Σταδια για skins που τα υποστηριζουν

Backgrounds και ό,τι άλλο γραφικό δεν ταιριάζει στις παραπάνω κατηγορίες
User avatar
shadow28
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Fri Nov 21, 2008 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao vardas f.c.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

owen wrote:στο dark skin δεν θα τα υποστηριζει?

Δυστηχως αδερφε το FM 14 dark skin δεν θα τα υποστηριζει.Μπορεις να βαλεις ομως καποιο αλο skin οπως το OPZ ellite που τα υποστηριζει
No Limit
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 360
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:22 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

shadow28 wrote:

Το πακετο εχει εως τωρα 3537 γηπεδα :-D[/quote]


ευχαριστω φιλε μου
User avatar
Thodoris213
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 374
Joined: Thu May 22, 2008 3:51 pm
Football Manager της ομάδας: Kavala, PAOK, Leeds, Dortmund
Has thanked: 0
Been thanked: 0

shadow28 wrote:
owen wrote:στο dark skin δεν θα τα υποστηριζει?

Δυστηχως αδερφε το FM 14 dark skin δεν θα τα υποστηριζει.Μπορεις να βαλεις ομως καποιο αλο skin οπως το OPZ ellite που τα υποστηριζει
υπάρχει ένα download στο workshop που λέγεται "better_panels_official_dark" αν το κατεβάσεις μπορείς να βάλεις και φωτό απο γήπεδα
Ακόμα και μια κοινωνία ηλιθίων είναι ταξική. Έτσι ένας ηλίθιος πλούσιος είναι απλά πλούσιος ενώ ένας ηλίθιος φτωχός είναι απλά ηλήθιος. *Αρκάς

https://www.facebook.com/pages/PAOK-Fan ... ef=tn_tnmn PAOK Fan Page

https://www.facebook.com/pages/%CE%9D%C ... 070?ref=hl ΝΕΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΤΩΡΑΑΑ !!!
giorgos-aek
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Mon Nov 22, 2010 12:23 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

να ρωτησω κατι ?

Το μονοπατι ειναι για τις εικονες : Documents/SI/Football Manager 2014/Graphics/( μετα ) ?
Απλα τα βαζουμε χυμα τις εικονες μεσα ή σε κανενα αλλο φακελο πχ σταδια ... Stadiums ... ?
dimitrakos23
Trialist
Trialist
Posts: 45
Joined: Wed Nov 21, 2007 12:32 pm
Football Manager της ομάδας: braga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα παιδια εχει βγει κατι που να εμφανιζει τα Backgrounds sto team screen;
User avatar
shadow28
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Fri Nov 21, 2008 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao vardas f.c.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

giorgos-aek wrote:να ρωτησω κατι ?

Το μονοπατι ειναι για τις εικονες : Documents/SI/Football Manager 2014/Graphics/( μετα ) ?
Απλα τα βαζουμε χυμα τις εικονες μεσα ή σε κανενα αλλο φακελο πχ σταδια ... Stadiums ... ?

Οταν αποσυμπιεσεις το αρχειο θα εχεις εναν φακελο stadium μεσα στον οποιο ειναι ολες οι φωτογραφιες των γηπεδων.Αυτον τον φακελο τον βαζεις οπως ειναι στο Documents/SI/Football Manager 2014/Graphics.Για οποο update κατεβασεις με τα (πχ 1.2) απλα μετα την αποσυμπιεση του αρχειου ανοιγεις τον φακελο κανεις copy ολα τα αρχεια του φακελου και πας στον φακελο stadium στην διαδρομη Documents/SI/Football Manager 2014/Graphics και κανεις paste μεσα στον φακελο.Θα σε ρωτησει εαν θελεις να αντικαταστησεις το αρχειο xml και θα πατησεις ναι.
User avatar
shadow28
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Fri Nov 21, 2008 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao vardas f.c.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

dimitrakos23 wrote:Καλησπερα παιδια εχει βγει κατι που να εμφανιζει τα Backgrounds sto team screen;

Υπαρχει κατι που εμφανιζει τα backgrounds γενικα
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Κατέβασα της ΑΕΚ το γήπεδο και το ID που έχεις περάσει είναι για το ΟΑΚΑ και στο τελευταίο πατς έχει περαστεί το ID του γηπέδου που θα γίνει στην Νέα Φιλαδέλφεια αν το ψάξεις στο editor γράψε agia sofia.
dimitrakos23
Trialist
Trialist
Posts: 45
Joined: Wed Nov 21, 2007 12:32 pm
Football Manager της ομάδας: braga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εννοω αν εχει βγει οπως περσι στο steklo skin που αντικαθηστουσες κατι στο xml του skin και σου εμφανιζεσαι πχ τα γηπεδα πισω απο καθε ομαδα!
User avatar
giorgos7777
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:40 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εχω βαλει το better pannels for dark skin αλλα μου βγαζει καθισματα αντι για σταδια.κανω κατι λαθος?
User avatar
shadow28
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Fri Nov 21, 2008 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao vardas f.c.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Ov3rK1LL wrote:Κατέβασα της ΑΕΚ το γήπεδο και το ID που έχεις περάσει είναι για το ΟΑΚΑ και στο τελευταίο πατς έχει περαστεί το ID του γηπέδου που θα γίνει στην Νέα Φιλαδέλφεια αν το ψάξεις στο editor γράψε agia sofia.


Οπως ειπε και ο φιλος Ov3rK1LL και εχει δικιο με την ΑΕΚ υπαρχει ενα θεμα.Η ΑΕΚ ξεκιναει στο ΟΑΚΑ και μετα απο 2 χρονια παει στο νεο της σταδιο.Οποτε πρεπει οι φιλοι της ΑΕΚ μεχρι να παει η ομαδα στην ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ να εχουν την φωτο του ΟΑΚΑ.Εχω κανει update στα αρχεια ετσι ωστε μολις παει η ΑΕΚ στην ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ να γινει αυτοματα απο το ιδιο το παιχνιδι αλαγη στην εικονα.Κατεβαστε ξανα το ανανεωμενο αρχειο και ειλικρινα συγνωμη για το μπερδεμα
User avatar
shadow28
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Fri Nov 21, 2008 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao vardas f.c.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

giorgos7777 wrote:εχω βαλει το better pannels for dark skin αλλα μου βγαζει καθισματα αντι για σταδια.κανω κατι λαθος?


Εβαλες τον φακελο στην σωστη διαδρομη?Εκανες καθαρισμο της προσωρινης μνημης?
giorgos-aek
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Mon Nov 22, 2010 12:23 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οταν αποσυμπιεσεις το αρχειο θα εχεις εναν φακελο stadium μεσα στον οποιο ειναι ολες οι φωτογραφιες των γηπεδων.Αυτον τον φακελο τον βαζεις οπως ειναι στο Documents/SI/Football Manager 2014/Graphics.Για οποο update κατεβασεις με τα (πχ 1.2) απλα μετα την αποσυμπιεση του αρχειου ανοιγεις τον φακελο κανεις copy ολα τα αρχεια του φακελου και πας στον φακελο stadium στην διαδρομη Documents/SI/Football Manager 2014/Graphics και κανεις paste μεσα στον φακελο.Θα σε ρωτησει εαν θελεις να αντικαταστησεις το αρχειο xml και θα πατησεις ναι.

Οταν γινει ολο αυτο που μολις εγραψες φιλε μου ... μετα μπαινω FM 14 και ας πουμε θελω να βαλω το skin OPZ Elite ποιες ειναι οι πραξεις που κανω γιατι εχω ελληνικα τι παταω στις προτιμησεις και μετα περιβαλλον...


Αν δεν σου ειναι κοπος πες μου
User avatar
giorgos7777
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:40 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

shadow28 wrote:
giorgos7777 wrote:εχω βαλει το better pannels for dark skin αλλα μου βγαζει καθισματα αντι για σταδια.κανω κατι λαθος?


Εβαλες τον φακελο στην σωστη διαδρομη?Εκανες καθαρισμο της προσωρινης μνημης?
Τα εκανα κανονικα ολα αλλα μου βγαζει τα καθισματα ακομα!
User avatar
shadow28
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Fri Nov 21, 2008 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao vardas f.c.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

giorgos-aek wrote:
Οταν αποσυμπιεσεις το αρχειο θα εχεις εναν φακελο stadium μεσα στον οποιο ειναι ολες οι φωτογραφιες των γηπεδων.Αυτον τον φακελο τον βαζεις οπως ειναι στο Documents/SI/Football Manager 2014/Graphics.Για οποο update κατεβασεις με τα (πχ 1.2) απλα μετα την αποσυμπιεση του αρχειου ανοιγεις τον φακελο κανεις copy ολα τα αρχεια του φακελου και πας στον φακελο stadium στην διαδρομη Documents/SI/Football Manager 2014/Graphics και κανεις paste μεσα στον φακελο.Θα σε ρωτησει εαν θελεις να αντικαταστησεις το αρχειο xml και θα πατησεις ναι.

Οταν γινει ολο αυτο που μολις εγραψες φιλε μου ... μετα μπαινω FM 14 και ας πουμε θελω να βαλω το skin OPZ Elite ποιες ειναι οι πραξεις που κανω γιατι εχω ελληνικα τι παταω στις προτιμησεις και μετα περιβαλλον...


Αν δεν σου ειναι κοπος πες μου

Καταρχην το skin OPZ Elite το εχεις κατεβασει?Το εχεις περασει στον φακελο skins?
Post Reply

Return to “Backgrounds κ.α.”