Tasos Papazoglou[DC] 600k

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Αμυντικούς DC!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Post Reply
tsippp
Trialist
Trialist
Posts: 95
Joined: Thu Jul 31, 2008 11:21 pm
Football Manager της ομάδας: olympiako
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

·Ονοματεπώνυμο : Tasos Papazoglou
·Θέση : DC
·Ηλικία : 23
·Ομάδα : Olympiakos
·Εθνικότητα : ελληνας
·Αξία αγοράς : 600κ ( εγώ τον είχα απο την αρχη αλλα απο οτι ειδα εκει ειναι η αρχικη του τιμη

εχω παιξει 1.5 χρονια με τον ολυμπιακο και του εδωσα γεματη πρωτη χρονια λογω τραυματισμων και με εβγαλε ασπροπροσωπο αφηνοντας εξω συνεχεια τον mellberg ....7.3 την πρωτη χρονια που ηταν και γεματη...και την δευτερη που ειμαι τωρα στα μεσα της σεζον ειναι πολυ σταθερος...για ελλαδα ειναι εγγυηση πιστευω(σε οποια ομαδα και να τον παρεις) και παιζει και πολυ σταθερα στην ευρωπη...δεν μπορω να ανεβασω φωτο....στα μεσα της 2ης χρονιας εχει 7.32 με φουλ παιχνιδια και σε ομιλο ch-l με barca-roma-fener
geotria
Amateur
Amateur
Posts: 153
Joined: Tue Jul 18, 2006 1:23 pm
Location: Βύρωνας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για ελληνική ομάδα είναι πολύ καλος δεν ξερω για αλλα πρωταθλήματα!!!Αξίζει να τον παρεις!
Borw na skorarw me olous tous tropous!!!Felix Alexander Borja 7-8-07
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Σε αλλες ομαδες δινεται δανεικος τον ειχα στον Παναιτωλικο την 2η χρονια και ηταν πολυ σταθερος, δυστυχως δν ηθελε να ερθει μονιμα ενω τα βρηκα με την ομαδα και ενω βγηκα και Champions League, παντως μετα τον δανεισμο γυρισε και εγινε βασικος.Δν μπορεσα να δω περαιτερω εξελιξη γιατι μας κρασαρε τι σειβ :cry:
User avatar
Kerlonios
Indispensible
Indispensible
Posts: 1687
Joined: Thu Oct 20, 2011 12:48 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos, Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: I wish you were a beer
Location: Αθήνα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Εγγυηση, πολυ καλος παικτης και δεν φοβασαι αν τραυματιστουν οι βασικοι σου να τον βαλεις μεσα. Καλος γκολτζης απο κορνερ επισης !
User avatar
beatshooter
Backup
Backup
Posts: 791
Joined: Mon Oct 31, 2011 2:39 pm
Football Manager της ομάδας: -
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πρεπει να βγαινει καλος κ αυτος κ ο Τατος αλλο που εγω τους σουταρω κατευθειαν στα σειβ μου με ΟΣΦΠ :twisted:
User avatar
cosmicgull
Trialist
Trialist
Posts: 34
Joined: Mon Jan 25, 2010 9:39 am
Αγαπημένη Ομάδα: Q.P.R.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στην 3ή χρονιά με τον Ολυμπιακό είναι ο τρίτος κατα προτίμηση αμυντικός μου.Για Ελλάδα παίζει άνετα ακόμα και στα ντέρμπι και μάλιστα σκοράρει πολύ συχνά. Απλά θέλει ευκαιρίες από την αρχή.Μην τον φοβάστε καθόλου!
Καλώς τα 3-0!
User avatar
trelosg126r
Amateur
Amateur
Posts: 190
Joined: Sun Feb 07, 2010 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ,Newcastle
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: Δεν θα έλεγα ότι ήμουν ο καλύτερος προπονητής στην πιάτσα. Σίγουρα όμως ήμουν στο top-one!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τον πήρα την 2η χρονιά από τον ΟΣΦΠ για 130.000 διότι ο Βαλβέρδε έκρινε ότι δεν τον χρειάζεται άλλο....τον πήρα στον ΠΑΟΚ...και πήρε αρκετά παιχνίδια τελειώνοντας μάλιστα την σεζόν με 7,4 και 4 γκολ (εκ των οποίων τα 2 κόντρα στην πρώην ομάδα του!!!)
Η Ρώμη δεν χτίστηκε σε μια μέρα. Βέβαια δε συμμετείχα εγώ στη δουλειά
Μπράιαν Κλαφ


Image Image

Image
Image
Post Reply

Return to “DC”