ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ LOGOS

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2012
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Locked
alexander000
Trialist
Trialist
Posts: 46
Joined: Sat Jul 01, 2006 7:37 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σπαω το κεφαλι μου να βρω για ποιον λογο δεν μου εμφανιζονται καποια logos και λεω καποια γιατι τα περισσοτερα απο αυτα που εγω (και εχω πολλα) εμφανιζονται κανονικα εγω διπλοτσεκαρει οτι δεν υπαρχουν αλλου τα ιδια ενω για παραδειγμα το Logo του Λεβαδειακου το βαζω στο config με ID 981 που ειναι του ολυμπιακου και μου εμφανιζεται κανονικα του αλλαζω ID και του βαζω το δικο του και δεν μου βγαινει με τιποτα προσπαθησα να το βαλω και μονο του σβηνοντας ολα τα αλλα Logos απο την Ελλαδα αλλα και παλι τα ιδια (το ιδιο μου κανει και σε μερικα αλλα απο αγνωστες ομαδες του εξωτερικου π.χ regional Austrias Μπορει να μου πει κανεις τι μπορει να φταιει??
ευχαριστω....
alexander000
Trialist
Trialist
Posts: 46
Joined: Sat Jul 01, 2006 7:37 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

alexander000 wrote:Σπαω το κεφαλι μου να βρω για ποιον λογο δεν μου εμφανιζονται καποια logos και λεω καποια γιατι τα περισσοτερα απο αυτα που εγω (και εχω πολλα) εμφανιζονται κανονικα εγω διπλοτσεκαρει οτι δεν υπαρχουν αλλου τα ιδια ενω για παραδειγμα το Logo του Λεβαδειακου το βαζω στο config με ID 981 που ειναι του ολυμπιακου και μου εμφανιζεται κανονικα του αλλαζω ID και του βαζω το δικο του και δεν μου βγαινει με τιποτα προσπαθησα να το βαλω και μονο του σβηνοντας ολα τα αλλα Logos απο την Ελλαδα αλλα και παλι τα ιδια (το ιδιο μου κανει και σε μερικα αλλα απο αγνωστες ομαδες του εξωτερικου π.χ regional Austrias Μπορει να μου πει κανεις τι μπορει να φταιει??
ευχαριστω....
(εχω την version 13.3.3)
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Locked

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”