Santiago Vergini Α(Κ)

Post Reply
User avatar
Hum4nJeje
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 480
Joined: Tue Nov 01, 2005 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/costa
twitter: https://twitter.com/kuN_jeje
Location: Marousi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Santiago Vergini
Αμυντικός (Κέντρο) Αμυντικός (Δεξιά)
Ετών 24 , Estudiantes (LP)

Image

Ο Santiago Vergini Αργεντινός αμυντικός με Ιταλικό διαβατήριο άρχισε την ποδοσφαιρική του καριέρα στις ακαδημίες της Velez, μην έχοντας καμία επίσημη παρουσία με την φανέλα της Velez το 2009 υπογράφει 2 χρόνια συμβόλαιο με την Olimpia Παραγουάης, στην θητεία του αυτή εντάχθηκε στην Hellas Verona ως δανεικός κάνοντας 15 εμφανίσεις ως βασικός, το καλοκαίρι του 2011 μένει ελεύθερος και γυρίζει στην πατρίδα του για λογαριασμό της Newell's Old Boys έχοντας 65 αγώνες την φανέλα του βασικού. Καλοκαίρι 2013 υπογράφει για ένα έτος στην Estudiantes La Plata. Μπορείτε να τον προσεγγίσετε από τον Ιανουάριο του 2014 μίας και τον Ιούλιο της ίδιας χρονιάς μένει ελεύθερος. Ετήσιες απολαβές από 1 μέχρι 1.5 εκατομμύρια ευρώ. Στην συγκεκριμένη φωτογραφία βλέπετε 1.7 επειδή προσπάθησε να μου τον κλέψει ένας φίλος που παίζουμε διαδικτυακό οπότε του έδωσα περισσότερα μην τον χάσω.


Image

Η παραπάνω εικόνα με τα χαρακτηριστικά του τα λέει όλα Κεντρικός Αμυντικός με Ρόλο Άμυνα. Δοκιμασμένος σε 2 διαφορετικά save στην Αγγλία και την West Brom και τις 2 φορές έχει καταφέρει να στείλει στον πάγκο τον Jonas Olsson.

Image

Ικανότητα και Μελλοντική Ικανότητα γνωστά ως CA και PA
Spoiler: show
Ικανότητα - 137
Μελλοντική Ικανότητα - 154




[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s9TEUDWsd00[/youtube]
User avatar
Nio 10
Manager
Manager
Posts: 4243
Joined: Sat Dec 12, 2009 9:18 pm
Football Manager της ομάδας: Π.Α.Ο.Κ.
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.-Man Utd-Barcelona
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

ωραίος ο φίλος ήθελα να ποστάρω και εγώ τον συγκεκριμένο ..τον πήρα ελεύθερο στον ΠΑΟΚ με 900χ συμβόλαιο ,εξαιρετικός
αμυντικός..
One Two
Trialist
Trialist
Posts: 98
Joined: Fri Nov 19, 2010 3:09 pm
Football Manager της ομάδας: PANATHINAIKOS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και στο δικο μου σειβ,αν και εχει "μονο" 141 CA απ τα 157 PA π μαλλον ποτε δν θα φτασει,ειναι εξαιρετικος!!τον πηρα ελευθερο με 875Κ τον χρονο και εχει κανει τρομερο διδυμο με αλλον εναν ελευθερο παιχτη,Alexander madlung.το μονο αρνητικο ειναι οτι μ εχει τραυματιστει 2 φορερ κ ειχε μεινει εκτος αρκετες βδομαδες αλλα ισως να ετυχε.
owen
Banned
Banned
Posts: 8039
Joined: Thu Dec 01, 2005 11:19 am
Football Manager της ομάδας: ASPRA CHOMATA f.c.(FML)
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ,LIVERPOOL
Status: τα ξηνω κ πληρωνομαι αδρα...
Location: Πολιχνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και στο δικο μου σειβ,2η χρονια ερχεται ελευθερος...εξαιρετικος αμυντικος και με μεταπωλητικη αξια..
Ειμαι πολυ μεγαλος καφρος,απογονος της βαριας βιομηχανιας οπαδων..

Νταμπλουχος Μαο-Μαο 2017-2018...

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012


P.A.O.K. AGAINST ALL


ΠΑΟΚ στα ευκολα,ΠΑΟΚΑΡΑ στα δυσκολα.

grtainiofagos.blogspot.com Η δικη μου οπτικη γωνια..
User avatar
Solinas_19
Trialist
Trialist
Posts: 67
Joined: Wed Jan 17, 2007 6:32 pm
Football Manager της ομάδας: Πολλές
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Σ.Φ.Π.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ καλό στόπερ,τον πήρα ελεύθερο τη 2η χρονιά στον Ολυμπιακό και μετά από 2 χρόνια πουλήθηκε στη Napoli αντί 9.5Μ ευρώ!Must buy πιστεύω!
Post Reply

Return to “Αμυντικοί”