Wout Brama DMC/M(RC)

Post Reply
User avatar
silverman
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2121
Joined: Sat Feb 04, 2006 5:23 pm
Football Manager της ομάδας: AEK,Roma,Leeds
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Roma
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Ονομα: Wout Brama
Εθνικοτητα: Ολλανδος
Θεση: DMC/M(RC)
Aξια: Ελευθερος/Free

Wout Brama, πρωην μεσος της Twente, τωρα ελευθερος. Μια οικονομικη κ αξιοπιστη λυση για ομαδες με περιορισμενο budget. Εγω τον εχω στη Leeds, αλλα θεωρω οτι ερχεται κ στην Ελλαδα (οχι απαραιτητα μονο στις 2-3 μεγαλες ομαδες). Στα συν το γεγονος οτι μπορει να παιξει σε ολες τις θεσεις του κεντρου.
Οσο αφορα τους ρολους που αποδιδει καλυτερα, εγω τον χρησιμοποιω κυριως σαν DMC/DLP κ ενιοτε ως Anchor Man αναλογα με τον αντιπαλο, κ ως MC παντως ειναι αρκετα καλος (ως DLP). Μονο αρνητικο οτι ισως ειναι λιγο στατικος (για Αγγλια, οχι για Ελλαδα) κ οτι η κεφαλια ειναι κατι το αγνωστο για τον ιδιο...θυμιζει ισως κατι απο "Pirlo των φτωχων" με καλο marking :D
Συμβολαιο ζηταει αρχικα συνηθως ενα ποσο κοντα στα 530.000 το χρονο, αλλα με λιγο παζαρεμα πεφτει ευκολα καπου αναμεσα στα 350-400Κ (αναλογα τα μπονους).
Αυτο που μου κανε πολυ μεγαλη εντυπωση ειναι το value του παικτη μολις τον αποκτησει κανεις (εξ'ου κ το συγκεκριμενο screen απο την μερα που αποκτηθηκε)...αυτο σημαινει οτι ισως εχει κ μια ικανοποιητικη μεταπωλητικη αξια.
Post Reply

Return to “Μέσοι”