Πλατανιάς 14/15

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τις ομάδες της Super League 1!
Locked
koeman
Asst Researcher Απόλλων Καλαμαριάς
Asst Researcher Απόλλων Καλαμαριάς
Posts: 13273
Joined: Sat Apr 19, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Apollon Kalamarias
Αγαπημένη Ομάδα: Sengkurong FC
Location: Bandar Seri Begawan (Brunei Darussalam)
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

themistoklis7 wrote:Τσουρακης :arrow: +acceleration ισως και + στο dribbling επισης πολυ καλο natural fitness,ισως θελει - στο crosssing
Για Τσουράκη θα έλεγα composure -
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
arvanitis
Football Legend
Football Legend
Posts: 11532
Joined: Sat Apr 20, 2013 2:10 pm
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ΠΑΕ Πλατανιάς ανακοίνωσε κι επίσημα το τέλος της συνεργασίας των δύο πλευρών:

«Η Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας της, κοινή συναινέσει, με τον ποδοσφαιριστή Θωμά Ναζλίδη, τον οποίο ευχαριστεί για τη μεγάλη προσφορά του στην ομάδα μας επί τριάμισι χρόνια και του εύχεται προσωπική ευτυχία, επαγγελματικές επιτυχίες και καλή συνέχεια στην καριέρα του».



http://www.onsports.gr/Podosfairo/Super ... o-Nazlidis
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14791
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της (6 μήνες + 2 χρόνια), με τον Βραζιλιάνο μεσοπιθετικό Όρτα Μαγκαλιένς Κάσιο (Horta Magalhaes Cassio).
Spoiler: show
Ο 24χρονος ποδοσφαιριστής (γεννηθείς στις 20 Αυγούστου 1990, με ύψος 1,73 μ., 71 κιλά) αγωνίστηκε την περίοδο 2011 – 2012 στη Βοσνία με την ομάδα της Τράβνικ, όπου είχε 11 συμμετοχές και 6 γκολ.
Από το 2012 μέχρι και σήμερα αγωνιζόταν στην ελβετική Τουν, μετρώντας 47 συμμετοχές και 3 γκολ στο πρωτάθλημα.
Ο Βραζιλιάνος ποδοσφαιριστής, ο οποίος θα φορά τη φανέλα με το νούμερο 16, μιλώντας στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας μας, εμφανίστηκε ικανοποιημένος από τη μεταγραφή του και τόνισε ότι στόχος του είναι να έχει σταθερά καλή απόδοση και να βοηθήσει τον Πλατανιά Χανίων να ανέβει υψηλότερα στη βαθμολογία της Super League.
Αναλυτικότερα, ο Κάσιο Όρτα Μαγκαλιένς δήλωσε τα εξής: «Πριν πάρω την απόφαση να έρθω στην Ελλάδα και στον Πλατανιά μίλησα με αρκετούς παίκτες και όλοι μου είπαν μόνο θετικά λόγια για την ομάδα και το πρότζεκτ. Υπάρχουν αρκετά κοινά στοιχεία με τη χώρα μου και πιστεύω ότι όλα αυτά μου ταιριάζουν και θα μπορώ να βοηθήσω στον μέγιστο βαθμό. Θέλω να έχω μια καλή σεζόν, να δείξω το ποδόσφαιρο που ξέρω, να σκοράρω και να βοηθήσω την ομάδα να ανέβει ψηλότερα στη βαθμολογία της Super League και να πετύχει τους στόχους της».
Η Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει και επίσημα την έναρξη της συνεργασίας της (6 μήνες + 1 χρόνο), με τον ποδοσφαιριστή Γιώργο Μαχλελή.
Spoiler: show
Ο 23χρονος ποδοσφαιριστής (γεννηθείς στις 10/5/1991, με ύψος 1.83 μ., 78 κιλά), ο οποίος αγωνίζεται ως αμυντικός, έχει ξεκινήσει την καριέρα του από τις Ακαδημίες της Στουτγκάρδης, όπου και περέμεινε για πέντε χρόνια και εν συνεχεία αγωνίστηκε διαδοχικά με τις ομάδες του Παναθηναϊκού, του Εθνικού Άχνας, της Μπράουνσβάιγκ ΙΙ και της Νίκης Βόλου.
Μιλώντας στην επίσημη ιστοσελίδα της Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων, ο Γιώργος Μαχλελής, ο οποίος, ως γνωστόν, προπονούνταν το προηγούμενο διάστημα με την ομάδα μας, τόνισε ότι στόχος του είναι να συμβάλλει με όλες του τις δυνάμεις στην επίτευξη των στόχων του Πλατανιά.
Αναλυτικότερα, ο Γιώργος Μαχλελής, ο οποίος θα φορά τη φανέλα με το νούμερο 33, επεσήμανε τα εξής: «Θέλω να ευχαριστήσω τους ανθρώπους του Πλατανιά που με επέλεξαν. Είναι μια ομάδα που προσπαθεί να παίζει σύγχρονο και επιθετικό ποδόσφαιρο, κάτι που μου αρέσει και αυτό έκανε την απόφασή μου να έρθω πιο εύκολη. Οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι πολύ θετικές. Όλοι είναι πολύ ζεστοί απέναντί μου. Οι συμπαίκτες μου με υποδέχθηκαν άψογα και ανυπομονώ να αγωνιστώ. Στόχος μου είναι να προσπαθήσω να δικαιώσω τους ανθρώπους του Πλατανιά και να βοηθήσω την ομάδα να πετύχει τους στόχους της».
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.

Αριθμός φανέλας Cassio;
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14791
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

16 γραφει το site

Και το 33 ο Μαχλελης αν και τον σνομπαρεις :D
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.

:D
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14791
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της (6 μήνες), με τον έμπειρο Ισπανό μεσοεπιθετικό Χάιμε Μαρτίνεζ Γκαβιλάν (Jaime Martinez Gavilan), ο οποίος για πολλά χρόνια αγωνιζόταν με επιτυχία στην Primera Division.

Αριθμός φανέλας 10
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Ζητήθηκε.
koeman
Asst Researcher Απόλλων Καλαμαριάς
Asst Researcher Απόλλων Καλαμαριάς
Posts: 13273
Joined: Sat Apr 19, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Apollon Kalamarias
Αγαπημένη Ομάδα: Sengkurong FC
Location: Bandar Seri Begawan (Brunei Darussalam)
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Ο Χουάν Νούνιεθ Αγκιλέρα είναι ρέκορντμαν συμμετοχών για τον Πλατανιά στην Α’ Εθνική. Αποτελεί έναν από τους πλέον υψηλόμισθους παίτκες των «ερυθρόλευκων» με αποδοχές κοντά στις 100.000 ευρώ.

Το απόγευμα της Κυριακής, οι κολλητοί Θωμάς Ναζλίδης και Πέτρος Κανακούδης ήταν αντίπαλοι. Οι δυο τους διατηρούν στενή φιλία από τον καιρό που φορούσαν τα ερυθρόλευκα του Πλατανιά.

GoalNews (28/10/2014)
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14791
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vs Χανθη
Πολλες οι απουσιες,για αυτο ειχε πειραματα
Σεντερ μπακ ο Αγκιλερα,δεξι χαφ ο Αποστολοπουλος και σεντερ φορ ο Μιλουνοβιτς μετα το 60 περασε οχταροδεκαρι ο Ζαραδουκας
Ελεγχεται το argue with officials,δεν ειχε καθολου καλη αμυντικη συμπεριφορα,ο Μπερτος κατεβαινε μονος
Ισως θελει ενα γενικο κατεβασμα ο Ζαραδουκας αμυντικα οι Μπελιτς-Μπερτος του δημιουργησαν αρκετα προβληματα
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14791
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vs Λεβαδειακος
Ζαραδουκας - crosssing εκτος απο μια ολες οι αλλες σεντρες αθλιες
Τετε +leadership και ισως - στο passing
Γκαβιλαν εδειξε σε καμποσα σημεια οτι ειναι ποιοτικος παιχτης συν το γεγονος οτι χτυπησε πολυ ωραια το κορνερ για το γκολ του Τετε
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14791
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει ότι αμέσως μετά το τέλος του εντός έδρας αγώνα της περασμένης Δευτέρας με τον Λεβαδειακό, ο προπονητής της ομάδας μας, Γιάννης Χριστόπουλος υπέβαλε την παραίτησή του στον πρόεδρο και διευθύνοντα σύμβουλο της Π.Α.Ε., Μανώλη Μαθιουλάκη.
Η παραίτηση του κ. Χριστόπουλου έγινε αποδεκτή, χθες το βράδυ, από το Διοικητικό Συμβούλιο της Π.Α.Ε. Πλατανιάς Χανίων.
Η ποδοσφαιρική οικογένεια του Πλατανιά Χανίων ευχαριστεί τον Γιάννη Χριστόπουλο για τη συνεργασία και την προσφορά του στην ομάδα μας και του εύχεται προσωπική ευτυχία και καλή συνέχεια στην καριέρα του.
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
Locked

Return to “Super League 1”