fail to start game (app already running)

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2012
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
Tasos_zgs
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Tue Jul 30, 2013 4:44 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα σε ολους και ελπιζω να μην σας πριξω..Με λενε Τασο και ειμαι τοσο καινουριος στο FM ωστε η εμπειρια μου δεν ξεπερναει τους λιγους μηνες στο FM 2011..Μολις σημερα αγορασα το FM 2013 και το εγατεστησα στο λαπτοπ μου.. Ειναι το πρωτο παιχνιδι που αγοραζω για PC οποτε καταλαβαινεται οτι δεν εχω και ιδεα τι ειναι το STEAM που θελει να εγαταστησω αλλα μιας και απ'οτι καταλαβα δεν παιζει να γινει παρακαμψη ακολουθησα ολα τα βηματα κατα την εγκατασταση..Οταν ολα ηταν ετοιμα και ειχα 2 καινουρια εικονιδια στην επιφανεια εργασιας μου (STΕΑM & FM 2013) παταω το FM 2013 και το μονο που ειχα ηταν πληρη απραξια εκ'μερος του λαπτοπ..Το ξανα παταω και μου βγαζει ενα μυνημα το οποιο λεει "fail to start game (app already running)"..εχω κανει οτι υπαρχει στο ευρος του μυαλου μου (Μεσω του STEAM και προσπαθοντας να βρω λυσεις στο internet) για να το λυσω αλλα @@... Εκλιπαρω για τα φωτα σας :cry: :oops:
User avatar
John7gr
Amateur
Amateur
Posts: 166
Joined: Sat May 23, 2009 7:05 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επειδή το πατάς και δεύτερη φορά σου βγάζει error. Πάτα το μια και άστο αρκετή ώρα μπας και ανοίξει.
User avatar
milanezos13
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5823
Joined: Tue May 07, 2013 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: OM
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,United,Milan
facebook προφίλ: nikos.blanidis
Status: Always look on the bright side of life....
Location: Μαρουσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ισως ειναι θεμα του λαπτοπ...
Tasos_zgs
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Tue Jul 30, 2013 4:44 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

John7gr wrote:Επειδή το πατάς και δεύτερη φορά σου βγάζει error. Πάτα το μια και άστο αρκετή ώρα μπας και ανοίξει.
Το εχω αφησει για αρκετη ωρα (μεχρι και 5'-10' λεπτα) αλλα προκοπη δεν ειδα.. -toixosmesh
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”