Ηρακλής 15/16

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τις ομάδες της Super League 1!
Locked
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8503
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Πέρι έχεις δει Τσότρα καθόλου. Φαίνεται να παίζει παραπάνω με το αριστερό παρά το δεξί. Θυμίζει Τζανετόπουλο σε στυλ.Έξυπνος αργος ψηλός με καλύτερες πάσες από Ζιαμπάρη.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Favs Βέλλιου:

Ο Χαντί ήταν πολύ καλός μου φίλος, ο Σαραμανατάς, ο Ζιαμπάρης, ο Καρασαλίδης. Το μεγαλύτερο πειραχτήρι είναι ο Σαραμαντάς αλλά και ο Καρασαλίδης. Το πιο ωραίο γκολ για μένα ήταν με τον Παναθηναϊκό, καθώς πήραμε μια μεγάλη νίκη. Όλα τα γκολ είναι σημαντικά και το συναίσθημα δεν μπορείς να το εκφράσεις. Τα πιο ιδιαίτερα ήταν με Παναθηναϊκό, Αστέρα Τρίπολης και ΠΑΟΚ.

Ο άνθρωπος που έχεις δίπλα σου είναι σημαντικό να σε βοηθά ψυχολογικά και να καταλαβαίνει πώς αισθάνεσαι. Είμαι νευρικός όταν χάνουμε και καταλαβαίνει πώς είναι η κατάσταση μου και με τον τρόπο της με χαλαρώνει. Ο Τάσος Κατσαμπής είναι ο αδερφός μου. Με βοήθησε πάρα πολύ σε δύσκολες στιγμές. Ο καλύτερος μου φίλος. Τον γούσταρα γιατί ήταν θρασύς ως παίκτης και μου έλεγε να μη φοβάμαι τίποτα.

http://www.sport24.gr/football/omades/I ... 19315.html
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

"Η ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ εκφράζει τις θερμές ευχαριστίες της προς τους Εμάνουελ Περόνε και Ντιέγκο Ρομάνο, οι οποίοι συνέβαλαν τα μέγιστα στην ομάδα μας κατά τις δύο τελευταίες ποδοσφαιρικές περιόδους. Οι δύο ποδοσφαιριστές δεν θα συνεχίσουν να αγωνίζονται στον ΗΡΑΚΛΗ τη σεζόν 2016-17".

http://www.sport24.gr/football/omades/I ... 40028.html
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Και το όνομα αυτού, Νίκος Λυράκης. Ο άλλοτε τεχνικός διευθυντής της Λάρισας και νυν agent χαιρέτησε μέσω της προσωπικής σελίδας του στο Facebook την κλήση του Μπουκουβάλα στο αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα.

«Όλη η ανθρώπινη δύναμη αποτελείται από υπομονή και χρόνο. Παράδειγμα προς μίμηση... Επιτέλους ενας Έλληνας ποδοσφαιριστής που ελαμψε - έστω κι αργά - γιατί έχει πιστή, θέληση και αυτοπεποίθηση.

Περήφανος για τον Μιχάλη Μπουκουβάλα και την κλήση του στην Εθνικη Ελλαδας . Ας γίνει σημείο αναφοράς η ιστορία του, η αγωνιστικότητα και η επιμονή του στη νεα γενιά, γιατι πήξαμε σε αυτούς που πιστεύουν πως γίνανε Μπέκαμ γιατί έκαναν τατουάζ μανίκι κ άφησαν μούσι. Δυο χιαστούς στα πιο κρίσιμα σημεία της καριέρας του.

Κι όμως εκεί , το πάλεψε και τα κατάφερε ... Ειμαι περήφανος που τον διάλεξα απο τη Γ Εθνική στα 18 του να έρθει στην ΑΕΛ και που πουλήσαμε σε έξι μήνες τον Γκαλίτσιο εξαιτίας του. Και περήφανος που είναι φίλος και συνεργάτης».

http://www.marca-sl.gr/news/agents/1259-gent
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8503
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Άντε να τουμπανιάσουμε κανέναν να σώνουμε την ομάδα στο Fm 17. :D
Σοβαρά τώρα πιστεύεις ότι ο Μπουκου αξίζει στα τεχνικά μια αύξηση? Πέρα από το κρόσινγκ που δεν το έχει.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Εσύ με τον Μαρτίνο γνωρίζετε καλύτερα, εσείς θα το κρίνετε :-), απλά το παραπάνω δείχνει fav. του Λυράκη σε Μπουκουβάλα και σίγουρα υψηλότατο determination και professionalism.
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8503
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

http://bluearena.gr/blog/2016/05/25/den ... mia-porta/
«Μου άρεσαν παίκτες του Ηρακλή. Μου άρεσε πολύ ο Κωνσταντίνου. Μου αρέσει πολύ και ο Ιμπραχίμοβιτς από το εξωτερικό»
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Οι παίκτες έχουν κουραστεί να περιμένουν τον Σπύρο Παπαθανασάκη και πότε θα δεήσει να τους πληρώσει για τα φετινά δεδουλευμένα και ετοιμάζονται να ακολουθήσουν την δικαστική οδό βαδίζοντας στα χνάρια των Λάζαρ και Χαντί που ήδη κινήθηκαν δικαστικά εναντίον της ΠΑΕ.

http://www.marca-sl.gr/news/1583-2016-05-31-07-29-43
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
Locked

Return to “Super League 1”