Giuseppe Prestia 6M

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Αμυντικούς DC!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Post Reply
Athanasioou
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Wed Sep 01, 2010 1:17 am
Football Manager της ομάδας: Xanthi
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

·Ονοματεπώνυμο : Giuseppe Prestia
·Θέση : DC
·Ηλικία : 19
·Ομάδα : Palermo
·Εθνικότητα : Italian
·Αξία αγοράς : 6M


Το σκρινσοτ ειναι απο το 2016.Δεν τον έχω αγοράσει ακόμη.Η αρχική τιμή ειναι 6Μ αλλα στην αρχή του παιχνιδιού ειναι πολύ ποιο φθηνος.
Πολύ γρήγορος και πολύ καλός στο ψηλό παιχνίδι.Έχει ύψος 186 και κερδίζει όλες τις κεφαλιές.Είναι ο λογος που παντα δυσκολεύμαι απεναντι στην ομάδα του

Image
karajonnies
Trialist
Trialist
Posts: 32
Joined: Sun Jan 29, 2012 9:32 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ο τυπος γινεται παιχταρας μπορει να σταθει σε μεγαλες ομαδες.τον εχω παρει στο save του ολυμπιακου.τον πηρα δανεικο με 6-7m option και το καλοκαιρι μου τον δωσανε 2.5M.τωρα γτ μ τον δωσανε 2.5 δε ξερω σιγουρα αλλα δε τον εβαλα σε πολλα ματς τη πρωτη χρονια.απο οτι εχω καταλαβει αν παρεις ενα παικτη δανεικο και δεν τον βαλεις να παιξει πολυ ολη τη χρονια στο τελος του δανεισμου το παιρνεις κοψωχρονια...
User avatar
vasilis318
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Wed Sep 01, 2010 10:53 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Liverpool FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Athanasioou wrote:·Ονοματεπώνυμο : Giuseppe Prestia
·Θέση : DC
·Ηλικία : 19
·Ομάδα : Palermo
·Εθνικότητα : Italian
·Αξία αγοράς : 6M


Το σκρινσοτ ειναι απο το 2016.Δεν τον έχω αγοράσει ακόμη.Η αρχική τιμή ειναι 6Μ αλλα στην αρχή του παιχνιδιού ειναι πολύ ποιο φθηνος.
Πολύ γρήγορος και πολύ καλός στο ψηλό παιχνίδι.Έχει ύψος 186 και κερδίζει όλες τις κεφαλιές.Είναι ο λογος που παντα δυσκολεύμαι απεναντι στην ομάδα του

Image
πολυ :offtopic: αλλα πώς βγάζεις αυτα τ screenshot δν εχω καταφερει ποτε ν κτλβω πως γίνεται??
Image
http://www.youtube.com/user/vasilis3181?feature=mhee διάφορα γκόλ απο την ομάδα μου
Post Reply

Return to “DC”