Πλησιάζει καλοκαιράκι...NEO ONLINE

Πώς να στήσετε ένα online παιχνίδι; Τί πρέπει να προσέξετε; θέλετε να παίξετε FM και δε βρίσκετε κανέναν;
Post Reply
xristos_mar7
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Sat Jun 13, 2009 3:45 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά επειδή γενικά έχει γεμίσει ο τόπος servers και servers και οι κολλημένοι με το fm2012 λίγο πολύ ανακυκλώνονται και γίνονατι μπαλάκι από τον έναν στον άλλο server, κάνω ένα νέο post με σκοπό τη δημιουργία ενός νέου ΟΝ LINE.

Γενικά μας ενδιαφέρει να μαζευτούμε από 3 έως 6 άτομα.Αν υπάρχει ζήτηση θα δούμε τι θα γίνει, Αυτή τη στιγμή είμαστε ήδη 2 άτομα σταθεροί και σίγουροι, ψάχνουμε 3-4 ακόμα.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ : γενικά φορτώνουμε Αγγλία, Ισπανία, Γαλλία, Γερμανία, Ελλάδα, Πορτογαλία, Ιταλία και 4-5 μικρότερης δυναμικής και ξεκινάμε σε όποιο από αυτά συμφωνήσουμε (Η Ελλάδα έτσι τιμής ένεκεν...καθότι σοβαρό fm σε Ελληνικό Πρωτάθλημα δεν παίζεις !!!)

Προϋποθέσεις.
1) όλοι fm12.0.4 (αυτή και μόνο την έκδοση, όποιος δεν την έχει μου στέλνει prive να τον βοηθήσω)
2) hamachi όσο πιο νέα έκδοση μπορεί να έχει
3) ώρες gaming από τις 20.00 έως 02.00 σε καθημερινές ώρες και σαββατοκύριακα αναλόγως.
4) όταν λείπει ο Host(δηλαδή εγώ σε πρώτη φάση εκτός αν βρεθεί κάποιος με ανώτερη από εμένα σύνδεση) για να μην κρεμιούνται οι άλλοι θα έχουμε φροντίσει από την προηγούμενη να στέλνουμε σε κάποιον άλλον εθελοντή με καλή σύνδεση μέσω skype ή msn το save ώστε την επομένη να παίζετε κανονικά kai χωρίς την παρουσία μου.
5) Γενικά θα προσπαθούμε να παίζουμε On LINE με την παρουσία έστω των μισών users.
6) Σύνδεση 4αρα και πάνω.


όσοι πραγματικά ενδιαφέρονται για ον line με προοπτική και βάθος 5-6-7 χρόνων και βλέπουμε παρακαλώ κάντε join σε έναν από τους παρακάτω servers στο Hamachi:
ΠΡΟΣΟΧΗ !! Οπουδήποτε αλλού αν δείτε μέσα σε αυτό το TOPIC πρόσκληση για συμμετοχή και Join σε άλλο server αγνοείστε τον γιατί δεν θα είναι από εμένα.
Επειδή στους Sevres το hamachi πλέον δεν αφήνει πάνω από 5 άτομα σας δίνω 4 εναλλακτικούς servers για να συνδεθείτε μαζί μας και να ξεκινήσουμε με το καλό.

Κάντε λοιπόν Join μέσω Hamachi στους εξής:
1) christosmar7no1 με password christosmar7no1
2) christosmar7no2 με password christosmar7no2
3) christosmar7no3 με password christosmar7no3
4) christosmar7no4 με password christosmar7no4


Για περισσότερες λεπτομέρειες κάντε Join στο Hamchi έναν από τους παραπάνω servers ή αλλιώς στείλτε εδώ μέσα.

Αναμένω απαντήσεις ώστε να ξεκινήσουμε σιγά σιγά..
killomoutro
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Sun Dec 25, 2011 3:50 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

fugameeee -traino
User avatar
StergosX
Rotation
Rotation
Posts: 1171
Joined: Sat Aug 27, 2011 8:27 am
Football Manager της ομάδας: Paris Saint - Germen
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ, Liverpool, Valencia, PSG
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εγω θα θελω να συμμετεχω σε αυτο το online game αλλα ειμαι λιγο ασχετος απο hamachi... :cry:
Αν εχετε ορεξη και αν θελετε βοηθηστε με
xristos_mar7
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Sat Jun 13, 2009 3:45 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

StergosX wrote:εγω θα θελω να συμμετεχω σε αυτο το online game αλλα ειμαι λιγο ασχετος απο hamachi... :cry:
Αν εχετε ορεξη και αν θελετε βοηθηστε με

Λοιπόν για σένα αλλά και όποιον δεν γνωρίζει τι είναι το Hamachi ας κάνει DOWNLOAD από εδώ http://www.filehippo.com/download_hamachi/

όταν με το καλό το κατεβάσετε και ο εγκαταστήσετε (πάντα κάνουμε install την basic έκδοση) πατήστε στο "network" ----> "join an excisting network" και γράψτε μέσα έναν από τα ονόματα servers που σας έχω δώσει συμπληρώνοντας με το αντίστοιχο password

Για όποιον δεν έχει βγάλει άκρη ακόμα και ενδιαφέρεται ας με κάνει add σε msn για να τον καθοδηγήσω, xristos_mar7@hotmail.com
xristos_mar7
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Sat Jun 13, 2009 3:45 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άντε ...υπάρχουν θέσεις. στείλτε ενδιαφέρον !
Post Reply

Return to “Online FM Gaming”