Παναθηναϊκός

Σε αυτό τον τομέα μπορείτε να αναλύετε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε έτσι ώστε να λειτουργήσουν ως οδηγοί για όσους θελήσουν να αναλάβουν αυτές τις ομάδες.
Post Reply
markos92
Football Legend
Football Legend
Posts: 10192
Joined: Tue Jul 08, 2008 11:53 pm
twitter: markosv92
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και να υποθεσω, ειχατε ως εδρα την Λεωφορο;
Η ιστορία της Γιουβέντους επιτάσσει να έχουμε πάντα το κεφάλι ψηλά και να αντιμετωπίζουμε τα πάντα με θάρρος, με κουράγιο. Εγώ, εσείς, όλοι οι Γιουβεντίνοι το κάναμε και το κάνουμε πάντα αυτό. Μια συναρπαστική ιστορία, με εσάς πάντα στο πλευρό μας. - Alessandro Del Piero
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Το δικό μου είναι μεγαλύτερο κατά 4χιλ θέσεις 8)
Άρχισε να πληρώνεται το δάνειο οπότε φαντάζομαι δεν θα ακυρωθεί το προτζεκτ, ότι πρέπει ώστε να με δελεάσουν να κυνηγήσω την Ευρώπη για τα λεφτά αφου τα χρειαζόμαστε πια.

markos92 wrote:Και να υποθεσω, ειχατε ως εδρα την Λεωφορο;
Με τα πακ του νικ ναι :wink:
User avatar
lamiara1
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1296
Joined: Fri May 27, 2011 10:18 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός,Newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: PAO-RAPID-CHELSEA
Status: Learn from yesterday, live for today and hope for tomorrow.
Location: Λαμία
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι εννοειται ειχαμε εδρα την Λεωφορο αν και ειναι μικρο το σταδιο και γεμιζει ακομα και με την Προοδευτικη! Και τα δανεια που πηρε ο Αλαφουζος θα τα πληρωνουμε τωρα μεχρι το 2028.
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Σε μένα στην Λεωφόρο ο Αλαφούζος της αύξησε χωρητικότητα σε 19.000θ μετά το τέλος της 1ης σεζόν με το πρωτάθλημα που πήρα.
markos92
Football Legend
Football Legend
Posts: 10192
Joined: Tue Jul 08, 2008 11:53 pm
twitter: markosv92
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω που ειμαι ΟΑΚΑ(δεν ειχε βγαλει τα πακ ο Νικανδρος οταν το ξεκινησα) και εχω 27Μ Balance, μου βγαζει αυτο :cry:
Spoiler: show
Image
Βεβαια, εχω γυρω στα 26Κ-27Κ σε καθε ματς(σε ντερμπυ χτυπαει 60Κ και Ευρωπη sold out)
Η ιστορία της Γιουβέντους επιτάσσει να έχουμε πάντα το κεφάλι ψηλά και να αντιμετωπίζουμε τα πάντα με θάρρος, με κουράγιο. Εγώ, εσείς, όλοι οι Γιουβεντίνοι το κάναμε και το κάνουμε πάντα αυτό. Μια συναρπαστική ιστορία, με εσάς πάντα στο πλευρό μας. - Alessandro Del Piero
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image Εγώ θα έχω πιο μικρή χωρητηκότητα απο σας :cry: Σε 1,5 χρόνο Στο πάρκο του Βαζέχα -doublekiss
User avatar
Giorgos Giovanis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6025
Joined: Tue May 01, 2012 6:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Werder Bremen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δηλαδη απ'οτι καταλαβα με τα πακ του νικ αν ζητησεις γηπεδο στο φτιαχνει..με προυποθεση οτι πουλαει και τη λεωφορο !! σωστα?
Image
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Απλώς ο Νικ πέρασε την μεταφορά στην Λεωφόρο που στην επίσημη db δεν υπάρχει, και λόγω Λεωφόρου μάλλον ο Αλαφούζος δέχεται να φτιαχτεί νέο γήπεδο.
User avatar
lamiara1
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1296
Joined: Fri May 27, 2011 10:18 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός,Newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: PAO-RAPID-CHELSEA
Status: Learn from yesterday, live for today and hope for tomorrow.
Location: Λαμία
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η αληθεια ειναι οτι δεν ζητησα εγω απο τον Αλαφουζο να μου χτισει καινουριο γηπεδο ουτε να γκρεμισει την Λεωφορο.Μονος του το εκανε,τωρα δεν ξερω αν εχει πειραξει κατι ο Νικ πανω σε αυτο το θεμα.
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η πρώτη μου απόπειρα να ξεκινήσω save με τον ΠΑΟ ήταν πρώτη φορά στα χρονικά πλήρως αποτυχημένη.Τυχαίο?Η δεύτερη προς το παρών μια χαρά.Αναλογικά και με τα προβλήματα που υπάρχουν στην ΜΕ..
Την πρώτη σεζόν το μεταγραφικό παζάρι πήγε κάπως έτσι
Spoiler: show
Image
Μεταγραφικό παζάρι-συμβόλαια
Πιστεύω ότι η πώληση του Μπουμ είναι αναγκαία καθώς είναι ο μόνος παίκτης που μπορεί να φέρει χρήματα -καλά- στην ομάδα ενώ βοηθάει και το ξεφόρτωμα του συμβολαίου ενός παίκτη καλού μεν,μεγάλου δε.Ο Μαρίνος μπορεί να φέρει κάποια χρήματα και ο κύριος λόγος που φεύγει είναι ότι ζητάει πολλά για να αναναιώσει.Ο Κοτσόλης εφόσον δε παίζει καλό είναι να φύγει και να μπει 3ος ο πολύ νεότερος Ταμπάκης,ο Τοτε δεν με έπεισε και έφυγε,ενώ ο Varankov που πήρα δανεικό έφυγε και αυτός νύχτα μιας και ο Fornaroli έκανε φοβερά ματς στην αρχή της σεζόν.Όλοι οι υπόλοιποι που ήρθαν πλην του Marquez ικανοποίησαν αρκετά.Ο οποίος Marquez έφυγε μαζί με τον Quincy (πολύ κακός και ειδικά για τόσα που παίρνει) τον Sow και τον Velasquez (πήρα τον Mensah στην θέση του).
Έκανα μείωση σε Βύντρα,Λέτο,Σειταρίδη.Αναναίωσα σε Σπυρό.

Εμφανήσεις παικτών-άξιοι αναφοράς

Ο Λουκάς ήταν φοβερός (CB).Στην ευρώπη?ο καλύτερος.Πραγματική αποκάλυψη και Fans player of the year.Η άλλη μεγάλη αποκάληψη ήταν ο Vaclav Kadlec.Τρομερός.Πρώτος σκόρερ στο πρωτάθλημα (21γκ).Στην ευρώπη πέτυχε μόλις 3 αλλά βοήθησαν αρκετά.Πολύ καλός και ο Φορναρόλι,όσο έπαιξε δηλαδή πριν έρθει ο Τσέχος.Ευκαιρίες -αρκετές- έδωσα σε Μαυρία,,Φουρλάνο,Χουχούμη,Τριανταφυλλόπουλο,Καπίνο.Ενώ κάτι λίγα και σε Λαγό Αποστολόπουλο,Δώνη.


Αποτελέσματα - διοργανώσεις
Spoiler: show
Spoiler: show
Image Image Image
Στην ευρώπη έκανα μια αξιοπρεπέστατη πορεία και αν δεν ήταν στο τέλος ο Κουν θα ήμουν ημιτελικό.Εννοείται χωρίς quit/Load κλπ.Στο πρώτο ματς με την Μίλαν ήμουν τυχερός καθώς έλειπαν σχεδόν όλοι λόγω τραυματισμού και έπαιζε και με 3ο τερματοφύλακα.Με την Ουντινέζε είχα σε 2 μεγάλες μέρες τον Φορναρόλι,με την Chelsea καθαρή τύχη.
Στο Ελλάντα ενώ η ΑΕΚ ξεκίνησε δυναμικά,στην πορεία άρχισαν οι γκέλες και πολλά χ.Ανέβηκε αρκετά ο ΟΣΦΠ ενώ εγώ κλασσικά έκανα ματσάρες στην Ευρώπη (με εξαίρεση την σφαλιάρα στην Αγγλία απ την Σίτυ) και στα εντός συνώρων δεν μπορούσα να νικήσω ούτε την κουτσή Μαρία.Και αν το έκανα,το έκανα λόγω Kadlec.Στο κύπελλο αποκλείστηκα νωρίς απ την ΑΕΚ.Το πήρε η Ξάνθη στον τελικό απο τον Αστέρα.Ίσως το μόνο περίεργο της σεζόν το κύππελο.Γιατί στο πρωτάθλημα σε γενικές γραμμές κομπλέ η βαθμολογία.
*
Είναι πολύ πολύ σημαντικό η ομάδα να μπει στους ομίλους.Ανασαίνει οικονομικά.Πρέπει να ρίξετε μεγάλο βάρος στα προκριματικά και να μπείτε στους ομίλους.
Ζήτησα και εγκρίθηκε η κατασκευή νέου γηπέδου.Μπαίνουμε στο νεο μας σπίτι 14/06/14.Χωρητικότητα 24.000
και κάτι εκατοντάδες

Νέα σεζόν

Μεταγγραφές 13/14
Spoiler: show
Image
Ήρθαν
Ο Kieza έβαλε πολλά γκολ με την Nautico ενώ μου αρέσουν πολύ τα Attributes του.Δεν του έγινε πρόταση αναναίωσης και δεν έχασα την ευκαιρία
Spoiler: show
Image
Κάτι παρόμοιο και με τον Ait fana.Αν έχει ίδια απόδοση με τα προηγ FM έπιασα λαχείο.
Ο Kacar ήρθε για βασικός αντί του σχετικά μέτριου πέρυσι Zeca.Έπαισε η ομάδα του,συμμετοχές δεν είχε,έ δεν ήθελε και πολύ.
Quaresma...Έβαλα στο editor να φύγει όταν τελ το συμβολαιό του,γιατί νομίζω αυτό θα γίνει απ όσο ξέρω + να είναι τυμωριμένος ένα χρόνο.Διάβασα στο internet ότι είναι τυμωρημένος απο την ομάδα του μέχρι να λύξει το συμβόλαιό του λόγω ενός τσακωμού με τον προηγ προπονητή της Besiktas.Δεν ξέρω αν βοηθήσει..Είναι και 30.Είναι ένας παίκτης όμως που σίγουρα αναιβάζει επίπεδο την ομάδα.
Βέλλιος...Δεν έχω να κάνω κάποιο σχόλιο.Τον πήρα για 3η επιλογή.2ετής δανεισμός.
Romeu.2 χρόνια δανεικός και αυτός.Προορίζεται για βασικός.
Dragovic.Ευτυχώς τον τσίμπησα απο τα θυρία φέτος.Πρόλαβα και έκανα πρώτος πρόταση και έτσι έγινε το deal.Σίγουρα θα βοηθήσει στην άμηνα και είναι και σε πολύ καλή ηλικία.22.

Έφυγαν

Pinto.Για να έρθει ο πολύ καλύτερος Dragovic αν και όταν έπαιξε ήταν άψογος.

Γιαννιώτας.Δυστηχώς και φέτος δανεικός.Λόγω Κουαρέσμα και HG Μαυρία.

Πετρόπουλος.Δεν θα έπαιρνε ευκαιρίες οπότε καλύτερο να φύγει.

Σειταρίδης.Τιμιότατος.Πολύ καλός ο Γιούρκας αλλά...32.Καιρός να ρθουν νέα παιδιά.Marinakis is calling..

Delev.Πολύ καλός και ο Βούλγαρος,αν σκεφτούμε ειδικά ότι είναι ελεύθερος και έρχεται με ικανοποιητικό συμβόλαιο.Αλλά με την απόκτηση του Ait fana και την επιστροφή του Λέτο...Δύσκολα τα πράγματα.+ τον Λάζαρο που είναι εκεί η φυσική του θέση.Δυστηχώς του έλυσα το συμβόλαιο αφού οι περυσινές καλές του εμφανίσεις δεν συγκίνησαν κανέναν.
Θα φύγει και ο Φορναρόλι.

Ρόστερ 13/14
Πιστεύω ότι είμαστε σε καλό δρόμο.Αντίπαλός μας στα προκριματικά η Άντερλεχτ.Καλή μου τύχη
Spoiler: show
ImageImage
Μεταγραφικοί στόχοι

KατίδηςΜου αρέσει ο πιτσιρικάς αλλά αν τον πάρω ξέρω ότι δεν θα παίζει.Τον θέλω ως αντι-ζέκα.Έχει εξέλυξη και είναι Έλληνας.Θα κοιτάξω για του χρόνου μάλλον.Εκτός και αν γίνει κάτι,πουλήσω Zeca και πάρω Κατίδη

Lazar MarkovicΗ μεγάλη μου λατρεία.Τον αγοράζω όπου και αν πάω.Η μεταγραφή του Quaresma δεν με άφησε να πάρω τον νεαρό Σέρβο ο οποίος πετάει φωτιές απο δεξιά.Αν δεν πιάσει ο Πορτογάλος θα κινηθώ άμεσα για την απόκτησή του.Ελπίζω να τον προλάβω.

Λίγα λόγια

Δεν προσπαθώ να κάνω ακριβώς Ελληνοποίηση.Ούτε να διώξω και κάθε Ελληνικό στοιχείο απο την ομάδα.Προσπαθώ όμως να φτιάξω μια νεανική ομάδα.Με 23.52 ΜΟ ηλικίας νομίζω είμαι σε καλό δρόμο.Θέλω να έχω 4-5 παίκτες απο της ακαδημίες.Και όπου είναι δυνατόν να έχω Έλληνες παίχτες.Στα πλάνα μου η βελτιώση του εγκαταστάσεων στους νέους.
Αν ξέχασα κάτι θα επανέλθω με νεο ποστ.Θα ήθελα την γνώμη σας και ελπίζω να μην κούρασα
User avatar
Aris_no30
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Dec 06, 2012 6:06 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos A.O.
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos A.O.
Status: Fight till the end
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χωρίς να έχω διαβάσει όλες τις προηγούμενες σελίδες θέλω σας γράψω για τη δικιά μου εμπειρία με τον Παναθηναϊκο. (Έχω ξεκινήσει πριν βγει το πακ του νικ)

Καταρχήν την 1η σεζόν με αρκετά καλό ποδόσφαιρο αλλά χωρίς νίκη σε κανένα ντέρμπι πήρα πρωτάθλημα-κύπελλο και πήγα στους ομίλους του Τσου Λου και από εκεί στους 8 του Γιουρόπα.

Το σύστημα κατά κύριο λόγο ήταν ένα ασυμετρικό 4-1-2-2-1 που άλλαζε ανάλογα με....τους τραυματισμούς!

Πάμε να δούμε ποιοι μας μας χαιρετήσανε για άλλες παραλίες.
Spoiler: show
Καλοκαίρι 2012
Κοτσόλης Στέφανος ---> ελεύθερος
Τοτσέ ---> 190 στη Ρασίνγκ Σαταντερ
Ταμπάκης Αλέξης ---> δανεικός στον ΌΦΗ
Πάπε Σο ---> ελεύθερος
Σπυρόπουλος Νίκος ---> 375κ στην Ανόρθωση :evil:
Χειμώνας 2013
Κριστιάν Ομποντό ---> 180κ ΑΠΟΕΛ
Σπύρος Ρισβνάνης ---> δανεικός Βύζαντας Μεγάρων
Νίκος Κουσίδης ---> δανεικός Ηρακλής Ψαχνών
Μαρσελο Κάσας ---> ελεύθερος στον Τυλικράτη
Βύντρα Λουκάς ---> 160κ στην Ουτρέχτη :evil:
Χάργκρειβς Όουεν ---> ελεύθερος
Να δούμε όμως και ποιοι ήταν οι εκλεκτοί να ενισχύσουν την ομάδα:
Spoiler: show
Καλοκαίρι 2012
Χάργκρειβς Όουεν ---> ελεύθερος
Κριστιαν Ομποντό ---> ελεύθερος
Αμανατίδης Γιάννης---> ελεύθερος
Jurica Buljat ---> ελεύθερος
Χειμώνας 2013
Κούρος Αλέξναδρος ---> 500κ από Πανιώνιο
Ζιλμπέρτο Σίλβα ---> ελεύθερος από Γκρέμιο (λήξη συμβολαίου) :headbang: :hello1: :firestarter: :snipersmile:
Τριπί Μακοντά ---> δανεικός από την Μπρεστ
Μάρκο Μπάκιτς---> δανεικός από Τορίνο
Από τους πιτσιρικάδες χρησιμοποίησα τους:
Διαμαντή Χουχούμη
Κώστα Τριανταφυλλόπουλου
Νίκο Μαρινάκη
Στέφανο Καπίνο
Σπύρο Φουρλάνο -foumarw
Χάρη Μαυρία
ως βασικότατους
και σε μπακ απ τους Χρίστο Δώνη και Τάσο Λαγό

Από τους μικρούς μου άφησαν όλοι πάρα πολύ καλή εντύπωση ενώ φανταστική χρονιά έκανε και ο Αντώνης Πετρόπουλος που βγήκε μάλιστα και στις αγαπημένες προσωπικότητες της ομάδας. Άριστος και ο Αμανατίδης με 27 γκολ στο τελος της χρονιας!!
Απόλυτα θετικοί και οι Βιτόλο Ζεκά Σισοκό Κουίνσι Μπουμσόνγκ Βελάσκες Σίλβα Μακοντα.

Τη δεύτερη χρονιά στόχος μου ήταν είτε οι 8 του Τσου Λου είτε οι 4 του Γιουρόπα, μαζί με τα πάντα στην Ελλάδα.
Για αυτό μαζί με την επιστροφή του Λέτο ήρθαν οι:
Spoiler: show
Καλοκαίρι 2013
Carlos Diogo ---> free from Huesca
Ibrahim Sissoko ---> 1,7m from Wolfsburg
Tripy Makonda ---> 725k Brest
Simao Mate Junior ---> free -diatakste
Marc Muniesa --->free
Manolis Bertos --->1,4m
Χειμώνας 2014
Paul Katsetis ---> 825k Catania
Admir Mehmedi ---> 2.2 Dinamo Kiyv
Ενώ αποχώρησαν οι:
Spoiler: show
Καλοκαίρι 2013
Boumsong ---> 850k OM
Stergos Marinos --> free (δεν ανανέωσε)
Giourkas ---> free
Amanatidis ---> free (τραυματιστηκε το Σεπτέμβριο για 7 μήνες και δεν είχα καμία διάθεση να πληρώσω 1,200,000 για να κάθεται.
Και 26 πιτσιρικάδες φύγανε δανεικοί.
Χειμώνας 2014
Καρνέζης ---> 2.2 Μονπελιέ
Buljiat ---> 1.4 Eintraht Frankfurt
Στην δεύτερη χρονιά ακόμη πιο τρομερός ο Τριάντα.
Σταθερά κακός ο Χουχούμης,χ χωρίς να έχει πάρει όμως πάνω από 15 παιχνίδια και πολλά ως αλλαγή.
Απίστευτα γκαφατζής ο Καπίνο αλλά και με σημαντικές και δύσκολες επεμβάσεις. Ένα κράμα Γκαλίνοβιτς-Βάντζικ.
Αρκετά καλός και σταθερός ο Βελάσκες.
Σταθερά υπέροχος ο Πετρόπουλος ειδικά σε παινίδια που ήρθε από τον πάγκο.
Ο Μαρινάκης τίνει να εξελιχθεί σε νέο Σεϊταρίδη στις καλές εποχές του.
Ο Βιτόλο απλά κλάταρε και το γύρησε στο καράτε(5 κόκκινες). Ήδη εκτός ομάδες από το Δεκέμβρη, ψάχνω να τον διώξω.
Μαυρίας και Ζεκά όλα τα λεφτά σαν δεξιά χαφ.
Ο Κουίνσι για κάποιο λόγο έσβησε.
Ο Σισοκό ως αριστερός χαφ θυμίζει κάτι το μαγικό με 29 ασιστ και 8 γκολ μόλις μέχρι το Μάρτιο.
Ο Φορναρόλι αν και ήταν για να φύγει τελικά με εξέπληξε ευχάριστα ως επιθετικός χαφ(!!!) με τρομερό μυαλό, και εκτελεστική δυνότητα βγαλμένη από τις καλές εποχές του Έκι Γκονζάλες!!
Ο Λέτο μόλις έκανα την αλλάγη με τον Φορναρόλι και τον πέρασα στην κορυφη της επίθεσης με τον Ουρουγουανό πίσω του άστραψε και βρόντηξε. Τις μεταγραφές του χειμώνα δεν πρόλαβα να τις χαρώ ακόμη λόγο τραυματισμών.

Από του καλοκαιριού όλοι άψογοι, αν και ο Μπέρτος είναι λίγος για τον Παναθηναϊκό έμενα όμως χωρίς δεξί μπακ στην ουσία λόγο τραυματισμού Ντιογκο και τον ψωνησα κι αυτον που μάλλον θα κουνήσει μαντίλι το καλοκαίρι γιατί έκλεισα ελεύθερο το Σκόνδρα που ήταν και ο αρχικός μου στόχος.

Είμαι στο Μάρτιο του 2014 και είμαι μέσα σε όλους τους στόχους έχοντας νικήσει 2-4 τη Λεβερκούζεν στο πρωτο ματς για τους 8 του Γιουροπα.

Πιστεύω πως έκανα την καλύτερη δυνατή διαχείρηση στις αποχωρήσεις καθώς όλοι όσοι φύγανε βαλτώσανε όπου και αν πήγαν. Ίσως να μπορούσαν να πιάσω καλύτερες τιμές για κάποιους αλλά εκείνη τη στιγμή δεν είχα πιο καλές προτάσεις. Συνιστώ με κλειστά μάτια αυτούς που έφερα τη δεύτερη χρονιά αλλά και την ανάδειξη του Στάικου και του Neumman που εύχομαι να τους είχα ανακαλυψει νωρίτερα.

Σίγουρα πάντως η ομάδα θέλει τρομερή δουλειά από την πρώτη μέρα και πολλές πολλές μεταγραφές. Με βοήθησαν πολύ οι νίκες που έκανα στο Τσου Λου καθώς πήρα 5 εκατομύρια μόνο από αυτές.

Μεγάλο παράπονο οι μισθοί του προσωπικού γιατί δεν μπορώ να πάρω ούτε έναν τις προκοπής.

Αυτά από μένα. Αν ξέχασα κάτι θα επανέλθω.
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Σεζόν 2016-2017 και έχω ταυτόχρονα τραυματίες:
Λέτο-3μήνες έξω
Φούντας- 3μήνες εξω
Νίνης- 2 βδομάδες και γυρνά
Μαυρίας-2 βδομάδες και γυρνά

Όλοι μαζεμένοι -papas επιγοντως!!!!!

Πάλι καλά που εχω μεγάλο ρόστερ.

εντιτ: 1 μήνα έξω και ο Θαναηλάκης, είμαι και επισήμως χωρίς σέντερ φορ, ελπίζω ο λάζαρος ως dlf να κάνει τίποτα αλλίως -titanikos
User avatar
ISOBITHS
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1263
Joined: Tue Jul 19, 2011 11:52 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός
Status: Ζορικα μουτρο μου,να πουμε..
Location: Στυλιδα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andreas35 wrote:ο λάζαρος ως dlf να κάνει τίποτα αλλίως -titanikos
Μπαλαρα παιζει αδερφε..
Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων

Image


Ιστοριες Fm2014~> Ελλαδα
Εργοτελης : Χτιζοντας κατι ελληνικο!

Τακτικες Fm2014
4-1-3-2
User avatar
Aris_no30
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Dec 06, 2012 6:06 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos A.O.
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos A.O.
Status: Fight till the end
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ISOBITHS wrote:
andreas35 wrote:ο λάζαρος ως dlf να κάνει τίποτα αλλίως -titanikos
Μπαλαρα παιζει αδερφε..
Πιστεύω ότι είναι ανάλογα το σύστημα και τι θα του ζητήσεις να κάνει. Στα δικά μου συστήματα δεν έχει ποτέ καλά σε κανένα μάνατζερ.

Ανδρέα ο Θαναηλάκης σου έχει βγει;
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ο Λάζαρος ως AML inside forward ή amc είναι υποφερτός αλλά αρκετες φορές γίνεται πολύ irl kai τρώει πολλά γ@μοστ@υρίδι@ :x
Ο Θαναηλάκης παίδες αν τον δουλέψετε με ασυστωλα τουτορ γίνεται παιχτούρα.
Spoiler: show
Image
Image
Post Reply

Return to “Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων”