Εξέλιξη των διαχρονικών bug στο FM2014

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2014!
Post Reply
coach Tiesto
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3005
Joined: Mon Jul 04, 2005 3:43 pm
Location: Βύρωνας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kαααλησπερα καλησπέρα,
ούτε που θυμάμαι απο ποτε εχω να γραψω κάτι εδω μέσα, δηλαδη πραγματικα πρεπει να πληρωνα το ιντερνετ με δραχμες τοτε. Ενηγουεη.
Αποφάσισα και για το 2014 να χρησιμοποιησω τα καλα μου τα λεφτακια για να ξαναπαρω το αγαπημενο μας μανατζερ για 14η (ΤΙ;!) σερι χρονια. Μιλαμε για σχεση 15ετιας, όχι αστεια. Μανατζερ 14 λοιπόν, με τα καλα του και τα κακά του. Θα μου πεις καλα τοσα χρονια δεν τα ξερες; Τα 'ξερα, πλάκα κανεις; Απλα στη ζυγαριά βγαίνει σταθερα το "παρ'το" κι όχι το "πιες τα σε σφηνακια κι αυτα".

Γι άλλη μια φορα όμως βλεπω τα ίδια και τα ιδια. Δηλαδη ναι οκ, μπηκαν ελληνικα, αλλαξε η τακτική, εχουμε πολυ καλυτερες και ποιοτικοτες επιλογες επικοινωνίας, πολυ καλυτερη επιδραση στις τακτικές εντος αγωνα, πραγματικά ένα καλυτερο παιχνιδι. Για μενα κυριο θέμα είναι επισης οτι επιτελους έγινε καλη δουλεια στο θέμα πρωταθλητών, τουλαχιστον τα πρωτα χρόνια. Δε γίνεται παλι εν ετει 2014 να βλεπω τον πας γιαννενα (σόρρυ ρε Χαρη, μη μασας) να παιρνει το πρωταθλημα του 2015. Ευγε τους πραγματικά.

ΑΛΛΑ, κι αφου ας υποθεσουμε οτι ξεπερνας τ οτι σε θέμα ήχου και γραφικών δεν αλλαξες τίποτα το ιδιαιτερο. ναι όντως βρεχει, χιονίζει κλπ κλπ αλλα μιλαω για αλλαγες. Και σου λεω εγω σα Νικόλας, δεν παιζω μανατζερ ουτε για τον ήχο ούτε για την εικόνα, αδιαφορώ ειλικρινα πλήρως γι αυτα.
Έλα όμως που δεν μπορω να καταλαβω γιατι διαβολο αγοραζω ενα παιχνιδι προσομοίωσης που δεν ξερει βασικούς κανονες. Δηλαδη ρε φιλε κάτσε, μου λες παιξε προσομοίωση προπονητη ομάδας και μου βάζεις ΠΑΛΙ ματς καθε 2 μερες; Δηλαδη για το Θεο ρε παιδια, βαλτε εναν περιορισμό στις 48 ώρες, δεν ειναι τίποτα διαστημικό που ζηταμε, δε γινεται να βλεπουμε ΠΑΑΛΙ τα ίδια. Φτιάξτο ρε Μαηλς, τεχνικε της εταιριας, απο περσυ το δαμε. Και όχι δε γουσταρω να περιμενω αλλο ένα patch που θα διορθωσει τα ίδια και τα ίδια. Θελω να αγοραζω το παιχνιδι κανονικό, όχι να περιμενω patch για ίδια λαθη. Νησάφι ρε φίλε.
Και να σου πω και κατι άλλο, λεω κομμάτια να γίνει, την κιτρινη κάρτα στο 1ο λεπτο θα τη δεχτώ, δεν μπορουν τα παιδια να το φτιαξουν. Ε όχι όμως και 4 δοκάρια καθε κυριακή. Βρε αγαπες μου γλυκες, δεν έχουν όλα τα ματς δοκάρι, πόσω μαλλον δεν εχουν 2-3 στα 5 ματς, πάνω απο 2 δοκάρια. Βρε παιδια, το ίδιο ποδόσφαιρο βλεπουμε 5 δοκάρια στο 70' γίνονται μια φορά το χρόνο σε 1 πρωτάθλημα όχι κάθε 2η κυριακή στα μισά παιχνιδια. Φτιαξτο ρε φίλε, τα ίδια βλεπουμε κάθε χρονο. Γιατι κάτσε, κάπου θα πω κι εγω σεβάσου τα λεφτα που σου δίνω στην τελικη αναλυση.
Εννοείται οτι φωτογραφίες κλπ ειναι στη διαθεση όποιου θέλει, εννοείται ότι δεν έχω καμια ιδιαιτερη καουρα ν ανεβασω το σεηβ μου κάπου να το πάρει ο Χ τεχνικός για να δει το ίδιο προβλημα, αλλα κομματια να γινει..

τα φιλιά μου, υγιαίνετε
Τελικά δεν υπάρχει θεός Καλό ταξίδι ψηλέ .. 26/2/2007 :cry: :cry:

Βρε μπαγάσα... περνάς καλά 'κει πάνω.........? :cry:



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Spawn_I wrote: Να πάρω π.χ. τον Τιέστο στην ομάδα και να κερδίσουμε αλλά να γίνουμε μπίλιες δεν το θέλω. Δεν κατεβαίνω για να χαλάσουμε τις καρδιές μας...

spawn_I είσαι θρησκεία 8)
User avatar
dforlan9
Graphics' Expert
Graphics' Expert
Posts: 15608
Joined: Tue Apr 29, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός / Arsenal
facebook προφίλ: dforlan9
twitter: dforlan9
Location: Piraeus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

Καλησπέρα Τιέστο
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2014”