Ψάχνω αμυντικό

Post Reply
User avatar
Jake_Arm
Trialist
Trialist
Posts: 26
Joined: Sun Aug 31, 2014 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα ήθελα να ξεκινήσω αυτό το θέμα σε όλες τις κατηγορίες παιχτών έτσι ώστε τα μέλη όπως και εγώ εκτός
από το να αναρτούμε παίχτες που αξίζουν, να μπορούμε επίσης να ρωτάμε όταν ψάχνουμε κάποιο είδος παίχτη με
συγκεκριμένα χαρακτηριστικά.
Ας απαντήσει κάποιος mod για το αν του αρέσει η ιδέα μου. :wav:


Η ιδέα μου ήρθε πριν λίγες μέρες αφού ψάχνω απεγνωσμένα αριστερό και δεξιό οπισθοφύλακα για τον Παναθηναικό.
Θέλω κάποιον που να προορίζεται για βασικός, δεν με ενδιαφέρει να είναι αστέρι, απλά να είναι συνεπής αμυντικά και μια
καλή λύση για το ελληνικό πρωτάθλημα. Στα οικονομικά δεν έχω πολύ πρόβλημα στο μπάτζετ μεταγραφών αλλά σε αυτό των
μισθών για αυτό δεν θέλω κάποιον με μεγάλο μισθό.

ΥΓ: Έχω ήδη κοιτάξει τους παίχτες που προτείνεται στα παρακάτω threads για αυτό περιμένω προτάσεις για άλλους!
Image
Thanosksirokrini
Banned
Banned
Posts: 426
Joined: Fri Jul 27, 2012 12:56 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός, Milan
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Το Ποδόσφαιρο είναι πολύ απλό παιχνίδι , η παρουσία του αντιπάλου όμως το κάνει περίπλοκο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπουρμπος - -kapetanios
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

Koίτα, ο υποτομέας αυτός έχει την λογική των προτάσεων συγκεκριμένων παικτών. Για προτάσεις με βάση την ομάδα που προπονείς μπορείς να βλέπεις το τόπικ της ομάδας(αν υπάρχει) στον τομέα των αναλύσεων(viewforum.php?f=376) ή για πιο γενικές προτάσεις υπάρχει το πολύ πετυχημένο τόπικ των προτάσεων παικτών στην γενική συζήτηση (viewtopic.php?f=373&t=39662)
User avatar
Jake_Arm
Trialist
Trialist
Posts: 26
Joined: Sun Aug 31, 2014 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Thanosksirokrini wrote:Μπουρμπος - -kapetanios
Τον έχω πάρει δανεικό ίσα για να βγει η χρονιά. Πολύ κακός αμυντικά και πάρα πολύ επιθετικός.
Συνέχεια κάρτες και όταν έχει κίτρινη το πιθανότερο να βγεί με κόκκινη. Λογικά δεν θα ανανεώσω
το δανεισμό του.

mojotzotzo τα κοίταξα τα threads που μου έστειλες. Δεν τα έιχα δει! Ότι παρόμοιο χρειάζομαι θα το ρωτάω εκεί. Ας σβηστεί το θέμα !
Image
Ciric21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6927
Joined: Thu Sep 23, 2010 6:34 am
Football Manager της ομάδας: Coventry
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
facebook προφίλ: nik23s
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mια καλη ιδεα θα ηταν να υπαρχει το γνωστο "προτασεις για παικτες" και ενα ξεχωριστο που θα αφορα ερωτησεις για συγκεκριμενους παικτες πχ αξιζει να δωσα τοσα για τον ταδε ή να πουλησω με τοσα τον ταδε, σαν το deal or no deal που υπαρχει στο fm-base δηλαδη.Με αυτον το τροπο θα μεινει πιο "καθαρο" το τοπικ των προτασεων.
Μια ομάδα Άλλη Εντελώς Κατάσταση
μια ατέλειωτη μες στην καρδιά επανάσταση
σε τρία γράμματα χώρεσε η ζωή μας
γιατί υπήρξε γνήσια σχέση μεταξύ μας.
Post Reply

Return to “Αμυντικοί”