Βραβεία Ιστοριών FM 2012

User avatar
yorgos23
Amateur
Amateur
Posts: 169
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:24 am
Football Manager της ομάδας: newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: olympiakos
Status: Ανάμεσα στο τίποτα και τη λύπη, προτιμώ λύπη..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dgn8 wrote:Νομίζω ότι θα είχε περισσότερο ενδιαφέρον και θα μάζευε περισσότερο κόσμο η ψηφοφορία αν τα βραβεία ήταν σε στυλ "καλύτερου σεναρίου", "καλύτερης παρουσίασης", "καλύτερης πορείας", "ανερχόμενου ιστοριογράφου" κτλ.

Γιατί είναι δύσκολο να συγκριθούν κάποιες ιστορίες ακόμα κι αν είναι στην ίδια κατηγορία. Ενώ αντίθετα είναι εύκολο να συγκριθούν σενάρια, παρουσιάσεις και πορείες.
Μπορεί να είναι και ιδέα μου βέβαια. Η μπορεί να είναι παράδοση να ψηφίζονται με αυτόν τον τρόπο οι ιστορίες και να θες να διατηρηθεί. Anyway, εγώ την πρόταση την έκανα. :-)


+1
User avatar
fmaras
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3313
Joined: Thu Jul 07, 2011 4:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OSFP, Arsenal
Status: 1-4-8, 3 to the 3 to the 6 to the 9!
Location: Αλεξανδρουπολη
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Επίσης θα μπορούσαν να οριστούν 5 άτομα τα οποία είναι αρκετά γνωστά στον τομέα των ιστοριών ή διαχειριστές ή κάτι τέτοιο σχετικό και να κάναμε τα βραβεία σε στυλ Oscars να ανακοινώναν αυτά τα άτομα 5 υποψηφιότητες μια εβδομάδα πριν τα βραβεία και στο τέλος οι νικητές από τις κατηγορίες να ψήφιζαν για το επόμενο τουρνουά και οι επόμενοι νικητές κ.τ.λ. χωρίς φυσικά στην 7η απονομή να έχουν χαθεί οι 1οι νικητές. Σαν την Ακαδημία ένα πράμα...

Συγνώμη άμα είπα κάτι άσχετο... :D
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν χρειάζονται να μπλέκονται οι διαπροσωπικές σχέσεις με βραβεία. Αυτό που είπε ο dgn8 είναι το σωστότερο, όπως γινόταν και παλαιότερα.

Νομίζω άλλαξε επειδή υπήρχε πλήθος ιστοριών και έπρεπε κάπως να ανταμειφθούν όλοι.
Αλλά ακόμα πιστεύω οτι πρέπει να υπάρχουν 5-10 βασικά βραβεία και τέλος.
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”