Hulk(Ανάλυση)(ST)(AMR)

Post Reply
User avatar
Stathis M.
Rotation
Rotation
Posts: 1167
Joined: Sun Jul 06, 2014 8:24 pm
Status: Οι χρυσές αυγές ξημερώνουν μαύρες μέρες.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο Ζιβανίλντο Βιέιρα ντε Σόουζα , γνωστός ως Χουλκ (πορ. Hulk) γεννήθηκε στις 25 Ιουλίου 1986 και είναι Βραζιλιάνος διεθνής ποδοσφαιριστής της Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης.Αγωνίζεται στην θέση του δεξιού εξτρέμ,ενώ μπορεί να παίξει και σέντερ φορ.Σε αυτό το σημείο αξίζει να σημειώσω πως είναι ο αγαπημένος μου παίχτης και ότι ειπωθεί από εδώ και πέρα περιέχει μία δόση υποκειμενισμού.Σε αυτό το μήνυμα αναλύω την πορεία του Hulk ανά χρόνο στο Football Manager 2014.Λόγω τεχνικών προβλημάτων θα παραλείψουμε τις χρονιές 2013 και 2014.
Ιούνιος 2015
Image
Η τιμή του κυμαίνεται στα 20 εκατομμύρια,ενώ τα χαρακτηριστικά του δεν έχουν αλλοιωθεί σε μεγάλο βαθμό.Παράλληλα παρατηρώ ότι σε 42 συμμετοχές έχει 13 γκολ,γεγονός ενθαρρυντικό,άμα αναλογιστούμε το γεγονός ότι είναι εξτρέμ.
Ιούνιος 2016
Image
Μια πτώση στην αξία του παίχτη,της τάξης των 5 εκατομμυρίων.Επίσης παρατηρώ μια πτώση στις ικανότητές του πράγμα φυσιολογικό καθώς προχωράμε.Το ενθαρρυντικό είναι ότι σε 55 συμμετοχές έχει 17 γκολ
Ιούνιος 2017
Image
Κάθετη πτώση στην τιμή του παίχτη,ωστόσο το κασέ του παραμένει σταθερό.Επίσης υπάρχει και πτώση στα χαρακτηριστικά του,ενώ έχει πέσει και η φόρμα του σε σχέση με την προηγούμενη χρονιά.Πάντως εγώ πιστεύω στην ανάκαμψη
Ιούνιος 2018
Image
Κάθοδος κάθοδος και πάλι κάθοδος.....Σε όλα,τιμή,σουτ,κόρνερ στα πάντα...το κασέ όμως σταθερά στα 6,75 εκατομμύρια...επίσης παρατηρήθηκε ανέβασμα στις εκτελέσεις πέναλτυ
Ιούνιος 2019
Image
Αγωνιστική κατάσταση κακή,τιμή στα 1,6 εκατομμύρια και κάθοδος στις ικανότητες του.Αναρωτιέμαι,γιατί ακόμα στην Ζενίτ?
Ιούνιος 2020
Image
Πτώση στα χαρακτηριστικά του,τιμή σταθερά χαμηλή,άθλια αγωνιστική κατάσταση.Τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα του Hulk του 2020.Επιπλέον η Ζενίτ του έχει βάλει πωλητήριο και,λογικά,απ'του χρόνου θα αγωνίζεται κάπου αλλού
Ιούνιος 2021
Image
Για πρώτη ίσως φορά δεν παρατηρώ μια μεγάλη πτώση στα χαρακτηριστικά του....Ωστόσο η τιμή έχει πιάσει πάτο,ένω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έριξε το κασέ του στα 1,3 εκατομμύρια.Όσο για την ομάδα..που πήγε και την βρήκε...μα καλά στο Μεξικό?Πιο κοντά δεν είχε?
Ιούνιος 2022
Image
Η τιμή του έπιασε το ναδίρ της και ο ίδιος κατάλαβε ότι πρέπει να αποχωρήσει από την ενεργό δράση με την λήξη του συμβολαίου του..Πάντως έχει ακόμα θέση στην ομάδα μου ως προπονητής
Ιούνιος 2023
Image
Γυμναστής..να και κάτι που του ταιριάζει.Και μάλιστα με δίπλωμα Continental B.Και με άριστες γνώσεις από Ιαπωνία,Ρωσία,Πορτογαλία,Μεξικό,Βραζιλία.Τώρα το θέμα είναι σε ποία ομάδα θα γίνει γυμναστής...αλλά εγώ δεν θα είμαι εκεί για να δω........
Last edited by Stathis M. on Sat Nov 22, 2014 3:33 pm, edited 1 time in total.
Για τα ναρκωτικά υπάρχει η ΙΘΑΚΗ
Για τον Άρη όμως τίποτα....
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σωστός-η φυσική του αντοχή τον βοήθησε να αντέξει ως τα 35
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
Stathis M.
Rotation
Rotation
Posts: 1167
Joined: Sun Jul 06, 2014 8:24 pm
Status: Οι χρυσές αυγές ξημερώνουν μαύρες μέρες.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

έτσι είναι..
αντοχή στα 28 του:16
αντοχή στα 35 του:14
Για τα ναρκωτικά υπάρχει η ΙΘΑΚΗ
Για τον Άρη όμως τίποτα....
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το 18 εννοώ
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
Stathis M.
Rotation
Rotation
Posts: 1167
Joined: Sun Jul 06, 2014 8:24 pm
Status: Οι χρυσές αυγές ξημερώνουν μαύρες μέρες.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ποιο 18?
Για τα ναρκωτικά υπάρχει η ΙΘΑΚΗ
Για τον Άρη όμως τίποτα....
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φυσική αντοχή
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
Stathis M.
Rotation
Rotation
Posts: 1167
Joined: Sun Jul 06, 2014 8:24 pm
Status: Οι χρυσές αυγές ξημερώνουν μαύρες μέρες.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αα ναι σωστά :?
Για τα ναρκωτικά υπάρχει η ΙΘΑΚΗ
Για τον Άρη όμως τίποτα....
Post Reply

Return to “Επιθετικοί”