Το καλύτερο ελληνικό site για το Football Manager

Moderators: mojotzotzo, Moderators

TWEEK
First Team Regular
First Team Regular
Football Manager της ομάδας: OM
Αγαπημένη Ομάδα: Man.Utd, Juventus

Re: Lille OSC

Wed May 22, 2013 9:29 am

Φίλε rhcp η ανάλυση σου με έψησε να ξεκινήσω save με την Lille.. εξαιρετική δουλειά..
θα παραθέσω κάποιες παρατηρήσεις-σχόλια, έχοντας φτάσει στο Φλεβάρη του '13..
basa κτήνος.. άνετα 3ος σκόρερ μόνο από στημένα
digne-origi λατρείες.. στο κύπελλο παίρνουν ματς μόνοι τους..
rodelin-ο τάσος πάντος της ομάδας :D όποτε τον χρειαστείς είναι εκεί, ούτε γκρινιάζει, ούτε τπτ..

με το σύστημα έχω ένα θεματάκι.. κάνω γκέλες με εβιαν, βαλενσιεν κλπ και νικάω 2-0 την μαν. γιουν :scratch:
πάντα μα ΠΑΝΤΑ έχω περισσότερη κατοχή άλλα τα τελειώματα είναι -wall 23 σουτ, τα 12 στο στόχο και χάνουμε 1-0...
must buy sanogo-simao-ospina, που μένουν ελεύθεροι..
τώρα είμαι 3ος, ισοβαθμώ με μονπελιέ και 2 βαθμούς μπροστά μας η λυον..
Μπάρμπι μαμιόλα, ο Μπομπ πάνω απ' όλα...
Αν κλείσει ο Πιάττι,3 μέρες θα κλειστώ σπίτι και θα τον παίζω χωρίς έλεος.

rhcp
Trialist
Trialist
Topic Author

Re: Lille OSC

Sat Jun 22, 2013 2:43 pm

Φίλε rhcp η ανάλυση σου με έψησε να ξεκινήσω save με την Lille.. εξαιρετική δουλειά..
θα παραθέσω κάποιες παρατηρήσεις-σχόλια, έχοντας φτάσει στο Φλεβάρη του '13..
basa κτήνος.. άνετα 3ος σκόρερ μόνο από στημένα
digne-origi λατρείες.. στο κύπελλο παίρνουν ματς μόνοι τους..
rodelin-ο τάσος πάντος της ομάδας :D όποτε τον χρειαστείς είναι εκεί, ούτε γκρινιάζει, ούτε τπτ..

με το σύστημα έχω ένα θεματάκι.. κάνω γκέλες με εβιαν, βαλενσιεν κλπ και νικάω 2-0 την μαν. γιουν :scratch:
πάντα μα ΠΑΝΤΑ έχω περισσότερη κατοχή άλλα τα τελειώματα είναι -wall 23 σουτ, τα 12 στο στόχο και χάνουμε 1-0...
must buy sanogo-simao-ospina, που μένουν ελεύθεροι..
τώρα είμαι 3ος, ισοβαθμώ με μονπελιέ και 2 βαθμούς μπροστά μας η λυον..
Αν και καθυστεριμενη απαντηση, ευχαριστω πολυ φιλε!

Συμφωνω με basa,digne,origi. Τον τριτο μαλιστα τον κουβαλισα μαζι μου και στη Ναπολι οταν εφυγα :P

Πρωτη σεζον αμα δεις στο πρωταθλημα ειχα και εγω πολλες γκελες (12 ηττες) αλλα πιστευω οτι το γεγονος οτι η Παρι τις πρωτες 3 τουλαχιστον σεζον, ξοδευει 50+ μυρια αλλα τερματιζει 3η(τουλαχιστον σε εμενα), σου δινει τη δυνατοτητα να κανεις γκελες. Yaya Sanogo γιατι να παρεις? Εχεις Ρουξ βασικο για 3 χρονια και απο πισω τον Bruno, ο οποιος μετα απο 4 σεζον ειναι ΠΟΛΥΒΟΛΟ, με 30+ γκολ/σεζον. + οτι εκει μπορει να παιξει και ο Origi. Για τερματζη πηρα Mandanda που ηθελε να φυγει απο Μαρσεηγ και εχω το κεφαλι μου ησυχο, ακομα και τωρα που γυρισα παλι στη Λιλ(2020-2021) :)