Το fmgreece.gr @twitch.tv

Βρείτε εδώ τα πάντα για τα streams μας στο twitch.tv!
"Καίγεσαι" και λιώνεις με το FM...Do it loud and proud...Μοιράσου τα κατορθώματα και τις αποτυχίες σου. Πες το με μια ιστορία και γράψε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
demakos21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5332
Joined: Thu Mar 20, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: AΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Juventus/Liverpool/OM
Status: Θα διασχίσεις ένα πρωινό τον κόσμο και θα 'ναι πιο όμορφα κι από ένα όνειρο.
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θέλτα για το λόγο που αναφέρει και ο rimini.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θέλτα και από μένα!

Σε περιμέναμε καιρό Αντώνη, καλή αρχή και ελπίζω να μη χάσω stream.

/fanboy_mode_off :D
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάρε Τότεναμ, παίξε με τρεις πίσω βάλε κι αυτό

Image

πάνω δεξιά στην οθόνη και πες πότε βγαίνεις στο γυαλί
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Θελταα να πάμε Ισπανία επιτέλους
Λος κλαρινος ,για όσους

Στάλθηκε από το XT1032 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
milanezos13
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5823
Joined: Tue May 07, 2013 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: OM
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,United,Milan
facebook προφίλ: nikos.blanidis
Status: Always look on the bright side of life....
Location: Μαρουσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και γω θελτα για το κατι διαφορετικο και πολυ δυσκολο..
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θέλτα λόγω Ισπανίας.Ιταλία,Αγγλία,Γερμανία βλέπουμε ήδη στο κανάλι.
Θα προτιμούσα βέβαια Βαλένθια,Σεβίλλη ή Ντεπορτίβο,αλλά καλή και η Θέλτα.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Άρα, πάμε για Ισπανία...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Μην παθεις μονο Σπονης πλιζ

Στάλθηκε από το XT1032 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γίνε μαντέμι πρώτα
xameleon
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Thu May 15, 2008 6:04 am
Football Manager της ομάδας: No money, no Football Manager
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

έχω πολλά να προτείνω για βελτίωση του stream από τα εκατοντάδες κανάλια που έχω παρακολουθήσει τον τελευταίο 1.5 χρόνο στο twitch.

1. Twitch Alerts, όταν σκάει follow,host κλπ να εμφανίζει ένα μήνυμα στην οθόνη (κείμενο, gif, κλπ)
2. πολλοί βάζουν να φαίνεται το τσατ στην κυρίως οθόνη για να ξέρει ο κόσμος πότε το διαβάζει ο streamer και να υπολογίζει το delay,
3. Sound Effects, κάποια ηχητικά τα οποία τα πληρώνεις με πόντους, δίνει την εντολή ο θεατής και παίζει ένα ηχητικό πάνω στο stream, αυτά πρέπει να τα βρείτε μόνοι σας και να τα φτιάξετε μόνοι σας, π.χ. συνθήματα ομάδων, ατάκες από ταινίες κλπ.
4.Mini games, υπάρχουν έτοιμα scripts που κυκλοφορούν για παιχνιδάκια του στυλ blackjack, poker, slots, syphon, jackpot.
5.θέλει μοντάρισμα το updates των ranks, προτείνω να γίνεται με τις ώρες και όχι με τους πόντους, ώστε να μην υπάρχει κίνητρο συσσώρευσης άπειρων πόντων και να ξοδεύονται αβέρτα με αποτέλεσμα να συμμετέχει πιο πολύ ο θεατής στο stream και να επηρεάζει την πορεία του.
6. Predict Game, π.χ. ένα script που θα λέει μαντέψτε το αποτέλεσμα του ματς και κερδίστε π.χ. τάδε πόντους, όπου όλοι θα ποντάρουν πόσο θα λείξει το επόμενο ματς και ο νικητής τα παίρνει όλα.
7. Καλό θα ήταν να μπουν donations ώστε να υπάρχει η δυνατότητα με τα λεφτά από donations να καλυτερεύει το stream και να γίνονται πιο συχνά giveaways. Never required, always appreciated.
8.Συνέχεια του προηγούμενου είναι ένα Green Screen από κίνα π.χ. για να βλέπουμε μόνο πρόσωπο και όχι ντουλάπες και ντουβάρια
9. κάποιες εντολές που ρωτάνε προσωπικά στατιστικά να στέλνονται στον χρήστη μέσω whisper και να μη φαινονται στο chat για να μη floodάρει
10. Να γίνετε λίγο πιο κοινωνικοί με άλλους Έλληνες streamers π.χ. ή streams football manager ή whatever, το twitch είναι κοινότητα. Για αυτό π.χ. καλό είναι να διοργανώνονται raids σε άλλα κανάλια ώστε και αυτά με τη σειρά τους να διοργανώνουν raids σε εσάς και να ανταλλάσετε κόσμο και follows. Καλή ευκαιρία είναι αυτή την παρασκευή π.χ. στους unboxholics στις 23.45.
11. Για να κάνετε boost το κανάλι καλό είναι να δίνετε κίνητρο στους θεατές να κάνουν host το κανάλι για δικό σας boost με αμοιβή πόντων π.χ. 50,όσο ένα τραγούδι.
12. Έχει σκεφτεί κανείς να streamάρει παλιότερα football manager μιας άλλης εποχής ? γιατί σόνι και καλά όλοι να streamάρουν το τελευταίο ?
13. Custom emoticons στο BTTV και στο FrankerFacez για το κανάλι.
14. Συνέχεια του προηγούμενου είναι ότι χρειάζεται γραφιστική παρέμβαση στο τσάνελ, πιστέψτε με υπάρχουν πολλά μικρά creative streams στο twitch που θα το κάνανε τζάμπα μόνο και μόνο για να δει κόσμος τη δουλειά τους και να γίνουν γνωστοί. 1000+ follows και 80 viewers κάθε stream είναι καλύτερα από το μέσο stream.
15. To Bot πρέπει να είναι 24ωρο ώστε να έχει λόγο ο θεατής να μένει όλο το 24ωρο στο stream και να μαζεύει πόντους. Οι λεγόμενοι lurkers. Μπορεί να γίνει με υπηρεσίες cloud τύπου oceanos που είναι και τζάμπα για φοιτητές και για να μη χρειάζεται να ανταλλάσετε οι streamers μεταξύ σας τα αρχεία, θα είναι όλα πάνω, 24 ώρες online, θα λογκάρει ο streamer και θα το λειτουργεί.
16. Discord Server ή Teamspeak ή Curse of Voice ή RaidCall. Αν και οι πιο πολλοί χρησιμοποιούν τη νέα μόδα του Discord με δικαιώματα ομιλίας μόνο του streamer και των moderators για να γίνει πιο διαδραστικό το stream και να μην μονολογεί ο κάθε streamer αλλά να υπάρχει συζήτηση.
17. Patreon Subs (ή το gamewisp που ανεβαίνει πολύ τελευταία), εξωτερικό συνεργαζόμενο site που κάνεις εγγραφή σε κάποιο κανάλι ή οτιδήποτε με 5 euros για να στηρίξεις το κανάλι και έχεις κάποια μικρά δικαιώματα παραπάνω, π.χ. sound effects ή πρόσβαση ομιλίας στον Discord Server, ή μαζεύεις πιο γρήγορα πόντους ή οτιδήποτε ή και τίποτε.
18. Λίγες παραπάνω πληροφορίες στο channel description είναι απαραίτητες, για τους streamers, για το point system, για τα specs των υπολογιστών και των περιφερειακών κλπ.
19. Quote System, ώστε όταν πετάει κάτι αξιοσημείωτο ο streamer να το καταγράφει κάποιος, mod καλύτερα, ώστε να μένει παρακαταθήκη για αργότερα
20. Μετά από μία μεγάλη νίκη ή ένα μεγάλο κατόρθωμα στο game καλό είναι να μοιράζονται λίγοι πόντοι στους active, το κάνουν πολλοί.

Αυτά κι άλλα πολλά που θα προκύψουν στην πορεία ρωτήστε με, στη θεωρία ξέρω πολλά για το twitch. -traino
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μια πρώτη πρόχειρη απάντηση σε όσα προτείνεις:
1. Είναι στο πρόγραμμα.
2. Το είχαμε σκεφτεί. κόβει αρκετά από την οθόνη κι επειδη είναι ήδη χαμηλή η ποιότητα δεν θέλουμε να είναι μικρότερη η εικόνα.
3. Θα το κοιτάξουμε.
4. Δεν ξέρω αν θέλουμε κάτι τέτοιο, ξεφεύγει πολύ από το FM.
5. Κι αυτό θα το δούμε. Είμαστε σε δοκιμές ακόμα.
6. Είναι στο πρόγραμμα.
7. Το σκεφτόμαστε εδώ και καιρό.
8. Θα το κοιτάξουμε.
9. Έχω προσπαθήσει να το κάνω, δεν τα έχω καταφέρει. Ή παίζει κάποιο bug με το bot ή κάτι κάνω λάθος.
10. Γενικά το FM είναι ιδιαίτερο παιχνίδι, πολλοί παίζουν μόνο FM. Είμαστε ανοιχτοί για συνεργασία με άλλα FM κανάλια και έχουμε στείλει και κόσμο εκεί μετά από δικό μας stream.
11. Θα το δούμε. Οι πιο πολλοί βέβαια που μας βλέπουν δεν στριμάρουν και οι ίδιοι οπότε δεν έχουν followers.
12. Ναι, το έχουμε σκεφτεί. Παίζει σαν ιδέα.
13. Πρώτη φορά τα ακούω, θα το κοιτάξουμε.
14. Αυτό αν έχεις κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό σου μπορείς να μας το προτείνεις. Έχουμε άτομα (τον Φορλάνη :D ) για να μπορούμε να τα κάνουμε και μόνοι μας.
15. Αυτό δεν γίνεται. Δεν μπόρεσα να βρω τουλάχιστον εγώ free virtual machine σε cloud. Oceanos λειτουργεί μεν, έχει σταματήσει από το καλοκαίρι τα virtual machines δε. Μόνο με project μετά από αίτηση οπότε χλωμό.
16. To έχουμε δει, θα το σκεφτούμε.
17. Θα το δούμε. Όπως έχω ξαναπεί, γνώμη μου ότι πρώτα φτιάχνεις το προϊόν σου και μετά ζητάς συνδρομή από κάποιον.
18. Specs των υπολογιστών δύσκολα αφού έχουμε 3 διαφορετικούς streamers. Για σύστημα πόντων κτλ θα μπουν μόλις σταθεροποιηθούν. Από την εμπειρία μου (την μικρή έστω) ελάχιστοι δίνουν σημασία πάντως. Ούτε το πρόγραμμα δεν έχουν δει οι περισσότεροι ότι υπάρχει.
19. Θα το κοιτάξουμε.
20. Θα το κοιτάξουμε.
Σε όλα τα παραπάνω να συμπληρώσω ότι ξεκινήσαμε με μηδενική εμπειρία από streams, έχουμε περισορισμούς λόγω PCs και ίντερνετ και πρέπει να συντονιστούν 3 (και σύντομα 4) διαφορετικοί streamers.
Σε κάθε περίπτωση να είσαι σίγουρος ότι θα κοιτάξουμε όλες τις προτάσεις σου και θα εφαρμοσουμε όσες είναι εφικτές όπως έχουμε ήδη κάνει με άλλες. Ευχαριστούμε και για το ενδιαφέρον και για τον χρόνο που αφιερώνεις -diatakste
xameleon
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Thu May 15, 2008 6:04 am
Football Manager της ομάδας: No money, no Football Manager
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

rimini wrote:Μια πρώτη πρόχειρη απάντηση σε όσα προτείνεις:
1. Είναι στο πρόγραμμα.
2. Το είχαμε σκεφτεί. κόβει αρκετά από την οθόνη κι επειδη είναι ήδη χαμηλή η ποιότητα δεν θέλουμε να είναι μικρότερη η εικόνα.
3. Θα το κοιτάξουμε.
4. Δεν ξέρω αν θέλουμε κάτι τέτοιο, ξεφεύγει πολύ από το FM.
5. Κι αυτό θα το δούμε. Είμαστε σε δοκιμές ακόμα.
6. Είναι στο πρόγραμμα.
7. Το σκεφτόμαστε εδώ και καιρό.
8. Θα το κοιτάξουμε.
9. Έχω προσπαθήσει να το κάνω, δεν τα έχω καταφέρει. Ή παίζει κάποιο bug με το bot ή κάτι κάνω λάθος.
10. Γενικά το FM είναι ιδιαίτερο παιχνίδι, πολλοί παίζουν μόνο FM. Είμαστε ανοιχτοί για συνεργασία με άλλα FM κανάλια και έχουμε στείλει και κόσμο εκεί μετά από δικό μας stream.
11. Θα το δούμε. Οι πιο πολλοί βέβαια που μας βλέπουν δεν στριμάρουν και οι ίδιοι οπότε δεν έχουν followers.
12. Ναι, το έχουμε σκεφτεί. Παίζει σαν ιδέα.
13. Πρώτη φορά τα ακούω, θα το κοιτάξουμε.
14. Αυτό αν έχεις κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό σου μπορείς να μας το προτείνεις. Έχουμε άτομα (τον Φορλάνη :D ) για να μπορούμε να τα κάνουμε και μόνοι μας.
15. Αυτό δεν γίνεται. Δεν μπόρεσα να βρω τουλάχιστον εγώ free virtual machine σε cloud. Oceanos λειτουργεί μεν, έχει σταματήσει από το καλοκαίρι τα virtual machines δε. Μόνο με project μετά από αίτηση οπότε χλωμό.
16. To έχουμε δει, θα το σκεφτούμε.
17. Θα το δούμε. Όπως έχω ξαναπεί, γνώμη μου ότι πρώτα φτιάχνεις το προϊόν σου και μετά ζητάς συνδρομή από κάποιον.
18. Specs των υπολογιστών δύσκολα αφού έχουμε 3 διαφορετικούς streamers. Για σύστημα πόντων κτλ θα μπουν μόλις σταθεροποιηθούν. Από την εμπειρία μου (την μικρή έστω) ελάχιστοι δίνουν σημασία πάντως. Ούτε το πρόγραμμα δεν έχουν δει οι περισσότεροι ότι υπάρχει.
19. Θα το κοιτάξουμε.
20. Θα το κοιτάξουμε.
Σε όλα τα παραπάνω να συμπληρώσω ότι ξεκινήσαμε με μηδενική εμπειρία από streams, έχουμε περισορισμούς λόγω PCs και ίντερνετ και πρέπει να συντονιστούν 3 (και σύντομα 4) διαφορετικοί streamers.
Σε κάθε περίπτωση να είσαι σίγουρος ότι θα κοιτάξουμε όλες τις προτάσεις σου και θα εφαρμοσουμε όσες είναι εφικτές όπως έχουμε ήδη κάνει με άλλες. Ευχαριστούμε και για το ενδιαφέρον και για τον χρόνο που αφιερώνεις -diatakste
1. ok
2. Δεν θα έχει ανοιχτό το chat, το chat θα εμφανίζεται πάνω στην εικόνα του stream, στο stream κέντρο κάτω π.χ. με κύλιση σαν από πάνω layer στο football manager.
3. ok
4. Τα mini games σκοπό θα έχουν τη συμμετοχή του κόσμου στο τσατ και το χαβαλέ, θα τζογάρουν για να κερδίζουν ή να χάνουν πόντους και φυσικά θα έχουν cooldown μίας ώρας π.χ. είτε ανά άτομο είτε global. Γίνεται τα mini games να τα βγάζει και μέσω whisper για να μην υπερχειλίζει το τσατ.
5. ok
6. ok
7. ok
8. ok
9. Λειτουργεί σίγουρα έχω δει διψήφιο αριθμό καναλιών να το έχουν έτσι για διάφορα πράγματα.
10. Δεν έτυχε τόσο καιρό να δω Raid, my bad. Απλά καλή είναι η συνεργασία κι αλληλοβοήθεια με διάφορα ελληνικά stream, Πραγματικά με βγαίνει η παναγία για να βρω ελληνικά stream και θα το ήθελα πολύ κι ας παίζουν και τέτρις. Αισθάνομαι μητρική μου τα αγγλικά πλέον
11. Πιστέυω ότι με κάποιο τρόπο σίγουρα τα hosts συμβάλλουν στον αλγόριθμο προβολής τυχαίων καναλιών. Συν ότι τυχαία να βρεθεί κάποιος σε κάποιον από τους 80 viewers, το οποίο μπορεί να συμβεί και με ένα απλό google xameleon89, ανακατευθείνεται σε εσάς.
12. ok
13. ok
14. Δυστυχώς δεν είμαι γραφίστας αλλά καλό θα ήταν αν έχετε άτομο π.χ. να στριμάρει την κατασκευή των εικαστικών του καναλιού σε creative mode, το κάνουν πολλοί. Και όταν λέω εικαστικά δεν εννοώ μόνο τα logos, μπορεί να φτιάξει και τα layouts για το OBS και τα custom dedicated emoticon για BTTV και FrankerFacez.
15. Εγώ προσπαθώ 3 χρόνια να με δώσουν Virtual Machine από το πανεπιστήμιο στον oceano και τρώω άκυρα συνεχώς. Άλλη δωρεάν εναλλακτική δε γνωρίζω
16. ok
17. Έχω δει πολύ χειρότερα κανάλια να έχουν ενεργοποιημένα donations, don't worry.
18. όπως και να έχει θέλει λίγο πιο πολλές λεπτομέρειες το description, είναι πολύ φτωχό.
19. ok
20. ok

Να προσθέσω επίσης και αυτό να ρίξετε μια ματιά: topstreamers.com
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Καλημερα σε όλους. Μια πρώτη απόπειρα στριμαρισματος από το κανάλι μου, έτσι για τη δοκιμη. Αν υπάρχει κανεις...

https://www.twitch.tv/tsakalaki46
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Sponis
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 25743
Joined: Thu Oct 03, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Δόξα Δράμας
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United / Π.Α.Ο.
twitter: Sponis
Status: I'm coming... Keep running... Tormenting You!
Location: Under Your Wings and Into Your Arms
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

στασου μύγδαλα, θα προσπαθήσω να μπω
User avatar
Lets_Go_Reds
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3069
Joined: Mon Dec 10, 2012 8:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: LFC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γμωτο δεν έχει και past broadcast να δώ τι παίχτηκε :P
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Ρε βιαστικε δουλεύει ο λαος .κααατσε ντε.
Δώσε αναφορά πως πήγε το σύστημα :)

Στάλθηκε από το XT1032 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γίνε μαντέμι πρώτα
Post Reply

Return to “Twitch & Ιστορίες”