απιστευτο...βγηκε από το παιχνιδι...22 χρονων με τρελα ποσοστα...και πρωτη φορα ειδα γκολ με λομπα...και μαλιστα εξω από την περιοχη!!!εβαλε τρελη γκολαρα ο τυπος!
User avatar
sheriff7
Backup
Backup
Posts: 843
Joined: Wed Dec 03, 2014 4:48 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,ΑΡΣΕΝΑΛ,
twitter: https://twitter.com/Sheriff791
Location: ATHENS/TRIKALA
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Ο πρώτος και κύριος στόχος μου σε κάθε save είναι να βελτιώσω εγκαταστάσεις (προπονητικές και νέων) βέβαια εγώ παίζω πάντα καμένα club and country save.
-nani
orestis_95
Trialist
Trialist
Posts: 24
Joined: Wed Jun 03, 2020 11:23 am
Football Manager της ομάδας: BvB, Hibernian
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Location: Νεα Φιλαδέλφεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οντεγκααρντ τρομερά μανατζερικός παίκτης.
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειναι αληθεια οτι το save αλλαξε τροπη όταν μπηκαν οι Αραβες...αλλιως για να πετυχω οσα εχω κανει θα ηθελα πολλα χρονια ακομα...ομως η ομαδα μετα από ένα σημειο είναι τελειως αυτονομη...φυσικα παιζει ρολο ο προεδρος που κλεινει χροηγιες...αλλα πλεον χορηγιες και λεφτα από cl μονο...ξεπερναν τα 100 μυρια τα εσοδα...αλλα η ελευση των Αραβων βοηθησε να μπορεσω αμεσα να χτισω ομαδα για πρωταθλημα και πορειες στην Ευρωπη,οπως και να γινονται συνεχομενα κάθε χρονο αναβαθμίσεις στις εγκαταστασεις μεχρι του σημειου να τελειοποιηθουν εδώ και αρκετα χρονια...
Υ.Γ.Μενει να φανει αν όλα αυτά είναι ικανα να με κανουν βασιλια της Ευρώπης!
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οκτώβριος-Νοέμβριος...στην Ελλαδα τα πραγματα κάθε χρονο γινονται και πιο ευκολα..στα ντέρμπυ συνηθως ριχνω πολλα και στην βαθμολογια είμαι ηδη στο +9....στην Ευρωπη τα πραγματα είναι περιπλοκα….την 5η αγωνιστικη εχασα εντος από Dortmund σε ένα ματς που κυριολεκτικα τους πατησα….23-10 τελικες...3 δοκαρια...και ασταματησα να κανω φασεις...δεν ηθελε...από την άλλη δεν λυπηθηκα πολύ...γιατι μαλλον θα συνεχισω στο Europa league που μεσα μου ηθελα...τελευταια αγωνιστικη μεσα στην γιουβε θελω νικη για να περασω...βεβαια στην εδρα μου την ειχα κερδισει ανετα με 3-1(το γκολ το εβαλε μαλιστα στο τελος)...αλλα μαλλον θα παω με αλλαγες και δεν θα διεκδικησω το ματς...θελω φετος να μπορεσω να πραγματοποιησω το ονειρο του ευρωπαικου τιτλου μεσω του Europa league Και του χρονου να κανω την τελευταια μεγαλη προσπαθεια στο νέο μας γηπεδο για να σηκωσω το cl...

Image

Image
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεκέμβριος-Ιανουάριος...αυτοι οι μηνες μπηκαν στο πολύ γρηγορο...δεν υπαρχει χρονος και τους θεωρω και ανουσιους...στην Ελλαδα η αδιαφορια που εδειξα στοιχισε...αλλα είμαι τοσο σιγουρος για το νταμπλ που ασχολούμαι μονο όταν πραγματικα χρειαζεται..στην Ευρωπη ο στοχος είναι η κατακτηση του Europa league...μπαινοντας Φεβρουαριο ξεκιναν τα σοβαρα...εκει που θα κριθει αν οντως θα γινει το νταμπλ που λεω και αν οντως μπορω να κατακτησω το Europa league..στο ροστερ η μονη αλλαγη προς το παρων είναι ότι εδιωξα χωρις λεφτα τον Σουρλη και ανεβασα τον 17χρονο επιθετικο που ειχα δειξει σε προηγουμενο ποστ(στην πρωτη συμμετοχη στο κυπελο εβαλε και γκολ)
Image

Image

Image
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φεβρουάριος...μπήκαμε στους σημαντικούς μηνες...δυστυχως είχαμε πολλους τραυματισμούς και αυτό ειχε σαν αποτέλεσμα να δωσουμε ευκαιριες σε 2 17 χρονους που είχαμε ανεβασει στην πρωτη ομαδα τον Ιανουαριο καθως τους θεωρήσαμε μεγαλα ταλεντα..με δικαιωσαν...στα 17 τους χρονια μπηκαν σε ματς και ηταν καθοριστικοι…

Image

Image

Στην Ευρωπη πηραμε ανετη προκριση στην επομενη φαση…
Image

Image

Στην συνεχεια όμως μας ηρθε η χειροτερη δυνατη κληρωση...επειδη όμως θελουμε κατακτηση...πρεπει να τους αποκλεισουμε ολους ετσι και αλλιως…
Image

Kαι η γενικη εικονα των αγωνων….
Image

Image
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τεραστια προκριση...αν και δεν είμασταν καλυτεροι συνολικα...δεν μας χαλασε βεβαια...παιξαμε τα 2 ματς χωρις τα 2 εξτρεμ μας(ο κομαν επαιξε 30 λεπτα μονο στο δευτερο παιχνιδι) λογω τραυματισμου...αλλα τα καταφέραμε...τωρα στον δρομο μας Ναπολι και αν περασουμε bayern(τυφλα να εχει το cl)…
Image
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ιστορια-save εφτασε στην οριστικη ληξη της...αποκλειστηκαμε από την Ναπολι κανοντας πολύ κακο πρωτο παιχνιδι και μετα με holiday κατακτησαμε το 3ο σερι νταμπλ...τελευταια εχω πολύ λιγο χρονο και την χρονια την πηγα στο πολύ γρηγορα ακομα και στα σημαντικα ματς(ουτε καν παρακολουθουσα ολο το ματς)...όμως μου ειχε φυγει και η ορεξη...από πεισμα το συνεχιζα μηπως βγει και ο στοχος του Ευρωπαικου...πηγα με Holiday μεχρι την επιτευξη του αλλου μεγαλου στοχου…
Image


Κλεινοντας την ιστορια να πω πως θα κλεισω την πορεια μου στο φετινο fm με ένα save με Παναθηναικο(3ο φετος...το 2ο ειχε παει πολύ καλα) αν και είμαι Ολυμπιακος...γιατι αποτελει ωραια προκληση και γιατι εχει πολλους Ελληνες που θελω να δουλεψω πανω τους...
Συνοψιζοντας αυτην την ιστορια...κλεισαμε εχοντας…
1)τελειοποιήσαμε ολες τις εγκαταστασεις
2)φτιαξαμε καινουριο γηπεδο
3)καναμε 4 νταμπλ
4)2 φορες πηγαμε 8αδα Europa league
5)1 φορα 8 cl
6)1 φορα 4αδα cl

Την χρονια που φτασαμε στην 4αδα του cl Πιστεψα ότι σιγουρα θα καταφερω και Ευρωπαικο τιτλο...δεν το καταφέραμε αλλα θεωρω επιτυχημενη την ιστορια αυτή...καλη συνεχεια σε ολους!
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Προφανώς και πολύ επιτυχημένη η ιστορία και η πορεία σου με τον ΠΑΣ! Έφτιαξες ωραία ομάδα και με Έλληνες μέσα οπότε από μόνο του είναι μεγάλο κατόρθωμα! Μπράβο

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

orestis_95
Trialist
Trialist
Posts: 24
Joined: Wed Jun 03, 2020 11:23 am
Football Manager της ομάδας: BvB, Hibernian
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Location: Νεα Φιλαδέλφεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εννοείται επιτυχημένη η πορεία και πολύ ωραία η ιστορία εδώ. Καλή συνέχεια.
Post Reply

Return to “Twitch & Ιστορίες”