It's the time of my life!

Κάθε αρχή και δύσκολη. Απο εδώ ξεκινάς...
User avatar
gabonese99
Trialist
Trialist
Posts: 39
Joined: Thu May 31, 2012 9:21 pm
Football Manager της ομάδας: Atletico Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Real,Atletico M.,Arsenal,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά είμαι στην δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω ότι υπάρχει ένα πρόβλημα με το football manager μου.Ενώ είμαι στο παιχνίδι μια χαρά μου βγάζει ένα παράθυρο που λέει runtime error microsoft visual c++ και κάτι τέτοια και δεν μπορώ να το συνεχίσω το save μου.Έχω ήδη δει το σχετικό θέμα στο forum αλλά δεν έχει βοηθήσει.Έχω δοκιμάσει να παίξω τα παιχνίδια μου σε 2D αλλά δεν οδηγεί πουθενά.Αν είχατε και εσείς αυτό το πρόβλημα πείτε μου πως το λύσατε και τι έγινε γενικά...εγώ πάντως προσπαθώ να το σταματήσω αλλά...τίποτα

:( :( :( :(

Αν μπορείτε βοηθείστε,ευχαριστώ

Υ.Γ. Όπως καταλάβατε η ιστορία σταματάει μέχρι να λύσω το πρόβλημα
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

gabonese99 wrote:Παιδιά είμαι στην δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω ότι υπάρχει ένα πρόβλημα με το football manager μου.Ενώ είμαι στο παιχνίδι μια χαρά μου βγάζει ένα παράθυρο που λέει runtime error microsoft visual c++ και κάτι τέτοια και δεν μπορώ να το συνεχίσω το save μου.Έχω ήδη δει το σχετικό θέμα στο forum αλλά δεν έχει βοηθήσει.Έχω δοκιμάσει να παίξω τα παιχνίδια μου σε 2D αλλά δεν οδηγεί πουθενά.Αν είχατε και εσείς αυτό το πρόβλημα πείτε μου πως το λύσατε και τι έγινε γενικά...εγώ πάντως προσπαθώ να το σταματήσω αλλά...τίποτα

:( :( :( :(

Αν μπορείτε βοηθείστε,ευχαριστώ

Υ.Γ. Όπως καταλάβατε η ιστορία σταματάει μέχρι να λύσω το πρόβλημα
Kρύμα αλλά μακάρι να βρεθεί λύση.
User avatar
gabonese99
Trialist
Trialist
Posts: 39
Joined: Thu May 31, 2012 9:21 pm
Football Manager της ομάδας: Atletico Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Real,Atletico M.,Arsenal,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kobos550 wrote:
gabonese99 wrote:Παιδιά είμαι στην δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω ότι υπάρχει ένα πρόβλημα με το football manager μου.Ενώ είμαι στο παιχνίδι μια χαρά μου βγάζει ένα παράθυρο που λέει runtime error microsoft visual c++ και κάτι τέτοια και δεν μπορώ να το συνεχίσω το save μου.Έχω ήδη δει το σχετικό θέμα στο forum αλλά δεν έχει βοηθήσει.Έχω δοκιμάσει να παίξω τα παιχνίδια μου σε 2D αλλά δεν οδηγεί πουθενά.Αν είχατε και εσείς αυτό το πρόβλημα πείτε μου πως το λύσατε και τι έγινε γενικά...εγώ πάντως προσπαθώ να το σταματήσω αλλά...τίποτα

:( :( :( :(

Αν μπορείτε βοηθείστε,ευχαριστώ

Υ.Γ. Όπως καταλάβατε η ιστορία σταματάει μέχρι να λύσω το πρόβλημα
Kρύμα αλλά μακάρι να βρεθεί λύση.
Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!
Post Reply

Return to “ΕΠΣ”