Free Real Time Editor !

Έχετε απορία σχετικά με τον data editor του παιχνιδιού; με το FMRTE; φτιάξατε ένα δικό σας data update; θέλετε να παίξετε άγνωστα πρωταθλήματα και χαμηλές κατηγορίες; εδώ είναι ο κατάλληλος τομέας, τα πάντα για το data editing.
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
User avatar
shadow13m
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1303
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: searching...
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Peristeri
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mitsosvd wrote:
anipomonosFM wrote:Ας κλειδωθεί αυτό το topic, γιατί άνοιξα άλλο, χωρίς να εμπλέκω το fmrte
Καλυτερα κανε edit στον τιτλο σε αυτο που εχουν γινει και μερικα ποστ και να σβηστει το αλλο τοπικ που εκανες.
shadow13m wrote:καλυτερα που εγινε ετσι να ξαναπαιξοθμε το μανατζερ χωρις να ξερουμε ca k pa.
Ε μα τους πουστηδες που σου βαζαν το μαχαιρι στο λαιμο και σου ελεγαν "Δες το pa,δες το!!!".Μηπως σου την πεσουν με το fmgenie τωρα?Δεν κανει το genie ομως την δουλεια το fmrte,εγω το ηθελα απλα για να μην πρεπει να κανω save πριν απο καθε παιχνιδι για να γλυτωνω τεραστιους τραυματισμους.

φιλε μου θα σου πω ενα παραδειγμα πολυ απλο.αν εχει η φτιαξει η μανα σου για φαγητο φασολαδα και ξαφνικα μπαινει ο πατερας σου με σουβλακια και λεει ωχ δεν ηξερα ρε γυναικα οτι ειχες μαγειρεψει.Τι θα προτιμησεις να φας τη φασολαδα η τα σουβλακια??αν δεν ειχες ομως επιλογη θα ετρωγες αναγκαστικα τη φασολαδα.

ελπιζω να σε καλυψα.

Υ.Γ.Σου αρεσει να σε ειρονευονται?αμα σ αρεσει θες να το κανω και γω?
There's a ferie in my head and I call her Lady Rosenred Why she came there I don't know, no I don't know

LIKE A MAN IS A MOUNTAINSIDE
GREATNESS WAITS FOR THOSE WHO TRY
NONE CAN TEACH YOU, IT'S ALL INSIDE
JUST CLIMB
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5888
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time


Off Topic:
[quote="shadow13m"]Υ.Γ.Σου αρεσει να σε ειρονευονται?αμα σ αρεσει θες να το κανω και γω?[/quote]
Μπορεις να ειρωνευτεις καποιον και να τον προσβαλεις πολυ ασχημα και μπορεις να ειρωνευτεις καποιον στα πλαισια του χαβαλε και τις πλακας.Αν μπορεις να μεινεις στο δευτερο ακρο σου επιτρεπω να με ειρωνευτεις οσο θελεις.Αν παλι θεωρεις η δικια μου ειρωνεια ηταν στο πρωτο ακρο να σου ζητησω συγνωμη.
anipomonosFM
Amateur
Amateur
Posts: 139
Joined: Fri Oct 19, 2007 12:37 pm
Football Manager της ομάδας: Aigaleo / Olympiakos
Status: FM 11 ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΕΞΩ!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έλα παιδιά πλάκα κάνουμε εδώ μέσα, και σίγουρα ούτε ο ένας ειρωνεύτηκε σοβαρά ούτε ο άλλος...

FREE real time editor πως θα βρούμε είναι το θέμα μας... αχαχαχχαχ
User avatar
shadow13m
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1303
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: searching...
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Peristeri
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mitsosvd wrote:
Off Topic:
[quote="shadow13m"]Υ.Γ.Σου αρεσει να σε ειρονευονται?αμα σ αρεσει θες να το κανω και γω?
Μπορεις να ειρωνευτεις καποιον και να τον προσβαλεις πολυ ασχημα και μπορεις να ειρωνευτεις καποιον στα πλαισια του χαβαλε και τις πλακας.Αν μπορεις να μεινεις στο δευτερο ακρο σου επιτρεπω να με ειρωνευτεις οσο θελεις.Αν παλι θεωρεις η δικια μου ειρωνεια ηταν στο πρωτο ακρο να σου ζητησω συγνωμη.[/offtopic][/quote]


δε θελω και δε μου αρεσει να ειρωνευομαι απλα βρηκα λιγο εριστικο το σχολιο σου .εφοσον ηταν ετσι οπως το λες οκ για μενα δεν υπαρχει θεμα καν.Πως σου φανηκε ομως το παραδειγμα που εφερα?κατλβες τι εννοω ε?οτι εγω μπαινω στο τριπακι να ανοιξω fmrte λογω περιεργειας ηταν καλος ο παιχτης δεν ηταν καλος.Ενω αν δε μπορω να το αποκτησω το προγραμμα απλα βγαινει απο το μυαλο μου
There's a ferie in my head and I call her Lady Rosenred Why she came there I don't know, no I don't know

LIKE A MAN IS A MOUNTAINSIDE
GREATNESS WAITS FOR THOSE WHO TRY
NONE CAN TEACH YOU, IT'S ALL INSIDE
JUST CLIMB
User avatar
angelo06
Trialist
Trialist
Posts: 40
Joined: Mon Jun 02, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Barcelona,Ολυμπιακος
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona,Oλυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Φαγαμε την φολα με το τελευταιο update "12.2.0" τουλαχιστον βρηκε κανενας κανενα free real time editor ?
Μονο το FMRTE υπαρχει ? Κ αυτο δεν ειναι free , θελει donation ! !
User avatar
tolis3333
Trialist
Trialist
Posts: 58
Joined: Sat Dec 15, 2007 6:35 am
Football Manager της ομάδας: Sheffield utd
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης
Status: Definite Purchase
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η λυση που εχω βρει εγω ειναι να μην κατεβασεις την καινουρια εκδοση του fmrte κατεβασε μια παλια και δεν σου ζηταει να κανεις donate που κανονικα θα επρεπε να λεγεται buy!! απατεωνες οι τυποι..οσο για το trial,οσους κωδικους και αν δοκιμασα κανενας δεν δουλεψε
User avatar
angelo06
Trialist
Trialist
Posts: 40
Joined: Mon Jun 02, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Barcelona,Ολυμπιακος
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona,Oλυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Καταλαβα θα παιξουμε FM οποτε αποφασισουν στην SI να το διορθωσουν κ "Αν" oπως λεει κ ο Οlly Kenney
( The problem should be fixable if another Update is released. )
Tolis3333 η παλαιοτερη εκδοση FMRTE θελει κ παλαιοτερο patch η κ default data base για να σου ειναι συμβατη ,δηλ νεο παιχνιδι .
Οσο για το Donate που λες συμφωνω απολυτα μαζι σου .
User avatar
tolis3333
Trialist
Trialist
Posts: 58
Joined: Sat Dec 15, 2007 6:35 am
Football Manager της ομάδας: Sheffield utd
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης
Status: Definite Purchase
Has thanked: 0
Been thanked: 0

angelo06 wrote:Καταλαβα θα παιξουμε FM οποτε αποφασισουν στην SI να το διορθωσουν κ "Αν" oπως λεει κ ο Οlly Kenney
( The problem should be fixable if another Update is released. )
Tolis3333 η παλαιοτερη εκδοση FMRTE θελει κ παλαιοτερο patch η κ default data base για να σου ειναι συμβατη ,δηλ νεο παιχνιδι .
Οσο για το Donate που λες συμφωνω απολυτα μαζι σου .
Σορρυ φιλε δεν το ηξερα,παντως την εκδοση 5.02 που εχω δεν ζηταει donate και να συμπληρωσω ενα αλλο παραδοξο,η εκδοση για Mac ειναι ακομη free...
Post Reply

Return to “Data Updates/ Data Editor / 3rd party programs”