προπονητες-χρηματα

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για staff που βρίσκετε!
[Ass. Managers, Coaches, Scouts, Physios]
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Post Reply
Kostakios
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Sat Nov 03, 2012 10:57 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε παιδια μια απλη ερωτηση,ΜΙΑ!Πως γινεται να προσπαθω να φερω στην ομαδα ως staff Maldera η Ronaldo και να μου ζηταν 150,000+ συμβολαιο (και γω να μπορω να δωσω μεχρι 40,000) και να βλεπω μετα απο λιγο να τους υπογραφουν ειτε ο ΠΑΟΚ ειτε ο ΠΑΟ....δηλαδηηη..ξσςπθδεςν11!@@νψξνςσ
User avatar
petross
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:41 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

λογικα επειδη βγαινεις τσουλου και οι αλλοι βγαινουν μια βολτα μεχρι την ξανθη η τα χανια μονο...

χαρακτηριστικο παραδειγμα ο ανακογλου... τον δεκεμβρη πριν την εκτη αγωνιστικη του τσουλου μου ζηταγε για ανανεωση 500.000 μισθο και τον γεναρη ξαφνικα καπου 750.000-800.000!
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________
ΑΙΩΝΙΑ ΠΙΣΤΟΣ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________
_________________
chrisklad
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Sun Aug 09, 2009 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: pao
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aγορασα προσφατα τοfootball manager και εχω το εξης προβλημα.δεν βρισκω κανεναν απο τα staff που προτεινετε!εχει ολες τις αναβαθμισεις γιατι το κατεβασα μεσω steam μπορει να μου πει καποιος τι φταίει?
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχεις μικρή database ;-)

Sent from my MT11i using Tapatalk 2
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
User avatar
johnnie_p13
Amateur
Amateur
Posts: 212
Joined: Mon Oct 29, 2007 2:51 pm
Football Manager της ομάδας: Chippenham Town
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
twitter: johnnietheGreat
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

petross wrote:λογικα επειδη βγαινεις τσουλου και οι αλλοι βγαινουν μια βολτα μεχρι την ξανθη η τα χανια μονο...

χαρακτηριστικο παραδειγμα ο ανακογλου... τον δεκεμβρη πριν την εκτη αγωνιστικη του τσουλου μου ζηταγε για ανανεωση 500.000 μισθο και τον γεναρη ξαφνικα καπου 750.000-800.000!
Όταν βγαίνεις τσου λου δηλαδή κοιτάνε να σε πιάσουν όλοι κορόιδο;; Ο Καρνέζης σε μένα από 180.000 που έπαιρνε τώρα μου ζητάει 2,1Μ για ανανέωση! Χώρια κάτι μπακάκια που το καλοκαίρι μου ζητούσαν λαγούς με πετραχήλια και τελικά υπέγραψαν σε εργοτέλη και αστέρα με 150,000 ο καθένας...

Off Topic:
Αν ένας παίχτης έχει μια ρήτρα συμμετοχών η γκολ στο συμβόλαιο του, αυτή χάνεται αν υπογράψει καινούριο;;
ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ, ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ...
User avatar
akisvolos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1995
Joined: Tue Nov 27, 2012 7:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν στο καινούργιο συμβόλαιο δεν μπει τέτοια ρήτρα, προφανώς και χάνεται!
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that."
Bill Shankly
Post Reply

Return to “Staff”