Νέα πρωταθλήματα και διοργανώσεις

Έχετε απορία σχετικά με τον data editor του παιχνιδιού; με το FMRTE; φτιάξατε ένα δικό σας data update; θέλετε να παίξετε άγνωστα πρωταθλήματα και χαμηλές κατηγορίες; εδώ είναι ο κατάλληλος τομέας, τα πάντα για το data editing.
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Για την Ισπανία ανανεωθηκε το λινκ

εδω το τοπικ http://www.fm-base.co.uk/forum/football ... m13-3.html

και το λινκ http://www.fm-base.co.uk/forum/download ... le&id=7599
User avatar
Paliakoudis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2364
Joined: Wed Dec 26, 2012 4:12 pm
Football Manager της ομάδας: Monopoli
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βρήκα και Γροιλανδία. (Ω ναι έχει και αυτή πρωτάθλημα)... :D :D :D
Αν έπαιζες στον ουρανό, θα πέθαινα για να σε δώ.
ΠΑΟΚ
1926
User avatar
hightop
Trialist
Trialist
Posts: 59
Joined: Thu Mar 27, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Wolves
Αγαπημένη Ομάδα: Εορδαϊκός
Location: Πτολεμαϊδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχει ξεκινησει καποιος το Γερμανικο? Δεν το εχω καταφερει , με βγαζει τον ρομβο με θαυμαστικο διπλα και δεν εχω την δυνατοτητα να πατησω το τετραγωνακι, καποια βοηθεια? ευχαριστω.

Nα συμπληρωσω οτι το ιδιο με κανει με το ιαπωνικο, βαζοντας τον κερσορα στον ρομβο λεει οτι οι ομαδες εινια παραπανω κατα 1 στο πρωταθλημα με αποτελεσμα να μην εχω δυνατοτητα να πατησω την ενεργοποιηση του πρωταθληματος.
User avatar
Fundunia
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Sun Jun 01, 2014 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Pandramaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά καλησπέρα από Γερμανία. Έκανα μετά από καιρό account για να ρωτήσω την εξής κρίσιμη ερώτηση:

Μήπως έχει κανείς το league expansion της Μάλτας και της Πορτογαλίας? Το 14 δεν με έψησε και καίγομαι με αλτερνατιβιές.
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26325
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Έλα, πρώτη σελίδα θα βρείς πολλά περίεργα πρωταθλήματα, υπάρχει και η Μάλτα. Δεν είδα αν δουλεύει το link αλλά λογικά δε θα έχεις θέμα.

viewtopic.php?f=373&t=39623
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
User avatar
Fundunia
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Sun Jun 01, 2014 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Pandramaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το έχω δει το λινκ είναι νεκρό εδώ και καιρό. Έλεγα μήπως το έχει κανείς κρατημένο κάπου.

Ευχαριστώ πάντως :-D
Post Reply

Return to “Data Updates/ Data Editor / 3rd party programs”