Λευτεριά Στα Μίντλαντς!

Post Reply
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ρίτσαρντ - Τεχνικός Διευθυντής, παρατσούκλι Ρίτσι
Τζόναθαν - Διευθύνον Σύμβουλος , παρατσούκλι Τζόνι.
Τζέρεμι - ο Πρόεδρος , παρατσούκλι Τζέρι.

Είναι 5:00 τα ξημερώματα 7 Ιουνίου 2013, ο Τζόνι καθόταν στην βεράντα της σουίτας του καλοκαιρινού του προορισμού και απολάμβανε το δροσερό αεράκι που έφερνε η θάλασσα.
Εκεί που μόλις τον είχε πάρει ο ύπνος χτυπάει το κινητό.

Τζόνι > Παρακαλώ!

Ρίτσι > Τζόνι άσε τα παρακάλια και πες μου που βρίσκεσαι.

Τζόνι > Όπα Ρίτσι χαλάρωσε και πάρε μια ανάσα.

Ρίτσι > Άσε τις ανάσες και λέγε σε ποια χώρα βρίσκεσαι.

Τζόνι > Ελλάδα μωρέ εδώ Κέρκυρα Κάβο ξέρεις τώρα μεθυσμένα μωρά μες την μέση του δρόμου και τέτοια γιατί ;

Ρίτσι > Άρχισε να μαζεύεις τα πράγματα σου και πάρε το πρώτο αεροπλάνο.

Τζόνι > Θα μου πεις ρε παιδάκι μου τι έγινε και με έχεις στην τσίτα τόση ώρα στο τηλέφωνο, Πέθανε κανείς ;

Ρίτσι > Όχι ρε, χτύπα ξύλο, πάλι καλά όχι δεν έχουμε τέτοιο δράμα.

Τζόνι > Ε τότε θα μου πεις ;

Ρίτσι > Βγήκε σε κλαμπάκι όλο το προπονητικό επιτελείο να γιορτάσει την περίοδο που μας πέρασε.

Τζόνι > Ε και ;

Ρίτσι > Είχε ζωντανή εκπομπή το Geordie Shore στο κλαμπ.

Τζόνι > Ρε μπαγλαμά θα ολοκληρώσεις η θα με σκάσεις ;

Ρίτσι > Ο προπονητής και ο βοηθός κάνανε όργια σε ζωντανή εκπομπή με της κοπέλες του σόου

Τζόνι > Κατάλαβα γιατί με πήρες, απλά δεν αντέχεις τις φωνές του Τζέρι, καλά θα του τα μεταφέρω εγώ τα νέα τα λέμε από κοντά.

Ρίτσι > Κανένα μαντολάτο να μου πάρεις όπως φεύγεις και μάντολες και κανα ...

Τζόνι > Κλείσε ρε κινούμενη κακή είδηση μόνο για τέτοια με παίρνεις τηλέφωνο και θες και δώρα, Άι στον άνεμο.

Μετά την ενημέρωση του Προέδρου η ομάδα απέλυσε τον Προπονητή και αποφάσισε να βγάλει ανακοίνωση στην ιστοσελίδα της Πρέμιερ Λιγκ ότι στις 20 Ιουνίου θα πάρει συνεντεύξεις από υποψήφιους αντικαταστάτες.

Κονστάντζο - Αργεντίνος τεχνικός δικτύων με κόλλημα το FM και δουλεύει σε ένα μαγαζί με υπολογιστές στο Κόβεντρι , παρατσούκλι Κόντζο
Φερνάντο - Ισπανός φίλος του Κονστάντζο, ερωτιάρης λατίνος εραστής και τρελός Οπαδός της Ατλέτικο Μαδρίτης, παρατσούκλι Τόρρες γιατί όποτε πάμε για μπάλα χάνει τα άχαστα.

Κόντζο > Ναι μωρή τρέλα Φιέρρο πάμε μωρή ομάδα Φόρτσα Τζένοα!!!

Τόρρες > Τι βλέπεις ρε μακάκα έχει μπάλα τον Ιούνιο ;

Κόντζο > Όχι ρε Μάνατζερ παίζω...

Τόρρες > Και για πες μας και εμάς τι έχεις καταφέρει μέχρι τώρα...

Κόντζο > Εντάξει μωρέ συμμάζεψα τα οικονομικά της ομάδας και μέσα σε 3 χρόνια σηκώσαμε 2 Serie A 1 Κύπελλο Ιταλίας και ένα Τσού Λού...

Τόρρες > Και όλα αυτά με την Τζένοα και χωρίς reload και χωρίς να κάνεις add Manager να πάρεις Μπαγιερν Μπαρτσελόνα και Ρεαλ να σου δώσουν όλα τα λεφτά του κόσμου για σάπιους παίχτες.

Κόντζο > Μία φορά το έκανα στο 2005 ρε μακάκα και το κρατάς μανιάτικο έλα δες ακόμα τον Μουρίνιο έχει η Ρεάλ και δές πόσες φορές έχω κάνει load.

Τόρρες > Μπράβο μωρή τρέλα!! Α τα άλλα τα έμαθες με τα όργια εδώ δίπλα με τις κοπέλες από το Geordie Shore.

Κόντζο > Άσε μας μωρέ που θα κάτσω να δω σκουπίδια στην τηλεόραση άλλη όρεξη δεν είχα.

Τόρρες > Μα η ιστορία δεν είναι για τις κοπέλες αλλά για το προπονητικό επιτελείο του Στίβι, μαζί με τον Στίβι παρακαλώ... Όργια σου λέω, άσε που τους απέλυσαν όλους.

Κόντζο > Άντε ρε και ποιόν ανακοίνωσαν ;

Τόρρες > Κανέναν θα πάρουν συνεντεύξεις σε μια εβδομάδα απ'όσους ενδιαφέρονται.

Κόντζο > Λες να πάω να κάνω καφρίλα στους πουριτανούς τους Άγγλους; Ξέρεις ότι ετοιμάζεσαι να πάμε μαζί εκείνη την μέρα να τους ξεκουφάνω με τις γνώσεις μου απλά και μόνο για τον χαβαλέ και τον τζερτζελέ.

Τόρρες > Εννοείται μέσα, εντάξει έχουμε γίνει, από τώρα σε κόβω να κάνεις και δηλώσεις στην κάμερα σαν υποψήφιος για το πως θα κάνεις τον σύλλογο να πάει και καλά ένα βήμα παραπέρα...

Κόντζο > Έδωσες έμπνευση και ρέστα δεν λέω τίποτα άλλο.
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ξημερώματα Πέμπτης 20 Ιουνίου ο Κονστάντζο δεν μπορούσε να κοιμηθεί και αποφάσισε να κόψει φαβορίτες μούσι νύχια και να κάνει ένα ζεστό μπάνιο να χαλαρώσει.
7:00 χτυπάει το ξυπνητήρι και σηκώνετε και ο Φερνάντο.

Τόρρες > Κόντζοοοοο είσαι τουαλέτα ρε ;

Κόντζο > Έλα βγαίνω τώρα...

Τόρρες > Όπα τι μούτρα είναι αυτά ρε ; Ξυρίστηκες βλέπω, πάει και η φαβορίτα τι έπαθες νόμιζα ότι θα πηγαίναμε στην συνέντευξη για τον Μανατζεριλίκι να τους τρολλάρουμε...

Κόντζο > Ε ναι, θα πάμε...

Τόρρες > Όπα το πήρες σοβαρά εσύ, φιλαράκι για χαβαλέ πάμε μην πάρουν τα μυαλά σου αέρα επειδή θα δώσεις μια συνέντευξη...

Κόντζο > Κοίτα τα ΜΜΕ θα τα τρολλάρω, αλλά τώρα να φανώ καραγκιόζης σε ολόκληρο πρόεδρο ομάδας, που στο κάτω κάτω θα γούσταρα να δουλέψω σε τέτοια θέση νομίζω πάει πολύ.

Τόρρες > Καλά πάω πάσο, στο αφεντικό σου τι είπες γιατί αν δει τηλεόραση τον κόβω να σε απολύει.

Κόντζο > Του είπα ότι ήρθε ο πατέρας μου από το Μπουένος Άιρες γιατί έχουμε γιορτή Μπριζόλας σήμερα και θα κάνουμε Μπάρμπεκιου του είπα ότι δεν θα κάτσει και πολύ ότι του έστειλα λεφτά να έρθει να με δει και έχει να με δει 4 χρόνια και άλλες τέτοιες χοντράδες...

Τόρρες > Θα βρεις τον μπελά σου ρε...

Κόντζο > Έλα μωρέ τώρα αυτός δεν βλέπει τηλεόραση όταν είναι στο μαγαζί πόσο μάλλον αθλητικά.


12:00 μ.μ. Φτάνουν στα γραφεία της ομάδας, εξηγώντας στον άντρα της ασφάλειας ότι ο Κοστάντζο είναι γνωστός προπονητής στην Λατινική Αμερική και ότι ο Φερνάντο είναι ο μεταφραστής του τους αφήνουν να περάσουν στην ρεσεψιόν.

Τόρρες > Πωπω μακάκα τα καταφέραμε...

Κόντζο > Φερνάντο ξύπνα λίγο και κοίτα πίσω σου...

Τόρρες > Ωχ ο Γκούλιτ!!! Που έμπλεξες κακομοίρη, να δω τα μούτρα σου όταν σε διώξουν με τις κλωτσιές...

Κόντζο > Καλά άστα τώρα αυτά, τα βλέπουμε αργότερα τώρα κοίτα δεξιά σου.

Τόρρες > Έλα ρε σιγά μην πάρουν τον Ο'Λείρη έλα και Νέεσκενς βλέπω και Αντριάανσε, πολύ Ολλανδία παίζει...



Ρίτσι > Αγαπητοί κύριοι σε λίγα λεπτά θα αρχίσουν οι συνεντεύξεις, θα σας καλούμε έναν έναν ευχαριστώ.

Τόρρες > Έλα πρώτο πρώτο τον πήραν μέσα τον Γκούλιτ, ότι ελπίδες είχες χάθηκαν...

Μετά από 6 ώρες υπομονής... Ένας κύριος πλησιάζει τους δύο πρωταγωνιστές μας ενώ είναι οι μόνοι που έχουν μείνει στην αίθουσα αναμονής.

Τόρρες > Μ*ακα μας πήραν πρέφα...

Κόντζο > Σκάσε και ψύχραιμα χαλάρωσε και να μας πιάσουν δεν τρέχει.

Ρίτσι > Ο κύριος Πρόεδρος είναι έτοιμος να σας δει...


Κρύος ιδρώτας λούζει τον Κονστάντζο εκεί που τρέμει στα πρώτα 3 βήματα παίρνει μια βαθειά ανάσα και μπαίνει στο γραφείο του Πρόεδρου.


Τζέρι > Καλησπέρα κύριε Κονστάντζό

Κόντζο > Καλησπέρα σας κύριε Πρόεδρε.

Τζέρι > Θα μπω κατευθείαν στο θέμα, είδα το βιογραφικό που αφήσατε, δεν έχετε καμία εμπειρία σαν προπονητής και σαν νέος μπορεί να μην αντέξετε το βάρος και το άνχος της δουλειάς, πως απαντάτε σε αυτό ;

Κόντζο > Κύριε πρόεδρε μόνο και μόνο η αγάπη μου και ο ενθουσιασμός μου για το άθλημα θα με βοηθήσει να ανταπεξέλθω στις δυσκολίες του επαγγέλματος.

Τζέρι > Ας δημιουργήσουμε μια υποθετική κατάσταση λίγο για να καταλάβω κάποια πράγματα για εσάς. Ας υποθέσουμε ότι αναλαμβάνεται αυτή την στιγμή τον σύλλογο πως αντιμετωπίζετε την μεταγραφική ζήτηση που έχει αυτή την στιγμή ο συμπατριώτης σας που είναι αμυντικός μέσος είναι η πιο σημαντική μονάδα της ομάδας ;

Κόντζο > Ο εν λόγο παίχτης κύριε πρόεδρε είναι φιλόδοξος και ανυπόμονος το πιο πιθανό σενάριο που μπορώ να σκεφτώ είναι να πουληθεί το συντομότερο δυνατόν και να αγόραζα έναν άλλον παίχτη πιο φτηνά στην θέση του αλλά με την ίδια ικανότητα

Τζέρι > Τι σύστημα προτιμάτε να χρησιμοποιείτε και πόσο επαρκεί το ροστερ της ομάδας για τις τακτικές σας ;

Κόντζο > Η διάταξη που πιστεύω ότι πρέπει να παίξει η ομάδα είναι 4-5-1 με ένα αμυντικό χαφ 2 κεντρικούς και 2 εσωτερικούς επιθετικούς στα πλάγια.
Το ρόστερ της ομάδας έχει αρκετή εμπειρία αλλά λιγοστή ταχύτητα δυστυχώς και για να αλλάξει αυτό πρέπει να γίνουν κάποιες προσθήκες και κάποιες πωλήσεις.

Τζέρι > Για την περίπτωση αντικατάστασης αμυντικού μέσου ποιόν έχετε να προτείνεται ;

Κόντζο > Πιστεύω ότι η καλύτερη δυνατή λύση με τα δεδομένα της φετινής μεταγραφικής περιόδου είναι ο Φερνάντο της Πόρτο κύριε πρόεδρε, σταθερός δυνατός και χωρίς κανένα σοβαρό τραυματισμό.

Τζέρι > Κύριε Κονστάντζο σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας, αν σας χρειαστούμε θα επικοινωνήσουμε.




Τόρρες > Τι έγινε θα μας κάνουν μήνυσή ;

Κόντζο > Όχι ρε τρελέ για την ομάδα μιλάγαμε και ποιοι είναι οι μεταγραφικοί μου στόχοι...

Τόρρες > ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΤΡΕΛΑ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ;

Κόντζο > ΣΣΣ... σκάσε ρε μ**λκα θα σε ακούσει κανείς και μετά θα μας πάρουν όλοι στο ψιλό... όχι δεν με πήραν υποθετικές ερωτήσεις μου έκανε ο άνθρωπος...

Τόρρες > Α κατάλαβα βαρέθηκε το κορμάκι του με τους γέρους που πήρε συνέντευξη και είπε να ξεβαρεθεί και να γελάσει με την πάρτη σου έ;

Κόντζο > Είσαι για φάπες ώρες ώρες... Σοβαρά μου μίλησε ο άνθρωπος...

Μετά που φώναξε ο Τόρρες "ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΤΡΕΛΑ ΣΕ ΠΗΡΑΝΕ" ο Κονσταντζο παρατηρεί τον Ρίτσι να Τεχνικό Διευθυντή της ομάδας να προσεγγίζει έναν δημοσιογράφο του Sky Sports...

Δημοσιογράφος > Κύριε Λουβρομάτσο είναι αλήθεια ότι είσαστε ο καινούργιος Προπονητής της ομάδας;

Κόντζο > Η συνομιλία που είχα με τον πρόεδρο ήταν ευχάριστη και θα ήμουν πανευτυχής αν μου δινόταν η ευκαιρία να αναλάβω την ομάδα.

Δημοσιογράφος > Η ομάδα έχει το Βρετανικό στοιχείο μέσα στο ροστερ της αρκετά ποια είναι η γνώμη σας γι αυτό όντας Αργεντινός;

Κόντζο > Δεν έχει σημασία η προέλευση του παίχτη αλλά το να κάνει την δουλειά του σωστά, όχι άλλες ερωτήσεις, ευχαριστώ.
User avatar
tsigou10
Coach
Coach
Posts: 2984
Joined: Wed Nov 14, 2012 3:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης , Ίντερ , Μπάρι
facebook προφίλ: george.tsigou
Status: Χειρότεροι απο αυτούς που δεν έχουν χιούμορ είναι αυτοί που νομίζουν ότι έχουν.
Location: Aμπελόκηποι Θεσ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ ωραίο το σενάριο σου, Μπράβο !

Γουεστ Μπρομ λογικά γιατί είναι η μόνη αγγλική που έχει Αργεντίνο αμυντικό χαφ (Γιάκομπ)
Καλή συνέχεια.
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

tsigou10 wrote:Πολύ ωραίο το σενάριο σου, Μπράβο !

Γουεστ Μπρομ λογικά γιατί είναι η μόνη αγγλική που έχει Αργεντίνο αμυντικό χαφ (Γιάκομπ)
Καλή συνέχεια.
Έδωσα αρκετά hints πιστεύω.. Ευχαριστώ πολύ!
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

20 Ιουνίου 20:00 όλα τα αθλητικά ΜΜΕ είχαν αναφορά για τον άγνωστο νεαρό προπονητή και τις δηλώσεις που έκανε στο Sky Sports από την άλλη ο σύλλογος δεν έκανε καμία δήλωση για την έναρξη συνεργασίας...

Τόρρες > Καλά ρε εσύ δεν μου έλεγες ότι θα τους κουφάνεις όλους στα ΜΜΕ ; Κοίτα που σε πήραν στα σοβαρά κιόλας, εδώ στον William Hill δίνουν απόδοση 2.5 στον Γκούλιτ και σε σένα απόδοση 7!!! Θα τρελαθώ ρε!! θα σε παίξω ένα 20άρι για το γούρι μωρή τρέλα

Κόντζο > Κάτσε στα αυγά σου μωρέ που εδώ δεν έχουμε τσιγάρο να καπνίσουμε κάθε τέλος του μήνα κι εσύ θα με παίξεις 20 λίρες στο στοίχημα...

εκεί που χαχάνιζαν οι 2 φίλοι με τα ΜΜΕ και την έκταση που είχε πάρει το θέμα προπονητή χτυπάει τηλέφωνο.

Ζίαντ - Αφεντικό του Κονστάντζο απο την Παλαιστίνη.

Κόντζο > Έλα Αφεντικό.

Ζίαντ > Έλα Κονσταντζο πως πήγε το φαγοπότι ;

Κόντζο > Καλά μια χαρά φάγαμε ήπιαμε.

Ζίαντ > Κοίτα σταμάτα το δούλεμα ξέρω που ήσουν, δεν θα πω πολλά έλα όποτε μπορείς να πάρεις την αποζημίωση σου και ότι πράγματα έχεις αφήσει. (Αγγλία φίλε δίνουν και αποζημιώσεις...)

Κόντζο > Καλά Αφεντικό συγνώμη αλλά ντράπηκα να στο πω δεν είναι ανάγκη να με απολύσεις όμως...

Ζίαντ > Δεν πειράζει καταλαβαίνω αλλά τώρα τι να την κάνεις την δουλεία στο μαγαζάκι όταν θα έχεις ολόκληρη ομάδα να διευθύνεις...

Κόντζο > Τι λες Αφεντικό ;

Ζίαντ > Δεν βλέπεις Sky Sports ; Βάλε τώρα να δεις μιλάει ο Διευθύνων Σύμβουλος της ομάδας.

(Χτυπάει 2η γραμμή)

Κόντζο > Αφεντικό σε αφήνω έχω γραμμή.


Κόντζο > Παρακαλώ...

Τζέρι > Κύριε Κονστάντζο καλησπέρα σας και πάλι.

Κόντζο > Καλησπέρα σας, ποιος είναι ;

Τζέρι > Τζέρεμι Πιρς είμαι κύριε Κονστάντζο μιλήσαμε νωρίτερα...

Τόρρες > ΡΕ Μ**ΛΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΕΔΩ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΠΗΡΑΝΕ...

Κόντζο > Σταμάτα να φωνάζεις ρε γορίλα μιλάω με τον πρόεδρο!

Τόρρες > ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΠΗΡΑΝΕ ΠΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ ΠΩΩΩΩΩΩΩΩ Μ**ΛΚΑ ΑΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΟΝΑΣ ΟΛΣΟΝ ΘΑ ΣΕ ΠΑΤΗΣΩ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΙΚΙΓΚ ΤΗΣ ΑΜΥΝΑΣ.

Κόντζο > ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΚΕΦΤΕ ΜΙΛΑΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ...

Τόρρες > Καλά ντε σκαω...

Κόντζο > Συγνώμη κύριε Πιρς για την διακοπή, τι με θέλετε;

Τζέρι > Θα ήθελα να περάσετε μέχρι τις 24 του μήνα να κανονίσουμε τις τελευταίες λεπτομέρειες του συμβολαίου σας.

Κόντζο > Δηλαδή θα είμαι ο προπονητής;

Τζέρι > Μάλιστα κύριε Κονστάντζο!

Κόντζο > Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Τζέρι > Καληνύχτα σας και σας περιμένουμε σύντομα στα γραφεία και πάλι.
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Επειδή ξέρω ότι πεθάνατε όλοι από την αγωνία, η ομάδα είναι...
Spoiler: show
ImageImage
Spoiler: show
ImageImage
Τα ΜΜΕ λένε ότι είναι άπειρος αλλά ο Αργεντινός είναι πεπεισμένος ότι θα τους διαψεύσει...
Spoiler: show
Image
Image
kostasmez
Amateur
Amateur
Posts: 240
Joined: Sun Nov 04, 2012 9:07 pm
Football Manager της ομάδας: midjland
Αγαπημένη Ομάδα: thrylos
facebook προφίλ: costas mezinis
Status: -me eipe kolimeno me to manager-k ec ti ekanes?-terminate contract.ti allo?
Location: brahami,athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εοιτελους μια ιστορια με πρεμιερ λιγκ!καλη αρχη
οι γονεις μου μου ειπαν πως θελουν να μιλησουμε γιατι λενε πως το τελευταιο καιρο αφιερωνω πολυ χρονο στο manager.βαριομουν να παω και εστειλα τον βοηθο...
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

24 Ιουνίου 2013 9:00 το πρωί μετά την υπογραφή του συμβολαίου του ο Κονστάντζο είχε μια μικρή συνομιλία με τον Πρόεδρο της ομάδας.

Κόντζο > Κύριε πρόεδρε ειλικρινά δεν περίμενα ότι θα προτιμήσετε εμένα, ήθελα να ρωτήσω αν η απόφαση σας επηρεάστηκε από τα ΜΜΕ και όσα λεγόντουσαν.

Τζέρι > Όχι καθόλου δεν μας επηρέασαν τα ΜΜΕ αλλά μας ενόχλησε η διαρροή της απόφασης μας στα ΜΜΕ και θα θέλαμε να κρατάτε χαμηλότερους τόνους στο μέλλον...

Κόντζο > Αυτό ήθελα να σας πω κύριε πρόεδρε εγώ δεν είχα καταλάβει τίποτα μέχρι την ώρα που με πήρατε τηλέφωνο, αλλά επειδή γνωρίζω ποιος το διέρρευσε θα ήθελα να απολύσω τον συγκεκριμένο μιας και δεν μου αρέσουν διαρροές στα ΜΜΕ για το τι γίνετε στην ομάδα.

Τζέρι > Αν είναι μέλος του τεχνικού επιτελείου σίγουρα δεν θα φέρω καμία αντίρρηση.

Κόντζο > Ο τεχνικός διευθυντής με το που βγήκα από το γραφείο σας πήγε και μίλησε με έναν δημοσιογράφο του Sky Sports.

Τζέρι > Ρε τον Ρίτσι και του είχα εμπιστοσύνη...
Spoiler: show
Image

Μετά από μια ολόκληρη μέρα με περιήγηση σε εγκαταστάσεις και συναντίσεις με το προσωπικό ο Κονστάντζο γύρισε σπίτι.

Τόρρες > Άντε ρε που ήσουν όλη μέρα αφού δεν έχουν αρχίσει οι προπονήσεις...

Κόντζο > Είδα εγκαταστάσεις το προπονητικό προσωπικό και τέτοια...

Τόρρες > Άτσα και πως σου φάνηκαν ; Θα κάνεις αλλαγές όπως στο Μάνατζερ ;

Κόντζο > Κοίτα οι εγκαταστάσεις παρόλο που θέλουν αναβάθμιση είναι επαρκείς για τους στόχους μας, όσο για το προπονητικό προσωπικό θα δω τι θα μου πει το Μάνατζερ γι'αυτούς...

Τόρρες > Θα χρησιμοποιείς το Μάνατζερ για να κάνεις τον Μάνατζερ στην ομάδα ρε κεφτέ;

Κόντζο > Ναι ρε μπαγλαμά έχεις καμία καλύτερη ιδέα; Ο Βίλας Μπόας τι νομίζεις ότι έκανε για τον Μουρίνιο, Μάνατζερ έπαιζε και του έβρισκε παίχτες...

Τόρρες > Άντε μωρή τρέλα, δεν το ήξερα αυτό...

Κόντζο > Ε άκου να μαθαίνεις τότες...
User avatar
DimiZag
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2278
Joined: Tue Apr 10, 2012 4:30 pm
Football Manager της ομάδας: Wrexham FC
Αγαπημένη Ομάδα: Milan, Ath. Bilbao, Newcastle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Καλη αρχη με τους Baggies!
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Τόρρες > Τι λέει σήμερα πρώτη συνέντευξη τύπου κουστουμάτο σε βλέπω ε ε, κανένα νέο από την ομάδα έχουμε η ψόφια πράγματα ;

Κόντζο > Έδιωξα τον Ανελκά

Τόρρες > Τον Νικολάς ρε φίλε γιατί είναι αξιόπιστη λύση μπροστά...

Κόντζο > Θα μας τρελάνεις ρε... 34 χρονών γυρολόγος με μηδέν τρεξίματα να παίρνει 3.1 εκατομμύρια για να είναι στον πάγκο;

Τόρρες > Και τώρα ποιόν θα έχεις τον Σέιν Λονγκ το κριάρη ;

Κόντζο > Και αυτόν για πούλημα τον έχω τόπο στα νιάτα και στα τρεξίματα ρε σου λέω, θα τα αλλάξω όλα στην ομάδα. Άντε πάω να δω τι θα με ρωτήσουν σήμερα...

Στο καλό Ανελκά και να μην μας γράφεις 3,1Μ τον χρόνο λέει ο συνταξιούχος
Spoiler: show
Image
Image

Συνέντευξη Τύπου

Μάρτιν Κλάρκ από Λιγκ 1 > Πιστεύετε ότι οι φιλοδοξίες σας ανταποκρίνονται σε αυτές του προέδρου;

Κόντζο > Συγνώμη κύριε Κλαρκ αλλά κάτι πιο κλισέ δεν είχατε να ρωτήσετε; Σας απαντώ ως εξής, κάθε νοήμων άνθρωπος θέλει να πετύχει και να προσφέρει τα μέγιστα στο πόστο του, οπότε τι πιο λογικό να έχω φιλοδοξίες ανάλογες με αυτές του προέδρου της ομάδας που πονάει πολύ αυτή την ομάδα και θέλει να την δει να πετυχαίνει τα μέγιστα, στο κάτω κάτω ποιος δεν θέλει να πετύχει στην δουλειά του.

Μάρτιν Κλάρκ από Λιγκ 1 > Οι στόχοι που έχει βάλει η διοίκηση για φέτος είναι ρεαλιστικοί;

Κόντζο > Και βέβαια, αν θέλουμε να πάμε τον σύλλογο μπροστά πρέπει να θέτουμε τον πήχη πιο ψηλά κάθε χρόνο.

Τζον Καρσον από Μπιρμιχαμ Ποστ > Πόσο δύσκολο είναι να προπονείται μια ομάδα όταν δεν γνωρίζεται Αγγλικά;

Κόντζο > Δεν πιστεύω ότι θα αντιμετωπίσω πολλές δυσκολίες, το πολύ πολύ να φέρω καμία εικοσαριά Αργεντινούς να λύσουμε το θέμα.

Σιμμονς από Μπιρμιχαμ Ποστ > Οι σχέσεις που θέλετε να αναπτύξετε με τους παίχτες θα είναι καθαρά επαγγελματική η θα κοιτάξετε να τους προσεγγίσετε και σε προσωπικό επίπεδό.

Κόντζο > Στην προπόνηση και στο γήπεδο όσο πιο επαγγελματικά φέρεσαι τόσο πιο πολύ θα εκτιμηθείς. Μια απόσταση και μια εμπιστοσύνη σαν ενήλικες που είναι δεν είναι κακή.

Μάρτιν Κλάρκ από Λιγκ 1 > Θα επικεντρωθείτε σε κάποια συγκεκριμένη οργάνωση για φέτος ;

Κόντζο > Προτεραιότητα της ομάδας είναι να φτάσει όσο πιο ψηλά μπορεί στο πρωτάθλημα από εκεί και πέρα θα παλέψουμε για κάτι καλύτερο φέτος στο FA Cup.

Σιμμονς από Μπιρμιχαμ Ποστ > Ο Κλαούντιο Γιακόμπ ενδιαφέρει πολλούς συλλόγους τι πρόκειται να κάνετε γι αυτό;

Κόντζο > Όποια ομάδα θέλει να αγοράσει τον Κλαούντιο καλύτερα να έρθει με πολύ καλή πρόταση αλλιώς θα δει την πόρτα της εξόδου του γραφείου μου.

Μάρτιν Κλάρκ από Λιγκ 1 > Κάποια συγκεκριμένη θέση που θέλετε να δυναμώσετε την ομάδα με κάποια μεταγραφή;

Κόντζο > Προς το παρών κοιτάζω Μέσους και Ακραίους Μεσοεπιθετικούς αυτά είναι τα σημεία που θέλει 2-3 μεταγραφές η ομάδα.

Τζέρι > Κυρίες και Κύριοι ευχαριστούμε για την παρουσία σας στην συνέντευξη τύπου του καινούριου μας Προπονητή η συνέντευξη έχει λάβει τέλος.




Τζέρι > Καλά το χειρίστηκες εκεί έξω Κονστάντζο, τώρα θα ήθελα να μάθω τι γίνετε πλέον με την ομάδα.

Κόντζο > Ευχαριστώ πρόεδρε, από άποψη προπονητικού προσωπικού θα έρθουν άλλοι Γυμναστές και Βοηθός προπονητή από το περσινό προσωπικό δεν έχει μείνει κανένας απλά έπιαναν χώρο, από εκεί και πέρα θα ήθελα να κρατήσετε σε υψηλά ποσοστά τα μεταγραφικά έσοδα ώστε να αντικαταστήσω επαρκώς το προηγούμενο ρόστερ.

Τζέρι > Καλός Κονστάντζο όποτε θελήσεις κάτι άλλο ξέρεις που θα με βρεις.
DaFFyNaSH
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 520
Joined: Mon Apr 21, 2008 11:27 pm
Football Manager της ομάδας: Ντιναμό Μόσχας
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Juve, Newcastle, Nottm F
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραίος, καλή αρχή! Για να σου ανεβάσω λίγο τα στάνταρ, στο σέιβ μου με την Νοτινγχαμ την πρώτη χρονιά που ήμουν Τσαμπιονσιπ η West Brom σήκωσε την Πρέμιερ... -kavala

Θα σου ανεβάσω την βαθμολογία όταν θα είμαι σπίτι, όταν ποστάρω το τέλος της πρώτης σεζόν μου!

Καλές επιτυχίες και πολλές εύχομαι ;)
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DaFFyNaSH wrote:Ωραίος, καλή αρχή! Για να σου ανεβάσω λίγο τα στάνταρ, στο σέιβ μου με την Νοτινγχαμ την πρώτη χρονιά που ήμουν Τσαμπιονσιπ η West Brom σήκωσε την Πρέμιερ... -kavala

Θα σου ανεβάσω την βαθμολογία όταν θα είμαι σπίτι, όταν ποστάρω το τέλος της πρώτης σεζόν μου!

Καλές επιτυχίες και πολλές εύχομαι ;)
Κι εγώ τα κατάφερα μετά από πολλούς πειραματισμούς σε ένα παλαιότερο save αλλά είναι η πρώτη φορά που παίζω με full update, έχω φορτώσει καμία 20άρα πρωταθλήματα και δεν θυμάμαι πόσες κατηγορίες, απλά στο μεταγραφικό παζάρι γίνετε της Αλεξανδράτου το πανηγύρι και φοβούμαι!!!
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Το αφεντικό τρελάθηκε και τους πουλάει όλους...

Αναφορά στις μεταγραφικές κινήσεις και συγκεκριμένα στις αποχωρίσεις της Γουεστ Μπρομ κάνουν τα ΜΜΕ με τον νέο τεχνικό να μην κάνει καμία μεταγραφική κίνηση ως τώρα...
Spoiler: show
Image
Τόρρες > Ρε κεφτεδόμπαλα τι είναι αυτά που κάνεις στην ομάδα θες να την ρίξεις κατηγορία και να πάρεις τα λεφτά για ένα χρόνο; Ότι καλό παίχτη είχε η ομάδα τον πούλησες, εντάξει δεν λέω καλά λεφτά αλλά ποιους αγοράζεις για να τους αντικαταστήσεις;

Κόντζο > Πω πωωωωω πάψε μωρέ θα δεις τις επόμενες μέρες η ομάδα θα ανέβει επίπεδο...

Τόρρες > Κανόνισε να βγαίνω πλατεία η να πηγαίνω στην παμπ και να με μουτζώνουν...

Πρώτα Μεταγραφικά αποκτήματα για την West Brom

Γέλια προκάλεσε στα Μιντλαντς η πρώτη μεταγραφή του Κονσταντζο Λουβρομάτσο ο νεοαποκτηθείς Τσέπο Μασιλέλα από την Νότιο Αφρική ήταν επιλογή εκτενούς παρακολούθησης του παίκτη κατά τα λεγόμενα του Κονσταντζο.
Spoiler: show
Image
Image
Τόρρες > Πήγα στην παμπ και με βρίζανε ρε κεφτέ για πάρτι σου τι είναι τούτο το παρτάλι ρε;

Κόντζο > Καλά θα δούμε αν μέχρι το τέλος της χρονιάς θα πας να αγοράσεις την φανέλα του...

Τόρρες > Ε αν είναι να αγοράσω και φανέλα του θα στείλω την...

Κόντζο > Οπ οπ δεν σου έγινε μάθημα το πάθημα μου φαίνεται με την θεία...

Τόρρες > Έλα τώρα και συ που να ξέρει η θεία από μπάλα ζήτησα και εγώ μια φανέλα Chelsea και μου έστειλε του Huth... (Τρου Στόρυ ναι έχει γίνει)

Κόντζο > Ναι αλλά η φάτσα σου όταν την είδες ήταν όλα τα λεφτά, χαχαχααχαχα. Τέλος πάντων μην κρίνεις ακόμα τις φθηνές μεταγραφές όλες παίζουν τον ρόλο τους, θα δεις.
Τόρρες > Άντε να δούμε...
User avatar
Pit_95
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 562
Joined: Mon Jan 07, 2013 10:27 pm
Football Manager της ομάδας: Panachaiki
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Λιβερπουλ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πούλησες τον παιχταρά τον Μουλούμπου???? :shock:
Spoiler: show
Image
-ypoklinomai
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pit_95 wrote:Πούλησες τον παιχταρά τον Μουλούμπου???? :shock:
Δεν με βλέπεις πως ντράπηκα; :P
Post Reply

Return to “Αγγλία”