[Beta] Γ' & Δ' Εθνική Ελλάδας

Έχετε απορία σχετικά με τον data editor του παιχνιδιού; με το FMRTE; φτιάξατε ένα δικό σας data update; θέλετε να παίξετε άγνωστα πρωταθλήματα και χαμηλές κατηγορίες; εδώ είναι ο κατάλληλος τομέας, τα πάντα για το data editing.
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

svita ειμαστε στο πλαι σου -doublekiss
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Λοιπόν,

Αυτή τη στιγμή όλα δουλεύουν σωστά, εκτός από μία εξαίρεση, ότι στα Playoffs της SL στην αρχή δε ξεκινάει ο τελευταίος με 0 βαθμούς και οι άλλοι με 1/5 από αυτόν. Αντί αυτού, υπάρχει η δυνατότητα να διαιρούνται όλοι οι βαθμοί διά του 5, αλλά δεν είναι ακριβώς το ίδιο (πχ. αν ο τελευταίος έχει 52 και ο από πάνω 53, τότε ο ένας θα ξεκινήσει με 10 βαθμούς και ο άλλος με 11, ενώ κανονικά θα ξεκινούσαν και οι δύο με 0 βαθμούς). Αυτή η συγκεκριμένη δυνατότητα μοιάζει να είναι hardcoded και δεν ξέρω πως μπορώ να την επαναφέρω.

Καταρχήν, αν σας ικανοποιεί αυτή η κατάσταση, τότε να ολοκληρώσω τις λεπτομέρειες (ημερομηνίες/prizes κλπ.) και να το βγάλω. Κατά δεύτερον, αν υπάρχει κάποιος εθελοντής με msn ή skype να με βοηθήσει λίγο στο testing, επειδή έχει αρχίσει να περιορίζεται ο ελεύθερος μου χρόνος, ας μου στείλει pm με το λογαριασμό του να τον κάνω add. Σίγουρα θα επιταχύνει τη διαδικασία.
panos12
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 541
Joined: Fri Feb 02, 2007 10:01 pm
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Αγαπημένη Ομάδα: Αιγάλεω,Τότεναμ,Φιορεντίνα
facebook προφίλ: http://www.betfollowers.com/
Location: Aιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Κάνε τα μαγικά σου.
Περιμένω πώς και πως να πάρω την Αιγαλεάρα για ν απάρω τα πάντα...χαχαχαχαχ
Προχώρα...έχουμε υπομονή δεν βιαζόμαστε. Καλύτερα να γίνει μία δουλεία σωστα παρά χάλια...εξάλλου εμάς που μας ενδιαφέρει η Δ`Εθνική και ένα μήνα να περιμένουμε θα καλύψουμε τον χρόνο!

;)
http://www.betfollowers.com/
CITY ολέ,CITY ολέ
να `χαμέ έναν αργυλέ
να τον πίναμε ολή μέρα
να τα βλέπαμε όλα μπλέ!!
User avatar
Kopinio21
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 363
Joined: Sun Aug 19, 2007 4:11 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos/Roma/R.Madrid
Status: Τα ταξίδια του μυαλού,τα καλύτερα ταξίδια..
Location: Κάπου λάθος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φίλε μου η αναδιάρθρωση είναι αυτό που δε μπορούσα να κάνω κι εγώ.έφτιαξα μετά απο πόσες ώρες το πλήρες πρόγραμμα της σουπερλιγκ(real fixtures) και στο τεστινγκ μου έβγαζε πρόβλημα με την αναδιάρθρωση.είσαι εξαιρετικός αν κατάφερες και το έκανες αυτό,μόνο αυτό έχω να πω.οι γνώσεις μου δε με βοηθούσαν να πειράξω αρχεία dbc.Αν θελεις σε βοηθάω σε ότι χρειαστείς.Προτίθεμαι να ξαναφτιαξω τα real fixtures όσο χρονοβόρο και να είναι και να τα συμπεριλάβουμε στο ίδιο πακέτο.Θα είναι τρομερά ρεαλιστικό για εμάς που παίζουμε σουπερλιγκ. -kavouras
I'll love u,untill the end of time
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ακριβώς για τέτοιες περιπτώσεις, αυτό που κάνω το φτιάχνω ως ξεχωρισμό xml. Επομένως, το ίδιο αρχείο που έχεις κάνει τώρα με τα real fixtures, λογικά θα δουλέψει χωρίς πρόβλημα, αν το συνδυάσεις με το δικό μου xml.

Ξαναγράφω πάντως: επειδή έχει αρχίσει να περιορίζεται ο ελεύθερός μου χρόνος, χρειάζομαι λίγη βοήθεια στο testing... Το μόνο που θα έχετε να κάνετε θα είναι να ξεκινάτε ένα νέο παιχνίδι με τα xml μου και να πηγαίνετε διακοπές για 1 χρόνο (μέχρι τα playoffs) για να δούμε τι δουλεύει και τι όχι. Οπότε, όποιος θέλει να βοηθήσει, στέλνει με pm το msn του ή το skype του και τον κάνω add.
User avatar
Kopinio21
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 363
Joined: Sun Aug 19, 2007 4:11 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos/Roma/R.Madrid
Status: Τα ταξίδια του μυαλού,τα καλύτερα ταξίδια..
Location: Κάπου λάθος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το comps.dbc με τι αρχείο το ανοίγεις?
I'll love u,untill the end of time
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

svita wrote:Ακριβώς για τέτοιες περιπτώσεις, αυτό που κάνω το φτιάχνω ως ξεχωρισμό xml. Επομένως, το ίδιο αρχείο που έχεις κάνει τώρα με τα real fixtures, λογικά θα δουλέψει χωρίς πρόβλημα, αν το συνδυάσεις με το δικό μου xml.

Ξαναγράφω πάντως: επειδή έχει αρχίσει να περιορίζεται ο ελεύθερός μου χρόνος, χρειάζομαι λίγη βοήθεια στο testing... Το μόνο που θα έχετε να κάνετε θα είναι να ξεκινάτε ένα νέο παιχνίδι με τα xml μου και να πηγαίνετε διακοπές για 1 χρόνο (μέχρι τα playoffs) για να δούμε τι δουλεύει και τι όχι. Οπότε, όποιος θέλει να βοηθήσει, στέλνει με pm το msn του ή το skype του και τον κάνω add.
Είχες εθελοντές εως τώρα ? Αν όχι να σου στείλω pm αλλά και ο δικός μου χρόνος είναι πολύ περιορισμένος , απλά θέλω να παίξω Αιολικό (οταν βρω χρονο) οπότε αμα μπορώ να βοηθήσω
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Όχι, δεν είχαμε, δυστυχώς, πλην του kopinio. Αν σου είναι εύκολο, στείλε μου pm... Δεν είναι κάτι δεσμευτικό: αν και όσο μπορείς βοηθάς. ;)
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεκινησα το τεστ και οταν τελειωσει θα γραψω σχετικά
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπόν, για αρχή τα po superΛιγδας - πρταθλητης βγηκε η κρατική ομάδα :P

Κανονικη σεζον
ΠΑΟΚ 62
Ατρομητος 52
Βεροια 51
Παναθηναικος 50

PO
ΠΑΟΚ 12
Βεροια 10
Ατρομητος 10
Παναθηναικος 10

Δεν ξερω γιατι εβαλέ τη Βεροια πανω από Ατρόμητο, ίσως να εχει να κάνει με τα μεταξυ παιχνίδια ... το ρεζουμε ειναι πως τα κανει /5 οπως εχει ηδη παρατηρησει ο Svita

Στη football league για τα Playoff

Κανονικη σεζον
Πιερικος 68
Παναιτωλικος 60
Βυζας 60
Πανσερραικος 58

Playoff
Πιερικος 2
Παναιτωλικος 0
Πανσερραικος 0
Βυζας 0

και εδω έκανε swap Βυζα και Πανσερραικος (προφανως λογο μεταξυ αγωνων) αλλά νομίζω πως η βαθμολογία είναι σωστή αυτή τη φορά

Στη football league 2 ΟΛΟΙ ξεκινανε με 0 βαθμούς στα playoff ανόδου. Δεν ξέρω όμως αν όντως θα επρεπε να ειναι ετσι, δεν εχω ασχοληθει με τη κατηγορια αυτη. Ας μας φωτισει καποιος

Κυπελλο Ελλάδας , στα rules αναγράφει προυποθέσεις και για τις ομάδες της Δ Εθνικής παρότι αυτές δεν παίζουν κύπελλο


Κατι άλλο που θα ήταν χρήσιμο να κοιτάξω?
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
fmaras
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3314
Joined: Thu Jul 07, 2011 4:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OSFP, Arsenal
Status: 1-4-8, 3 to the 3 to the 6 to the 9!
Location: Αλεξανδρουπολη
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

svita αν είναι καλό ανέβασε το για να το κατεβάσουμε... :D
(εγώ δεν ξέρω και πολλά για αυτό το λέω)
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επίσης (αν και μαλλον ειναι ασχετο) στην αρχη στην επιλογη για fav team σου δινει επιλογη μονο απο superleague και football league, οποτε γω που θελω να βαλω τον Αιολικό δεν μπορώ
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14564
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Ούτε από το search δεν γίνεται να βάλεις τον Αιολικό;
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν το κοιταξα, αλλα anyway μαλλον δεν εχει να κανει με το Patch του Svita αυτό :-D
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καταρχήν, ευχαριστώ Νίκο για τη δοκιμή σου. Σου έκατσε καλά το γεγονός ότι ο τελευταίος που μπήκε στα playoffs είχε στογγυλεμένο αριθμό βαθμών (50) και έτσι βγήκαν σωστά οι διαφορές. Αλλιώς δε βγαίνουν τόσο σωστές. Δυστυχώς, δεν έχω βρει άλλη λύση, προς το παρόν, οπότε θα το αφήσουμε έτσι και θα προχωρήσω στην ολοκλήρωση της δουλειάς για να το βγάλω (μιας και αναμένετε να πέσει δουλειά τις επόμενες ημέρες).

Οπότε προς το παρόν έχουμε:
1) SuperLeague που δουλεύει (μοναδικό ψεγάδι η βαθμολογία των Playoffs) με 16 ομάδες την 1η χρονιά και 18 τη 2η
2) Football League που δουλεύει κανονικά την 1η χρονιά, αλλά δεν ξέρω ακόμα τι να κάνω τη 2η (η SI έβαλε να υπάρχει FL με 20 ομάδες, αλλά λογικά δε θα γίνει έτσι)
3) Football League 2/Περιφερειακό από τον editor, που σημαίνει ίδια δομή από την αρχή ως το τέλος.

Όσοι θέλετε το download σύντομα, σημαίνει ότι ολοκληρώνω τις λεπτομέρειες, φτιάχνω μία μουφο-FL για την επόμενη χρονιά, ίσα-ίσα να ταιριάζουν οι ομάδες, και κρατάω FL2/Περιφερειακό από τον Editor χωρίς να υπάρχει η πραγματική αναδιάρθρωση (όπως φαίνεται ότι θα γίνει) σε αυτές τις χαμηλές κατηγορίες.

Η άλλη εναλλακτική θέλει περισσότερη δουλειά: πετάω FL2/Περιφερειακό από τον editor και τα φτιάχνω όπως και τις 2 πρώτες κατηγορίες, κάνοντας όλη την αναδιάρθρωση που, όπως φαίνεται, είναι: 2 όμιλοι στη Β' εθνική (ανεβαίνουν 11 ομάδες από τη Γ') και 4 όμιλοι στη Γ', που είναι ενοποιημένη με τη Δ'.
Post Reply

Return to “Data Updates/ Data Editor / 3rd party programs”