Συμβαίνει τώρα στο save μου

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2016!
Post Reply
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βασικά για να συμπεράνεις κάτι για τα σουτ από τα στατιστικά πρέπει να φαίνονται Μακρινά Σουτ, Μπλοκαρισμένα, Κλασικές και Μισές Ευκαιρίες. Αλλιώς η πληροφορία είναι μισή και διαβάζεις ότι θέλεις και ότι σε συμφέρει.
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Oρίστε οι μεταγραφές nik :
Spoiler: show
Image
Edit: Επίσης μετά την τρελή πορεία μας στο Τσάμπιονς Λιγκ τα έσοδα ήταν επίσης τρελά και ο Τίγρης ξηγήθηκε σπαθί,με δώσανε 15Μ για μεταγραφές και πήρα για χειμώνα τους Scocco,Flamini και Victor Lindelof.
vasilis69
Trialist
Trialist
Posts: 48
Joined: Mon Dec 10, 2012 4:51 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια μια ερωτηση στα γρηγοα δεξι μπαμ με ρολο μαλλον περιορισμενος πλαγιος μπακ..ειμαι αναμεσα σε johny απο celta και calum chambers απο αρσεναλ ο καθενας τους ερχεται με 17 μυρια και ζητανε και τον ιδιο μισθο...ποιον μ προτεινετε?
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Παιδιά αν είναι δυνατόν να είστε λίγο πιο προσεκτικοί που ποστάρετε. Τα εξηγεί ακριβώς ο Μότζο στο πρώτο ποστ. Για προτάσεις παικτών εδώ: viewforum.php?f=438. Αν και τώρα βλέπω ότι έχεις ποστάρει κι εκεί. Περίμενε απλά να σου απαντήσουν, δεν χρειάζεται να σπαμάρεις. Ευχαριστώ.
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14791
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετα την εφιαλτικη 2η χρονια οπου μειναμε εκτος ομιλων του τσου λου,εκτος των playoff του κυπελλου ενω κατακτησαμε το πρωταθλημα με μολις 61 βαθμους,η νεα σεζον μετα την προκριση στους ομιλους του τσαμπιονς λιγκ δειχνει να μας οδηγει προς τα πανω
Οι μεταγραφες μας εγιναν εξαιτιας της πωλησης του Rulli,που γεμισαν τα ταμεια Unal Tore και Σερχι Ρομπερτο ειναι οι παιχτες που επενδυσα την επιτυχια της ομαδας
Spoiler: show
Image
Το ενεργο ροστερ με ικανοποιει αρκετα ιδιαιτερα με το ποσο ευκολα κραταω τους Μαζουακου-Κασαμι-Φορτουνη
Spoiler: show
Image
Ενω τον ομιλο του C.L. καπου τον εχω δει καπου τον κατεχω
Spoiler: show
Image
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
Mute
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 655
Joined: Sun Mar 13, 2011 10:12 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos, Liverpool
facebook προφίλ: dimitris151
Location: Berlin
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
[quote="Jordi_7"]Image

Season 2015-16 Review


Competitions


[spoiler]Image

Image[/spoiler]


Squad

[spoiler]Image[/spoiler]

Team Stats

[spoiler]Image[/spoiler]

Player Stats

[spoiler]Image[/spoiler]


Matches

[spoiler]Image
Image[/spoiler][/center][/quote]

Τετοια ποστ καλο ειναι να μπαινουν μαζι με μια τακτικη στις αναλυσεις ομαδων. Κριμα ειναι να χανονται εδω..
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Mακάρι να είχα χρόνο να κάνω Ανάλυση :cry:
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
Erellond
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 498
Joined: Tue Apr 29, 2008 5:44 pm
Football Manager της ομάδας: Torino FC , Ross County
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool , PAOK , FC Bayern
Location: Αγ.Θεόδωροι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να παραθέσω ότι σε 6 χρονιές με την Crawley από League 2 μέχρι Championship έχω φέρει μόλις 22 φορές 0-0. 22 0-0 σε πρωταθλήματα με 46 αγώνες συν τους αγώνες των κυπέλλων. Δε θέλω να μετρήσω πόσες φορές έχω χάσει από ανατροπή γιατί θα με πιάσει κατάθλιψη.
tsilas
Amateur
Amateur
Posts: 111
Joined: Mon Mar 17, 2008 3:51 pm
Football Manager της ομάδας: A.F.C. Ajax
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βομβαρδισμος, σφυροκοπημα, οπως και να το πεις ειναι λιγο. Ομως τα παλικαρια αντεξανε, και πηραμε τον ποντο!
Image
Και με αυτο τον ποντο, ειμαστε τρελοι ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!!! -gioupi -gioupi :drinking: :drinking: -doublekiss -doublekiss -doublekiss

Ευκολα μια απο τις πιο περιεργες, αλλα απολαυστικοτατες πρωτες χρονιες που εχω παιξει!
Το πρωταθλημα ουσιαστικα μου το κανανε δωρο με τις γκελες τους η Ρεαλ και η Μπαρτσα. Προσωπικα δεν θυμαμαι ποτε τα τελευταια χρονια πρωταθλημα Ισπανιας να μενει σε τοσο χαμηλο αριθμο ποντων, το οποιο ομως το εκμεταλλευτηκα οπως επρεπε!!
Τελικη Βαθμολογια:
Spoiler: show
Image
Το ακομα καλυτερο, ειναι οτι τις ιδιες γκελες κανανε και στο κυπελλο, με αποτελεσμα να κανω Double!!!
Κυπελλο:
Spoiler: show
Image
Μεταγραφες εκανα μονο 3 με τον Κροατη να ερχεται το Γεναρη και να παιρνει τη φανελα του βασικου σπιτι του.
Spoiler: show
Image
Το ροστερ με βαση την αποδοση:
Spoiler: show
Image
Το μονο κακο, οτι λογο της τοσο καλης πορειας σκανε προτασεις απο παντου, και μαλλον θα πρεπει να ξαναφτιαξω το ροστερ απο την αρχη για την επομενη χρονια, ηδη εχω χασει τους 2 καλυτερους περσινους παιχτες Feghouli και Parejo σε City και PSG...
Τουλαχιστον θα εχω πολλα λεφτα για να το κανω!!!
User avatar
thodoris kwstas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 527
Joined: Fri Dec 14, 2012 4:23 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
facebook προφίλ: thodoris kwstas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν ήταν τόσο σφυροκόπημα μόνο 1 κλασσική είχαν και 15 σου εκτός εστίας πάντως αυτό το μία ντρίπλα με ξεπέρασε :P
Πάω να ξεκινήσω με την ομαδάρα.
Don't hate the player hate the game.
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για 2η συνεχή χρονιά απολύθηκα στο 1ο save.Φέτος απο την Μπεσίκτας.Τουλάχιστον έκανα πρωτοχρονιά. -puppie
Μου αρέσει που ήθελα να κάνω και ανάλυση τρομάρα μου. -meaculpa
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

Image


Επιστροφή στη θέση του πρωταθλητή εκθρονίζοντας τον Ζοσέ και την γρανιτένια άμυνα του μετά από 4 σερί χρονιές που δεν άφησε περιθώριο σε κανέναν να τον αμφισβητήσει. Η ήδη εξαιρετική επίθεση μας βελτιώθηκε και από μ.ο 85,4 γκολ ανά σεζόν έφτασε φέτος τα 112 αλλά καθοριστική ήταν η βελτίωση της άμυνας που δέχθηκε 37 γκολ από εκεί που δεχόταν έναν μ.ο. 44 γκολ, παίζοντας μάλιστα ψηλότερα στο γήπεδο τη φετινή σεζόν.

Image

Image

Image


Σημαντικός ο τίτλος, γιατί η ομάδα είναι προς πώληση και ηδη μέσα στην σεζόν γίνανε 3 προσπάθειες εξαγοράς αλλά δεν ευδοκίμησε καμία. Το ανησυχητικό είναι πως σε μία από αυτές έλεγαν ότι θα με διώξουν για να φέρουν τον Allegri, οπότε η κατάκτηση του τίτλου και η ανανέωση του συμβολαίου μου θωρακίζουν όσο να 'ναι τη θέση μου εκτός αν πάρει την ομάδα κανένας πολύ περίεργος τύπος.
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Ωραίοι παιδιά -ypoklinomai Βλέπω πολλά screenshots που μας κάνουν να "νιώθουμε" τα saves σας και βοηθάνε και στο Hall of Fame.
User avatar
demakos21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5332
Joined: Thu Mar 20, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: AΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Juventus/Liverpool/OM
Status: Θα διασχίσεις ένα πρωινό τον κόσμο και θα 'ναι πιο όμορφα κι από ένα όνειρο.
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν δεν κατεβάζαμε ρυθμό στο τελευταίο τέταρτο η Παρί δεν θα ακουμπούσε μπάλα!!
Το παιχνίδι κατοχής που θέλω να εφαρμόζω αρχίζει και αποδίδει καρπούς. :-D
Image
User avatar
Sokratis Marinakis
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Sat Nov 14, 2015 8:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

demakos21 wrote:Αν δεν κατεβάζαμε ρυθμό στο τελευταίο τέταρτο η Παρί δεν θα ακουμπούσε μπάλα!!
Το παιχνίδι κατοχής που θέλω να εφαρμόζω αρχίζει και αποδίδει καρπούς. :-D
Image
Ωραίος φίλε, παραπάνω σκρινσοτ από οδηγίες ίσως;

Στάλθηκε από το D2303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”