Mauro Cejas

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Μέσους MR/AMR!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Post Reply
DaVitzi
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Oct 28, 2011 1:10 pm
Football Manager της ομάδας: olympiacos
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ονοματεπώνυμο : Mauro Cejas
·Θέση : AMR/AMC,ST
·Ηλικία : 26
·Ομάδα : Pachuca
·Εθνικότητα : Argentinian
·Αξία αγοράς : 1.5m

http://img685.imageshack.us/img685/590/ ... 8at256.png

Άλλος ένας καλός και σχετικά φθηνός παίχτης. Εγω συγκεκριμένα πούλησα Javito με 1.1m και προτίμησα αυτόν γνωρίζοντας τον απο το προηγούμενο FM. Σ' εκείνο μάλιστα είχε καλύτερα attributes και τον αγόραζες από την Tecos με 120 χιλιάδες ευρώ!! Όπως και να έχει εδω μιλάμε για το FM12 και δοκιμάζοντας τον την 1η σεζόν έμεινα ξανά ικανοποιημένος. Πολλές ασσίστ, σκοράρισμα ορισμένες φορές σε κρίσιμα σημεία και τριπλάρισμα πολύ καλό τον καθιστούν ενα τίμιο δεξί εξτρέμ. Στο Τσού λού δε πρόλαβα να τον χρησιμοποιήσω καθώτι αποκλείστηκα σε όμιλο όπου μόνο η μπαρτσελόνα θα περνούσε! Πάντως για το ελληνικό πρωτάθλημα είναι ότι πρέπει σας το εγγυώμαι.
Στόχος μου είναι να βοηθήσω τους παίχτες του FM που ξεκινάνε τη καριέρα τους με μικρές ομάδες, να χτίσουν την ομάδα τους με οικονομικές και όσο πιο πολύ γίνεται ποιοτικές λύσεις για το ρόστερ ή τον πάγκο τους. Επίσης όντας παίχτης του μάνατζερ επι σειρά ετών θα παραθέσω και κάποιες τακτικές μόλις μου δοθεί η ευκαιρία.
Post Reply

Return to “MR/AMR”