Yeovil Town are more than a club

Post Reply
User avatar
Paliakoudis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2364
Joined: Wed Dec 26, 2012 4:12 pm
Football Manager της ομάδας: Monopoli
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το save θα το συνεχίσεις σαν παιχνίδι μετά το τέλος της ιστορίας;
Αν έπαιζες στον ουρανό, θα πέθαινα για να σε δώ.
ΠΑΟΚ
1926
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Ωραία το παρουσιάσες!
Την έχουμε την μαρσέιγ απο το λιχτενστάιν :P


Tapatalked
Sovjohn
Trialist
Trialist
Posts: 65
Joined: Thu Nov 08, 2007 4:03 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: I don't play FM anymore. I read stories!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Υπάρχουν κάποιες μέρες (ας μην γελιέμαι, είναι κάμποσες) που ανοίγω (για την ακρίβεια πατάω refresh στο tab) το FMGreece αργάμισυ, για να περάσει λίγο η ώρα πριν πάω να κοιμηθώ.

Και η ιστορία του Jake είναι πάντα εκεί, με χιούμορ καλύτερο και από το video που ακολουθεί (Tribute to Scottish television, τίποτα άλλο).

Θα μου λείψει αυτή η ιστορία. Ελπίζω, τιτανοτεράστιε τρισμέγιστε Jake, όταν γράψεις επόμενη (βάζω όταν, και όχι αν) να συνεχίσεις στο ίδιο μοτίβο. Ανετα διαβάζω μέχρι το 2020! :D

Α, και για τα αγωνιστικά: Μην τα ξαναλέμε. Μια εικόνα, 3.000 λέξεις: -traino

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5FFRoYhTJQQ[/youtube]
User avatar
Jake13
Manager
Manager
Posts: 4199
Joined: Mon Aug 25, 2008 1:27 pm
Status: Silence will fall when the question is asked.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επιστροφή στην, σχεδόν, βαρετή πραγματικότητα του Αγγλικού πρωταθλήματος.

Αυτή την φορά ταξίδι στην Ουαλία για να αντιμετωπίσουμε την Swansea, κάνοντας και το ανάλογο rotation ενόψει προημιτελικού στο Europa.

Δύσκολη νίκη, μιας και την εξασφαλίσαμε μετά τις δύο αποβολές της Swansea. Βέβαια για να λέμε και του στραβού το δίκιο ο διαιτητής ακύρωσε καθαρό γκολ του Sinclair όσο ήταν ακόμη 0-1, αλλά και πάλι δεν πιάσαμε υψηλή επίδοση.

Image

Ξέρετε τι είναι το χειρότερο με το rotation; Δεν είναι ότι βάζεις τους παγκίτες σε ματς που ακόμη έχουν βαθμολογική σημασία. Είναι που τους βάζεις, για να ξεκουράσεις τους βασικούς ενόψει σημαντικού αγώνα.

Και είναι εξαιρετικά εκνευριστικό όταν σε αυτόν τον αγώνα δεν κερδίζεις.

Σε ένα ισορροπημένο ματς, μείναμε με την ελπίδα. Η Marseille προηγήθηκε, ισοφαρίσαμε με πανέμορφο σουτ εν κινήσει του Gabbiadini, ξανά μπήκαν μπροστά στο σκορ, και ο Gabbiadini σπατάλησε μοναδική ευκαιρία για να μας δώσει την ισοπαλία όταν σε λάθος της άμυνας και κακή έξοδο του Mandanda, και σε σχεδόν κενή εστία, σημάδεψε το δοκάρι.

Θα μπορούσε να 'ταν και χειρότερο. Το τελικό σκορ μας αφήνει περιθώρια για ανατροπή τουλάχιστον.

Image

Ενώ ο Mancini κατάφερε να πάρει μέσα από τα χέρια μου άλλο ένα βραβείο.

Image

Και ξανά στην Premier. Και ξανά rotation. Και κατά ένα μέρος η Brighton κατάφερε να πάρει εκδίκηση, μιας και οι δύο βαθμοί που μας στέρησε ίσως φανούν κομβικοί στην εξέλιξη του πρωταθλήματος.

Image
Spoiler: show
Image
-Συγγνώμη θα έχουμε βασικούς Carrick-Barry; Τι θα κάνουμε, θα πασάρουμε μέχρι θανάτου;
-Μην με αμφισβητείς.
-Συγγνώμη δάσκαλε.

to be continued...
User avatar
tsigou10
Coach
Coach
Posts: 2984
Joined: Wed Nov 14, 2012 3:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης , Ίντερ , Μπάρι
facebook προφίλ: george.tsigou
Status: Χειρότεροι απο αυτούς που δεν έχουν χιούμορ είναι αυτοί που νομίζουν ότι έχουν.
Location: Aμπελόκηποι Θεσ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα πασάρουμε μέχρι θανάτου λέει ..χαχαχα
ΠΟλύ rotation έπεσε ..οι βασικοί δεν θα παίξουν ποτε'?
User avatar
allegroPG
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 335
Joined: Tue Jan 01, 2013 5:21 pm
Football Manager της ομάδας: FK Mladost Lucani
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΕ Ηρακλής 1908
facebook προφίλ: allegro.PG
Status: Παραδίδω μαθήματα προπονητικής!
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Έχουμε ρίξει την απόδοση, αλλά δικαιολογούμαστε.
Πάντως κοίτα να μη μας περάσει η United! ;)
User avatar
Jake13
Manager
Manager
Posts: 4199
Joined: Mon Aug 25, 2008 1:27 pm
Status: Silence will fall when the question is asked.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετά την ήττα στην Γαλλία, έπρεπε να τα δώσουμε όλα στο Huish Park. Και περιθώρια για λάθη δεν υπήρχαν.

Κοντά στο 30', εκτελείται ένα κόρνερ, η μπάλα φτάνει στον Capuano που πιάνει την κεφαλιά, η μπάλα παίρνει περίεργη τροχιά, για να φτάσει με περιπετειώδη τρόπο στα δίχτυα του Mandanda για το 1-0.

Και κάπως έτσι βρεθήκαμε μπροστά στο σκορ. Κρατήσαμε το σκορ μέχρι το ημίχρονο, παρά την μεγάλη πίεση της Marseille.

Στο 58' χαλάει η αριθμητική ισορροπία. Κόκκινη για την Marseille. Η ομάδα της Γαλλίας δεν πτοείται από το γεγονός και συνεχίζει να πιέζει για την ισοφάριση.

Όμως η άμυνα, και ειδικά ο Butland δεν θέλουν να πέσουν σήμερα. Το 1-0 παραμένει μέχρι το τέλος, και με την βοήθεια του εκτός έδρας γκολ είμαστε στα ημιτελικά.

Image

Εκεί θα βρούμε την Liverpool.

-Τι σπάσιμο.
-Ποιό πάλι;
-Βγαίνεις Ευρώπη για να ταξιδέψεις λίγο, και από τους 4 εκτός έδρας αγώνες μέχρι τον τελικό, τους 2 θα τους αντιμετωπίζαμε ούτως ή άλλως για την Premier.
-Α, αυτό. Ναι, χάσαμε ταξίδια. Κρίμα. Ωχ, δημοσιογράφοι.
-Ηρέμησε το ελέγχω.
-Τι έχετε να δηλώσετε για την πορεία της ομάδας;
-Aux chiottes, l'O.M., aux chiottes, l'O.M.
-Ευχαριστούμε.
-Άλλη μια ουσιαστική δήλωση, από τον μάστερ του είδους.
-Ευχαριστούμε κύριε Skiverton.
-Κύριε McKondwell, πως αισθένεστε για τον χλοοτάπητα του γηπέδου; "Ααχ, ο καιρός είναι καταπληκτικός."
-Χαχαχ. Καλό.
-Κύριε McKondwell, φτάσατε στον τελικό, πως νιώθετε; "Φοβάμαι τις αράχνες."
-Οk, μπορείς να σταματήσεις τώρα. Και αυτό δεν είναι αλήθεια παρεπιπτόντως.
-Κύριε McKondwell, νιώθετε ως ο καλύτερος προπονητής του κόσμου; "Δεν νιώθω, είμαι."
-Ισχύει. Και κόφτο. Δεν είναι αστείο.
-Σου ορκίζομαι, έτσι ακριβώς κάνεις. Κάθε φορά.
-Ναι, ναι γελάσαμε Terry. Ανώριμε.
-Τέρας ωριμότητας, δείξε μου πως να γίνω σαν και εσένα.
-Κοίτα Terry, δεν έφυγες τα Χριστούγεννα, αλλά μετά χαράς να σε απολύσω τώρα.
-Το ράβω δάσκαλε.
-Έτσι μπράβο. Προχώρα τώρα.

Το συνεχόμενο rotation δεν μας βοηθούσε ιδιαίτερα στην Αγγλία, μιας και η φρεσκάδα της ομάδας έμοιαζα να χανόταν σιγά-σιγα. Και τώρα δεν ήταν καλή ώρα να χάσουμε την ταχύτητά μας.

Με την Wigan δυσκολευτήκαμε, αλλά πήραμε την νίκη με τον Gabbiadini, να σκοράρει για άλλη μια φορά φέτος.

Image

Στην συνέχεια είχαμε την Wolves στην έδρα μας. Λόγω Liverpool για άλλη μια φορά χρησιμοποίησα κατά κύριο λόγο αναπληρωματικούς και αυτό φάνηκε.

Παρότι παίζαμε με παίκτη παραπάνω, δεχθήκαμε γκολ και ζοριστήκαμε για να ισοφαρίσουμε με τον Bentley. Όμως δεν ήμασταν όσο αποτελεσματικοί θα έπρεπε και μείναμε στο 1-1.

Image

Ένα ακόμη εκνευριστικό γεγονός συνδεδεμένο με το rotation, είναι όταν ξεκουράζεις έναν σημαντικό παίκτη ενόψει ενός κρίσιμου ματς και αυτός εν τέλει τραυματίζεται στην προπόνηση.

Ο Paloschi ήταν σίγουρα νοκ-άουτ για το εκτός έδρας ματς με την Liverpool, ενώ θα κάναμε αγώνα δρόμου για να προλάβει ο πρώτος μας σκόρερ στο Europa, τον επαναληπτικό.

to be continued...
User avatar
To nou sou...
Football Legend
Football Legend
Posts: 10021
Joined: Mon Apr 26, 2010 8:32 pm
Football Manager της ομάδας: Oxford City
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barcelona, Inter
facebook προφίλ: charis.karatzas
Status: Εμάς εδώ στην ξενιτιά, το fm είναι η μόνη μας χαρά...
Location: Καλή ερώτηση...
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Το πρωτάθλημα δε χάνεται! Θα πάρουμε με το στανιό 2-3 ματσάκια και θα τη σηκώσουμε την κούπα! Δε σου λέω να συνεχίσεις παρόλο που το θέλω τρελό! Σου λέω απλά... Πάρτα όλα για ένα grand finale!
I LOVE THIS SITE!!!
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κλασικα, γλυτωνεις την χειρομβομβιδα και τραυματιζεσαι απο κουκουτσι. Τι δηλαδη, επειδη εσυ κανεις rotation θελεις να μην τραυματιστει ο παικτης? Αχουχα.
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
User avatar
Jake13
Manager
Manager
Posts: 4199
Joined: Mon Aug 25, 2008 1:27 pm
Status: Silence will fall when the question is asked.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ONLY THE GOOD DIE YOUNG

Chapter #1: Afraid to shoot strangers

-Ααααχ.
-Ωωωωχ.
-Δηλαδή δεν μπορεί να πει ένας άνθρωπος αααχ, αμέσως πέφτει λογοκρισία.
-Το αααχ, μαζί σου δεν είναι ποτέ αααχ. Πάντα προπορεύεται ενός μεγάλου και κουραστικού μονολόγου.
-Δεν θα έλεγα τίποτα.
-Το καλό που σου θέλω.
-Αλλά μιας και το έθεσες, δεν είναι ωραία;
-Τι;
-Είμαστε ημιτελικά Terry. Το καταλαβαίνεις; Έχουμε πιθανότητες για treble.
-Καλά δεν θα πήγαινα τόσο μακρυά.
-Και μετά η παγκόσμια κυριαρχία.
-Αυτό φοβόμουν. Εσύ δεν είσαι αυτός που λέει χαμηλά το κεφάλι, και δουλειά, και και και;
-Το 'χω πει ποτέ αυτό;
-Όχι, αλλά δεν θα ήταν ωραία να το 'λεγες και να το πίστευες έστω μια φορά;
-Για να σκεφτώ...Μπα.

Η απώλεια του Paloschi μας έκανε πιο νωχελικούς επιθετικά. Δύο ομάδες που προσπαθούσαν να κάνουν κάτι αλλά εν τέλει φοβόντουσαν ο ένας περισσότερο τον άλλο. Το 0-0 έμεινε, και το 0-0 είναι άτιμο σκορ. Εξαιτίας αυτών των εκτός έδρας γκολ.

Καλά δεν γκρινιάζω. 2 φορές με ευνόησαν φέτος.

Image

Chapter #2: One step closer to the edge

Περνάμε μια περίεργη περίοδο στο πρωτάθλημα. Εμείς γκελάρουμε, και μαζί με εμάς γκελάρουν και τα καμάρια του Manchester που μας κυνηγάνε. Δεν υπάρχει πρωτάθλημα στον κόσμο, που να μην το θέλει κανένας, αλλά στην φετυνή Premier οι διώκτες μας κάνουν ό,τι περνάει από το χέρι τους ώστε να έχουμε ένα ομαλό φινάλε.

Εμείς φυσικά προσπαθούμε να αγχώσουμε τους πάντες και κυρίως τους εαυτούς μας. Εμένα γιατί δεν με σκέφτεται κανένας;

Όπως καταλαβαίνετε η τροχιά που έχουμε πάρει στο Europa δεν μου αφήνει και πολλές επιλογές στο πρωτάθλημα. Για άλλη μια φορά βάζω βασικούς τους αναπληρωματικούς, τους ψεκάζω με νερό του Λοχ-Νες και ελπίζω στο καλύτερο.

Όμως το νερό δεν βοήθησε. Κρατούσαμε την νίκη μέχρι το 82' όταν και ισοφαριστήκαμε στο τελικό 1-1.

Image

Αν παίρναμε την νίκη θα ήμασταν και τυπικά πρωταθλητές, 3 αγωνιστικές πριν το τέλος. Όμως για να χάσουμε αυτό το πρωτάθλημα πρέπει να προσπαθήσουμε πολύ, και εγώ προτιμώ να ξεμπερδεύουμε σύντομα.
Spoiler: show
Image
Chapter #3: The beginning of the end

-Φοουυυ.
-Βαθιές ανάσες.
-ΑΦοουυυ. ΑΑΑφοουυυ.
-Αυτό είναι συνέχισε.
-Τι έπαθε;
-Κρίση πανικού, θα του περάσει.
-McKondwell. Είσαι καλά;
-Ναι. Αααφοοου.
-Πάω στα vip να κάτσω. Αγόρια, κάντε με περήφανο.
-Έφυγε;
-Ναι.
-Το 'χαψε;
-Τι να χάψει;
-Την "κρίση πανικού" μου.
-Γιατί ψέμματα ήταν;
-Φυσικά. Με ξέρεις εμένα να παθαίνω κρίσεις πανικού;
-Κάποια πράγματα McKondwell δεν είναι αστεία.
-Κοίτα δεν σου φταίω εγώ που δεν έχεις αίσθηση του χιούμορ. Είχε πολύ πλάκα.
-Όπως τότε που έβαλες τον μασέρ να σε "μαχαιρώσει" μπροστά στους παίκτες; Παραλίγο να πάθω καρδιακό εκείνη την μέρα.
-Αααχ, το πλαστικό μαχαίρι που μου χάρισε ο τύπος από το θέατρο. Ωραίες παλιές εποχές. Ήδης ξέχασες κιόλας την κρίση πανικού μου.
-Πάντως ήταν πολύ πειστική. Πάρα πολύ πειστική. Όπως τότε που είχες πρασινίσει στο καράβι και το έκανες στα "ψέμματα".
-Τι εννοείς; Δεν σε καταλαβαίνω.
-Ναι φυσικά. Αγχώνεται ο μέγας και τρανός; Μην χαλάσουμε το προφίλ.
-Τώρα απλώς κάνεις εικασίες.
-Βέβαια, βέβαια. Ξέρεις τι θα σου προκαλέσει σίγουρη κρίση πανικού; Το βίντεο με το πρόσωπό σου από τα Χριστούγεννα.
-Skiverton, απολύεσαι.
-Πριν ή μετά τον αγώνα;
-Κάποια στιγμή, θα το αποφασίσω αργότερα.
-Ξεκινάμε. Πάμε;
-Ναι.
-Καλή μας τύχη.

Τι μέρα! Σήμερα θα γιόρταζα τα 200 παιχνίδια μου ως προπονητής της Yeovil. Όμως, θα τα γιόρταζα;

Image

Όλα είναι έτοιμα. Ο Paloschi θα είναι στην αποστολή, όχι όμως βασικός καθώς δεν είναι 100% έτοιμος. Σήμερα γράφουμε ιστορία.

Για την συνέχεια θα σας μεταφέρω ένα κομμάτι αυτούσιο από την αυτοβιογραφία του Terry.

"Αυτή η ευφυϊα με πόδια ήξερε πότε να γυρίσει κάτι υπέρ του. Ήταν αγχωμένος, και ίδρωνε συνέχεια, αλλά αν τον έβλεπες στα μάτια ήξερες πως δεν υπάρχει περίπτωση να μην είμαστε στον τελικό."

-Πότε έγραψα εγώ τέτοιο πράγμα;
-Κάποτε.
-Ρε συ μας δουλεύεις; Δεν φτάνει που ασελγείς πάνω σε κάθε διάλογο που κάναμε ώστε να τον φέρεις υπέρ σου, βάζεις και κείμενα που δεν γράφτηκαν ποτέ;
-Πότε παραποίησα εγώ διάλογο;
-Για να σε σκεφτώ. Κατ' αρχάς εγώ δεν έχω πει ποτέ "Τι ωραία μέρα σήμερα, και αυτός ο ήλιος τονίζει τα μαλλιά σου McKondwell".
-Λεπτομέρειες.
-Αυτή είναι η απάντησή σου σε όλα. Αυτό το κομμάτι δεν θα μπει σε καμιά βιογραφία σου.
-Καλά. Καλά. Πρήχτη.
-Θες να με γράφεις στην αυτοβιογραφία σου ως "Κύριος S"; Συνέχισε να γράφεις τέτοια, και θα είναι η μόνη επιλογή σου.
-Καλά, καλά.

Μισώ τα εκτός έδρας γκολ. Ειδικά όταν έχω προηγηθεί 2-0, έχουν μειώσει 2-1 από το πουθενά και μπαίνουμε στο 90' με το υπέρ μας 2-1.

Όμως Liverpool, σου έχω νέα. Αντιμετωπίζεις την καλύτερη άμυνα του νησιού.

Ας πρόσεχες.

Image

Ο Fabbrini σέρβιρε στον Gabbiadini και αυτός με διπλή προσπάθεια έκανε το 1-0, από το πρώτο κιόλας λεπτό.

Ο Sinclair με ωραία ατομική προσπάθεια μας έκανε να νιώσουμε πως είμαστε ήδη στον τελικό, λίγο πριν μας προσγειώσει ο Downing με απευθείας εκτέλεση φάουλ.

Όμως από εκεί και μετά, η καλύτερη ομάδα μίλησε.

-Ποιός πέρασε από το άλλο ζευγάρι;
-Η Leverkusen.
-Τέλεια.
-Δημοσιογράφοι στις 3 η ώρα.
-Τι σημαίνει αυτό; Ξημερώματα στις 3;
-Κύριε McKondwell.
-Κύριε δημοσιογράφε.
-Συγχαρητήρια.
-Και στα δικά σας.
-Πως βλέπετε τον τελικό;
-Με τα μάτια μου. Εσείς;
-Εννοώ τι πιστεύετε; Ποιές είναι οι προβλέψεις σας;
-Κοιτάξτε η Nevercupen είναι μια καλή ομάδα.
-Η ποιά;
-Η Leverkusen. Leverkusen δεν είπα;
-Όχι είπατε Nevercupen.
-Εγώ; Υποτιμητικός απέναντι στον αντίπαλο; Αποκλείεται. Βάλε το κασετοφωνάκι να παίζει.
-"Κοιτάξτε η Nevercupen είναι μια καλή ομάδα." Ορίστε. Nevercupen. Ξεκάθαρα.
-Για βάλτο άλλη μια φορά.
>Με μια απότομη κίνηση ρίχνω κάτω το κασετοφωνάκι.
-Ουπς. Αχ. Το πάτησα. Κρίμα. Τώρα δεν θα μάθουμε ποτέ. Άντε δρόμο τώρα. Ξουτ.
-Πρέπει να δουλέψεις λίγο τους τρόπους σου.
-Ναι, και εσύ έπρεπε να με προειδοποιήσεις.
-Στο είπα. Σου είπα, δημοσιογράφοι στις 3 η ώρα.
-Α, ναι ευτυχώς το ανέφερες. Τι σημαίνει αυτό; Εγώ κατάλαβα πως κανόνισες να δώσουμε συνέντευξη αύριο στις 3, ή στην χειρότερα σήμερα τα ξημερώματα στις 3.
-Είναι έκφραση. Βασίζεται στο ρολόι. Ήταν δεξιά σου, άρα είπα στις 3 η ώρα.
-Από που και ως που έπρεπε να το ξέρω εγώ αυτό; Γιατί δεν είπες δεξιά;
-Έλα ντε. Γιατί;
-Δηλαδή πρέπει να ξέρω όλα τα συνθηματικά σου; Εγώ έμαθα τα πάνω-κάτω, αριστερά-δεξιά, και πιστεύω πως βγαίνει μια πολύ καλή δουλειά βασισμένη σε αυτό. Κοίτα την επόμενη φορά πες μου, να κουβαλήσω και πυξίδα, ώστε να μου πεις "Δημοσιογράφοι στα βορειοανατολικά σου".
-Πολύ αστείο.
-Και δεν άρχισα καν.
-Φυσικά ξέρεις πως θα σε γδάρουν για το όλο περιστατικό με το Nevercupen. Δεν προσέχεις τι λες ώρες-ώρες;
-Ποιός είπε ότι μου ξέφυγε;

Image

to be continued...
User avatar
ermanias
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2052
Joined: Sun Oct 28, 2012 1:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool,PAO,Platanias
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:D :D :D eklapsa me to nevercupen
Image
User avatar
tsigou10
Coach
Coach
Posts: 2984
Joined: Wed Nov 14, 2012 3:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης , Ίντερ , Μπάρι
facebook προφίλ: george.tsigou
Status: Χειρότεροι απο αυτούς που δεν έχουν χιούμορ είναι αυτοί που νομίζουν ότι έχουν.
Location: Aμπελόκηποι Θεσ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

νέβερκούπεν :D
User avatar
allegroPG
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 335
Joined: Tue Jan 01, 2013 5:21 pm
Football Manager της ομάδας: FK Mladost Lucani
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΕ Ηρακλής 1908
facebook προφίλ: allegro.PG
Status: Παραδίδω μαθήματα προπονητικής!
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Χαχαχαχα!!! :D
Μαμάτος! ;)
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θεότητα λέμε . Άντε να πάρουμε και την Ευρωπαϊκή κούπα να ολοκληρωθούμε σαν fans.
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
Jimmious
Amateur
Amateur
Posts: 165
Joined: Tue Mar 04, 2003 12:00 am
Location: Patra
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Φίλε γειά σου κι από μένα!
Πρώτα απ'όλα να επιβεβαιώσω κι εγώ πως η ιστορία σου είναι φανταστική και ειδικά οι διάλογοι υπέροχοι! Άσε που είναι και Αγγλία όπου έχω και μια αδυναμία αν μη τι άλλο! Εύγε!

Θέλω όμως να σου ζητήσω να μας δείξεις τη τακτική που χρησιμοποιείς αν μπορείς γιατί έχω πάθει πλάκα με το εξής φαινόμενο στα παιχνίδια σου, κυρίως τις πρώτες 3 σεζόν:
Στο 80% των αγώνων οι αντίπαλοι σου έχουν υπερδιπλάσια σουτ απο σένα και σε μεγάλο ποσοστό τη κατοχή! Παρ'όλα αυτά κερδίζεις/δεν χάνεις! Προφανώς παίζεις με αντεπιθέσεις αλλά και πάλι είναι εντυπωσιακό και θα'θελα να δω πως το κάνεις :wink:
Post Reply

Return to “FL1”