FMRTE χαθηκε το ονομα του μελλοντικου σταδιου!

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Locked
almost_famus
Trialist
Trialist
Posts: 79
Joined: Tue May 16, 2006 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: blackburn fc
Αγαπημένη Ομάδα: pao fc
Location: v.p
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλημερα παιδια

λοιπον καθως εφτιαχνα κατι θεματακια στο fmrte για την επεξεργασια του μελλοντικου σταδιου που ενεκρινε η διοικηση μου χαθηκε το ονομα του σταδιου

εχω την ομαδα hyde στην premier league στο ετος 2016 και το 2018 θα φτιαχτει το γηπεδο της που εκανα αιτηση και δεχτηκαν με το ονομα seddon park (προς τιμη του παλιου της legend gareth seddon) προσπαθοντας να συντομευσω την διαδικασια υλοποιησης του εργου κατι το οποιο δεν βρηκα και δεν καταφερα(αν γνωριζετε πως γινεται μου λετε μεσω fmrte) τα παρατησα και πηγα να αλλαξω απλα τον πλυθησμο πολης του hyde απο 25001-50000 σε 50001-100000 και μολις μπηκα στο παιχνιδι δεν μου λεει πια

due to move into the seddon park capacity 25000 on 27.06.2018

alla

due to move into the capacity 25000 on 27.06.2018

πως φτιαχνεται το θεμα?ξερουμε?
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο χώρος συζήτησης για το FMRTE και όλα τα προγράμματα τρίτων κατασκευαστών είναι εδώ: viewforum.php?f=314
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Locked

Return to “Bugs”