Αποβολές Chris Collier

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2016!
Post Reply
Professor
Trialist
Trialist
Posts: 40
Joined: Thu Oct 20, 2016 9:16 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε παιδιά πήρα πριν κάνα 6μηνο, έναν παικταρά, τον Chris Collier, 19, ετών, για 1 εκατ. αν θυμάμαι καλά απο την Τσέλσι. Ο παίκτης είχε 5-6 εμφανίσεις σαν βασικός και καμια 10αρια ως αλλαγή, στην μεγάλη ομάδα! Η αξία του ήταν στις 400,000 καθώς ήταν απο την ακαδημία, έκανα 2 προτάσεις και τελικα μου τον δώσαν στην τιμή που είπα. Αμυντικός κόφτης, αμυντικός χαφ καθώς και box to box άπιαστος! Πρασινίζουν τα κυκλάκια λέμε. Ακόμα και σέντερ Μπακ, πάει στο πράσινο κι όχι στο πορτοκαλί, Διεθνής συνεχόμενα με την Κ-19, πρόσφατα κλήθηκε κι απο την Κ-21 για το euro κι εντυπωσιάζει! Τα χαρακτηριστικά του, τεχνικά, ψυχικά, σωματικά κτλ. τρομερά!
Αλλά έχω πρόβλημα...παίρνει κάρτες αβέρτα. Στα 5 πρώτα ματς, είχε 2 κίτρινες και 3 κοκκινες, από τις οποίες οι 2 ήταν απευθείας! Είναι γρήγορος, με αντοχή, μαρκαρισμα, τάκλιν, μυαλό, ψυχραιμία, ηγετική ικανότητα στο 13 στην ηλικία του, αποφασιστικότητα κτλ...και η επιθετικότητα στο 12, δεν είναι και τόσο υψηλή...
Έπαιξε αλλα 3 ματς και στο ένα ξανααποβληθηκε, ενώ μου είπε πως θα το δούλεψε να μην το κάνει, έπειτα απο προειδοποίηση που του έκανα για τις κάρτες του, χωρίς να πληρώσει. Στα φιλικά, πήρε άλλες 2 κιτρινες και 1 κοκκινη.
Τι στο καλό μπορει να φταίει;
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

υπάρχουν και κρυφά χαρακτηριστικά-τι προσωπικότητα είναι;-αν βάλεις να μην πέφτει για τάκλιν ίσως..
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”