Έχεις δεθεί ποτέ με ομάδα απο το FM;

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2015!
User avatar
georgezerv76
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 453
Joined: Tue Feb 15, 2011 1:15 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Walking United! πρεπει να ηταν στο cm3? 4? καπου εκει... την πηρα απο την ταπεινη Κονφερενς και απο τη δευτερη σεζον και μετα την ανεβασα τρενο στην πρεμιερσιπ! μια κατηγορια τη χρονια... εψαχνα τοτε στο google να βρω τις φατσες των παιχτων μου να δω πως ητανε... λατρεια..
νομιζω οτι ηταν και η πρωτη ομαδα που ειχα φερει τον τεραστιο τοντον ζολα μουκοκο... νομιζω...
aekchelsea
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 335
Joined: Thu Jul 02, 2009 1:13 pm
Football Manager της ομάδας: Στη γύρα
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Napoli,Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δέσιμο με Napoli το 09-10 και συμπάθησα Southampton και Sociedad από τα περσινά μου save.
User avatar
St3laR
Indispensible
Indispensible
Posts: 1793
Joined: Sat Apr 09, 2011 11:04 pm
Football Manager της ομάδας: Retired...
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos, Arsenal
Status: You can't buy class...
Location: Athens/Trikala
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Parma απο προπερσινο save...
Κατι παει να κανει καθε χρονια αλλα το χαλαει στο τελος :P
GIANNIS511
Backup
Backup
Posts: 897
Joined: Wed Dec 31, 2008 8:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με Chesterfield, όπου κάνω κάθε χρόνο ένα σέιβ μαζί της. Επίσης λόγω μανατζερ έχω συμπαθήσει ιδιαιτέρως και Blackburn, Velenciennes και Freiburg.
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έλα, να ξεθάβουμε το τόπικ :P

http://www.fmgreece.gr/columns/fmstorie ... ti-rimini/
Vassilis Makridis
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 531
Joined: Thu Sep 26, 2002 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ιωνικός, ΟΣΦΠ, Liverpool κτλ.
Αγαπημένη Ομάδα: Ιωνικόγαυρος! (και Liverpool!)
Location: ΝΙΚΑΙΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το μέγα κόλλημά μου είναι δύο ομάδες των χαμηλών κατηγοριών της Αγγλίας: Kettering Town & Kidderminster Harriers.
Από εκεί και πέρα έχω επιχειρήσει κι έχω παίξει σε διάφορες χώρες με τις ομάδες που υποστηρίζω σε διάφορες χώρες.
Μερικές από αυτές: Liverpool FC, AS St Etienne, Borussia Moenchengladbach, Athletic Bilbao, Dynamo Kyiv, FC Rostov, Juventus.
Κάποτε έπαιξα και με την Acireale στην Ιταλία, που είναι η κωμόπολη που ζει η γηραιά θεία μου, αδελφή του (μακαρίτη, πλέον) Ιταλού παππού μου.
Και στην Ελλάδα σταθερά με Ιωνικό Νικαίας και Ολυμπιακό ΣΦΠ.
ΒΑΣΙΛΗΣ Κ. ΜΑΚΡΙΔΗΣ
User avatar
hondakias
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Fri Aug 19, 2005 9:15 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναιτωλικός, Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγινα Villarreal απο το CM04. Ειναι η ομαδα μου πλεον στην Ισπανια και καθε χρονο θα ξεκινησω τουλαχιστον ενα save με αυτη.
lilipouas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Wed Nov 05, 2008 9:28 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Ο. Ξάνθη
Αγαπημένη Ομάδα: Dresden, Steven
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Με την Stevenage, από το 2005 και μετά.... ευτυχώς που είναι αγγλικά και FB :wink:

Και τα τελευταία χρόνια με την Δήμητρα/Απόλλων, που πλέον παίρνω σε κάθε σέιβ μου, και μετά ματώνω στην καρδιά μου κάθε φορά που παίζω με τον Ηρακλή.... δεν θέλω να χάσω, αλλά ούτε και να κερδίσω... ούτε να του κόψω βαθμούς με την ισοπαλία, και η κατάσταση είναι τρέλλλλλλλλλλλλλα....
User avatar
pro66
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 603
Joined: Sun Nov 11, 2007 12:07 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με mansfield ξεκίνησα περσυ ενα save για τη πλάκα αλλά κόλλησα και την έφτασα premier league με πολύ κόπο θα έλεγα!Πλέον και στο φετινό μάνατζερ έχω ξεκινήσει τον δύσκολο δρόμο της ανόδου και μακάρι και να φ τάσουμε μέχρι τη κατάκτηση της premier -falaina
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κυρίως δέθηκα με τον Ajax αν και είναι τεράστια ομάδα και εκτός fm. Πλέον παρακολουθώ σχεδόν όλα τα παιχνίδια του Αίαντα αν και ξενέρωσα πολύ με τη φυγή του αρχηγού De Jong.

Στο '15 δεν έχω κάνει save ακόμα, ελπίζω κάποια στιγμή να ξεκινήσω ένα, μιας και φέτος δεν πήρε πρωτάθλημα και θα είναι challenge.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yW9uLXg0fX0[/youtube]
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
stavrello_m
Amateur
Amateur
Posts: 112
Joined: Wed Aug 07, 2013 11:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειχα ενα ιστορικο save, διπλο παιζαμε με εναν φιλο μου.. στην 3η η 4η κατηγορια Ισπανιας..

Orotava εγω και καποια αλλη ο φιλος μου ο οποιος ειχε 2 παιχτουρες ο ενας με dribbling 20! Pepe Diaz, Oscar Oiles αν θυμαμαι καλα τον 2ο.. σφαγη εγινε.. μου εβγαλε ενα αξεχαστο μηνυμα..
"Orotava fans wants Malkakis head" χαχαχα.

Αλλες ομαδες που δεθηκα αρκετα ηταν Ατλ. Μαδριτης με Τορες, Μιλαν Πετροφ μπροστα.. Ναπολι πριν ανεβει στην Serie A και με Κρισταλ Παλας με τον Βικτορ Μοσες ετων 15!
User avatar
Trake Manis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 312
Joined: Mon Nov 10, 2014 10:51 am
Football Manager της ομάδας: Lanus
Αγαπημένη Ομάδα: VELEZ,OM,
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

georgezerv76 wrote:Walking United! πρεπει να ηταν στο cm3? 4? καπου εκει... την πηρα απο την ταπεινη Κονφερενς και απο τη δευτερη σεζον και μετα την ανεβασα τρενο στην πρεμιερσιπ! μια κατηγορια τη χρονια... εψαχνα τοτε στο google να βρω τις φατσες των παιχτων μου να δω πως ητανε... λατρεια..
νομιζω οτι ηταν και η πρωτη ομαδα που ειχα φερει τον τεραστιο τοντον ζολα μουκοκο... νομιζω...
με αυτή την ομαδάρα είχα κάνει ενα τρελό save Στο FM2012 αν θυμάμαι καλά, τρελές συγκινήσεις...αχ τι μου θύμησες .. επίσης είχα κάνει και με τον Εθνικό Πειραιώς ΕΝΑ save στο fm2013 :D
roma pizza
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πιο παλιά με Chester City, Doncaster και Leeds που την υποστηρίζω και εκτός FM.
Aπό Γερμανία ενώ είμαι Bayern δεν μου κάνει ποτέ αίσθηση να ξεκινήσω save,ενώ πέρισυ κόλλησα με ένα save με Kaiserslautern.
Στο FM12 με Πανσεραϊκό.Συμπαθητική ομάδα λόγω καταγωγής της μάνας μου.Αν ξεκινάω B Eθνική,είναι η πρώτη επιλογή(αν και φέτος δεν ήταν σε αυτή την κατηγορία)
User avatar
smtmk
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2127
Joined: Fri May 15, 2015 2:59 pm
Football Manager της ομάδας: Panthrakikos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Πρωτα απο ολα πρωτο μου ποστ μετα την εγγραφη,καλησπερα σε ολους λοιπον!Σχετικα με το δεσιμο συμπαθω πολυ την Chester FC της Αγγλιας.Αυτο το δεσιμο δεν προεκυψε απο το FM αλλα απο το FIFA 05 οταν ημουν σε μικρη ηλικια και τη διαλεξα τυχαια λογω σηματος.Την ομαδα δεν την ξεχασα ποτε και την πηρα και στο FM08 οταν και την ανεβασα απο την 4η Αγγλιας στην Πρεμιερ σε 5 σεζον.Παιζω fm14 και πρεπει να βρω νευρο για να αρχισω ενα σειβ μαζι της.Δεν εχω φτασει στο σημειο να εχω φανελα αλλα παρακολουθω την πορεια της και εχω και like σε σελιδες της στο facebook.
panos811
Trialist
Trialist
Posts: 31
Joined: Sat Jun 11, 2011 10:34 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Manchester United
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Real Betis Balompié, SAD με Joaquín να οργώνει από δεξιά και Shakhtar Donetsk με Răzvan Dincă Raț αριστερό back, να κάνω treble και να τρελένομαι!!!
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”