Η επιστροφή του Σερ..

Post Reply
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάρτι τρικούβερτο θα έκαναν στο Αγρίνιο. Τον Ιe τον ξέρω από το save μου με Ολυμπιακό. Δεν τον είχα πάρει αλλά καλός. Τον Keane δεν ξέρω τι παίκτης είναι και αν αξίζει για ΑΕΚ. Εγώ είμαι 9 ΜΑΙΟΥ 2015 στο παιχνίδι μου(μόλις τέλειωσε το πρωτάθλημα και πριν τα playoff, δηλαδή πριν κλείσει η πρώτη χρονιά 2014-2015) και φαίνεται να έχει καλό τελείωμα αλλά τραγικές κεφαλιές,ντρίμπλες,crossing,πάσες. Πρέπει να σκάσει δηλαδή η μπάλα μπροστά του για να τη στείλει στα δίχτυα αλλά θα τη στείλει.
Εγώ πάλι πιστεύω ότι ο Μαλεζάς θα είναι στυλοβάτης της ΑΕΚ της Superleague και από τους πιο βασικούς παίκτες.
FM 15 ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ
viewtopic.php?f=428&t=41083
Spoiler: show
Tsakalaki wrote:Να δώσω τα εύσημα σε μια απο τις πλέον καλοστημένες ιστορίες του site
Tsakalaki wrote:Χαίρομαι να προωθώ ιστορίες σε νέο επίπεδο. Μπράβο φίλε, καλή συνέχεια στην ιστορία και στη καριέρα σου...
User avatar
AndyBasque
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Wed Nov 24, 2010 3:29 pm
Football Manager της ομάδας: Lazio
Αγαπημένη Ομάδα: Lazio , Athletic Club , Paok
Status: inbasquewetrust
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Keep it up φιλε!!

Τρελλοι διαλογοι!!
managering since 2001....I still feel addicted....
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παμε τωρα που δεν εχουμε το αγχος της Ευρωπης και πολλους ασκοπους αγωνες για μια δυνατη πορεια στο πρωταθλημα το κυπελλο μπορεις να το ριξεις και λιγο επικεντρωσου στο πρωταθλημα αν μπορεσεις να βγεις τσου λου απο την πρωτη χρονια στην σουπα λιγκ τοτε θα ειναι το ιδανικο..Γιατι εκει πεφτει το χρημα και θα μεγαλωσει ο συλλογος πολυ πιο γρηγορα αναμενουμε συνεχεια..Και γρηγορα εεε -ksilo
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Antoarva21 wrote:Ποσο budget σου εδωσε στην Superleague?
Νομιζω ειχα 7 εκατομμύρια wage budget και 1 transfer.
ngeorgenho wrote:Bαρια ηττα απο λεβερκουζεν -puppie
Ωραιες οι μεταγραφες αλλα πιστευω του μαλεζα δεν αξιζε τα λεφτα της.Το ενα μυριο ειναι παρα πολυ για τετοιον παικτη
Τα φιλικά τα έπαιξε ο Μπορμπόκης άρα δεν φέρω ευθύνη :D
Θα δούμε αν τα αξίζει τελικά η όχι,ήθελα κάποιον Έλληνα με εμπειρία.Σωκράτη,Κυριάκο,Μανωλά δεν μπορούσαμε να φέρουμε άρα η μεταγραφή του Μαλεζά ήταν μονόδρομος :D
ChrisAek21 wrote:Καλες κινησεις(Ειδικα οι δανεικοι), αλλα οντως για το Μαλεζα θεωρω υπερβολικο το ποσο. Μακαρι να σου βγει βεβαια και να ειναι στυλοβατης. Καλη αρχη της σεζον!
Και γω αυτό λέω,μακάρι να τα βγάλει τα λεφτά του ο Στέλιος.
philippos1611 wrote:Πάρτι τρικούβερτο θα έκαναν στο Αγρίνιο. Τον Ιe τον ξέρω από το save μου με Ολυμπιακό. Δεν τον είχα πάρει αλλά καλός. Τον Keane δεν ξέρω τι παίκτης είναι και αν αξίζει για ΑΕΚ. Εγώ είμαι 9 ΜΑΙΟΥ 2015 στο παιχνίδι μου(μόλις τέλειωσε το πρωτάθλημα και πριν τα playoff, δηλαδή πριν κλείσει η πρώτη χρονιά 2014-2015) και φαίνεται να έχει καλό τελείωμα αλλά τραγικές κεφαλιές,ντρίμπλες,crossing,πάσες. Πρέπει να σκάσει δηλαδή η μπάλα μπροστά του για να τη στείλει στα δίχτυα αλλά θα τη στείλει.
Εγώ πάλι πιστεύω ότι ο Μαλεζάς θα είναι στυλοβάτης της ΑΕΚ της Superleague και από τους πιο βασικούς παίκτες.
Μας πιάσαν λίγο κορόιδα αλλά ελπίζω στο τέλος να με αφήσει με το χαμόγελο ο Μαλεζάς. :D
AndyBasque wrote:Keep it up φιλε!!

Τρελλοι διαλογοι!!
Να σαι καλά αγορίνα.
ngeorgenho wrote:Παμε τωρα που δεν εχουμε το αγχος της Ευρωπης και πολλους ασκοπους αγωνες για μια δυνατη πορεια στο πρωταθλημα το κυπελλο μπορεις να το ριξεις και λιγο επικεντρωσου στο πρωταθλημα αν μπορεσεις να βγεις τσου λου απο την πρωτη χρονια στην σουπα λιγκ τοτε θα ειναι το ιδανικο..Γιατι εκει πεφτει το χρημα και θα μεγαλωσει ο συλλογος πολυ πιο γρηγορα αναμενουμε συνεχεια..Και γρηγορα εεε -ksilo
Όπως τα λες,θα κοιτάξουμε αρχικά να είμαστε στην 5άδα για να παίξουμε Ευρώπη.Αν καταφέρουμε να μπούμε στο κόλπο του πρωταθλήματος θα είναι μια ιδανική χρονια.Μην βιάζεσαι,το καλό πράγμα αργεί :D
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επιστροφή στο FM,επιστροφή της ΑΕΚ στη Super League και θέλουμε να μπούμε δυνατά στο πρωτάθλημα για να κυνηγήσουμε ότι καλύτερο μπορούμε.

1η αγωνιστική,Super League,ΑΕΚ - ΟΦΗ :
Spoiler: show
Image

Μ - Ναι ρε ομαδάρα,ναι ρε ομαδάρα!Πάμε γερά!
Α - Άσε ρε,τον ΟΦΗ κερδίσαμε.Μην παίρνουν αέρα τα μυαλά σου.
Μ - Θα σοβαρευτείς ποτέ στην ζωή σου?Η νίκη είναι νίκη,είτε είναι απέναντι στον ΟΦΗ είτε απέναντι στο Ολυμπιακό.
Α - Κάτσε να φτάσουμε σε σημείο να νικήσουμε τον Ολυμπιακό και βλέπουμε,μέχρι τότε εγώ θα κράζω!
2η αγωνιστική,Super League,Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΚ :
Spoiler: show
Image

Μ - Χαμός!Παπάδες κάνει η ομάδα λέμε!
Α - 0-1 τον Βόλο?
Μ - Τα ίδια θα ξαναλέμε?Η νίκη είναι νίκη!
Α - Δεν παίξαμε μπάλα..
Μ - Σημασία έχουν οι 3 βαθμοί,η ομάδα ακόμα δένει.Θα έρθουν και οι καλές εμφανίσεις,μην βιάζεσαι!
Α - Θα το δούμε..
Βαθμολογία :

Image

Έχουμε κάνει το δύο στα δύο,μπήκαμε όπως έπρεπε στο πρωτάθλημα.Έρχεται διακοπή λόγω Εθνικών,σε δύο βδομάδες έχουμε άλλο ένα εύκολο παιχνίδι κόντρα στην Κέρκυρα και μετά πρέπει να δούμε μέχρι που μας παίρνει αφού έχουμε Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ.
User avatar
Giorgos Giovanis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6025
Joined: Tue May 01, 2012 6:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Werder Bremen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεκινησες δυνατα στην επανεμφανιση σου στην κατηγορια ,και το θετικο ειναι οτι πηρες απο τωρα μια μικρη διαφορα απο τους διωκτες!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Image
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δυνατό comeback στα μεγάλα σαλόνια βλέπω! Θα γίνει κ η εκπληξη με κάνα πρωτάθλημα ή αυτά του χρόνου στο νέο γηπεδο άραγε;
User avatar
Trake Manis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 312
Joined: Mon Nov 10, 2014 10:51 am
Football Manager της ομάδας: Lanus
Αγαπημένη Ομάδα: VELEZ,OM,
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ήρθες για να μείνεις το μόνο σίγουρο :-D
roma pizza
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για την 3η αγωνιστική της Super League ταξιδεύουμε στην Κέρκυρα,παιχνίδι που δεν αναμένεται να μας δυσκολέψει αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

3η αγωνιστική,Super League,Κασσιώπη - ΑΕΚ :
Spoiler: show
Image

Μ - Δεν περίμενα κάτι λιγότερο!
Α - Η αλήθεια είναι ότι ξεκινήσαμε πολύ καλά αλλά ακολουθούν γαύρος και βάζελος,εκεί να μας δω!
4η αγωνιστική,Super League,ΑΕΚ - Ολυμπιακός :
Spoiler: show
Image

M - Πριν καν καταλάβουμε τι γίνεται βρεθήκαμε με το 0-3 στην πλάτη.
Α - Εγώ στα έλεγα ότι δεν κάνει αυτός για προπονητής.
Μ - Πολλά λες εσύ,μειώσαμε σε 2-3 και δεν μας δόθηκε πέναλτι!
Α - Πωτς γκένεν ατό?
5η αγωνιστική,Super League,ΑΕΚ - Παναθηναϊκός :
Spoiler: show
Image

M - Αυτοί είμαστε!Μετατρέψαμε το ντέρμπι σε περίπατο.
Α - Ρε λες να έκανα λάθος και να μπορεί τελικά ο τύπος?
Μ - Τι είπες?
Α - Τίποτα,τίποτα.
Βαθμολογία :

Image

Αν έλειπε η ήττα από τον Ολυμπιακό θα ήμασταν πολύ καλύτερα.Σημασία όμως έχει ότι είμαστε μια ανάσα από την κορυφή!
User avatar
Giorgos Giovanis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6025
Joined: Tue May 01, 2012 6:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Werder Bremen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνεχιζεις το καλο ξεκινημα ,ενα χ με τον Γαυρο ομως θα ηταν οτι πρεπει γιατι απο την αρχη τον κυνηγας τωρα.
Image
User avatar
Antoarva21
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Fri Nov 14, 2014 1:03 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Πειραιας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνεχιζουμε δυνατα δεν πειραζει για την ηττα με τον Ολυμπιακο
Image
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπραβο πολυ δυνατο ξεκινημα
giorgos17
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Sat Oct 18, 2008 4:04 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σερ να σε ρωτήσω.. Τον Αραβίδη γιατί τον κράτησες? Εγώ μόλις τελείωσα την πρώτη χρονιά και μου δίνουν 2-2,5 εκατομμύρια καμιά δεκαριά ομάδες (estoril, celtic κ.α.) (είναι 2 εκ. τώρα η αξία του). Τελείωσε την χρονιά με 30 γκολ, αλλά δεν μου γεμίζει το μάτι ούτε για back-up για Superleague και τα λεφτά που δίνουν είναι καλά. Να τον πουλήσω ή όχι???
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

giorgos17 wrote:Σερ να σε ρωτήσω.. Τον Αραβίδη γιατί τον κράτησες? Εγώ μόλις τελείωσα την πρώτη χρονιά και μου δίνουν 2-2,5 εκατομμύρια καμιά δεκαριά ομάδες (estoril, celtic κ.α.) (είναι 2 εκ. τώρα η αξία του). Τελείωσε την χρονιά με 30 γκολ, αλλά δεν μου γεμίζει το μάτι ούτε για back-up για Superleague και τα λεφτά που δίνουν είναι καλά. Να τον πουλήσω ή όχι???
Εγώ τον κράτησα γιατί είχε σε 39 συμμετοχές 36 γκολ,θέλω να δω τι μπορεί να κάνει στη Super League και δεν ήρθε κάποια καλή πρόταση για να τον διώξω.Εσύ αν θες τον δίνεις ;)
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γειά σου φίλε kennen. Έλειψα από το FMGreece δυο μέρες και η ΑΕΚ κέρασε το λαγουδάκι... Έτσι μπράβο αλλά μέχρι εκεί... Που ήθελες και Ολυμπιακό με Μαλεζά και Αραβίδη -glwssa

Καλή τύχη στη συνέχεια. Δεν πιστεύω ότι υπάρχουν πολλές ομάδες να σου κόψουν βαθμούς. Ίσως μόνο ο Ολυμπιακός και ο Πάοκ ή και καμιά γκέλα σε καμιά Τρίπολη. Playoff θα είσαι άνετα. Ίσως και καμιά έξοδος στο τέλος στο Champions League.
FM 15 ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ
viewtopic.php?f=428&t=41083
Spoiler: show
Tsakalaki wrote:Να δώσω τα εύσημα σε μια απο τις πλέον καλοστημένες ιστορίες του site
Tsakalaki wrote:Χαίρομαι να προωθώ ιστορίες σε νέο επίπεδο. Μπράβο φίλε, καλή συνέχεια στην ιστορία και στη καριέρα σου...
Post Reply

Return to “Ελλάδα”