ΑΕΚ

Αναλύστε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε και ζητήστε προτάσεις για το ποια ομάδα να αναλάβετε
lawan4
Trialist
Trialist
Posts: 24
Joined: Wed Oct 21, 2015 1:30 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Status: Fitness coach
Has thanked: 0
Been thanked: 0

χιλια ευχαριστω.Σκεφτομαι να ξεκινησω χωρις μεταγραφες,με ενα 4-4-2 με κρυφο επιθετικο τον Μπουανανοτε.Κανεναν φτηνο wonder εχεις κατα νου?Ηδη τωρα κλεινω τον jhon arrango
frody704
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Sat Aug 02, 2008 2:13 pm
Football Manager της ομάδας: aek
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειμαι στην 3η σεζον και πηρα πρωταθλημα τελειως τυχαια την πρωτη και την 2η χρονια το εχασα απο τον Παοκ..

3η χρονια κ η ομαδα εχει συνολικο μπατζετ 21 μυρια!

John arango ειναι μεταγραφη αποο την πρωτη χρονια που με 2 χρονια δανεικος ( Σε πας και ατρομητο) εχει γινει φοβερος κ τρομερος.

Rodrigo Galo 2 χρονιες οτι καλυτερο εχει το ροστερ οπως και ο Μανταλος μαζι με τους αλλους 2!
δεν εχει αλλαξει ακομα το κεντρο μου απλα πηρα τον behrami για μια ποιοτικοτερη πινελια.

Εχει παραμειενι ως 2ο ο μπαροχα που ειναι καταπληκτικος απλα καποια στιγμη πρεπει ν αλλαξεις επιπεδο.

οπως και ο μπαρμποσα που οποτε ερχεται απο τον παγκο κανει παπαδες!
apostolosaek
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Sun Nov 10, 2013 7:05 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ARSENAL
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τελικά το 4-2-3-1 με wingers τραβάει για αρχή;
User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3883
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Εγω την 1η χρονια την εβγαλα με 4 - 2 - 2 - 2 με wingers... Που και που το αλλαζα και εβαζα 2 αμυντικα χαφ 2 μεσους στο κεντρο και 2 επιθετικους..
apostolosaek
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Sun Nov 10, 2013 7:05 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ARSENAL
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

jasonas wrote:Εγω την 1η χρονια την εβγαλα με 4 - 2 - 2 - 2 με wingers... Που και που το αλλαζα και εβαζα 2 αμυντικα χαφ 2 μεσους στο κεντρο και 2 επιθετικους..
Φουλ επίθεση δηλαδή. Έτσι χαραμίζεις τον Πετράν όμως.
User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3883
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

έπαιζε κεντρο ως Adv. playmaker, διπλα του ο Σιμοες και απο πισω αμυντικό χαφ ο Γιακομπ!
apostolosaek
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Sun Nov 10, 2013 7:05 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ARSENAL
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

jasonas wrote:έπαιζε κεντρο ως Adv. playmaker, διπλα του ο Σιμοες και απο πισω αμυντικό χαφ ο Γιακομπ!
Κομπλέ λοιπόν. Απλά είμαι λάτρης του καθαρού 10 και για αυτό σκέφτομαι να παιξω 4-2-3-1 με τον Πετράν εκεί. Απλά το μόνο που με προβληματίζει είναι τα εξτρέμ μας.
User avatar
yoomg
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Fri Apr 03, 2015 6:14 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
facebook προφίλ: antonisgeo
Has thanked: 0
Been thanked: 0

apostolosaek wrote:Κομπλέ λοιπόν. Απλά είμαι λάτρης του καθαρού 10 και για αυτό σκέφτομαι να παιξω 4-2-3-1 με τον Πετράν εκεί. Απλά το μόνο που με προβληματίζει είναι τα εξτρέμ μας.
Θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις το 4-2-3-1 με Πετράν και Ντιέγκο στη θέση 10..ο Ντιέγκο κάνει πολύ καλές εμφανίσεις και μπορείς να τον πουλήσεις μετά απο λίγο καιρό..οι δύο απο πίσω είναι οτι πρέπει και ο Κορδέρο θα τους ξεκουράζει χωρίς πρόβλημα..στο δεξί άκρο της επίθεσης θα πρέπει να γίνει άμεσα η πρώτη ενίσχυση αλλά με εναν δανεικό θα βγάλεις τη σεζόν.
apostolosaek
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Sun Nov 10, 2013 7:05 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ARSENAL
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

yoomg wrote:
apostolosaek wrote:Κομπλέ λοιπόν. Απλά είμαι λάτρης του καθαρού 10 και για αυτό σκέφτομαι να παιξω 4-2-3-1 με τον Πετράν εκεί. Απλά το μόνο που με προβληματίζει είναι τα εξτρέμ μας.
Θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις το 4-2-3-1 με Πετράν και Ντιέγκο στη θέση 10..ο Ντιέγκο κάνει πολύ καλές εμφανίσεις και μπορείς να τον πουλήσεις μετά απο λίγο καιρό..οι δύο απο πίσω είναι οτι πρέπει και ο Κορδέρο θα τους ξεκουράζει χωρίς πρόβλημα..στο δεξί άκρο της επίθεσης θα πρέπει να γίνει άμεσα η πρώτη ενίσχυση αλλά με εναν δανεικό θα βγάλεις τη σεζόν.
Κι εγώ αυτό σκέφτομαι, αλλά να δώσω μια ευκαιρία στον Πλατέλλα και τον Βάργκας από δεξιά. Η πρώτη ενίσχυση ήρθε. MAMMANA δανεικός για 2 χρόνια!!! Βλέπω να στέλνω Λαμπρόπουλο δανεικό.
User avatar
yoomg
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Fri Apr 03, 2015 6:14 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
facebook προφίλ: antonisgeo
Has thanked: 0
Been thanked: 0

apostolosaek wrote:Κι εγώ αυτό σκέφτομαι, αλλά να δώσω μια ευκαιρία στον Πλατέλλα και τον Βάργκας από δεξιά. Η πρώτη ενίσχυση ήρθε. MAMMANA δανεικός για 2 χρόνια!!! Βλέπω να στέλνω Λαμπρόπουλο δανεικό.
Πολύ καλή μεταγραφή έκανες.Κι εγώ με Πλατέλλα και Βάργκας έβγαλα την πρώτη σεζόν αλλά δεν έπιασαν ούτε τα βασικά στάνταρ..Δύσκολο ακόμα και να πουληθούν..Πάντως αν θες δεξί εξτρεμ διαμάντι,μια είναι η επιλογή..Hector Villalba.Τον ανακάλυψα πολύ πριν ακουστεί για την ΑΕΚ..τεράστια εξέλιξη και απίστευτες αποδόσεις!Ήρθε με 4εκ (1+3 σε 36 μήνες) και έφυγε μετά απο μιάμιση σεζόν στην Σεντ Ετιέν με 10εκ (καθώς θα τον έχανα ελεύθερο),έχοντας αξία 15εκ...
apostolosaek
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Sun Nov 10, 2013 7:05 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ARSENAL
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

yoomg wrote:
apostolosaek wrote:Κι εγώ αυτό σκέφτομαι, αλλά να δώσω μια ευκαιρία στον Πλατέλλα και τον Βάργκας από δεξιά. Η πρώτη ενίσχυση ήρθε. MAMMANA δανεικός για 2 χρόνια!!! Βλέπω να στέλνω Λαμπρόπουλο δανεικό.
Πολύ καλή μεταγραφή έκανες.Κι εγώ με Πλατέλλα και Βάργκας έβγαλα την πρώτη σεζόν αλλά δεν έπιασαν ούτε τα βασικά στάνταρ..Δύσκολο ακόμα και να πουληθούν..Πάντως αν θες δεξί εξτρεμ διαμάντι,μια είναι η επιλογή..Hector Villalba.Τον ανακάλυψα πολύ πριν ακουστεί για την ΑΕΚ..τεράστια εξέλιξη και απίστευτες αποδόσεις!Ήρθε με 4εκ (1+3 σε 36 μήνες) και έφυγε μετά απο μιάμιση σεζόν στην Σεντ Ετιέν με 10εκ (καθώς θα τον έχανα ελεύθερο),έχοντας αξία 15εκ...
Παιχτούρα μεγάλη, απλά για πρώτη χρονιά ψάχνω καλούς ελεύθερους και δανεικούς, για να κάνω οικονομία μήπως μπορέσω και πάρω ως ελεύθερους από Γενάρη ZIVKOVIC kai RULLI. (: (:
User avatar
yoomg
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Fri Apr 03, 2015 6:14 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
facebook προφίλ: antonisgeo
Has thanked: 0
Been thanked: 0

apostolosaek wrote:Παιχτούρα μεγάλη, απλά για πρώτη χρονιά ψάχνω καλούς ελεύθερους και δανεικούς, για να κάνω οικονομία μήπως μπορέσω και πάρω ως ελεύθερους από Γενάρη ZIVKOVIC kai RULLI. (: (:
Σίγουρα έχεις προχωρήσει αρκετά το save σου αλλά θα προτείνω μερικούς δανικούς (ίσως βοηθήσουν και άλλους) που έρχονται εύκολα και βοηθάνε απίστευτα την ομάδα.
--Souleyman Doumbia--
Αμυντικός (Αριστερά) / ΜΧ (Α)
19 ετών
PSG
--Sheyi Ojo--
Μέσος (Κέντρο) / Μ (Α), ΕΜ (ΑΚ)
18 ετών
Liverpool
--Marcus Rashford-- (!!!)
Μεσοεπιθετικός (Κέντρο) / Επιθετικός (Κέντρο)
18 ετών
Man Utd
--Adam Reach--
Μέσος (Αριστερά) / Μεσοεπιθετικός (Δεξιά, Αριστερά), Μ (Δ)
23 ετών
Middlesbrough
--Gelson Martins--
Μεσοεπιθετικός (Δεξιά) / ΕΜ (Α)
21 ετών
Sporting
--Kelechi Iheanacho
Επιθετικός (Κέντρο)
19 ετών
Man City
apostolosaek
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Sun Nov 10, 2013 7:05 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ARSENAL
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

yoomg wrote:
apostolosaek wrote:Παιχτούρα μεγάλη, απλά για πρώτη χρονιά ψάχνω καλούς ελεύθερους και δανεικούς, για να κάνω οικονομία μήπως μπορέσω και πάρω ως ελεύθερους από Γενάρη ZIVKOVIC kai RULLI. (: (:
Σίγουρα έχεις προχωρήσει αρκετά το save σου αλλά θα προτείνω μερικούς δανικούς (ίσως βοηθήσουν και άλλους) που έρχονται εύκολα και βοηθάνε απίστευτα την ομάδα.
--Souleyman Doumbia--
Αμυντικός (Αριστερά) / ΜΧ (Α)
19 ετών
PSG
--Sheyi Ojo--
Μέσος (Κέντρο) / Μ (Α), ΕΜ (ΑΚ)
18 ετών
Liverpool
--Marcus Rashford-- (!!!)
Μεσοεπιθετικός (Κέντρο) / Επιθετικός (Κέντρο)
18 ετών
Man Utd
--Adam Reach--
Μέσος (Αριστερά) / Μεσοεπιθετικός (Δεξιά, Αριστερά), Μ (Δ)
23 ετών
Middlesbrough
--Gelson Martins--
Μεσοεπιθετικός (Δεξιά) / ΕΜ (Α)
21 ετών
Sporting
--Kelechi Iheanacho
Επιθετικός (Κέντρο)
19 ετών
Man City
Ευχαριστώ πολύ αδερφέ. Λόγω φόρτου εργασίας, σα λογιστής αυτόν τον καιρό, δεν το έχω προχωρήσει πάρα πολύ. Άρα θα τους κοιτάξω.
Post Reply

Return to “Αναλύσεις και προτάσεις ομάδων”