Εγκατασταση patch Γ Εθνικης

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2012
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Locked
User avatar
mordrador
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Tue Oct 22, 2013 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: AEK athens, Barcelona F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: AEK Athens, Barcelona
facebook προφίλ: vzafeiriou1
twitter: ZafeiriouV
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια καλησπερα. Λιγα προχειρα πραγματα ξερω απο τετοια σκηνικα εγκαστασης patch οπως της Γ Εθνικης.. Κατεβαζω το patchaki λοιπον απο τα Downloads, κανω δεξι κλικ στο εικονιδιο του steam στην επιφανια εργασιας και επιλεγω open file location. Κανω ενα φακελο editor data και μεσα σε αυτον κανω extract files. Μπαινω στο παιχνιδι και τιποτα. Εχω raid τους δισκους μου και ανακαλυπτω απο το search στο start οτι ο φακελος sports interactive ειναι στον δισκο c, D ειναι ο δισκος για οτιδιποτε και ο c το λειτουργικο που καταλαθος ειχα περασει το steam εκει και το μετεφερα στον D, οπου μεσα σε αυτον ειναι το fm 2014 και μπαινοντας στον φακελο του fm βρισκω αυτοδημιουργιτο εννοειτε το δισκο editor data με το αρχειο config. κανω extract εκει το patchaki σβινοντας το προηγουμε extract λοιπον και μπαίνοντας στο game μου εβγαλε το παραθηρο choose database και το οποιο εχει 2 επιλογες. database default οπου ειναι και η μονη επιλογη και πιο κατω το Εditor data files 1enabled(1 in total) all, none, custom. Επιλεγω custom μου βγαζει οτι ειδες το αρχειο της γ εθνικες το κανω enable κανονικα (το λεει not verified) και μετα στην επιλογη χωρων μου εχει την ελλαδα χωρις να μπορω να την κανω τικ, με ενα 1 θαυμαστικο σε κιτρινο τριγωνο μεσα που αν το κλικαρω λεει requirements οπως 16 super league teams μπλα μπλα. Δεν ξερω αν βοηθαει που τα γραφω αναλιτικα οσο μπορω αλλα αν καποιος μπορει να με καθοδιγησει θα το εκτιμουσα. Τι κανω λαθος? windows 7 εχω
Image
User avatar
MaeviusPachatouridis
Trialist
Trialist
Posts: 24
Joined: Sat Sep 15, 2012 12:33 am
Football Manager της ομάδας: A.E.K.
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα φιλε. Που ακριβως βρηκες το patch για το fm 2014? Εχω την εντυπωση οτι δεν εχει βγει ακομα. Μηπως προσπαθεις να εγκαταστησεις το περυσινο patch?
User avatar
mordrador
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Tue Oct 22, 2013 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: AEK athens, Barcelona F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: AEK Athens, Barcelona
facebook προφίλ: vzafeiriou1
twitter: ZafeiriouV
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αυτο ειναι το παλιο ? το βρικα στα latest downloads στην αρχικη μας σελιδα εδω στο site. Αν ναι τοτε σορρυ για χαζο τοπικ


http://www.fmgreece.gr/rokdownloads/fm2 ... -ii---a---
Image
TAsosdio
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Wed Oct 31, 2007 1:41 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φίλε μου είναι το πατσάκι για το fm2013.
User avatar
mordrador
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Tue Oct 22, 2013 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: AEK athens, Barcelona F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: AEK Athens, Barcelona
facebook προφίλ: vzafeiriou1
twitter: ZafeiriouV
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οποτε εκανα πατατα. σορρυ παιδες. Ξερουμε μηπως ποτε βγαινει το καινουργιο ?
Image
Locked

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”