Πλατανιάς 14/15

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τις ομάδες της Super League 1!
Locked
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14799
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας της με τον συντονιστή – υπεύθυνο των Ακαδημιών της, Βασίλη Παπαδόπουλο.
Ο Βασίλης Παπαδόπουλος, μέλος (τερματοφύλακας) της ομάδας που κατάφερε, την περίοδο 2011 – 2012, να πετύχει την ιστορική άνοδο του Πλατανιά Χανίων στη Super League, εργάστηκε τον τελευταίο χρόνο με επαγγελματισμό, πολύ μεράκι και ιδιαίτερο ζήλο για την αποτελεσματική λειτουργία και την ουσιαστική αναβάθμιση των Ακαδημιών.
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5168
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

στα Χανιά βρίσκεται και ακόμα ένας Ρόδιος ποδοσφαιριστής, ο Παναγιώτης Βολονάκης που πρόσφατα μεταγράφηκε από τους νέους του Ολυμπιακού στον Πλατανιά

http://www.xxsports.gr/a-katigoria/sta- ... etavrakis/

Δεν ξέρω αν δοκιμάζεται ή αν πήρε όντως μεταγραφή όπως λέει.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75777
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14799
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λυθηκε και το συμβολαιο του Φαισκα που θα συνεχισει στην Ιταλικη Μάτερα (Matera Calcio)
Το μηνυμα του στο fb
Spoiler: show
«Επειδή στο ποδόσφαιρο μερικές φορές συμβαίνει το απροσδόκητο, προτίμησα να περιμένω λίγο χρόνο, έως ότου έρθει η στιγμή για να γίνει επίσημο. Είναι πλέον επίσημο λοιπόν ότι "έσπασα" (με φιλικό τρόπο) το συμβόλαιό μου με τον Πλατανιά και πως υπέγραψα νέο συμβόλαιο για ένα χρόνο με την Μάτερα (Matera Calcio).

Η απόφαση αυτή είχε ληφθεί εδώ και πολύ καιρό. Η απόσταση που με χώριζε από την οικογένειά μου, που είναι στην Ιταλία, ήταν ο κύριος λόγος που φεύγω από τον Πλατανιά για να ξεκινήσω τη νέα μου προσπάθεια με την Μάτερα.

Λόγω του λίγου χρόνου που είχα, δεν θα μπορούσα να πω αντίο στους συναδέλφους μου, σε όλους τους εργαζόμενους στην ομάδα και σε μερικούς, καλούς φίλους που άφησα στο νησί της Κρήτης. Σε όλους τους πρώην συναδέλφους μου εύχομαι μια πολύ επιτυχημένη χρονιά και θέλω να ξέρετε ότι έχω εκεί έναν παντοτινό φίλο. Ήταν μια μεγάλη ευχαρίστηση να εργάζομαι και να διασκεδάζω μαζί σας (γιατί η δουλειά μας είναι επίσης μια μεγάλη διασκέδαση).

Για όλους τους ανθρώπους που εργάζονται στην ομάδα, τον πρόεδρο, διάφορα στελέχη, τους εργαζόμενους, τους τρεις προπονητές και το προσωπικό τους που δουλέψαμε την περασμένη σεζόν, το ιατρικό τιμ, τους φροντιστές κλπ., την εκτίμησή μου για τη συνεργασία και τη φιλία! Σε όλους τους ανθρώπους και τους φίλους που συνάντησα έξω από τον κόσμο του ποδοσφαίρου, επίσης, τις ευχαριστίες μου! Με κάνατε να αισθάνομαι σα να ήμουν σπίτι μου!

Ένα ιδιαίτερο ευχαριστώ στους φίλους μου από το εστιατόριο "Χωριάτικο", που είναι φανταστικοί άνθρωποι!!! Ευχαριστώ για όλα!!

Μια μεγάλη αγκαλιά!! Και forza Platanias!!».
πηγη
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14799
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ενίσχυση της ομάδας μας συνεχίζεται. Νέα σημαντική προσθήκη ο βραζιλιάνος ποδοσφαιριστής Γκόμες Βιέιρα Τζίλβαν (Gomes Vieira Gilvan).
Ο 30χρονος ποδοσφαιριστής (γεννηθείς στις 9/4/1984, με ύψος 1,76 μ.), που αγωνίζεται στις πτέρυγες, πέρασε με επιτυχία τις ιατρικές εξετάσεις και υπέγραψε σήμερα συμβόλαιο συνεργασίας, διάρκειας δύο ετών, στα γραφεία της Π.Α.Ε., στον Πλατανιά.
Ο βραζιλιάνος μεσοεπιθετικός, ο οποίος θα φορά τη φανέλα με το νούμερο 84, έχει μια πλούσια καριέρα με «γεμάτες» χρονιές. Μάλιστα, την προηγούμενη χρονιά αγωνιζόταν στην ισπανική Εϊμπάρ, με την οποία αναδείχθηκε πρωταθλητής στη Β” εθνική κατηγορία της Ισπανίας, έχοντας 26 συμμετοχές και 5 γκολ.
Αναλυτικότερα, έχει αγωνιστεί σε: Ατλέτικο Μινέιρο (2005), Ντιναμό Τμπίλισι (2005 – 2007), Ζεσταφόνι (2007 – 2009), Ζέχου Γιουνάιτεντ (2009 – 2010), Ουέσκα (2010 – 2012), Χέρκουλες (2012 – 2013), Εϊμπάρ (2013 – 2014).
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14799
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ένας από τους πλέον ταλαντούχους νέους Σέρβους ποδοσφαιριστές θα αγωνίζεται, πλέον, στον Πλατανιά Χανίων!
Ο λόγος για τον 21χρονο (γεννηθείς στις 21/12/1992) μεσοεπιθετικό Λούκα Μιλούνοβιτς (Luka Milunovic), ο οποίος από τον Ιανουάριο του 2012 αγωνιζόταν με επιτυχία στον Ερυθρό Αστέρα Βελιγραδίου, έχοντας συνολικά -σε εγχώριες και ευρωπαϊκές (Europa League) διοργανώσεις- 61 συμμετοχές, 14 γκολ και 6 ασίστ.
Ο διεθνής ποδοσφαιριστής με την Εθνική Ελπίδων της Σερβίας βρέθηκε σήμερα στα γραφεία της Π.Α.Ε. στον Πλατανιά και υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας, διάρκειας τριών ετών, παρουσία του α” αντιπροέδρου Μανώλη Μαθιουλάκη (φωτογραφία) εκφράζοντας την ικανοποίησή του για τη μεταγραφή του στην ομάδα μας.
Ο Λούκα Μιλούνοβιτς αγωνίζεται στις πτέρυγες. Έχει ύψος 1,78 μ. και στον Πλατανιά θα φορά τη φανέλα με το νούμερο 11.
Ο ταλαντούχος Σέρβος μεσοεπιθετικός ξεκίνησε την ποδοσφαιρική του καριέρα από την Μπέογκραντ, την περίοδο 2010 – 2011.
Την περίοδο 2011 – 2012 αγωνίστηκε για έξι μήνες στη βελγική Ζούλτε Βάρεγκεμ, ενώ τον Ιανουάριο του 2012 επέστρεψε στην πατρίδα του, φορώντας τη φανέλα του Ερυθρού Αστέρα έως και το καλοκαίρι της φετινής χρονιάς, δείχνοντας το πλούσιο ταλέντο του.

ΔΗΛΩΣΕΙΣ

Αμέσως μετά την υπογραφή του συμβολαίου του, ο Λούκα Μιλούνοβιτς, μιλώντας στην επίσημη ιστοσελίδα της Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων, εμφανίστηκε απόλυτα ικανοποιημένος από τη μεταγραφή του στην ομάδα μας.
Όπως είπε, «τον τελευταίο μήνα υπήρχε μια προσπάθεια να έρθω στον Πλατανιά. Μίλησα με τους ανθρώπους της ομάδας και διαπίστωσα ότι ο Πλατανιάς είναι ένα καλά οργανωμένο σωματείο, που σχεδιάζει με προσεκτικά βήματα το μέλλον του. Το σκέφθηκα αρκετά, αλλά τώρα είμαι εδώ, πήρα την απόφασή μου, υπέγραψα το συμβόλαιό μου και το μόνο που σκέφτομαι πια είναι να αγωνιστώ, για να καταφέρω να βοηθήσω την ομάδα μου να πετύχει τους στόχους της. Στόχος μου είναι, επίσης, να δουλέψω σκληρά για να καταφέρω να βελτιωθώ ως ποδοσφαιριστής και ελπίζω ότι θα έχω μια καλή χρονιά, που θα είναι ένα σημαντικό γεγονός για την καριέρα μου».
Υ.γ. Περι τον Ηλια τον Μαχαιρα τον εχει περασμενο στη database?
Φιλος μου που ηταν στη Κ-20 μου λεει οτι ειναι εδω και χρονια υπευθυνος για τις μικρες ομαδες αλλα στο site της Παε δεν αναφερεται πουθενα
Πριν κατι μερες που πηγα σε ενα φιλικο της Κ-20 ηταν στο "παγκο" της ομαδας με το ρουχισμο της
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5168
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Ο Γ.Σ. Φοίβος Κρεμαστής ανακοινώνει την μεταγραφή του επιθετικού Χρήστου Πεταυράκη στην ομάδα του Πλατανιά. Ο Χρήστος άφησε άριστες εντυπώσεις από τη δοκιμή του στην ομάδα των Χανίων και η τελευταία προχώρησε στην απόκτησή του. Ο Πεταυράκης θα αγωνίζεται στην ομάδα του Πλατανιά Κ20. Του ευχόμαστε καλή επιτυχία στη νέα ομάδα του και δηλώνουμε υπερήφανοι που ένας παίκτης μας κάνει ένα τέτοιο μεγάλο βήμα στην καριέρα του

http://www.news12.gr/index.php?option=c ... Itemid=326
wolfsbourger wrote: DOB 4/3/1996
POB Kremasti
~1.85m-~75kg
AMC,ST
Technique, Passing, Dribbling, Finishing, Off the ball, Creativity, Strength, First Touch, Long Shots, Heading, Jumping, Teamwork +
Tackling, Marking, Aggression, Bravery, Determination, Positioning, Work Rate -
Accelaration, Agility, Balance, Nat Fitness, Pace, Stamina ~

Έχει potential αν δουλέψει. Στον Φοίβο έπαιρνε δεκάλεπτες συμμετοχές στο 90% των αγώνων, αλλά έδειχνε ξενερωμένος σε φάση να μην τρέχει να πιέσει τον αντίπαλο, να του φωνάζει ο κόουτς κι αυτός να μην σκυλιάσει να του αποδείξει ότι αξίζει να παίζει και βασικός, ενώ θα μπορούσε. Σίγουρα είχε ξενερώσει που δεν είχε καταφέρει μέχρι τώρα να πάρει μεταγραφή σε Ατρόμητο, ΠΑΟΚ, Άρη επειδή δεν του παρείχαν στέγαση, αλλά και με τον Φοίβο που ζητούσε αρκετά λεφτά και δεν τον έδινε στον Λεβαδειακό αλλά και στον ΟΦΗ. Ευτυχώς τον έδωσε.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75777
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.

Όχι Θεμιστοκλή. Έναν Βασίλη Παπαδόπουλο είχα υπεύθνο, τον είχε και το site.
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14564
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Επαγγελματίες από την ηλικία των 16 έγιναν οι Αντώνης Ευθυμάκης και Εμιλιάνο Σέχου στον Πλατανιά. Οι δύο παίκτες υπέγραψαν σήμερα το πρώτο τους επαγγελματικό συμβόλαιο με τους Χανιώτες, όπως ανακοίνωσε η ΠΑΕ.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ Πλατανιάς

Δύο νεαροί ποδοσφαιριστές, οι οποίοι πέρυσι αγωνίζονταν στην Κ17 του Πλατανιά Χανίων, οι 16χρονοι Αντώνης Ευθυμάκης και Εμιλιάνο Σέχου, υπέγραψαν το πρώτο τους επαγγελματικό συμβόλαιο με την ομάδα μας, τριετούς διάρκειας, μετά από εισήγηση του Γιάννη Χριστόπουλου.

Χριστόπουλος: «Το αξίζετε»

Μάλιστα, ο Γιάννης Χριστόπουλος τους μίλησε μετά τις υπογραφές και τόνισε πως το αξίζουν και ότι είναι στο χέρι τους να προχωρήσουν παραπέρα. «Το αξίζετε. Είναι ένα σημαντικό βήμα. Από εσάς εξαρτάται αν θα προχωρήσετε ακόμη περισσότερο», ήταν τα λόγια στους δύο νεαρούς ποδοσφαιριστές.

Το who is who του Ευθυμάκη

Ο Αντώνης Ευθυμάκης γεννήθηκε στις 17 Μαρτίου 1998, αγωνίζεται ως τερματοφύλακας και τη φετινή αγωνιστική περίοδο θα φορά τη φανέλα με το νούμερο 28. Αρχικά, ήταν στην ομάδα του Τιτάνα Καλυβών τόσο ως τερματοφύλακας όσο και ως επιθετικός! Ωστόσο, μετά την ένταξή του στις ακαδημίες του Πλατανιά πριν από δύο χρόνια, με την άνοδο της ομάδας μας στη Σούπερ Λίγκα, καθιερώθηκε ως τερματοφύλακας στην Κ17 και φέτος έκανε το μεγάλο βήμα.

«Θέλω να ευχαριστήσω την ομάδα που με εμπιστεύθηκε, όλους τους ανθρώπους που με έχουν βοηθήσει έως τώρα καθώς και την οικογένειά μου, που με στηρίζει κάθε μέρα. Στόχος μου είναι να δικαιώσω την ομάδα», ανέφερε ο Ευθυμάκης στην επίσημη ιστοσελίδα του συλλόγου.

Το who is who του Σέχου

Ο Εμιλιάνο Σέχου γεννήθηκε στις 10 Ιουνίου 1998, αγωνίζεται ως αμυντικός μέσος και τη φετινή αγωνιστική περίοδο θα φορά τη φανέλα με το νούμερο 26. Είναι κάτοχος αλβανικού διαβατηρίου, γεννήθηκε στο Ρέθυμνο και έκανε τα πρώτα του ποδοσφαιρικά βήματα στον γειτονικό Νομό, ενώ πέρυσι εντάχθηκε στο έμψυχο δυναμικό της Κ17 του Πλατανιά.

«Θέλω να ευχαριστήσω όλους τους ανθρώπους που με εμπιστεύτηκαν και μου έδωσαν αυτή την ευκαιρία. Την οικογένειά μου, που με στηρίζει όλα αυτά τα χρόνια και ιδιαίτερα τον τελευταίο χρόνο που ήμουν μακριά από το σπίτι μου. Στόχος μου είναι να δικαιώσω κι εγώ τους ανθρώπους που με εμπιστεύτηκαν και να βοηθήσω όσο μπορώ την ομάδα», είπε με τη σειρά του ο Σέχου στο επίσημο σάιτ της ΠΑΕ.

http://www.gazzetta.gr/football/article ... n-platania
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75777
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75777
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Λύση συνεργασίας με Σιαλμά
05-Σεπ-2014

Η Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει ότι λύθηκε, κοινή συναινέσει, το συμβόλαιο του επαγγελματία ποδοσφαιριστή Δημήτρη Σιαλμά, μετά από αμοιβαίες υποχωρήσεις που έγιναν. Η Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων ευχαριστεί τον δικηγόρο του ποδοσφαιριστή κ. Μηνά Λυσάνδρου καθώς και τον ποδοσφαιριστή για την εξεύρεση συναινετικής λύσης και εύχεται στον Δημήτρη Σιαλμά καλή σταδιοδρομία.

ΥΓ.: Η παρούσα ανακοίνωση είναι η μοναδική που έχει εκδόσει η Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων αναφορικά με το συγκεκριμένο θέμα.

http://www.fcplatanias.gr/?p=9948
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75777
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14799
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η νεα διοικηση
Spoiler: show
• Πρόεδρος & Διευθύνων Σύμβουλος: Εμμανουήλ Μαθιουλάκης.

• Αντιπρόεδρος & Ταμίας: Αντώνιος Κοκολοδημητράκης.

• Γενικός Γραμματέας: Εμμανουήλ Τσιριτάκης.

• Γενικός Αρχηγός: Δημήτριος Μαθιουλάκης.

• Τεχνικός Διευθυντής – Υπεύθυνος Δημοσίων και Διεθνών Σχέσεων: Λάμπρος Μαλτέζος.

• Γενικός Διευθυντής: Θεοφάνης Ξηνταβελόνης.

• Οικονομικός Διευθυντής: Νικόλαος Κουλιέρης.

• Υπεύθυνος Ασφάλειας Αγώνων: Ιωάννης Στ. Τρούλης.

• Υπεύθυνος Διοργάνωσης Αγώνα: Νικόλαος Ζουριδάκης.

• Υπεύθυνος Εκκαθάρισης Εισιτηρίων: Ανδρέας Μαραμπουτάκης.

• Υπεύθυνος Εξυπηρέτησης Φιλάθλων: Γεώργιος Κουκουτσάκης.

• Υπεύθυνος Μάρκετινγκ: Εμμανουήλ Τσιριτάκης.

• Υπεύθυνοι Διαχείρισης – Ελέγχου Εισιτηρίων: Ευστάθιος Σμυρλάκης, Γεώργιος Αυγουσιανάκης, Εμμανουήλ Λαδάκης, Ματθαίος Μαναρώλης, Βαλάντης Μαλανδράκης.

• Νομική Υπηρεσία: Χρήστος Πραματευτάκης.

• Υπεύθυνος Τύπου – Διαχειριστής Ιστοσελίδας: Γεώργιος Γεωργακάκης.

• Διευθύντρια Γραφείου Προέδρου: Αλίκη Μαστοράκη.

• Διευθυντής Ιατρικής Υπηρεσίας: Ιωάννης Σφυράκης.

• Έφορος Ποδοσφαίρου: Λυσίμαχος Μπαξεβανίδης.

• Φυσιοθεραπευτές: Παναγιώτης Παριωτάκης, Γιάννης Πάτερος, Κατερίνα Κοκολογιάννη.

• Φροντιστής Α’: Κώστας Σαριδάκης.

• Φροντιστής Β’: Ευάγγελος Μπαξεβανίδης.

• Φροντιστής Γ': Νικόλαος Κατσιγιαννάκης.
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14799
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον έμπειρο Αυστριακό τερματοφύλακα Μίκαελ Γκσπούρνινγκ.
Ο ιδιος εγραψε στο facebook οτι θα ειναι για 3,5 μηνες παιχτης του πλατανια
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
Locked

Return to “Super League 1”