TOTTENHAM HOTSPUR

Κάθε αρχή και δύσκολη. Απο εδώ ξεκινάς...
User avatar
isiyfas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 262
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Tottenham Hotspur
Status: 2 πράγματα στον κόσμο μας είναι σίγουρα, η ανθρώπινη ηλιθιότητα και ο θάνατος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DimiZag wrote:για να σε δουμε και εδω! εχεις την στηριξη μου! γνωστο αυτο :wink:
yeah dude!!
--Αλλαζεις γκομενες, αμαξια, σπιτια, ρουχα, υπολογιστες κτλ.
--OMAΔΑ ΚΑΙ FM ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ...

True Story
User avatar
isiyfas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 262
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Tottenham Hotspur
Status: 2 πράγματα στον κόσμο μας είναι σίγουρα, η ανθρώπινη ηλιθιότητα και ο θάνατος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nickpes21 wrote:Καλή αρχή !!!
thanks boss!
--Αλλαζεις γκομενες, αμαξια, σπιτια, ρουχα, υπολογιστες κτλ.
--OMAΔΑ ΚΑΙ FM ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ...

True Story
User avatar
isiyfas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 262
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Tottenham Hotspur
Status: 2 πράγματα στον κόσμο μας είναι σίγουρα, η ανθρώπινη ηλιθιότητα και ο θάνατος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πριν αρχισουμε τις μεταγραφες, και πριν ακομα δουμε τον προεδρο, ειδαμε στο ιντερνετ τα τεσσερα μεγαλα αστερια της ομαδας....

Πανω σε αυτους θα φτιαχτει η ομαδα και εννοειται δεν πουλιουνται με τιποτα!!

Gareth Bale // Wales // DL-WBL-ML-AML θεος της αριστερης πτερυγας....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=N-oGUceo9as[/youtube]

Luka Modric // Croatia // MC-AMC-AMRL-MRL Μαεστρος του κεντρου...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RG_CiVDCqV8[/youtube]


Κyle Walker // England // DR-WBR-MR-DC Ηδη ειναι απο τα καλυτερα δεξια μπακ του κοσμου...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bxUYoq3BXgc[/youtube]

Rafael Van der Vaart // Netherlands // AMC-MC-AML-AMR Σπανια τεχνικη, εξαιρετικα στημενα και Ηγετης...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pD4qGn3PbZc[/youtube]
--Αλλαζεις γκομενες, αμαξια, σπιτια, ρουχα, υπολογιστες κτλ.
--OMAΔΑ ΚΑΙ FM ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ...

True Story
User avatar
kobeVT
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Tue Jan 03, 2012 5:54 pm
Football Manager της ομάδας: Malaga CF
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη φιλε και απο μενα!!Αν δεις την ιστορια μου με την Τοττεναμ εγω πουλησα απο την αρχη τον Ολλανδο γιατι πιστευω οτι ειναι ιδιο στυλ με τον Μοντριτς,και πηρα τον Ayew τησ Μαρσειγ στη θεση του για να συμπληρωνει τον Κροατη.Και ημουν πολυ ευχαριστημενος!Εσυ θες να τον κρατησεις απ οτι βλεπω,παντως στο λεω απλα για να το σκεφτεις λιγο ακομα :P
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mε το πολύ 2-3 μεταγραφές βγαίνεις 3ος άνετα, 1ος ούτε καν η Μάρκετιγκ είναι πολύ μεγάλη cheat fmική ομάδα, έχω πάιξει με Τόττεναμ και ξέρω (:
User avatar
isiyfas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 262
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Tottenham Hotspur
Status: 2 πράγματα στον κόσμο μας είναι σίγουρα, η ανθρώπινη ηλιθιότητα και ο θάνατος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kobeVT wrote:Καλη αρχη φιλε και απο μενα!!Αν δεις την ιστορια μου με την Τοττεναμ εγω πουλησα απο την αρχη τον Ολλανδο γιατι πιστευω οτι ειναι ιδιο στυλ με τον Μοντριτς,και πηρα τον Ayew τησ Μαρσειγ στη θεση του για να συμπληρωνει τον Κροατη.Και ημουν πολυ ευχαριστημενος!Εσυ θες να τον κρατησεις απ οτι βλεπω,παντως στο λεω απλα για να το σκεφτεις λιγο ακομα :P
πολυ καλη η σκεψη σου, αλλα αμα επαιρνα ayew θα τον εβαζα ΑML.. θα τον κρατησω τον Ολλανδο φετος μια και τον λατρευω, και αν κατσει του χρονου κανας καλυτερος π.χ. Pastore η αλλος τοτε θα τον αντικαταστησω
--Αλλαζεις γκομενες, αμαξια, σπιτια, ρουχα, υπολογιστες κτλ.
--OMAΔΑ ΚΑΙ FM ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ...

True Story
User avatar
isiyfas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 262
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Tottenham Hotspur
Status: 2 πράγματα στον κόσμο μας είναι σίγουρα, η ανθρώπινη ηλιθιότητα και ο θάνατος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andreas35 wrote:Mε το πολύ 2-3 μεταγραφές βγαίνεις 3ος άνετα, 1ος ούτε καν η Μάρκετιγκ είναι πολύ μεγάλη cheat fmική ομάδα, έχω πάιξει με Τόττεναμ και ξέρω (:

Δεν θα κανω μονο 2-3... παντως δεν ειναι μονο η Μαν.Γιουναιτεντ cheat ομαδα, ειναι και η Τσελσι... εγω θα δωσω ολο το βαρος στο πρωταθλημα παντως, καθως πιθανη κατακτηση του θα μας εκτοξευσει στο διαστημα..
--Αλλαζεις γκομενες, αμαξια, σπιτια, ρουχα, υπολογιστες κτλ.
--OMAΔΑ ΚΑΙ FM ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ...

True Story
User avatar
isiyfas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 262
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Tottenham Hotspur
Status: 2 πράγματα στον κόσμο μας είναι σίγουρα, η ανθρώπινη ηλιθιότητα και ο θάνατος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και που λες παμε στα γραφεια της ομαδας για μια κατ'ιδιαν συναντηση με τον προεδρο:

Image

Προεδρος: Κοιτα να δεις, θελουμε να σπρωξουμε καποιο αξιοσεβαστο χρημα στη διαθεση σου, αλλα υπο καποιες προυποθεσεις,

:arrow: 1) Οποιος παιχτης ερθει δε θα ειναι ανω των 25 ετων ετσι ωστε να εξασφαλισουμε μακροπροθεσμα τον κορμο της ομαδας..

:arrow: 2) Μονο φετος εχεις το ελευθερο να τα ξεφτιλισεις ολα, να ξοδεψεις μεχρι και το τελευταιο σεντ,
απ'του χρονου ομως περιμενουμε απο σενα σωστη οικονομικη πολιτικη καθως εχουμε σχεδια για νεο γηπεδο το οποιο για να χτιστει πηραμε δανειο

:arrow: 3) Εχεις διορια 2 σεζον να παρεις πρωταθλημα αλλιως απολυεσαι

:arrow: 4) Κανενας σουπερ-σταρ δεν πωλειται εκτος αν ειναι ποσο 100 εκατομμυριων και ανω

:arrow: 5) Θελω με τις επιλογες σου, να κανεις ξεσκαρταρισμα του ροστερ, να φυγουν οι παλιοι και να ερθουν νεοι ικανοι για μεγαλα πραγματα

:arrow: 6) Πηραμε αναφορα απ'τον Harry Redknapp οτι ο Iago Falque που ειναι δανεικος στη Southampton ειναι τεραστιο ταλεντο, καλα θα κανεις
να τον αξιοποιησεις αν οχι φετος, τουλαχιστον του χρονου..



Εγω: Εκει περιπου κινειται και η σκεψη μου, αξιολογηση του ροστερ, ξεσκαρταρισμα, και αποκτηση πρωτοκλασσατων και under 25 παιχτων και για φετος θα σπρωξουμε για τιτλο χωρις να εγγυωμαι την κατακτηση του...

:idea: :idea: Τitle Challenge :idea: :idea:
Image

Συμφωνησαμε και τα τυπικα του συμβολαιου επεσαν οι υπογραφες και παω στο προπονητικο κεντρο μαζι με τον H.Redknapp

Ο Harry θα με συστησει στους παιχτες και θα τους αποχαιρετησει καθως ανελαβε την Εθνικη Αγγλιας...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NNT0-0io ... re=related[/youtube]

Μετα την προπονηση, εχοντας συγκεκριμενες θεσεις στο μυαλο μου, εδωσα τι λιστα στους συνεργατες μου σχετικα με ποιους παιχτες δεν θελω στην ομαδα, ωστε να τους ενημερωσουν
να αναζητησουν ποδοσφαιρικη στεγη αλλου.. οποιοι δεν μπορεσουν να μου φερουν προταση απο αλλη ομαδα, θα μεινουν ελευθεροι.

Ετσι καταληξαμε στα εξης:

Image


Παραλληλα ξεκινησα κατασκοπεια και συζητησεις με ατζεντηδες παιχτων που θελω να φερω στην ομαδα.
Στοχος μου ειναι να φερω δυο σεντερ μπακ- ενα δεξι κι ενα αριστερο μπακ, 2 μεσους ικανους να μαρκαρουν -2 ακραιους επιθετικους μεσους γρηγορους και μπουκαδορους και εναν στραικερ τουμπανο..

Οποτε το τελος της μεταγραφικης περιοδου μας βρηκε με τις εξης μεταγραφες:

Image

Εφυγαν 15 παικτες και ηρθαν 9. Ηρθαν 29,5 μυρια απο πωλησεις κι εφυγαν 143 μυρια σε 48 μηνιαιες ατοκες δοσεις


Στο επομενο ποστ εχουμε γνωριμια με καθε παιχτη ξεχωριστα -kavala -kavala ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΤΛΟ!!!!!!!!!!
--Αλλαζεις γκομενες, αμαξια, σπιτια, ρουχα, υπολογιστες κτλ.
--OMAΔΑ ΚΑΙ FM ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ...

True Story
User avatar
kobeVT
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Tue Jan 03, 2012 5:54 pm
Football Manager της ομάδας: Malaga CF
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ πυραυλοκινητες μεταγραφες...Για τα ακρα της αμυνας γιατι δεν κοιταξες Vrsaljko και Jose Angel απο Ρομα?
User avatar
isiyfas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 262
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Tottenham Hotspur
Status: 2 πράγματα στον κόσμο μας είναι σίγουρα, η ανθρώπινη ηλιθιότητα και ο θάνατος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kobeVT wrote:Πολυ πυραυλοκινητες μεταγραφες...Για τα ακρα της αμυνας γιατι δεν κοιταξες Vrsaljko και Jose Angel απο Ρομα?

ειναι 1η σεζον και ο χοσε ανχελ δεν ερχεται, μολις πηγε ρομα, για τον πουλεν τον κροατη που λες, τον εχω παρει απειρες φορες
σε αλλα σειβ και ειπα αυτη τη φορα να εμπιστευτω τον μποκαλι, που ιν ριαλ λαιφ, κανει παπαδες.

:-D :-D :-D
--Αλλαζεις γκομενες, αμαξια, σπιτια, ρουχα, υπολογιστες κτλ.
--OMAΔΑ ΚΑΙ FM ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ...

True Story
User avatar
kobeVT
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Tue Jan 03, 2012 5:54 pm
Football Manager της ομάδας: Malaga CF
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παμε λοιπον να το σηκωσουμε απο φετος!Αν και ο Defoe θα σου προσφερε αρκετα γκολ για μια χρονια!
User avatar
isiyfas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 262
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Tottenham Hotspur
Status: 2 πράγματα στον κόσμο μας είναι σίγουρα, η ανθρώπινη ηλιθιότητα και ο θάνατος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γνωριμια και παρουσιαση των νεων παιχτων της Tottenham Hotspur

Lars Bender DM-MC

Image

Garry Bocaly DR-WBR-DC

Image

Edinson Cavani ST-AMR

Image

Jonny Evans DC

Image

Nicolas Gaitan AMR-AML-AMC

Image

Radja Nainggolan DM-MC-AMC

Image

Martin Olsson DL-WBL-ML-AML

Image

Ryan Shawcross DC

Image

Willian Borges da Silva AMR-AML-AMC-MC-ST

Image

Iago Falque AMC-AML-ST :idea: ειναι το δανεικό πουλέν της Τότεναμ που μας προτεινε ο H.Redknapp για διαδοχο του V.d.Vaart

Image
--Αλλαζεις γκομενες, αμαξια, σπιτια, ρουχα, υπολογιστες κτλ.
--OMAΔΑ ΚΑΙ FM ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ...

True Story
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ψιλοεγκλήμα στις μεταγραφές, δεν δίνουν Ντεφόε με 5Μ με τίποτα, αλλά τεσπά για να σε δούμε...
User avatar
isiyfas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 262
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Tottenham Hotspur
Status: 2 πράγματα στον κόσμο μας είναι σίγουρα, η ανθρώπινη ηλιθιότητα και ο θάνατος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεκιναμε τη προετοιμασια ωστε να φτασουμε στο 100% της φυσικης καταστασης και να προσαρμοστουν οι παιχτες μεταξυ τους:

Image

Τα φιλικα μας ματς:

Image

Mετα την προετοιμασια κληρωθηκαμε με μια Ισλανδικη Ομαδα για τα προκριματικα του Ουεφα Γιουροπα Λιγκ

Image

Πρωτος αγωνας στην εδρα τους:

Image

Koκκινη με τη καλημερα ρε;;;; -kwloxero -kwloxero -kwloxero Παρε ενα προστιμο 2 βδομαδων να σου κοπει η μαγκια...

Δευτερος αγωνας στο White Hart Lane

Image

Περασαμε ευκολα και η κληρωση:

Image

Εχουμε τη 1η θεση για πλακα!! ακομα και με τα 2α να παιζουμε θελω μονο νικες!!
--Αλλαζεις γκομενες, αμαξια, σπιτια, ρουχα, υπολογιστες κτλ.
--OMAΔΑ ΚΑΙ FM ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ...

True Story
User avatar
isiyfas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 262
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Tottenham Hotspur
Status: 2 πράγματα στον κόσμο μας είναι σίγουρα, η ανθρώπινη ηλιθιότητα και ο θάνατος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andreas35 wrote:Ψιλοεγκλήμα στις μεταγραφές, δεν δίνουν Ντεφόε με 5Μ με τίποτα, αλλά τεσπά για να σε δούμε...
πηρες Καβανι ρε, ολοι οι αλλοι ειναι περιττοι. κρατας και Σαχα μια σεζον για ροτεισον με τα χωρια και του χρονου φερνεις εναν επισης καλο και για 6-7 σεζον θα εισαι αρχοντας....
--Αλλαζεις γκομενες, αμαξια, σπιτια, ρουχα, υπολογιστες κτλ.
--OMAΔΑ ΚΑΙ FM ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ...

True Story
Post Reply

Return to “ΕΠΣ”