Harry Kane Επιθετικός (Κέντρο)

Post Reply
User avatar
Solinas_19
Trialist
Trialist
Posts: 67
Joined: Wed Jan 17, 2007 6:32 pm
Football Manager της ομάδας: Πολλές
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Σ.Φ.Π.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Harry Kane
Θέση:Επιθετικός (Κέντρο)
Ηλικία:20 Σύλλογος:Tottenham Hotspur

Image

Όσοι παρακολουθείτε Αγγλικό Πρωτάθλημα,σίγουρα θα αναγνωρίζετε τον κύριο από τα "αίσχη" που έχει κάνει φέτος με τη φανέλα της Tottenham.Ο κύριος Harry Kane λοιπόν,γεννήθηκε στις 28/7/1993 στην πόλη Chingford του Λονδίνου και είναι ένα προιόν των ακαδημιών της Tottenham.Το 2009 υπέγραψε το πρώτο του επαγγελματικό συμβόλαιο με τους πετεινούς και ακολούθησαν δανεισμοί σε Leyton Orient,Millwall,Norwich City και Leicester City.Το ντεμπούτο του με τη φανέλα της Tottenham το έκανε στις 25/8/2011 σε ένα ματς Europa League ενάντια στη Σκωτσέζικη Hearts.Ο Harry Kane επίσης έχει εκπροσωπήσει την εθνική ομάδα της Αγγλίας με όλες τις ομάδες πλην των ανδρών που δε νομίζω να αργήσει και πολύ!

Image

Τα χαρακτηριστικά του παίχτη,νομίζω μιλάνε από μόνα τους.Ένα παιδί 20 ετών μόλις,το οποίο μπορεί να σταθεί επάξια ήδη σε επίπεδο Premier,κάνοντας τη διαφορά.Στο save που ξεκίνησα,η ομάδα του τον έχει στη λίστα των δανεικών και τον πήρα στον Ολυμπιακό χρησιμοποιώντας τον ως Επιθετικό-Στόχο και αργότερα ως Ολοκληρωμένο Επιθετικό.Η βελτίωση του είναι αρκετά αισθητή όπως θα δείτε και στο παρακάτω screenshot και ένα άλλο θετικό δείγμα είναι ότι μπορείτε να ανανεώσετε το δανεισμό του για 2 σεζόν ακόμη έως ότου τον πάρετε ελεύθερο συν το ότι ο παίκτης κάνει πολύ γρήγορα favourite club την ομάδα.

Image

45 γκολ σε 4 σεζόν με την ομάδα διόλου άσχημη επιλογή πιστεύω!Καλή τύχη σε όσους τον επιλέξουν!
User avatar
Trake Manis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 312
Joined: Mon Nov 10, 2014 10:51 am
Football Manager της ομάδας: Lanus
Αγαπημένη Ομάδα: VELEZ,OM,
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εμένα όσες φορές τον έχω πάρει δε μου έχει βγει..θα προσπαθήσω να τον δοκιμάσω κάποια στιγμή
roma pizza
Post Reply

Return to “Επιθετικοί”