Παναχαϊκή [by agelospge]

Σε αυτό τον τομέα μπορείτε να αναλύετε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε έτσι ώστε να λειτουργήσουν ως οδηγοί για όσους θελήσουν να αναλάβουν αυτές τις ομάδες.
Post Reply
Spikydeath
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Sat Apr 03, 2010 2:22 am
Football Manager της ομάδας: Παναχαϊκή 2005
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκος
Status: 500 χιλιαρικα το χρονο? Που νομιζεις οτι ηρθες ρε φιλε.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα μπορουσε καποιος ο οποιος εχει παιξει με την παναχαικη να κανει μια αναλυση του ροστερ σταφ κτλπ? Εχω ξεκινησει παρα πολλες φορες να παιξω με Παναχαικη και στα παλια μανατζερ, αλλα ποτε δεν τα καταφερνω.. Η μονη επιτυχια που ειχα με μικρη ομαδα ηταν ι ροτσντειλ στην 4η εθνικη αγγλιας.. Δε τα παω καλα με χαμηλο κοστος παικτων και παικτες επιπεδου Β εθνικης ελλαδας οπως και προπονητες και θελω λιγη βοηθεια για να μπορεσω να ορθοποδισω . ευχαριστω :)
agelospge
Trialist
Trialist
Posts: 52
Joined: Sun Dec 11, 2011 1:21 pm
Football Manager της ομάδας: Παναχαϊκή
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαϊκή
Status: Μωρέ μπάφους να έχουμε κι όλα τ' άλλα..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπόν,όπως και σε κάθε μάνατζερ,άρχισα και φετος με την Παναχαική,σαν αγαπημένη μου ομάδα που είναι.Αυτή την στιγμή δεν θυμάμαι το σταφ,αλλά σίγουρα θα πρέπει να καλύψεις τις καινές θέσεις.Προπόνηση χρησιμοποιώ την Fireblast.Κάθε φορά ζήτα από τον κ.Κουγια(board) να αναβαθμίζει τα training και youth facilities, μία το ένα και μία το άλλο.Αυτά περί προπόνησης.Προσωπππικό ψάξε,και βρες,δεν είναι δύσκολο.Από παίκτες, την πρώτη χρονιά πήρα τον Diamantakos από Ολυμπιακό,δανεικό,και την επόμενη χρονιά τον πήρα,(είναι 17-18 χρονών αν θυμάμαι καλά) και τον είχα μόνο μπροστά.Ανά δύο παιχνίδια,σίγουρα 1-2 γκολ.Καλές εμφανήσεις.Το σύστημα που παίζω είναι 4-2-3-1την πρώτη χρονιά.Διαμαντάκος κορυφή.Ακριβώς από κάτω του αγόρασα τον Tokpa,σε ρόλο AM.Βοηθάει πολύ.AML αγόρασα τον Leozinho,πάρα πολύ καλός,απλά πρέπει να κάνεις καλό παζάρι,από την ΑΕΛΚ νομίζω.AMR πάρε τον Ouali,ΠΑΡΑ πολύ καλός,πολλές ασσίστ,γκολ εξερετική δουλειά.Κέντρο θα είναι ο μενδρινός με τον τσεμπερίδηπου είναι ήδη στην Παναχαική.Δεξιά άμυνα,βάλε τον Φούφουλα,αριστερά δεν θυμάμαι γαμώτο έχω σκαλώσει.ένας που ήταν ήδη στην ομάδα πάντως. Θα αγοράσεις τον Zoro(αμυντικός κέντρο) και μαζί με τον Λαμπρόπουλο,κάνουν καλό δύδιμο.Τέρμα τον Malarz. Μπορείς επίσης να πάρεις τον Boya(επιθετικός) και να τον αλλάζεις με τον Διαμαντάκο.Επειδή Boya,Tokpa,Zoro είναι fgn δεν θα μπορείς να έχεις και τους τρείς μέσα.Οπότε για αυτό ο πρώτος θα είναι αλλαγή και θα αλλάζει με τον Διαμαντάκο.Κάπως θα τα βολέψεις εσύ.
Την πρώτη φορά ανέβηκα κατηγορία,στα μπαράζ βέβαια,και πολύ σημαντικό και αξέχαστο,ότι κατέκτησα το κύπελο,με ευνόησε η κλήρωση,αλλά μεάλο κατόρθωμα.Δοκίμασέ το φίλε μου,και πες μου πως κύλισε...
Spoiler: show
Image
Post Reply

Return to “Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων”